زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۲۷۱
۱۵ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۰۲ ب.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ب.ظ)Diar نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ)m.vaisi نوشته شده توسط:  ممنون از امیر آقای گل ایشالله قبولی همه مانشتی ها

مدیران محترم سایت خواهشا تایم سایت رو اصلاح بفرمایید

بسان ارواح سرگشتگانیم، فروخفته به خرابه های خویش!
چشم بر ما فرو بسته زمان که نه پسی هست وِ را و نه دیگر پیش

کاربر دیار عزیز با این جوابتون یاد کتاب پایگاه داده آقای حق جو افتادم.
سلامت را نمیخواهند پاسخ گفت سرها در گریبان است.
سلامم را تو پاسخ گوی لولی وش مغموم منم من سنگ تیپا خورده ی رنجور..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۲
۱۵ مهر ۱۳۹۸, ۰۹:۱۲ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دوستان خبر فوری

سازمان سنجش دروس امتحانی و ضرایب دروس ارشد کامپیوتر و آیتی رو تغییر داد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir95 , Who cares , marvelous
ارسال: #۲۷۳
۱۵ مهر ۱۳۹۸, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  سلام عزیزم Smile
یک : کتاب حقیقت رو هم بزار روش بخون، منم دارم همین کارو میکنم
دو: عالیه این روش ، حرف نداره
سه: بلی جواب دارن
چهار: بلی هست، ولی خریدنش نمیدونم. امروز میخوام برم دکتر بعدالظهر اگه بشه سر راه میرم انقلاب اگه باشه میگیرم.

سوالاتت ولی یه سوال نبودا Wink

بابت تعدد سوالات عذرخواهی میشود Smile))))))
مرسی که جواب دادی ..ممنون از راهنماییت Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۲۷۴
۱۵ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۵۶ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
این چیزی که اینجا اتفاق افتاده یعنی برای همه درسهای تخصصی یکی شده، شماها ضرر نکردین، من بدبخت ضرر کردم که باید از الان شروع کنم کامپایلر و پایگاه داده رو هم بخونم. سیگنال و مدارهای الکتریکی رو نخونم.
فکر کنین کلی پول کتاب دادم واسه این دوتا درس
البته فعلا یه سری اعتراضات میشه و باید صبر کنیم ببینیم نتیجه این اعتراضات چی میشه.
من که گفتم
هر چی میخواد بشه بشه
الهام باید قبول بشه Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۱
۰
ارسال: #۲۷۵
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط Who cares.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  این چیزی که اینجا اتفاق افتاده یعنی برای همه درسهای تخصصی یکی شده، شماها ضرر نکردین، من بدبخت ضرر کردم که باید از الان شروع کنم کامپایلر و پایگاه داده رو هم بخونم. سیگنال و مدارهای الکتریکی رو نخونم.
فکر کنین کلی پول کتاب دادم واسه این دوتا درس
البته فعلا یه سری اعتراضات میشه و باید صبر کنیم ببینیم نتیجه این اعتراضات چی میشه.
من که گفتم
هر چی میخواد بشه بشه
الهام باید قبول بشه Big Grin
من امروز داشتم فکر میکردم کاش میشد وقت کنم دروس اختصاصی هوش رو هم بخونم که سنجش کارما رو راحت کرد Smile البته حالا معلوم نیست بعد اعتراضات و بگیر و ببند ها چی میشه ،
دروس کامپایلر و پایگاه هم دروس بدی نیستن و به نظرم راحتتر از سیگنال و مدار هستن با وجود منابعی مثل استاد شاپوری و کیوانپور شما همچنان شریفی هستید خانم الهام .
۱
۰
ارسال: #۲۷۶
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۱ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دقیقا همین الان سفارش دادم آنلاین کتابها رو، خوشبختانه من کیوان پور رو هم گیر آوردم و همینطور کتاب شاپوری رو. حالا باید فقط ببینم که کی وقت میکنم این کتاب ها رو اصلا لاشونو باز کنم. بس که کار رو سرم ریخته این چند روز دارم دیوونه میشم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
ارسال: #۲۷۷
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۰۵ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دقیقا همین الان سفارش دادم آنلاین کتابها رو، خوشبختانه من کیوان پور رو هم گیر آوردم و همینطور کتاب شاپوری رو. حالا باید فقط ببینم که کی وقت میکنم این کتاب ها رو اصلا لاشونو باز کنم. بس که کار رو سرم ریخته این چند روز دارم دیوونه میشم.
کیوان پور ویراست سوم رو بگیرین ویراست های قبلی بدرد کنکور نمیخوره
۱
۰
ارسال: #۲۷۸
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۴۳ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
فکر میکنم همونو گرفتم. هر جای دیگه میرم موجود نیست ولی انتشارات تحصیلات تکمیلی داره
شما هر کتابی به من بگین میخونم فقط یوسفی نباشه. حالم دیگه ازش بهم میخوره واسه همه درسها کتاب داده.

یه نکته بچه ها، ما تازه شروع کردیم به درس خوندن و این ضرایب که آموزش عالی و سازمان سنجش تغییر دادن هیچ تاثیری تو کار ما نداره. شماها که هوش مصنوعی نمیخواستین عین من ضرر کنین دو تا درستون عوض بشه. من باید غصه بخورم نه شما.
پس نگران هیچی نباشید، به جو دهی های کانال ها و سایت ها و گروهها توجه نکنین و به درس خوندن ادامه بدین.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares
ارسال: #۲۷۹
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰ ق.ظ، توسط manhastam.)
سلام دوستان

کد ضریب ستون مشخص شده روی تصویر مربوط به چی هستش؟

[تصویر:  471438_100.jpg]
۰
۰
ارسال: #۲۸۰
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۸ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲ ق.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ببین من فیلمهاشو میخوام، میفروشی؟

بنظرم برای ساختمان داده صبر کن تا فیلم های استاد طورانی بیاد اگه عجله نداری

چشم، فقط بهم بگو وقتی اومد

چشم حتما اعلام میکنم

بچه ها یه سوال ، منبع شما برای سیستم عامل و پایگاه داده چیه؟
ببین من برای سیستم عامل حقیقت از انتشارات پر رو میخونم، خیلی عالی و جامعه. ولی چون برای هوش پایگاه داده لازم ندارم نمیخونم و اطلاعی در موردش ندارم.

دوستان یه مشکلی برام پیش اومده که احساس کردم اینجا باید مطرحش کنم. احتمالا اطلاع دارید کمابیش که هفته پیش من تشنج سختی کردم و بعد از مراجعه به بیمارستان مشخص شد که یه سکته مغزی رو هم رد کردم. الان تقریبا ده روزه خیلی دست و پا شکسته دارم درس میخونم. امروز عکسها و نوارها و همه آزمایشهامو بردم پیش دکترم و میدونین چی شد؟ دکترم شروع کرد دعوا کردن با من که برای چی دوباره دست گرفتی بری دانشگاه و از این حرفا. ولی بعد که شوق و علاقه من رو دید گفت بخون ولی به خودت فشار نیار و استرس نداشته باش. خودتو خسته نکن.
حالا من یه مشکلی پیدا کردم، قبول دارم من بد شرایطی رو گذروندم و باید یه کمی هم بیخیال باشم و هم استراحت کنم، ولی من نمیتونم درس نخونم. میخوام امسال هر طور شده دست و پا شکسته درس بخونم و حتما هم شریف هوش مصنوعی میخوام. از خودم متشکر نیستم ولی همیشه توانش رو داشتم و تونستم و خودمو رسوندم. ولی الان از شما یه کمک میخوام و اون اینه که برای من یه برنامه ریزی ملایم بکنین اینجا که من بتونم بر اساس اون پیش برم و هم زیاد خسته نشم و هم درسمو خونده باشم.
امشب که با دکتر این بحث ها شد خیلی حالم گرفت. واقعا احتیاج به مشاوره شما دوستان، خصوصا دوستانی که این تجربه رو در رشته کامپیوتر داشتن دارم. من باید قبول بشم و باید به این آرزوی کودکیم برسم. پس بیاین نظراتمونو بزاریم رو هم یه راهی براش پیدا کنیم.
HeartHeartHeartSmile
یه کم به مغزت حق بده که هنگ کرده چون واقعن کار سختی در پیش داری. چون من هم مثل شما از رشته غیر مرتبط می خوام کامپیوتر شرکت کنم و واقعن درس ها به سختی پیش میرند و من هدفم رتبه دویست سیصد هست ولی باز هم مشکله. حالا شما می خواید رتبه خیلی پایینی بیارید و از یه رشته غیرمرتبط، معلومه و طبیعیه که درس ها خوب پیش نره. منظورم اینه که با فشار کمتری درس بخونید اگه نتونستید رتبه دلخواه رو بیارید دنیا به آخر نرسیده برید یه دانشگاه دیگه و یا برا سال بعدش بخونید. چون من با شرایطی که شما گفتید مطمئن هستم که روز به روز تا زمان کنکور فشار بیشتری بهتون تحمیل میشه و آخرش هم نمیتونید نتیجه بگیرید. پس از همین الان ریلکس باشید. اینو هم بگم خیلی از رتبه های برتر چند سال درس خوندن تا رتبه برتر شدند ولی وقتش که میرسه تو مصاحبه شون خالی بندی میکنند و میگند ما فقط دو ماه خوندیم و با این حرفا بقیه داوطلب ها رو به اشتباه میندازند.
۱
۰
ارسال: #۲۸۱
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۸ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دقیقا آقا بابک!
امسال ایشالا میشه ولی اگه نشه سال دیگه.
منتهی من نمیگم اینو که حتما امسال بشه. در مورد رشتم هم نگران نباش. من از سن ۱۳ سالگی دارم کار کامپیوتر و برنامه نویسی و وبمستری و طراحی وب انجام میدم. درسها رو هم همچین نیست که قبلا نخونده باشم. من یه دور قبلا با همسرم تمام این درسها رو خوندم عین بچه و مادر که تصورشو بکن بچه درس میخونه مادره هم باهاش هر سال میره کلاس بالاتر. ایشالا که امسال هم بخیر بگذره و همه چی خوب پیش بره.
با این حال کاملا بهت حق میدم و حتی به پزشکم قول دادم که ملایم درس بخونم و مهم همین امسال حتما نباشه.

مطمئن هم باش من اهل خالی بندی و دو ماه خوندن نیستم، من اگه کاری رو انجام بدم میگم انجام دادم، همینطور اگه نگاه کنی هر کتابی رو شروع میکنم اینجا مینویسم در موردش که بقیه هم بخونن. من علاقه دارم به همه کمک کنم وارد رشته مورد علاقشون بشن پس از تجربیات قبلیم هم اینجا برای همه مینویسم. خیالت تخت Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۲۸۲
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دقیقا آقا بابک!
امسال ایشالا میشه ولی اگه نشه سال دیگه.
منتهی من نمیگم اینو که حتما امسال بشه. در مورد رشتم هم نگران نباش. من از سن ۱۳ سالگی دارم کار کامپیوتر و برنامه نویسی و وبمستری و طراحی وب انجام میدم. درسها رو هم همچین نیست که قبلا نخونده باشم. من یه دور قبلا با همسرم تمام این درسها رو خوندم عین بچه و مادر که تصورشو بکن بچه درس میخونه مادره هم باهاش هر سال میره کلاس بالاتر. ایشالا که امسال هم بخیر بگذره و همه چی خوب پیش بره.
با این حال کاملا بهت حق میدم و حتی به پزشکم قول دادم که ملایم درس بخونم و مهم همین امسال حتما نباشه.

مطمئن هم باش من اهل خالی بندی و دو ماه خوندن نیستم، من اگه کاری رو انجام بدم میگم انجام دادم، همینطور اگه نگاه کنی هر کتابی رو شروع میکنم اینجا مینویسم در موردش که بقیه هم بخونن. من علاقه دارم به همه کمک کنم وارد رشته مورد علاقشون بشن پس از تجربیات قبلیم هم اینجا برای همه مینویسم. خیالت تخت Smile

سلام مجدد دوست عزیز
چقدر خوب که انقدر با انگیزه و مصمم هستید امیدوارم همونی بشه که میخواید
منم تازه شروع کردم به خوندن. همیشه عاشق درس و تحصیل و دانشگاه بودم و البته خب بعد از لیسانس رفتم دنبال کار و بعدم ازدواج و بعدم بچه الان کلی از درس عقبم ولی بازم امیدم رو از دست نمیدم. جدی تصمیم گرفتم بخونم با وجود اینکه شاغلم و یه دختر ۳ ساله هم دارم درس خوندنم خیلی سخت میشه برام در واقع فعلا فقط شاید ۲ ساعت شبا که دخترم بخوابه بتونم بخونم ولی همونم میخونم و میرم جلو ان شالله بتونم ساعت مطالعه مو ببرم بالا. میدونم با این شرایط قبولی سراسری سختم میشه ولی تمام سعی مو میکنم برای دانشگاه و رتبه خوب و در نهایت اگه نشد آزاد. ممنون میشم از شما هم که تجربه داریم کمکم کنید. فعلا با کتابای مدرسان شروع کردم به نظرتون همینا کافی میشه؟ و اونایی که گفتم ندارم هم البته باید بگیرم. کامپایلر پایگاه داده ساختمان داده و طراحی الگوریتم
۳
۰
ارسال: #۲۸۳
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰ ق.ظ)manhastam نوشته شده توسط:  سلام دوستان

این شماره ها شماره ی عناوین دروس امتحانی هستند. مثلا شماره یک میشه زبان که برای همه گرایش ها ضریبش یک هست و الی آخر.
۰
۰
ارسال: #۲۸۴
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۴:۴۲ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۳۱ ب.ظ)Diar نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰ ق.ظ)manhastam نوشته شده توسط:  سلام دوستان

این شماره ها شماره ی عناوین دروس امتحانی هستند. مثلا شماره یک میشه زبان که برای همه گرایش ها ضریبش یک هست و الی آخر.
سلام
منظورم کد هایی که تو تصویر مشخص کردم هست مثلا برای گرایش معماری سیستمهای کامپیوتری نوشته شده ۱،گرایش نرم افزار زده ۲ و الی آخر.

ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۸۵
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۵:۱۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
جداول رفت برای اصلاح گفتن چهارشنبه اعلام میشه ... فک کنم همون قبلی ها بشه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۵۳۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۰۲ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۹۱ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۸۰ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۶۲۸ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۸۸ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۸۶ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۶۵۴ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۴۰۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۹۳ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close