زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۳۱۶
۱۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۲:۰۹ ب.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  به خدا برام مهم نیست، ولی احساس کردم حرفهام یخرده تبلیغاتی شده و این کاربر هم خیال کرده میخوام تبلیغات کنم. دیگه هر چی باشه تو میدونی من ربطی به مدرسان شریف ندارم و فقط تجربه ای رو که دارم در امتحانات ارشدی که دادم دارم با همه درمیون میزارم.
خداییش امروز نظریه زبانها و ماشینهاش رو میخوندم خیلی بهتر از شاپوری میفهمیدم. خیلی خوب و دسته بندی شدس. به هر حال هر کسی با یه منبعی راحت تره و این نظر شخصی من بوده.

داداشم امتیاز منفی صد تا هم بدی ما قبولت داریم. Smile

این منفی رو من داده بودم برا نظرتون در مورد کتابها ،حالا که اینقدر ناراحت شدید مثبتش کردم و با این مسئله مخالف بودم که فرموده بودید: "بقیه کتابها رو بذارید در کوزه آبش رو بخورید"
چون این حرف جالبی نیس به نظرمن ، الان یعنی مایی که سایر کتابها رو میخونیم سر کار تشریف داریم ؟
اتفاقا من دقیقا از همون دو تا کتاب نتیجه نگرفتم ولی نیومدم بگم به درد نمیخوره.
بعدش هم ما اومدیم از نظرات همدیگه استفاده کنیم نه دعوای این که کدوم کتاب بهتره و کدوم موسسه بهتره ...
انشالا هم شما و همه کنکوری ها موفق باشید .

اتفاقا اصلا مهم نیست، فقط احساس کردم شاید زیادی در مورد مدرسان شریف صحبت کردم و حالت تبلیغاتی گرفته. در حالیکه من هیچ دخلی با مدرسان شریف ندارم، فقط با خوندن کتابهاش راحت تر بودم. جمله خوبی به کار نبردم، شما حق دارید. به خدا اصلا لازم نبود که مثبتش کنید. اصلا شماها که کتابهای دیگه میخونید سر کار نیستید، منظورم این بوده که این کتابهای مدرسان شریف خیلی شبیه به تستهای کنکور هستن و من چون دو بار با همینا دانشگاه قبول شدم یهو هیجان زده شدم.
منم اگه توهینی کردم معذرت میخوام و امیدوارم شما و همه ی دوستان دیگه موفق باشید.

ارادتمندSmile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares
ارسال: #۳۱۷
۱۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۰۹ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
من دوبار امتحان ارشد دادم و هر دو بار قبول شدم و هر دو مرتبه هم با مدرسان شریف بود. امسال با کتابهای دیگه ای از اول مرداد ماه شروع کردم و تو این مدت با توجه به اینکه تو بعضی از درسها هم صفر کیلومتر بودم مدام کتاب عوض کردم. واسه همین احساس کردم مدرسان شریف داره بهتر روی من جواب میده. مدرسان شریف واسه کسایی مثل من خوبه که وقت ندارن به اون صورت و تازه میخوان نکته های مهم رو فقط یاد بگیرن. بله من به اندازه ی کافی مشاوره و فرصت مطالعاتی برای امتحان ارشد داشتم و با توجه به سوابقم و تحقیقاتم نظر شخصی خودمو گفتم.

ولی یه چیزی میخواین بدونین؟ قبول شدن کنکور نه دست هادی یوسفی هست نه دست مدرسان شریف، نه دست استاد گیلک، همش دست خودتونه، این خود آدمه که سرنوشت خودشو تعیین میکنه. خود آدمه که باید بخونه حالا از هر کجا.

منم اگه در مورد مدرسان شریف حرف زدم فقط به این علت بود که نظر خودمو در مورد خودم و کتابی که بهم ساخته بگم. وگرنه به تعداد آدمها راه برای قبول شدن کنکور هست

به قول رضا مارمولک البته که ایشون هم از شازده کوچولوی آنتوان سنت دو اگزوپری الهام گرفتن...

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۳۱۸
۱۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۶:۵۹ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
منم به شدت عذاب میکشم از دست کتابای شاپوری. واقعا بد نوشته در هم برهم و نامنظم. خیلی دوست دارم اگه کسی تجربه ای خلاف تجربه من با منابع شاموری داشته بیاد بگه. من که واقعا نمیتونم بخونم. عوضش یوسفی ها رو با لذت میخونم و از فیلماش لذت میبرم . شبکه مدرسان هم به دستم رسید ظاهرا کتاب بدی نیست اگرچه من واسه شبکه بیشتر رو کلاسام حساب باز کردم. الان گرفتاری من فقط و فقط نظریه و کامپایلر هست و دیگه نمیخوام منبع هم عوض کنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۳۱۹
۱۱ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۳۸ ق.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Diar نوشته شده توسط:  منم به شدت عذاب میکشم از دست کتابای شاپوری. واقعا بد نوشته در هم برهم و نامنظم. خیلی دوست دارم اگه کسی تجربه ای خلاف تجربه من با منابع شاموری داشته بیاد بگه. من که واقعا نمیتونم بخونم. عوضش یوسفی ها رو با لذت میخونم و از فیلماش لذت میبرم . شبکه مدرسان هم به دستم رسید ظاهرا کتاب بدی نیست اگرچه من واسه شبکه بیشتر رو کلاسام حساب باز کردم. الان گرفتاری من فقط و فقط نظریه و کامپایلر هست و دیگه نمیخوام منبع هم عوض کنم.

ببین من برای کامپایلر کتاب شاپوری رو دارم، ولی کنارش مدرسان شریف رو هم گرفتم. چیزی که تو کتاب کامپایلرش هست اینه که بهتر از کتاب زبانها اونو نوشته و راحت تر میشه باهاش ارتباط برقرار کرد. البته من کامپایلر رو تازه شروع کردم و تازه باهاش دارم آشنا میشم. ببین کلا کامپایلر یه سری تست عینا مطالب میاد که اونا رو میشه زد و تعدادشون زیاد نیست، یه سری تست دیگه هم میاد که اصلا نباید روشون حساب کرد چون به یه جواب قطعی ما رو راهنمایی نمیکنن و سخته و وقت گیر حل کردنشون. پس ما میخونیم از روی همین کتاب شاپوری و در نهایت از روی مدرسان رفع اشکال . من الان زبانهای مدرسان شریف رو به موازات کتاب شاپوری دارم میخونم خیلی کمک میکنه که کتاب شاپوری رو بهتر بفهمم. احتمال میدم کامپایلر هم همینطور باشه، هنوز نخوندمش. تا اونجایی که مشاورم بهم گفته زبانها رو تستهاشو راحت تر میشه زد و رتبه آورد، ریاضی هم که ضریبش یک شده و دیگه ارزش نداره روش زیاد وقت بزاریم و من معادلات دیفرانسیل رو حذف کردم از برنامه و الان فقط آمار و گسسته رو میخونم.
این مدرسان شریف که این روزا خیلی بهش گیر دادم اصلا توصیه ی مشاورم نیست، و حتی خبر نداره که من دارم میخونمشون، شیرین کاری خودمه و به عنوان لاکی بوک یا کتاب خوش شانسی ازشون استفاده میکنم. پس برای این دو درسی که گفتی همین کتاب شاپوری رو میخونیم یه دور روخونی بعد میریم مدرسان شریف اینطوری مطالب مهم برامون جا می افتن. من هنوز با ساختمان داده درگیرم، یکی منو راهنمایی کنه که چه کنم. احتمالا کتابهای گیلک که البته حتما ۱۵ آبان در دسترس هستن و من اونا رو تهیه کنم. ولی فعلا دارم با یوسفی سر و کله میزنم. یوسفی یخرده برای من سنگینه، واسه همین یه راحت الحلقوم تر میخوام که احتمالا کتاب گیلک هست.

ارادتمند همه ی شما
الهام

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , parandish@gmail.com
ارسال: #۳۲۰
۱۱ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۱۰ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
ممنونم از حوابت.
کتاب راحت برای ساختمان داد مقسمیه به نظرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۳۲۱
۱۱ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۴۳ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
جدی؟ دارمش و تازگیا خریدمش، یعنی میگی از روی اون بخونم بهتره؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۲۲
۱۱ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Diar نوشته شده توسط:  منم به شدت عذاب میکشم از دست کتابای شاپوری. واقعا بد نوشته در هم برهم و نامنظم. خیلی دوست دارم اگه کسی تجربه ای خلاف تجربه من با منابع شاموری داشته بیاد بگه. من که واقعا نمیتونم بخونم. عوضش یوسفی ها رو با لذت میخونم و از فیلماش لذت میبرم . شبکه مدرسان هم به دستم رسید ظاهرا کتاب بدی نیست اگرچه من واسه شبکه بیشتر رو کلاسام حساب باز کردم. الان گرفتاری من فقط و فقط نظریه و کامپایلر هست و دیگه نمیخوام منبع هم عوض کنم.

استاد شاپوری کتابهاشون مکمل فیلم هاشون هست.من بعد دیدن فیلم ها با کتاب تمرین میکنم و خودم تعجب کردم که چطور تست ها رو میزنم چون همه میگفتن خیلی سخته Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , marvelous , parandish@gmail.com
ارسال: #۳۲۳
۱۱ آبان ۱۳۹۸, ۰۶:۴۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
من الان با مشاورم صحبت کردم. بهم گفت که کتابهای شاپوری یه کم زیادی عمیق میشن و حرافی توش زیاده، گفت روخونی کنی تستهای نظریه زبانها رو راحت میزنی. من البته فیلمهاشو ندیدم ولی کتابهای خوبی هستن که باعث میشن آدم به خوبی با تستهاش کنار بیاد.
من الان دارم میرم یه کم کامپایلر شاپوری بخونم. خدا به خیر کنه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۲۴
۱۲ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۳۸ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
با سلام

من کارمند هستم و قصد ادامه تحصیل برای ارشد دارم

میخواستم بدونم برای قبولی در دانشگاه غیرانتفاعی ابیک در رشته نرم افزار - نرم افزار چه درصدهایی و چه رتبه ای لازم دارم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۳۲۵
۱۲ آبان ۱۳۹۸, ۰۶:۱۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام دوست من، خوش اومدی به مانشت، کارمند بودن اصلا ضربه ای به درس خوندن نمیزنه و برعکس. ما از حالا نمیتونیم تخمین بزنیم که امتحان چطوریه و شما چه رتبه ای میاری که این دانشگاه قبول بشی. ولی میتونم بهت بگم رتبه زیاد بالایی هم نمیخواد. بنابراین با کمی تلاش و درس خوندن این مسئله محقق میشه. بنابراین الان به جای اینکه به فکر رتبه باشی و تخمین بزنی و احتمال بدی، بهتره که درس رو شروع کنی، هدف تو دانشگاه غیرانتفاعی آبیک هست و رشته نرم افزار، پس شروع کن به امید خدا میتونی قبول بشی.
هر راهنمایی هم از دست ما بربیاد دریغ نمیکنیم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hazizzadeh
ارسال: #۳۲۶
۱۳ آبان ۱۳۹۸, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  سلام دوست من، خوش اومدی به مانشت، کارمند بودن اصلا ضربه ای به درس خوندن نمیزنه و برعکس. ما از حالا نمیتونیم تخمین بزنیم که امتحان چطوریه و شما چه رتبه ای میاری که این دانشگاه قبول بشی. ولی میتونم بهت بگم رتبه زیاد بالایی هم نمیخواد. بنابراین با کمی تلاش و درس خوندن این مسئله محقق میشه. بنابراین الان به جای اینکه به فکر رتبه باشی و تخمین بزنی و احتمال بدی، بهتره که درس رو شروع کنی، هدف تو دانشگاه غیرانتفاعی آبیک هست و رشته نرم افزار، پس شروع کن به امید خدا میتونی قبول بشی.

ممنون میشم دوست عزیز

من ۵ سال پیش کارشناسی رو تموم کردم الانم کارم کارشناس ارشد پایگاه داده هست

درس پایگاه داده رو مطمئنم خوب میتونم نتیجه بگیرم تو کنکور ولی سایر درس ها رو حتی نمیدونم از چه مرجع و چجوری شروع کنم

لطف میکنید اگه مراجع و منابع مناسب رو بهم معرفی کنید
۰
۰
ارسال: #۳۲۷
۱۳ آبان ۱۳۹۸, ۱۲:۰۷ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
خب منابع و مراجع زیادن و ما اینجا توی این تاپیک در مورد همشون صحبت کردیم.

برای معماری کتابهای یوسفی و کتیرایی خیلی خوبن
برای ساختمان داده من بازم یوسفی رو پیشنهاد میدم و همینطور طورانی رو
برای کامپایلر و زبانها کتاب فردین شاپوری رو توصیه میکنم
طراحی الگوریتم یوسفی
آمار و احتمالات طورانی
گسسته یوسفی هم خوبه
سیستم عامل و شبکه هم حقیقت
ولی در کل من الان مدتی هست افتادم به جون کتابهای مدرسان شریف، برای اینکه این کتابها مفید هستن برای کسی که مشغله زیاد داره و نمیتونه بشینه پای کتابهای دیگه. خیلی کنکوری و موجز توضیح دادن. حالا هر سوالی داری جواب میدم. منتظرم دوستان دیگه هم توصیه هاشونو به شما داشته باشن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۲۸
۱۳ آبان ۱۳۹۸, ۰۱:۲۶ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خب منابع و مراجع زیادن و ما اینجا توی این تاپیک در مورد همشون صحبت کردیم.

طراحی الگوریتم یوسفی
آمار و احتمالات طورانی
گسسته یوسفی هم خوبه
ولی در کل من الان مدتی هست افتادم به جون کتابهای مدرسان شریف، برای اینکه این کتابها مفید هستن برای کسی که مشغله زیاد داره و نمیتونه بشینه پای کتابهای دیگه. خیلی کنکوری و موجز توضیح دادن. حالا هر سوالی داری جواب میدم. منتظرم دوستان دیگه هم توصیه هاشونو به شما داشته باشن.

من فقط چون ۵ سال از کتاب دور بودم قبلش باید درسنامه بخونم حتما البته فیلم های اموزشی مکتبخونه رو دانلود کردم ولی نمیدونم ارزش نگاه کردن دارن یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۳۲۹
۱۳ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۲۶ ب.ظ)hazizzadeh نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خب منابع و مراجع زیادن و ما اینجا توی این تاپیک در مورد همشون صحبت کردیم.

طراحی الگوریتم یوسفی
آمار و احتمالات طورانی
گسسته یوسفی هم خوبه

من فقط چون ۵ سال از کتاب دور بودم قبلش باید درسنامه بخونم حتما البته فیلم های اموزشی مکتبخونه رو دانلود کردم ولی نمیدونم ارزش نگاه کردن دارن یا نه؟

خب من با اجازه ی شما بیست سال از ریاضی دور بودم و الان بعد از بیست سال که تو رشته ی دیگه ای هم ارشد گرفتم الان دارم همین کتابها رو که گفتم میخونم و همون فیلمهای مکتب خونه رو هم میبینم. شما نگران درسنامه نباش، این کتابها خودشون درسنامه هم هستن. بنابراین با خیال راحت شروع کن. جاهایی که احساس کردی نیاز داری فیلم ببین و با ما باش. هر مشکلی داشته باشی بنویس ما حتما در حد توانمون بهت کمک میکنیم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۳۰
۱۳ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵ ق.ظ)hazizzadeh نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  سلام دوست من، خوش اومدی به مانشت، کارمند بودن اصلا ضربه ای به درس خوندن نمیزنه و برعکس. ما از حالا نمیتونیم تخمین بزنیم که امتحان چطوریه و شما چه رتبه ای میاری که این دانشگاه قبول بشی. ولی میتونم بهت بگم رتبه زیاد بالایی هم نمیخواد. بنابراین با کمی تلاش و درس خوندن این مسئله محقق میشه. بنابراین الان به جای اینکه به فکر رتبه باشی و تخمین بزنی و احتمال بدی، بهتره که درس رو شروع کنی، هدف تو دانشگاه غیرانتفاعی آبیک هست و رشته نرم افزار، پس شروع کن به امید خدا میتونی قبول بشی.

ممنون میشم دوست عزیز

من ۵ سال پیش کارشناسی رو تموم کردم الانم کارم کارشناس ارشد پایگاه داده هست

درس پایگاه داده رو مطمئنم خوب میتونم نتیجه بگیرم تو کنکور ولی سایر درس ها رو حتی نمیدونم از چه مرجع و چجوری شروع کنم

لطف میکنید اگه مراجع و منابع مناسب رو بهم معرفی کنید

شما اگر غیرانتفاعی هدفتون هست همون پایگاه داده رو تست هاش رو خوب بزنید و اگر زبانتون خوب باشه ۴۰-۵۰ بزنید ونهایت یکی دو تا درس مشترک فک نکنم مطالعه چندانی نیاز باشه چون با بالای ۵ هزار هم میشه غیرانتفاعی آبیک قبول شد.(کارنامه ۹۷ - زبان ۷۷ درصد، مشترک منفی ۲ و تخصصی منفی ۲ رتبه ۵۰۹۳)
موفق باشید
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۵۳۲ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۹۷ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۷۵ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۷۴ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۶۲۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۸۶ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۸۵ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۶۵۰ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۹۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۹۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close