زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن

ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط tesla66.)
پست خودم رو پاک کردم چون بعضی از پاسخ هام پاک شدن توسط ادمین
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ ق.ظ
داستان دردناکتر از این حرفاست.
بقیه منابع هم داستانشون همینه. مرجع های اصلی هم که اصلا کنکوری نیستن.
باز ممنون که تجربتو گفتی اما به نظرم کلا توی دو سه تا درس کتاب خوب نیست و کاریش نمیشه کرد.
۲
۰
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۱۳ ق.ظ
برای معماری من یوسفی میخوندم و واقعا سردرگم شدم و الان دارم کتیرایی رو میخونم و واقعا ارتباط گرفتم با این کتاب. من همیشه میگفتم که کتابهای یوسفی مشتی فرمول هستن که میخواد به تو بخورونه کسی گوش نمیکرد. خیلیها فکر کردن من چون از یه رشته ی دیگه اومدم اینطوری فکر میکنم و شاید استعدادشو ندارم، ولی کتابهای یوسفی خیلی بدن. من الان ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو دارم از روی کتاب یوسفی میخونم و باید بگم اصلا راضی نیستم. راستش میخواستم برای ساختمان داده و طراحی الگوریتم کتاب تازه منتشر شده ی استاد گیلک رو بگیرم ولی هنوز میترسم بلای کتابهای یوسفی سرم بیاد. به نظرم دو تا منبع خوب داشتم که خیلی راضی هستم ازشون. یکی سیستم عامل پارسه هست از دکتر حقیقت و یکی دیگه پایگاه داده کیوان پور، باقی کتابها تعطیلن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۲
۰
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۳۷ ق.ظ
RE: منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن
من برای کنکور از کتابهای استاد یوسفی استفاده میکردم. اون زمان مدار منطقی ش واقعا خوب بود. معماری خوبی هم داشت. ساختمان و الگوریتمش در نگارش های اول چنگی به دل نمیزد اما الان خیلی بهتر شده.
بنظرم هرکسی یک سبک خاص از کتاب و نگارش رو میپسنده و نمیشه عمومیت داد که کتاب های ایشون اگر برای شما بده برای منم بده.

پ.ن: من کتاب هایی که اخیرا توسط سایر نویسنده ها چاپ شده رو ندیدم و نمی تونم مقایسه کنم اما کتاب های استاد یوسفی برای اون زمان و برای من خوب بود.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , marvelous , BBumir , kambiz
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۳۰ ب.ظ
من برای طراحی الگوریتم الان خیلی درگیرم، یه جوری پر از فرموله و همینطور ساختمان داده. اگه راهنمایی کنید چطور بخونیم ممنون.
چون واقعا من تجربه ی یادگیری فرمول به این شکل رو ندارم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۵۹ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۸ ق.ظ)tesla66 نوشته شده توسط:  شاید اگه از منابع جایگزین بهتری استفاده کرده بودین، روزانه تهران آورده بودین.
دیگه از مرحله‌ی پیشنهاد دارید به سمت اصرار پیش می‌رید Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۳۳ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۸ ق.ظ)tesla66 نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من برای کنکور از کتابهای استاد یوسفی استفاده میکردم. اون زمان مدار منطقی ش واقعا خوب بود. معماری خوبی هم داشت. ساختمان و الگوریتمش در نگارش های اول چنگی به دل نمیزد اما الان خیلی بهتر شده.
بنظرم هرکسی یک سبک خاص از کتاب و نگارش رو میپسنده و نمیشه عمومیت داد که کتاب های ایشون اگر برای شما بده برای منم بده.

پ.ن: من کتاب هایی که اخیرا توسط سایر نویسنده ها چاپ شده رو ندیدم و نمی تونم مقایسه کنم اما کتاب های استاد یوسفی برای اون زمان و برای من خوب بود.

شاید اگه از منابع جایگزین بهتری استفاده کرده بودین، روزانه تهران آورده بودین.

ارتباطی نداره هدف یادگیری هست که میشه از راه ها و کتب مختلف کسب کرد. شما وقتی تست سال های قبل حل میکنید می‌فهمید روند یادگیری تون درست هست یا نه. ضمنا تخصصی و عمومی به اندازه روزانه هر دانشگاهی زدم. زبان و ریاضی درصدم پایین بود.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , عزیز دادخواه
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۳۸ ب.ظ
کاملا با مسعود جان موافقم. من اگه نتونستم با یوسفی ارتباط بگیرم و راحت کتابهاشو بخونم دلیلش این بوده که این کتابها برای مهندسین کامپیوتری نوشته شده که خیال دارن الان امتحان ارشد شرکت کنن، نه من که از یه رشته ی کاملا غیر مرتبط اومدم و میخوام اینا رو حالا تازه بخونم و ببینم چی پیش میاد. کتاب یوسفی اتفاقا خیلی خوبه و مثل یه الگوریتم واقعی برای برنامه ای نوشته شده که قراره تو رو ببره تا قبولی کنکور. منتهی این شیوه ی نگارش همونطور که گفتم برای مهندسا خوبه، ماها که از رشته های غیر مرتبط اومدیم باید با کتابهای ساده تری شروع کنیم. یا کلا از کتابهایی استفاده کنیم که بیان ساده تری دارن. کتابهای یوسفی به نظرم سطحشون برای ماها یه کم بالاس.

اینجا همیشه تو این انجمن همه فکر میکنن من اومدم فخر بفروشم ولی همیشه گفتم الانم میگم من یه صفر کیلومتر در مهندسی هستم و تازه اول راهم. ممکنه امسال هم قبول نشم و سال دیگه قبول بشم (از این جوگیری های قبل از کنکور بود Big Grin ). برای من و همینطور شما تسلا جان باید از منابع دیگه ای استفاده بشه که سطحش کمی پایینتره و بعد از اینکه کمی راه افتادیم به این کتابهای سطح بالاتر مراجعه کنیم.

به نظرم باید یه تاپیک داشته باشیم برای کسانی که از رشته های غیر مرتبط میان و میخوان کنکور کامپیوتر و آی تی بدن. من میگم هیچ ادعایی ندارم و تنها چیزی که همیشه اینجا خواستم برقراری ارتباط با شما و یادگرفتن از شما و آشنا شدن با فضای فنی مهندسی هست. امیدوارم شماها مهندسین گرامی به ما کمک کنین تا امواجمون رو بیاریم روی مدار های صفر و یک و مثل شما فکر کنیم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۲۱ ق.ظ
من تجربه ی خودم رو میگم.
کتاب های یوسفی برای من زیاد مفید نبودن، واسه ارشد چند ماه با کتاباش رفتم جلو ولی نتیجه ی خوبی نمیگرفتم.
اما از زمانی که فیلم هاش رو دیدم واقعا خیلی خیلی متفاوت شد سطح درکم از داده الگوریتم و گسسته.
بنظرم کتابای یوسفی در کنار ویدئوهاش خیلی خوبن و همه چیز رو پوشش میدن، ولی بدون ویدئو اگه پایه ی خوب نداشته باشی نتیجه ای نداره...حداقل واسه من کتاب تنها بازدهی که کتاب + ویدئو داره رو اصلا نداشت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۱۰
۲۲ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۱ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  من تجربه ی خودم رو میگم.
کتاب های یوسفی برای من زیاد مفید نبودن، واسه ارشد چند ماه با کتاباش رفتم جلو ولی نتیجه ی خوبی نمیگرفتم.
اما از زمانی که فیلم هاش رو دیدم واقعا خیلی خیلی متفاوت شد سطح درکم از داده الگوریتم و گسسته.
بنظرم کتابای یوسفی در کنار ویدئوهاش خیلی خوبن و همه چیز رو پوشش میدن، ولی بدون ویدئو اگه پایه ی خوب نداشته باشی نتیجه ای نداره...حداقل واسه من کتاب تنها بازدهی که کتاب + ویدئو داره رو اصلا نداشت

شما کاملا درست میگین. یوسفی کتابهاش و ویدیوهاش باهم مکمل هم هستن. من که پایه ندارم اصلا تو ساختمان داده و طراحی الگوریتم، چون این دو درس رو پاس نکردم، واقعا با کتابهاش غیر از گسسته به مشکل برخورد کردم. گسسته رو خوب متوجه شدم برای اینکه خب من گسسته رو توی دانشگاه گذرونده بودم و کلا ریاضیم هم خوبه، ولی ساختمان داده و الگوریتم برام جدید بودن و خصوصا طراحی الگوریتم که هنوز ازش استرس میگیرم. الان من دقیقا شروع کردم به هفتگی درس خوندن ، یعنی هفته ای دو کتاب رو تموم میکنم و البته تا اینجا ۵۰ درصد درسها رو خوندم. الان دارم طراحی الگوریتم و ساختمان داده رو از روی کتابهای یوسفی میخونم با فیلم که البته فیلم گیلک هست، تازه شروع کردم به فهمیدن. یعنی یوسفی ناقلا یه چیزایی رو یه جوری درس میده که فیلمهاش هم مشتری داشته باشن. یعنی شما کاملا درست میگی.

من اگه میام و این نظرات رو میدم برای اینه که ثبت بشه که یکی که از رشته ی کاملا غیر مرتبط اومده و میخواد دروس رو بخونه و پایه ای یاد بگیره با کدوم کتابها و نویسنده ها و اساتید راحت تر بوده. من الان با ساختمان داده ی یوسفی بعد از دیدن چند تا از فیلمهای گیلک ارتباط برقرار کردم. ولی الگوریتم یه کم ثقیله برام. من ممکنه به دلیل اینکه تمام این مباحث رو بیست و اندی سال کار کردم یه مقدار اطلاعات داشته باشم، ولی از نظر درسی صفر صفر هستم و واقعا اگه اینجا زیاد پست میکنم هدفم اینه که از شما راهنمایی بگیرم و از شما انتظار دارم که مثل یه بچه که تازه راه رفتن یاد گرفته دست منو بگیرین و یه جورایی راهنمایی کنین.

ارادت Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۶ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۰۹ ب.ظ
و الان سه روزه که فیلم معماری کامپیوتر یوسفی رو تهیه کردم و باید بگم دارم فیلم رو با کتاب میرم جلو و فوق العاده هست. خصوصا برای کسی مثل من که از رشته ی کاملا غیر مرتبط میخواد ارشد شرکت کنه خیلی جواب بود.
یعنی میخوام بگم برای کسی هم که دانشجو هست و مثلا میخواد درس معماری کامپیوتر رو یاد بگیره واقعا این فیلم و کتاب باهم خیلی مفید هستن.
این استاد خوب میدونه دانشجو کجا خسته میشه یا کجا گیج میشه و فیلمش تمام تدابیر لازم رو داره. من چون دفعه اول شب قسمت اول رو نگاه کردم اولش یه کم چرتم گرفت ولی یهو دیدم یکی داره سوت میزنه و از چرت پریدم بیرون. گشتم ببینم کی بود اینقدر قشنگ فهمید من داره چرتم میبره دیدم یوسفی بوده!!!!!
میخوام بگم خیلی فیلمهای با حساب کتابی هستن. من با این اوصاف معماری رو میرم برای صد زدن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ دى ۱۳۹۸, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط Saman.)
سلام

اگر میخواید با خوندن کتابه بتونید دست به کد هم باشید من خودم به شخصه اصلا یوسفی رو پیشنهاد نمیکنم.همراه با فیلم نمیدونم چطور در میاد
ولی میتونید سوال و مشکلاتتون رو اینجا بذارید و بپرسید که به نظرم نتیجه بهتری در بر داره.

من یه مثال بزنم:

مثلا چرا الگوریتم DFS میتونه دور رو تشخیص بده؟!(اینو با کتاب یوسفی هرگز نمیفهمی)
مثلا قطر گراف چطور تشخیص داده میشه؟

مثلا شیوه کار الگوریتم LCS به چه شکله؟؟
یا مثلا توی ساختمان داده
سوالاتی که از پشته میاد اول اینکه از کجا میان و نوع نگاه و شیوه پاسخ دادن به اون ها به چه شکله؟(دکترای قبلی داشتیم از اون مدلا)

سوالات مربوط به شار و نوع نگاه به الگوریتم هاش(سوال ها اخیرا از اجرای الگوریتم میاد) یعنی شما باید بند به بند اجرای الگوریتم رو بلد باشی که بتونی سواله رو پاسخ بدی
سوالات از اجرای الگوریتم پریم و کراسکال و فلوید که فلوید اخیرا از همه بیشتر بولد شده
سوالات مربوط به روابط بازگشتی

تا زمانی که شیوه کار کردن الگوریتم رو ندونی کارت اشتباهه به نظرم

فیلم یوسفی رو خبر ندارم اما توی کتاباش اصلا این چیزا وجود نداره و نداشته!!

موارد بالا صرفا نظر شخصی هستند، ملاک تصمیم گیری قرار نگیرند!

یه سوالی هم که خیلی داره اخیرا میاد سوال مربوط به الگوریتم یا مسئله ژوزفوس(جوزف) هستش. دلیل اصلی اومدنشم اینه که یکی از بچه های شریف جوابش رو داده فک کنم فامیلیش شمس براق باشه!(اگر اگر اگر درست یادم باشه) به شیوه خیلی ساده ای به این مساله پاسخ داده.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  سلام

اگر میخواید با خوندن کتابه بتونید دست به کد هم باشید من خودم به شخصه اصلا یوسفی رو پیشنهاد نمیکنم.همراه با فیلم نمیدونم چطور در میاد
ولی میتونید سوال و مشکلاتتون رو اینجا بذارید و بپرسید که به نظرم نتیجه بهتری در بر داره.

من یه مثال بزنم:

مثلا چرا الگوریتم DFS میتونه دور رو تشخیص بده؟!(اینو با کتاب یوسفی هرگز نمیفهمی)
مثلا قطر گراف چطور تشخیص داده میشه؟

مثلا شیوه کار الگوریتم LCS به چه شکله؟؟
یا مثلا توی ساختمان داده
سوالاتی که از پشته میاد اول اینکه از کجا میان و نوع نگاه و شیوه پاسخ دادن به اون ها به چه شکله؟(دکترای قبلی داشتیم از اون مدلا)

سوالات مربوط به شار و نوع نگاه به الگوریتم هاش(سوال ها اخیرا از اجرای الگوریتم میاد) یعنی شما باید بند به بند اجرای الگوریتم رو بلد باشی که بتونی سواله رو پاسخ بدی
سوالات از اجرای الگوریتم پریم و کراسکال و فلوید که فلوید اخیرا از همه بیشتر بولد شده
سوالات مربوط به روابط بازگشتی

تا زمانی که شیوه کار کردن الگوریتم رو ندونی کارت اشتباهه به نظرم

فیلم یوسفی رو خبر ندارم اما توی کتاباش اصلا این چیزا وجود نداره و نداشته!!

موارد بالا صرفا نظر شخصی هستند، ملاک تصمیم گیری قرار نگیرند!

یه سوالی هم که خیلی داره اخیرا میاد سوال مربوط به الگوریتم یا مسئله ژوزفوس(جوزف) هستش. دلیل اصلی اومدنشم اینه که یکی از بچه های شریف جوابش رو داده فک کنم فامیلیش شمس براق باشه!(اگر اگر اگر درست یادم باشه) به شیوه خیلی ساده ای به این مساله پاسخ داده.

خب من الان گیج شدم! منم میخوام این چیزا رو بدونم، میشه منبع معرفی کنی؟ حتی اگه زبان اصلی باشه

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۷ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۳۲ ق.ظ
ببخشید که پشت سر هم پست میکنم. من درسته که رشته ی کامپیوتر رشته ی تحصیلی من نبوده، سه ترم دانشگاه آی تی خوندم. ولی خب الان که دارم درسها رو میخونم با توجه به اینکه بیست سالی هست تو حیطه ی کامپیوتر و برنامه نویسی کار میکنم میبینم خیلی از چیزا رو بلدم و فقط دارم تئوریشون رو میخونم. یعنی میخوام بگم یه چیزایی رو تجربه کردم و الان دارم متن وار و به صورت تئوری میخونمشون. خب این خیلی برام جذابه خصوصا در مورد پایگاه داده و طراحی الگوریتم.حالا بگذریم از سابقه ی سی ساله ی من در علم کامپیوتر و شروع کار با الگوریتم نویسی های خفن تو موسسه ی آزاد وابسته به دانشگاه شریف، ولی خب من عملا این کارو حتی تو دفتر کارگردانیم کردم. یعنی برای شکل گرفتن یه صحنه از فیلم یا نمایش، من طومار نوشتم و دقیقا الگوریتم نوشتم و ریز ریز احتمالها و حرکتها رو در نظر گرفتم.
مسئله درک درست هست میفهمم، ولی این میتونه به صورت مطالعات جنبی باشه در وقتهای آزاد برای من مثل همین الان که مثلا دارم هوش مصنوعی راسل رو هم میخونم. راستش به شدت تشنه ی یه کتاب زبان اصلی و بکر هستم که ساختمان داده و الگوریتم رو درس داده باشه و من با اصطلاحات زبان اصلی اونم آشنا بشم. منم مثل خیلی های شما دغدغه ام درست یاد گرفتنه و اصولی یاد گرفتن. ولی به عنوان کسی که سابقه ی تدریس تو دانشگاه رو هم داشته و قبلا دو بار کنکور ارشد شرکت کرده و هر دو بار قبول شده میتونم بگم که یوسفی کنکور رو خوب میشناسه و من اگه تونستم تو امتحان نصیر رتبه ی ۳ بیارم و بالاترین ضرایبم برای ساختمان داده و طراحی الگوریتم و معماری باشن، اینا همش به خاطر کتابهای یوسفی بود که بدون تمایل میخوندم و فقط بارها روخونی میکردم که بفهمم. و ضعیف ترین درسهای من هوش مصنوعی و شبکه بودن تو این امتحان که کتاب درست و درمونی براشون نداشتم از دید خودم.
نمیخوام نظر کارشناسی در مورد کتابهای رشته ی کامپیوتر بدم، میخوام بگم کتابها خوبن، مثلا کتاب کتیرایی برای معماری عالیه، ولی به هیچ عنوان کنکوری نیست و برای کسی خوبه که داره دانشگاه واحد معماری کامپیوتر رو پاس میکنه، ولی کتابهای یوسفی تست و نکته در هم هستن و فیلمهاش کتابهاشو تکمیل میکنن. من این دو روز سه روز با فیلمهای معماری بهم این مسئله ثابت شد.

اینا رو میگم چون من کاملا بی طرف هستم و مثل یه صفر کیلومتر دارم یاد میگیرم و میبینم که کتابهای یوسفی خیلی کمک کردن و من خودم خبر نداشتم.

یه دوست خوبی امشب به من یه درس خوبی داد، بهم گفت امتحان آزمایشی که شرکت میکنی تازه میفهمی کدوم منبع خوب بوده و کدوم نبوده! و واقعا اینطور بوده برای من!

درسته ممکنه کتاب های بزرگی باشن که آدم بتونه بخونه و مثلا ساختمان داده و طراحی الگوریتم یاد بگیره، ولی باز میگم کنکور حسابش عدده، زمانه، و چیزی که هست باید کنکوری برخورد کرد با کنکور و الان متوجه شدم یوسفی دقیقا این کارو میکنه.

حالا بزارین بگم منبعم برای شبکه چی بود که اینطور گند زدم! جزوه ی شبکه ی خلیلی فر رو خوندم! واقعا حال نکردم. پر از تست هست ولی تستهاش اصلا شبیه به کنکور نیست.
کتاب هوش مصنوعی هم راهیان رو خوندم و اینطور به سرم اومد!
نمیخوام بگم کتابهای بدی هستن، من اصلا در تخصصم نیست فنی نظر بدم و فقط میگم کنکوری نیستن.

حالا به نظرم که ۱۰۱ روز تا کنکور مونده دیگه وقت اون نیست که بشینیم سر منبع بحث کنیم. الان دیگه باید منابع رو انتخاب کرده باشیم و پیش بریم به سوی یه کنکور موفقیت آمیز.

پس به نظرم فقط باید خوند و تست زد، همین و بس

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  منابع ارشد کامپیوتر azizehmah ۸ ۸,۸۲۳ ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marge_setare
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۱۷ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  منابع رشته انفورماتیک Saman ۱۶ ۱۳,۲۸۲ ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: toofan6080
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۷ ۱۱,۵۱۶ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: atahmasebi
  بهترین منابع هوش مصنوعی برای کنکور ارشد marvelous ۳ ۵,۰۸۴ ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close