زمان کنونی: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۱۲۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط Fati4242.)
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
مچکرم از لطفتون خیلی خیلی تشکر میکنم ک دید منو باز کردید. منم از کتاب شروع میکنم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۱۲۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲ ق.ظ)Fati4242 نوشته شده توسط:  مچکرم از لطفتون خیلی خیلی تشکر میکنم ک دید منو باز کردید. منم از کتاب شروع میکنم

کار خوبی میکنی دوست عزیز، شما فقط دقت کن ما اینجا در مورد منابع خیلی صحبت کردیم. منابع خوب و مناسبی رو انتخاب کنی برای خوندن. امیدوارم که موفق باشیSmile

C:/ LeTs ImAgInE ThE LiFe
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۱۲ ق.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۴ ق.ظ)Fati4242 نوشته شده توسط:  سلام من تازه با شما مانشتی های عزیز اشنا شدم و ممنونم بابت مشاوره های خوبتون و اینکه تجربیات خودتون رو بیان میکنید. ی سوال داشتم ازتون اگر امکانش هست منو راهنمایی کنید.میخاستم ارشد نرم افزار شرکت کنم امسال و هنوز شروع نکردم.
میخاستم بپرسم کسی از کلاس های انلاین استاد رضوی و یا استاد یوسفی استفاده کرده و ایا مفید بوده براش. من نمیدونم واسه شروع با کتاب شروع کنم یا کلاس؟ و همین اول راه دچار سردرگمی شدم..

خیلی ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داشته بیان کنه. ممنون

سلام من از فیلم های استاد رضوی استفاده میکنم فوق العادس تدریسش و بنظرم اگه فیلم نکته و تست رو هم بگیری که خیلی عالیه
با فیلم شروع کن و برای تست بیشتر از کتاب استفاده کن
۰
۱
ارسال: #۱۲۴
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۲۸ ق.ظ
سپاسگزارم از راهنماییتون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۱۲۵
۲۴ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۰۲ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
برای تهیه فیلمهای آموزشی کنکور ارشد تا اونجا که من میدونم باید به کانال خود اساتید و موسساتی که توشون مشغول هستن مراجعه کنین. توی آپارات به عنوان مثال از هادی یوسفی من فیلم گسسته یه قسمت دیدم و یه فیلم ساختمان داده و طراحی الگوریتم. اونجا میتونی مثلا فیلمهای استادهای مختلف رو پیدا کنی مقایسه کنی ببینی با کدوم بهتر ارتباط میگیری و بری دنبال همون.

امروز من سعی کردم کمتر اینجا آنلاین باشم و بیشتر وقتم رو گذاشتم روی درس. الان قیافم شبیه الگوریتم بازگشتی شده!!!!
الان که یخرده تو ساختمان داده جلو رفتم احساس میکنم آسون ترین درس روی کره زمینه! نمیدونم چرا ازش این همه میترسیدم. لااقل فرمولهایی که داره کمتر از درس ماشینهاس. ولی خوبم خدا رو شکر و خوب پیش میرم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fati4242
ارسال: #۱۲۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۵۸ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
دارم کم کم با درسها حال میکنم، فقط مشکلم اینه که چون کار بیرون هم دارم، که البته پروژه ای هست و تو خونه انجام میدم، یهو قاط میزنم. میترسم. واقعا اینجور مواقع میمونم چیکار کنم.

۰
۰
ارسال: #۱۲۷
دیروز, ۰۱:۰۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام بچه ها.
برای شبکه چی میخونین؟
چی خوندین که خوب بود و یا خوب نبوده و ازش راضی نبودین؟
کسی جزوه ی کراس راس رو داره؟
کتاب از کدوم انتشارات گرفتین؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
دیروز, ۰۲:۲۱ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام، کراس راس رو با ترجمه دکتر ملکیان میخونم. کتابش مال انتشارات نص هست و قیمتی هم نداره.
اولش به من گفتن شبکه دکتر حقیقت رو بخونم ولی در واقع کتاب دکتر حقیقت از انتشارات پارسه اصلا نبود. بعد فهمیدم که کراس راس بهترین منبعه فعلا. الان دارم اونو میخونم

۰
۰
ارسال: #۱۲۹
دیروز, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(دیروز ۰۲:۲۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  سلام، کراس راس رو با ترجمه دکتر ملکیان میخونم. کتابش مال انتشارات نص هست و قیمتی هم نداره.
اولش به من گفتن شبکه دکتر حقیقت رو بخونم ولی در واقع کتاب دکتر حقیقت از انتشارات پارسه اصلا نبود. بعد فهمیدم که کراس راس بهترین منبعه فعلا. الان دارم اونو میخونم
اکی. مرسی.
۰
۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close