زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۹۶۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۵۶ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  برنامه نویسان ، تایپیست ها ، چت کنندگان و...، آیا شما هم با مچ درد و انگشت درد مواجه هستید؟ یا خیر[تصویر:  dodgy.gif]
بله .قبل خیلی زیاااد بود

الان میز و صندلی استانداردی دارم و باعث میشه مچ دستم هنگام تایپ یا کلیک کردن تکیه گاه مناسب داشته باشه و اذیت نشم هر ۱ ساعت هم سعی میکنم یه کم استراحت کن
استفاده از مچ بند هم خیلی مفیده برای زمان هایی که کار نمیکنید باعث میشه عصب داست استراحت کنه

(۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  + دورادور شنیدم که آدم سی رو که رد کنه دچار یک دگرگونی میشه، آیا باید تا اون موقع صبر کنیم؟
نه صبر نکن
ممکنه بعداز ۳۰ سالگی کلا قیدش را بزنی به خاطر همون دگر گونی میگم Smile

من همیشه فکر می کردم دغدغه ازدواج و مخصوصا انتخاب برای دخترها زیاده فکر نمی کردم برای آقایون هم این طور باشه

+فکر میکنم ازدواج یه اتفاقه .توی یه زمان و یه لحظه رخ میده یه زمان نا مشخص اتفاقی یهویی ممکنه کهر کسی به دلت بیفته یا با کسی اتفاقی آشنا بشی البته نه اینکه هیچ کار نکنی و خودت را آماده نکنی (مثلا از نظر داشتن شغل ) منظورم اینه مثل کنکور نیست که یه سری درس بخونی و بعدیه روز کنکور بدی بیشتر شبیه انتخاب رشته هست یه سری کد رشته میزنی دیگه قسمتت یکی در سطح رتبه ات میشه (امیدوارم متوجه بشید چی میگم . خب حتما میفهمید مهندس های کامپیوتر)

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۳۹۶۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۵۶ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  برنامه نویسان ، تایپیست ها ، چت کنندگان و...، آیا شما هم با مچ درد و انگشت درد مواجه هستید؟ یا خیرDodgy
شاید وقتشه یه موس و کیبورد ارگونومیک بخرید

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۳۹۶۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  شاید وقتشه یه موس و کیبورد ارگونومیک بخرید
حقیقتش استفاده از این چیزا را سوسول بازی میدونم . اما اگر فردی استفاده کرده ممنون میشم تجربه خودش را بیان کنهBlush
ارسال: #۴۳۹۶۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  شاید وقتشه یه موس و کیبورد ارگونومیک بخرید
حقیقتش استفاده از این چیزا را سوسول بازی میدونم . اما اگر فردی استفاده کرده ممنون میشم تجربه خودش را بیان کنهBlush
برید سایت دیجی کالا، اونجا کلی آدم استفاده کردن و تجربیاتشون رو گفتن.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , blackhalo1989
ارسال: #۴۳۹۷۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۳۸ ب.ظ
سلام دوستان
وقت بخیر
ببخشید اینجا کسی مقاله الزیویر داره؟ می خواستم ببینم کجا ترجمه اش کرده. چون مقالات الزیور واقعا بسیار حرفه ای ترجمه شده و به راحتی من پژوهشگر می تونم ترجمه کنم برخلاف بقیه مقالات از سایر مجلات .. حالا می خواستم مترجم حرفه ای برای کارهای این مدلی رو بهم پیشنهاد بدید.
خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۴۳۹۷۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۲۹ ب.ظ
آقا این چه بیماریِ که هم دوستش داری هم اذیتش میکنی ://
هم میخوای از کنارت تکون نخوره هم وقتی پیشتِ حرفی نداری ://

درد بی درمان شنیدی؟حال من یعنی همین!
بی تو بودن، درد دارد! می زند من را زمین

می زند بی تو مرا، این خاطراتت روز و شب
درد پیگیرمن است، صعب العلاج یعنی همین!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۳۹۷۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط pioneer01.)
‌‌‌‌‌‌‌
ارسال: #۴۳۹۷۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  در این تمپلیت لاتک که ما داریم در فهرست منابع و مآخذ بولد است و جلوش هم خط چین نیست. چی کار کنم جلوش خط چین بیاد و بولد هم نباشه
دقیقا میخواستم بگم که کاری از دستتون بر نمیاد مگر اینکه دانش بالایی از لاتک داشته باشید و برید فایل sty رو تغییر بدید Smile)

+ یکی بیاد این پروژه رو برای من کامپلایل کنه، خوندنش و فهمیدنش و ایده گرفتن ازش برای یه پروژه دیگه پیش کش !
ارسال: #۴۳۹۷۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۲۹ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  آقا این چه بیماریِ که هم دوستش داری هم اذیتش میکنی ://
هم میخوای از کنارت تکون نخوره هم وقتی پیشتِ حرفی نداری ://
دوست عزیز دوست دارم کمکتون کنمHeart
ولی احساس میکنم مشکل اتون یه کم حاده Dodgyبه نظرم با یه روانپزشک صحبت کنیدCoolBig GrinBig GrinBig Grin
.توی این مورد تخصصی بهتره نظری ندیمTongue

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۳۹۷۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۴۵ ب.ظ

ارسال: #۴۳۹۷۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ ق.ظ
فیلم mother رو اگر ندیدید پیشنهاد میدم ببینید. خیلی وقت بود فیلم خوب ندیده بودم. از اون فیلم‌هاست که باید حداقل ۲ بار دید به نظرم تا کنایه‌هاش رو خوب متوجه شد. تو فاز اسپویلش نرید که فیلم رو حیف میکنید.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۴۳۹۷۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(من) [تصویر:  452425_m249.gif] . . . . . . . . . . . . . . . . . . (دشمن فرضی!!)

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , dr.a_AI
ارسال: #۴۳۹۷۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  فیلم mother رو اگر ندیدید پیشنهاد میدم ببینید. خیلی وقت بود فیلم خوب ندیده بودم. از اون فیلم‌هاست که باید حداقل ۲ بار دید به نظرم تا کنایه‌هاش رو خوب متوجه شد. تو فاز اسپویلش نرید که فیلم رو حیف میکنید.
من بیشتر توی این فکرم که آیا بازی Elder Scrolls Online رو دانلود کنم یا خیر Smile قیمت لایسنس هم ۱۳۰ تومن ناقابل
ارسال: #۴۳۹۷۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط Skyrim.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  + توی این سه سال اخیر کلا از جنس مخالف زده شدم Smile. اگر بارقه‌هایی از امید در درونم بود، الان دیگه کلا نیست شد.
+ من متوجه شدم که عامل اصلی کم شدن ازدواج همین دختر ها و رفتاراشون هست، نمیدونم شاید سنشون کم هست و عقلشون به این چیزا نمیرسه ولی خودمونیم ۲۷ که دیگه کم نیست : ))
+ دورادور شنیدم که آدم سی رو که رد کنه دچار یک دگرگونی میشه، آیا باید تا اون موقع صبر کنیم؟

خواستم طبق معمول یک چیز هَجو در این باره بگم، ولی خواستم یکبار نظر شخصیم رو بگم. چون این شرایط رو درک میکنم.
من اگر فرصت مجدد داشتم جسورانه تر و social تر عمل میکردم. متاسفانه هرچی سن میره بالاتر انعطاف کمتر میشه و معیارهای انتخاب هم سختگیرانه تر میشه. توانایی عدم ابراز احساسات و پنهان کردن تمایل به طرف مقابل هم خیلی قوی میشه. در نهایت ممکنه شما بمونی و افسوس حتی مطرح نکردن موضوع.
یه وقتایی باید کمتر منطقی بود و به حرف دل گوش داد. حس جالبی باید باشه.

(۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من بیشتر توی این فکرم که آیا بازی Elder Scrolls Online رو دانلود کنم یا خیر Smile قیمت لایسنس هم ۱۳۰ تومن ناقابل

اینو که حتما بازی کن که از دست میدی SmileSmile بعدش بیا پیش خودم dark souls بهت میدم جیگرت حال بیاد Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , big cloud
ارسال: #۴۳۹۸۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  اینو که حتما بازی کن که از دست میدی [تصویر:  smile.gif][تصویر:  smile.gif] بعدش بیا پیش خودم dark souls بهت میدم جیگرت حال بیاد [تصویر:  cool.gif]
وجدانی؟ با اینتنرت ۴g ایرانسل میشه بازی کرد؟ پینگ حدود ۱۸۰ به اروپا

(۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  خواستم طبق معمول یک چیز هَجو در این باره بگم، ولی خواستم یکبار نظر شخصیم رو بگم. چون این شرایط رو درک میکنم.
من اگر فرصت مجدد داشتم جسورانه تر و social تر عمل میکردم. متاسفانه هرچی سن میره بالاتر انعطاف کمتر میشه و معیارهای انتخاب هم سختگیرانه تر میشه. توانایی عدم ابراز احساسات و پنهان کردن تمایل به طرف مقابل هم خیلی قوی میشه. در نهایت ممکنه شما بمونی و افسوس حتی مطرح نکردن موضوع.
یه وقتایی باید کمتر منطقی بود و به حرف دل گوش داد. حس جالبی باید باشه.
پس من فردا از ناهار خوری شرکت شروع میکنم Smile

(۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  + یکی بیاد این پروژه رو برای من کامپلایل کنه، خوندنش و فهمیدنش و ایده گرفتن ازش برای یه پروژه دیگه پیش کش !
خدا رو شکر بلاخره کامپایل شده پروژه . بعد از ۲ ساعت تلاش ...

(۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  dark souls
یه زمانی نسخه ۲ رو بازی کردم (یا شایدم ۱)، نقشه نداشت کلا بیخیالش شدم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۴۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close