زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

peasبرای محیط تخته نرد؟(تخته نرد چه محیطی است؟)

ارسال:

arshad91 پرسیده:

peasبرای محیط تخته نرد؟(تخته نرد چه محیطی است؟)

یه سوال داشتم peasبرای محیط تخته نرد؟لطفا کمک کنید

۳
ارسال:

Masoud05 پاسخ داده:

RE: سوال هوش لطفا کمک کنید

(۰۸ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۰۹ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  یه سوال داشتم peasبرای محیط تخته نرد چگونه است؟
ببخشید‌، اول سوالتون رو کمی تغییر دادم .
اما جواب:
محیط قابل دسترسه‌: چون به راحتی میشه توسط سنسور های عامل( شما همون یه چشم معمولی فرضش کن )کل محیط و جای مهره‌ها رو ببینی
اما محیط قطعی نیست . این عدم قطعیت بخاطر تاس هست .
محیط تقسیم پذیر نیست چراکه اعمالی که شما در مراحل قبل انجام دادید روی حرکت جاری شما تاثیر داره.
محیط ایستا می باشد چون تا شما حرکت نکنی طرف مقابل کاری نمیکنه .
گسسته هم هست چون مثلا میگه در حرکت چندم هستم و یا مهره x در محل مشخص وجود داره.
محیط هم چند عامله هست چون عامل که با خودش که بازی نمیکنه Big Grin

۰
ارسال:

mosaferkuchulu پاسخ داده:

سوال هوش لطفا کمک کنید

ببخشید من متوجه سوال نمی شم!
در ضمن اینجا جای مناسبی واسه این تاپیک نیست!بهتر در جای مربوط مطرح کنین!

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

سئوالتون رو واضح‌تر بنویسید

به mosaferkuchulu:توی بخش "پرسش و پاسخ درسی" و در تالار "هوش مصنوعی" مطرح شده، بازی تخته نرد هم که جزءمباحث هوش هست،به نظر من مشکلی نداره،البته تصمیم با مدیر بخشه

۰
ارسال:

arshad91 پاسخ داده:

سوال هوش لطفا کمک کنید

peas یعنی معیار کاراییش و محیطش و سنشوراش و عملگرهاش..جواب شما فقط توضیح محیط بود

ارسال:

Masoud05 پاسخ داده:

(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۳۲ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  peas یعنی معیار کاراییش و محیطش و سنشوراش و عملگرهاش..جواب شما فقط توضیح محیط بود
خب قسمت نامفهومش همین دیگه ‌، عملگرهاش بستگی به نوع ربات دارن بعنوان مثال یه ربات سخت افزاری نیاز به اثرگزاری(عملگر) مثل دست نیاز داره که مهرهها رو تکون بده.
برای کارایی باید قبل از طراحی عامل مشخص بشه مثلا هر برد فلان امتیاز و یا هر حرکت خوب فلان امتیاز داره
سنسور هم که مشخصه‌، عامل باید یک دوربین داشته باشه که صفحه بازی رو ببینه. یا حتی ممکنه یه وسیله ارتباطی هم با حریف داشته باشه مثل میکروفن .
راجع به محیط هم که با جزئیات زیاد در بالا بهش اشاره کردم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۰۱ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۳۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  رییس سازمان حفاظت محیط زیست: ایران به ورشکستگی آبی رسیده است H-Arshad ۰ ۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  آموزش اندروید در محیط android studio f.b ۲ ۲,۳۱۶ ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: f.b
  استخدام دولتی یا استخدام شرکت های خصوصی Husain ۱۰ ۱۱,۳۲۶ ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Husain
  تخته و گچ در دانشگاه های درجه یک! irpersian20 ۱ ۳۹ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  فرق بین استاد راهنما و استاد مشاور نگین ارشد ۱۱ ۳۴,۹۲۳ ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: dont9
  استنباط p->q از W با فرض قابل استنباط بودن p از اجتماع {q} و W teraktor2003 ۲ ۲,۱۲۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: teraktor2003
  خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش sahar salehi ۵۶ ۳۲,۹۲۷ ۰۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: shamim_70
  غیر انتفاعی های استان خودم اصفهان یا شبانه استان های دیگه ؟ z.sh ۱ ۱,۵۸۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: flowerirani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close