زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۲۸۶
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۵:۴۲ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
من برام فرقی نمیکنه برای اینکه بالاخره درس جدید باید بخونم، حالا یا کامپایلر و پایگاه داده، یا سیگنال و مدار

به هر حال باید خوند، فقط مسئله اینجاس که اینا با تصمیمات یهوییشون گند به زندگی ما نزنن.برای اونایی که خودشون رشتشون کامپیوتر بوده ضرری نیست، واسه ماهایی که از رشته های دیگه میایم ضرره

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۸۷
۱۷ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۵ ق.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۳ ب.ظ)mona64 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دقیقا آقا بابک!
امسال ایشالا میشه ولی اگه نشه سال دیگه.
منتهی من نمیگم اینو که حتما امسال بشه. در مورد رشتم هم نگران نباش. من از سن ۱۳ سالگی دارم کار کامپیوتر و برنامه نویسی و وبمستری و طراحی وب انجام میدم. درسها رو هم همچین نیست که قبلا نخونده باشم. من یه دور قبلا با همسرم تمام این درسها رو خوندم عین بچه و مادر که تصورشو بکن بچه درس میخونه مادره هم باهاش هر سال میره کلاس بالاتر. ایشالا که امسال هم بخیر بگذره و همه چی خوب پیش بره.
با این حال کاملا بهت حق میدم و حتی به پزشکم قول دادم که ملایم درس بخونم و مهم همین امسال حتما نباشه.

مطمئن هم باش من اهل خالی بندی و دو ماه خوندن نیستم، من اگه کاری رو انجام بدم میگم انجام دادم، همینطور اگه نگاه کنی هر کتابی رو شروع میکنم اینجا مینویسم در موردش که بقیه هم بخونن. من علاقه دارم به همه کمک کنم وارد رشته مورد علاقشون بشن پس از تجربیات قبلیم هم اینجا برای همه مینویسم. خیالت تخت Smile

سلام مجدد دوست عزیز
چقدر خوب که انقدر با انگیزه و مصمم هستید امیدوارم همونی بشه که میخواید
منم تازه شروع کردم به خوندن. همیشه عاشق درس و تحصیل و دانشگاه بودم و البته خب بعد از لیسانس رفتم دنبال کار و بعدم ازدواج و بعدم بچه الان کلی از درس عقبم ولی بازم امیدم رو از دست نمیدم. جدی تصمیم گرفتم بخونم با وجود اینکه شاغلم و یه دختر ۳ ساله هم دارم درس خوندنم خیلی سخت میشه برام در واقع فعلا فقط شاید ۲ ساعت شبا که دخترم بخوابه بتونم بخونم ولی همونم میخونم و میرم جلو ان شالله بتونم ساعت مطالعه مو ببرم بالا. میدونم با این شرایط قبولی سراسری سختم میشه ولی تمام سعی مو میکنم برای دانشگاه و رتبه خوب و در نهایت اگه نشد آزاد. ممنون میشم از شما هم که تجربه داریم کمکم کنید. فعلا با کتابای مدرسان شروع کردم به نظرتون همینا کافی میشه؟ و اونایی که گفتم ندارم هم البته باید بگیرم. کامپایلر پایگاه داده ساختمان داده و طراحی الگوریتم

من امروز اونقدر سرم شلوغ بوده که الان پست شما رو دیدم. شما لطف دارید، امیدوارم که شما هم به هر رشته ای میخواین و گرایشی که میخواین راحت قبول بشین.
به نظر من کتابهای مدرسان حرف ندارن. من الان دیروز سه تا دیگه از کتابهاش گرفتم و خیلی عالی هستن. ساختمان داده و طراحی الگوریتم و آمار و احتمال رو هم گرفتم. به نظر من مهم اینه که آدم اراده کنه، شدنش میشه.
آدم باید فقط بخونه تا بشه و به نظرم مدرسان کتابهاش خیلی جامع و خلاصه هستن و مثلا من مدار منطقی رو که مسلط بودم الان فقط برام دوره میشه و ساختمان داده حرف نداره.

من شما رو درک میکنم چون منم شرایطی مشابه شرایط شما دارم، خودم مشکل و بیماری دارم، همسرم دوست نداره من درس بخونم، پدر و مادر پیر هم دارم، شانس آوردم بچه رو دیگه ندارم. میدونم با بچه خیلی سخته درس خوندن ولی شما میتونی، شبی دو سه ساعت هم بخونی موفق میشی به شرطی که اراده کنی و همون دو سه ساعت رو خوب و مفید درس بخونی. هر کمکی هم از دستم بربیاد دریغ نمیکنم.
کامپایلر پوران پژوهش شاپوری رو بگیر
پایگاه داده کیوان پور از انتشارات پر یا پارسه
ساختمان داده و طراحی الگوریتم من خیلی کتاب امتحان کردم ولی خداییش با کتابهای نصیر و مدرسان خیلی راحت ترم
حالا اگه باز هم راهنمایی خواستی در خدمتم در حد بضاعتم، خوشحالم که شما هم اینجا با ما هستین. HeartSmile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۲۸۸
۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۰ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
بر اساس لینک زیر که اطلاعیه ای هست از سازمان سنجش تاریخ امتحان ارشد ۲۸ و ۲۹ فروردین خواهد بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من مشکلی ندارم، فقط نمیدونم چرا روز تولدم همیشه پر از ماجراهای رنگارنگه مثل کنکور
بی شوخی اینا اینطور که دارن کنکور رو دستکاری میکنن نمیدونم تا آخرش باید با چی طرف باشیم. خدا به خیر بگذرونه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۲۸۹
۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۰۷ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام .من برای کنکور امسالم خیلی دارم زحمت میکشم و واقعا هم نهایت تلاشم رو دارم میکنم چون خیلی برام مهم هست اما حس میکنم این استرسم کار دستم میده . چون همش نگران رتبم هستم اما یکی از دوستام واسم تخمین رتبه هیوا رو فرستاد و به طور تقریبی رتبم رو حساب کردم اما چیزی نبود که براش تلاش میکردم . متوجه شدم باید تلاشم رو بیشتر کنم .
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , عزیز دادخواه
ارسال: #۲۹۰
۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ)mohamadreza025 نوشته شده توسط:  سلام .من برای کنکور امسالم خیلی دارم زحمت میکشم و واقعا هم نهایت تلاشم رو دارم میکنم چون خیلی برام مهم هست اما حس میکنم این استرسم کار دستم میده . چون همش نگران رتبم هستم اما یکی از دوستام واسم تخمین رتبه هیوا رو فرستاد و به طور تقریبی رتبم رو حساب کردم اما چیزی نبود که براش تلاش میکردم . متوجه شدم باید تلاشم رو بیشتر کنم .

سلام دوست عزیز، برات آرزوی موفقیت میکنم. دقیقا آدم باید زحمت بکشه برای اینکه قبول بشه. ولی من چون تجربه ی قبولی ارشد دارم بهت میگم نگران رتبت نباش و فقط به درست فکر کن. وقتی امتحان رو خوب بدی یهو میبینی رتبه ی خوبی هم آوردی.
چیزی که خیلی مهمه ولی کسی زیاد بهش توجهی نمیکنه استراتژی هست و همه فقط دنبال منبع هستن. مسئله اینجاس که هر کسی با یه نویسنده ای ارتباط میگیره و اصلا دلیلی نداره اگه اجلالی مثلا مدار منطقیش خوب بود برای منم خوب باشه. مهم اینه که خود آدم بتونه باهاش ارتباط برقرار کنه.
و در مورد استراتژی باید سوالات کنکور رو مطالعه کنی و ببینی که چه درسهایی برای تو راحت تره زدنشون روشون سرمایه گذاری کنی. این مسئله خیلی مهمه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۲۹۱
۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ)mohamadreza025 نوشته شده توسط:  سلام .من برای کنکور امسالم خیلی دارم زحمت میکشم و واقعا هم نهایت تلاشم رو دارم میکنم چون خیلی برام مهم هست اما حس میکنم این استرسم کار دستم میده . چون همش نگران رتبم هستم اما یکی از دوستام واسم تخمین رتبه هیوا رو فرستاد و به طور تقریبی رتبم رو حساب کردم اما چیزی نبود که براش تلاش میکردم . متوجه شدم باید تلاشم رو بیشتر کنم .

تلاش کن. از استرس نترس بذار باشه تو کارتو بکن خیلی هم بد نیست نمیذاره تنبلی کنی صبح زود بیدارت میکنه Wink تلاش کن نتیجه میگیری. نگران نباش.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۲۹۲
۲۴ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۰۰ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دوستان یه چیزی رو من تو این مدتی که درس رو شروع کردم بهش رسیدم گفتم با شما هم درمیون بزارم.
ببینین، ما میتونیم بیایم منابعی رو که استفاده میکنیم بگیم، ولی برای همه مثلا مدارمنطقی اجلالی جواب نمیده، اونایی که وضعیت درس مدار منطقیشون خوبه با کتاب اجلالی مثلا فقط وقت تلف میکنن. من خودم مدرسان شریف بهم از همه بهتر جواب داده خداییش ولی نمیتونم بگم شما هم برو مدرسان شریف بخون. چون کتابهای مدرسان شریف خیلی نکته و تسته بیشتر و من اینطوری راحت تر یاد میگیرم، ولی دلیل نمیشه شما هم با این کتابها راحت باشین. بنابراین اینجا ببینین منابع به روز و مورد استفاده ی بچه ها رو ولی خودتون برین لااقل یه مقدار از کتاب رو که ماشالا این روزا چند صفحه ی اولشو میزارن برای دانلود بخونین، ببینین باهاش ارتباط میگیرین؟ سرفصلهاش رو نگاه کنین و در نهایت این خودتون هستین که بهترین منبع رو برای خودتون انتخاب میکنین.

نکته ی دوم اینکه هیچ کس هم نمیتونه بیاد به شما بگه امروز مثلا سه ساعت معماری بخون سه ساعت مدار منطقی، سه ساعت پایگاه داده، اینطوری نمیشه، این خود آدمه که میدونه تو چه روزی تو چه مودی هست و چی رو بخونه براش بهتره و قابل درک تر و ارتباط برقرار کردن باهاش راحته. بنابراین نیاین هی به هم بگین برای من برنامه بنویس. خودتون ببینین مثلا روزی چهار تا درس بهترین شکلشه و برای هر درسی دو ساعت میشه هشت ساعت در روز درس خوندی، یه ساعت آخر شب رو هم میزاری تست میزنی، شبی ده تا تست. خدا بده قوت!

امیدوارم دوستانی که دنبال برنامه و منبع میگردن اول این پست منو بخونن بعد اقدام به هر حرکتی کنن.
عاقا تکون بده، وقت کشی نکن، حله!

پ ن: برای اونایی که فکر میکنن من یه بیمار روانی و دوگانه هستم و از این شاخه به اون شاخه میپرم و مدام اینجا پست میکنم و قول میدم و عمل نمیکنم، من خیلی سرم شلوغه، مدام پای سیستم نشستم و دارم کار میکنم و یا درس میخونم. اگه وسطش یه پست نزنم مغزم آرامش نمیگیره. وقتی رو تلف نمیکنم و شبانه روز کار میکنم. به خودمم افتخار میکنم که مثل پروفسور حسابی دارم تو چندین رشته متبحر میشم. درس خوندن از این شاخه به اون شاخه پریدن نیست. من سر تمرین تئاترم حاضر میشم ولی بعدش میام میشینم پای کامپیوتر و سایتمو طراحی میکنم و برناممو مینویسم. با اینکه سنتور میزنم و پیانو و کاملا کلاسیک هستم ولی عاشق مرلین منسن هستم. شاخ ندارم، آدمیزادم، افسرده نیستم ولی استرس خیلی دارم و این به خاطر ضربه ی سهمگینیه که بیست و پنج سال پیش سرمو شکافت و دوبار برد زیر عمل. من بچه بودم آرزوم بوده فضانورد بشم، انشا نوشتم در آینده میخواهم فضانورد بشم، معلم منو تنبیه کرد چون فکر کرد کلاسشو مسخره گرفتم. بعد از اون دلم شکست و یه مدت افسرده بودم، چون معلمم به من میگفت تو هیچی نمیشی یه دختر جهان سومی. بعد از تصادف که تو ۱۷ سالگیم اتفاق افتاد دم مدرسه، پیش خودم گفتم جمجمه ی من دیگه چینی بند زدس و نمیتونم برم فضا، پس افتادم تو خط سینما و تئاتر که شاید بشم جرج لوکاس با فیلم برم فضا. الان که فرصتی پیش اومده برام که روباتیک یا نرم افزار بخونم و خودمو به این آرزوم نزدیک کنم و شاید بشه یه روز یه نقشی داشته باشم در ارتباط با فضا چرا نکنم؟
پست هم زیاد میزنم چون استراحت من تایپ کردنه. دوگانه هم نیستم یه آدم چند جنبه ای هستم. به خودمم افتخار میکنم . دیگه دوست ندارم کسی به من تو تلگرام پیام بده که اینمو اونمو و از این حرفا. منو میخواین بشناسین از خودم بپرسین. هر چی بخواین میگم. فقط مزاحمت ایجاد نکنین. ممنون

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir95 , alma1988 , parandish@gmail.com
ارسال: #۲۹۳
۲۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط amir95.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام دوستانی که تازه با انجمن آشنا شدن و میخوان تو مطالعه و مباحث گروهی ما شرکت داشته باشن حتما کنار انجمن عضو گروه هم بشن ، لینک رو چند صفحه قبل گذاشتم.

راستی بچه ها اگه تازه میخواین شروع کنید و پست منو میخونید حتما اول از همه منابعتون تهیه کنید و سعی کنید بیشتر از ۲ روز وقت نزارین من تجربه بدی دارم و الکی ۱ ماه وقتم رو از دست دادم در حالی که منابع که داشتم مناسب بود و وسواس الکی داشتم . کلی مصاحبه تو فروم هست کافیه چند تا رو بخونید به نتیجه میرسین . سمت مشاوره هم نرین به نظرم پول دور ریختنه اگه کنکور کارشناسی بود باز یچی اما برای ارشد هر ادمی فقط خودش میتونه برنامه مناسب خودش بچینه ،مگر اینکه ازون دسته ادم هایی باشین که زور باید بالاسرتون باشه Smile
و در اخر هم سعی کنید هدف گذاری کنید و ثبات داشته باشین تو اجرا برنامه .
امیدوارم موفق باشین.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۲۹۴
۲۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۲۷ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
من خوشبختانه اوضاعم بهتره، یه کم حجم کاری کم شده فعلا و میتونم بیشتر وقتمو بزارم درس بخونم. ولی خداییش هیچی مدرسان شریف نمیشه. من همه ی کتابها رو تست کردم الان میبینم با مدرسان شریف از همه راحت ترم. امروز کتابهاش رو هم تکمیل کردم و دارم بکوب از روشون میخونم. باقی کتابها رو گذاشتم برای دور دوم و دوره.
امیر راست میگه، وقت برای یافتن منبع تلف نکنین، من اگه بالا از مدرسان شریف تعریف کردم به عنوان کسی که سه ماهه دارم درس میخونم و پیگیر هستم گفتم که تجربه ی من شاید به درد دیگران بخوره. پس مثل من سه ماه نزارین برای یافتن بهترین منبع (البته از روی منابع دیگه خوندم) و فقط ببینین با کدوم کتاب خودتون راحت هستین همونو انتخاب کنین.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir95
ارسال: #۲۹۵
۲۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط فاطمه دیبا.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من برام فرقی نمیکنه برای اینکه بالاخره درس جدید باید بخونم، حالا یا کامپایلر و پایگاه داده، یا سیگنال و مدار

به هر حال باید خوند، فقط مسئله اینجاس که اینا با تصمیمات یهوییشون گند به زندگی ما نزنن.برای اونایی که خودشون رشتشون کامپیوتر بوده ضرری نیست، واسه ماهایی که از رشته های دیگه میایم ضرره

سلام حالتون خوبه. من امروز تازه عضو سایت شدم و میخوام کنکور ارشد کامپیوتر بدم گرایش نرم افزار. من کتابای مقسمی رو دارم به نظرتون خوبه برای کنکور؟؟؟؟

بچه ها من که میخوام ارشد گرایش نرم افزار شرکت کنم،باید درسای هوش مصنوعی و مدارو .. که اومده تو دفترچه رو هم بخونم؟
۰
۰
ارسال: #۲۹۶
۲۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۱ ب.ظ)فاطمه دیبا نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من برام فرقی نمیکنه برای اینکه بالاخره درس جدید باید بخونم، حالا یا کامپایلر و پایگاه داده، یا سیگنال و مدار

سلام حالتون خوبه. من امروز تازه عضو سایت شدم و میخوام کنکور ارشد کامپیوتر بدم گرایش نرم افزار. من کتابای مقسمی رو دارم به نظرتون خوبه برای کنکور؟؟؟؟

بچه ها من که میخوام ارشد گرایش نرم افزار شرکت کنم،باید درسای هوش مصنوعی و مدارو .. که اومده تو دفترچه رو هم بخونم؟

سلام دوست عزیز، ممنونم ازت، بله اگه با مقسمی راحت هستی کتاب خوبیه، منم دارم خلاصه میکنم اگه وقتم اجازه بده مقسمی رو .
دقیقا امسال برای کنکور درسها همه یکی شده. بنابراین بله همون درسها رو باید بخونی.
در مورد منابع و اینا هم اگه بخوای راهنماییت میکنیم.
موفق باشی

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۲۹۷
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۶:۴۲ ب.ظ
سلام خیلی ممنونم بابت راهنماییتون. من ده سال پیش کارشناسیمو گرفتم . ای کاش تو این ده سال ارشدو میخوندم. اون موقع تعداد کتابا کم بود الان خیلی زیادن. همشون بخونییییم ....من هوش و مدار و معماری رو اصلا بلد نیستم.ببخشید من یه سوال دیگه هم از خدمتتون داشتم " به نظر شما دانشگاه مجازی خوبه یا پیام نور یا غیر انتفاعی یا ازاد برای ادامه تحصیل؟؟؟؟ اینم بگم من بچه کوچک دارم و برام سخته جای دیگه درس بخووونم. نمیدونم چکار کنم. اول راهم و سردرگمم?
وقتم کمه فک نکنم بتونم دولتی قبول شم با توجه به فراموشی اکثر دروس و وقت کن??????
ممنون میشم اگه در مورد رتبه بندی دانشگاه ها راهنماییم کنید اگه اطلاع دارین.
ان شالله امسال سال قبولی شما در دانشگاه مورد علاقتون باشه?
۰
۰
ارسال: #۲۹۸
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۴۲ ب.ظ)فاطمه دیبا نوشته شده توسط:  سلام خیلی ممنونم بابت راهنماییتون. من ده سال پیش کارشناسیمو گرفتم . ای کاش تو این ده سال ارشدو میخوندم. اون موقع تعداد کتابا کم بود الان خیلی زیادن. همشون بخونییییم ....من هوش و مدار و معماری رو اصلا بلد نیستم.ببخشید من یه سوال دیگه هم از خدمتتون داشتم " به نظر شما دانشگاه مجازی خوبه یا پیام نور یا غیر انتفاعی یا ازاد برای ادامه تحصیل؟؟؟؟ اینم بگم من بچه کوچک دارم و برام سخته جای دیگه درس بخووونم. نمیدونم چکار کنم. اول راهم و سردرگمم?
وقتم کمه فک نکنم بتونم دولتی قبول شم با توجه به فراموشی اکثر دروس و وقت کن??????

سلام ، شما نگران نباشین شروع کنید به خوندن نتیجه میگیرین ، مجازی آموزش محوره برای کسی خوبه که فقط یه مدرک میخواد پایهه حقوقش بره بالا مثل کارمندای بانک وگرنه اصلا ارزش علمی نداره . غیر انتفاعی اگه تهران بودین علم و فرهنگ دانشگاه خوبی بود سر تر از دانشگاه های ازاد ، بین آزاد ها هم بازم واحد های تهران خوبن ولی اگه هدف دانشگاه ازاد اصلا لازم نیس هزینه کنید وقت بزارین کسی که میخواد بره ازاد با پاسخنامه سفید هم میتونه بره ، من بهتون توصیه میکنم شروع کنید به خوندن اگه اطلاعات بیشتری در مورد دروس و منابع لازم داشتین گروه تلگرام هم داریم میتونین اونجا یا همینجا مطرح کنید فقط قبلش گرایش مد نظرتون هم بگین.
پیروز و موفق باشین.
۰
۰
ارسال: #۲۹۹
۲۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۶ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام دوستان ، همگی خسته نباشید، من از دیشب خوب درس خوندم ولی امشب یه چیزی فکرمو مشغول کرده، یکی از بازیگرا و کارگردانهای خوب سینما تئاتر ایران، به من سفارش نوشتن یه نمایشنامه ی حرکتی بر اساس یکی از داستانهای فرانس کافکا با نام "نامه به فرهنگستان" رو داده. راستش بعد از چند سال امشب یه کم دوباره چشم سوم یا همون چشم خلاق رو باز کردم و سعی کردم با این داستان ارتباط بگیرم، فوق العاده زیبا و تصویری بود و خیلی دوسش داشتم، یخرده راستش حواسمو پرت کرده. ولی الان میخوام برم بشینم یه خرده کامپایلر بخونم تلافیش دربیاد.
من یخرده هم مشکل دارم از بابت سلامتیم، آنفلوانزا هم اضافه شده و این دیگه حسابی خراب کرده. دکتر هر روز به من تذکر میده که درس رو کنار بزارم یا خیلی ملایم بخونم، ولی من دارم تمام تلاشمو میکنم. دلم نمیخواد یه بار دیگه اون جوری تشنج کنم بیفتم یه گوشه. راستش خیلی میترسم. بنابراین ازتون یه درخواست دارم. یه کم منو راهنمایی کنین به با دید شخص ثالث که من چطوری برنامه ریزی کنم به طور روزانه برای درس خوندن. برنامه نمیخوام، مشاوره میخوام از این بابت که بدونم چطوری بخونم که بهم فشار هم نیاد. یه خرده ایده بدین.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۰۰
۲۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۱ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۴۲ ب.ظ)فاطمه دیبا نوشته شده توسط:  سلام خیلی ممنونم بابت راهنماییتون. من ده سال پیش کارشناسیمو گرفتم . ای کاش تو این ده سال ارشدو میخوندم. اون موقع تعداد کتابا کم بود الان خیلی زیادن. همشون بخونییییم ....من هوش و مدار و معماری رو اصلا بلد نیستم.ببخشید من یه سوال دیگه هم از خدمتتون داشتم " به نظر شما دانشگاه مجازی خوبه یا پیام نور یا غیر انتفاعی یا ازاد برای ادامه تحصیل؟؟؟؟ اینم بگم من بچه کوچک دارم و برام سخته جای دیگه درس بخووونم. نمیدونم چکار کنم. اول راهم و سردرگمم?

سلام ، شما نگران نباشین شروع کنید به خوندن نتیجه میگیرین ، مجازی آموزش محوره برای کسی خوبه که فقط یه مدرک میخواد پایهه حقوقش بره بالا مثل کارمندای بانک وگرنه اصلا ارزش علمی نداره . غیر انتفاعی اگه تهران بودین علم و فرهنگ دانشگاه خوبی بود سر تر از دانشگاه های ازاد ، بین آزاد ها هم بازم واحد های تهران خوبن ولی اگه هدف دانشگاه ازاد اصلا لازم نیس هزینه کنید وقت بزارین کسی که میخواد بره ازاد با پاسخنامه سفید هم میتونه بره ، من بهتون توصیه میکنم شروع کنید به خوندن اگه اطلاعات بیشتری در مورد دروس و منابع لازم داشتین گروه تلگرام هم داریم میتونین اونجا یا همینجا مطرح کنید فقط قبلش گرایش مد نظرتون هم بگین.
پیروز و موفق باشین.

خیلی ممنونم. من میخوام گرایش نرم افزار رو بخونم. من امسال سر کار رفتم. و خوب البته خیلی علاقه به ادامه تحصیل دارم. ولی خیلی وقته که درسارو نخوندم و همین طور با کار و بچه دیگه وقت کمی برام باقی میمونه.هدفم فقط گرفتن مدرک نیست. تو شهری که زندگی میکنم دانشگاه ازاد رشته منو داره که ارشد بخونم اما خودم دوست دارم که دانشگاه بهتری برم درس بخونم که یه چیزی یاد بگیرم نه فقط یه مدرک بگیرم. سوالای ارشد هم واقعا سخته . ....انشالله شما موفق باشید ممنون از راهنماییتون بابت رتبه بندی دانشگاه ها
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۷۵ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۷۳ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۵۱ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۵۳ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۵۹۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۴۱ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۴۵ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۶۱۰ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۸۵ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۶۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close