زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۹۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۳ ق.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۵۳ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۰ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  مگه تو کنکور هوش مصنوعی درس شبکه هم میاد؟؟؟؟ Huh

بله شبکه هم میاد. شبکه جزو دروس مشترک هست و همه ی گرایش ها باید بخونن.
دروس مشترک شامل:
مدار- معماری- ساختمان داده- طراحی الگوریتم- شبکه- سیستم عامل-نظریه زبان.
اینا برای همه ی گرایش های کامپیوتر هست.
چهار سال پیش نبوده بعدا اضافه شد.

خب خدا رو شکر من همون چهار سال پیش قبول شدم وگرنه شبکه هم جزو دروس ردیم بود Big Grin
با اینکه دو دوره متفاوت شبکه رفتم ولی دریغ از یه ذره علاقمندی Angel

(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۲ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی هاتونHeartHeartHeartHeart

شما واقعا روزی چهار ساعت میخوابی؟ سخت نیست اذیت نمیشی؟ میتونی درس بخونی؟

دوران نوجوانی و اوایل جوانی آدم بیشتر خوابش میاد. از یه جایی کمترم بخوابی حله
سیستم و شرایط آدما متفاوت میکنه ساعات خوابی رو
این روزا یه چیزی رو خیلی دیدم و خوندم راجع به اینکه این تفکرات ماست که محدودمون میکنه وگرنه ادم ظرفیت بالایی داره. مثال هایی دیدم از آدم های بزرگی که حتی ممکن بود هر دو سه روز فقط یکی دو ساعت بخوابن. اسماشونو یادم نیست ولی جزء همین دانشمندان بزرگ بودن. البته فکر میکنم یکمش هم ربط به سیستم بدنی هم داره ولی بازم بیشترش ذهنیه
یه چیزی هم میگه وقتی خسته میشیم هنوز هم به نصف ظرفیتمون نرسیدیم و جا داره بیشتر تلاش کنیم

یکی بیاد اینا رو به من بگه Big Grin

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , عزیز دادخواه , alma1988
ارسال: #۹۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۴۹ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی هاتونHeartHeartHeartHeart

آره به خدا. من به خاطر مشغله های زندگی خوابم کم شد و بعد دیگه رو همین حداکثر ۴ ساعت موندم. الان تو این روزا که خیلی گرفتاری زیاد شده گاهی همین ۴ ساعت رو هم به زور میخوابم. اتفاقا مثل شیر درس میخونم و مشکلی ندارم.

(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۵۳ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۰ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  مگه تو کنکور هوش مصنوعی درس شبکه هم میاد؟؟؟؟ Huh

بله شبکه هم میاد. شبکه جزو دروس مشترک هست و همه ی گرایش ها باید بخونن.
دروس مشترک شامل:
مدار- معماری- ساختمان داده- طراحی الگوریتم- شبکه- سیستم عامل-نظریه زبان.
اینا برای همه ی گرایش های کامپیوتر هست.
چهار سال پیش نبوده بعدا اضافه شد.

خب خدا رو شکر من همون چهار سال پیش قبول شدم وگرنه شبکه هم جزو دروس ردیم بود Big Grin
با اینکه دو دوره متفاوت شبکه رفتم ولی دریغ از یه ذره علاقمندی Angel

دوران نوجوانی و اوایل جوانی آدم بیشتر خوابش میاد. از یه جایی کمترم بخوابی حله
سیستم و شرایط آدما متفاوت میکنه ساعات خوابی رو
این روزا یه چیزی رو خیلی دیدم و خوندم راجع به اینکه این تفکرات ماست که محدودمون میکنه وگرنه ادم ظرفیت بالایی داره. مثال هایی دیدم از آدم های بزرگی که حتی ممکن بود هر دو سه روز فقط یکی دو ساعت بخوابن. اسماشونو یادم نیست ولی جزء همین دانشمندان بزرگ بودن. البته فکر میکنم یکمش هم ربط به سیستم بدنی هم داره ولی بازم بیشترش ذهنیه
یه چیزی هم میگه وقتی خسته میشیم هنوز هم به نصف ظرفیتمون نرسیدیم و جا داره بیشتر تلاش کنیم

یکی بیاد اینا رو به من بگه Big Grin

خوشم میاد قشنگ میدونی. آدم باید از ظرفیت مغزش کمال استفاده رو ببره. من زمانی که خیلی خسته میشم موسیقی بی کلام مخصوص مدیتیشن میزارم و برای خودم ورزش میکنم ، انرژیم کاملا دوباره برمیگرده.
ولی استراحت نیازه.

شما هوش مصنوعی خوندی و احتمالا خوب در مورد کارکرد مغز میدونی. مغز آدمیزاد یه معجزس فقط باید برنامه ریزیش کرد.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , dr.a_AI
ارسال: #۹۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۰۱ ق.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۰ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۱ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان من برای تمام درسها تقریبا تا الان کتاب گرفتم و شروع کردم. فقط مونده شبکه. کتاب ارسطو خلیلی فر چطوره؟ یا کتاب کراس راس - رویکرد بالا به پایین؟

آقا یه کتاب بگین برای من که هوش مصنوعی میخوام امتحان بدم جواب باشه.

مگه تو کنکور هوش مصنوعی درس شبکه هم میاد؟؟؟؟ Huh

راست میگی؟؟؟؟؟ یعنی من بیخودی دارم واسه شبکه خودکشی میکنم؟
میگم من خیلی ناواردم، یه کم راهنمایی کنین کدوم درسا رو باید بخونم. من از تو دفترچه کنکور نگاه کردم دنبال کردم راست میگی من نباید بخونم. خدا خیرت بده که گفتی!
تعداد درس های رشته مهندسی کامپیوتر خیلی زیاده و حتی رتبه های برتر هم برخی از درس ها رو حذف میکنند. پس بهتره شما رو چندتا درس فقط وقت بذارید و وقتی تونستید با موفقیت اونا رو بخونید درس های دیگه رو اضافه کنید. مثلن من تا آخر مهر میخوام سه درس منطقی، معماری و ساختمان داده را تمام کنم و یه آزمون از این درس ها از خودم بگیرم این طوری با تمرکز بیشتری میشه درس خوند تا این که این همه منبع رو بخوایم به صورت موازی جلو ببریم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , marvelous , dr.a_AI , alma1988
ارسال: #۹۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۳ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  اتفاقا مثل شیر درس میخونم و مشکلی ندارم.

خدا رو شکر. منم اگه بتونم چهار ساعتش کنم عالی میشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۹۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۳ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
آفرین! بهترین راه!
من الان دارم تقریبا خودم برنامه ی خودمو میرم جلو و تقریبا دارم همین کارو میکنم. چون خوندن گلی اندر چمنی از هر درس بدتر گیجم میکنه. ولی از دیشب دارم مدارهای الکتریکی میخونم. چقدر هم جالبه این درس.
حالا مشاور من که اینطوری بهم برنامه داده میگه باید تا آبان یه دور تموم کنی و اگه بدونین چطوری باهام دعوا میکنه وقتی وقت نکنم یه درس رو بخونم!!!!! منم بیخیالم کار خودمو میکنم. تقریبا شبیه کار شماس

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۹۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۲۴ ب.ظ
Rainbow RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  حالا مشاور من که اینطوری بهم برنامه داده میگه باید تا آبان یه دور تموم کنی و اگه بدونین چطوری باهام دعوا میکنه وقتی وقت نکنم یه درس رو بخونم!!!!! منم بیخیالم کار خودمو میکنم. تقریبا شبیه کار شماس

مثلا لابد میخواد استرس بده که بهتر و بیشتر درس بخونید. کاری که استاد راهنمای من و خیلیا میکنن و تنها راهکارشون تو جلو روندن دانشجو همینه Smile این شاید برا بعضیا جواب بده ولی برا خود من سمه و برعکس نتیجه بدی میده. از یه جایی دیگه ماه به ماه نمیرفتم پیش استادم و تو همین ندیدناش و استرس ندادناش کارمو پیش بردم بالاخره Smile
اینجاست که میگن هیشکی بهتر از خود آدم نمیتونه بهش کمک کنه. از راهنماییا و مشاوره ها استفاده کن ولی در نهایت همونا رو برای خودت کاستومایز کن (آی لاو انگلیش. وات دو یو دو Big Grin) و چیزایی که به دردت میخوره رو به کار ببر

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , عزیز دادخواه
ارسال: #۹۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۱ ق.ظ)babakaria1366 نوشته شده توسط:  
آفرین! بهترین راه!
من الان دارم تقریبا خودم برنامه ی خودمو میرم جلو و تقریبا دارم همین کارو میکنم. چون خوندن گلی اندر چمنی از هر درس بدتر گیجم میکنه. ولی از دیشب دارم مدارهای الکتریکی میخونم. چقدر هم جالبه این درس.
حالا مشاور من که اینطوری بهم برنامه داده میگه باید تا آبان یه دور تموم کنی و اگه بدونین چطوری باهام دعوا میکنه وقتی وقت نکنم یه درس رو بخونم!!!!! منم بیخیالم کار خودمو میکنم. تقریبا شبیه کار شماس
درس مدار واقعن درس شیرینیه و بعد از این که فصل اولش رو خوب یاد گرفتیم بقیه فصل ها راحت میشند و به راحتی میشه به تست هاش مسلط شد. حیف که هنوز تصمیم نگرفتم که هوش بخونم یا نرم وگرنه یکی از درس هایی که می خوندم همین مدار بود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۹۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط marvelous.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  اتفاقا مثل شیر درس میخونم و مشکلی ندارم.

خدا رو شکر. منم اگه بتونم چهار ساعتش کنم عالی میشه.

اینو نگو، هر کسی بدنش به اندازه ی مورد نیاز خواب احتیاج داره. من از سالها پیش عادت کردم به خاطر شرایط زندگیم به کم خوابیدن. ولی اگه آدم به اندازه بخوابه خیلی خوبه.

(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  حالا مشاور من که اینطوری بهم برنامه داده میگه باید تا آبان یه دور تموم کنی و اگه بدونین چطوری باهام دعوا میکنه وقتی وقت نکنم یه درس رو بخونم!!!!! منم بیخیالم کار خودمو میکنم. تقریبا شبیه کار شماس

مثلا لابد میخواد استرس بده که بهتر و بیشتر درس بخونید. کاری که استاد راهنمای من و خیلیا میکنن و تنها راهکارشون تو جلو روندن دانشجو همینه Smile این شاید برا بعضیا جواب بده ولی برا خود من سمه و برعکس نتیجه بدی میده. از یه جایی دیگه ماه به ماه نمیرفتم پیش استادم و تو همین ندیدناش و استرس ندادناش کارمو پیش بردم بالاخره Smile
اینجاست که میگن هیشکی بهتر از خود آدم نمیتونه بهش کمک کنه. از راهنماییا و مشاوره ها استفاده کن ولی در نهایت همونا رو برای خودت کاستومایز کن (آی لاو انگلیش. وات دو یو دو Big Grin) و چیزایی که به دردت میخوره رو به کار ببر

دقیقا همین کارو میکنم. از حرفها و مشاوره ها استفاده میکنم و برنامه خودمو میریزم. الان مثل بچه های کلاس اولی هر روز منو چک میکنه ببینه درس خوندم یا نه. اینطوری واقعا جواب نیست. آدم خودش میدونه به چی چقدر نیاز داره که بخونه.

مدار کلا درس ساده ایه. منم خیلی برام راحته و میدونم میتونم راحت ۱۰۰ بزنم مدار رو توی امتحان. اتفاقا الان باید بشینم یه کم مدار منطقی بخونم. آخ گفتی!

یه سوال مهم!!!!
آمار و احتمال رو هم بخونم؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۹۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۴۰ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
معمولا توی ریاضی ها گسسته رو که همه میخونن. ریاضی یک و دو رو همه حذف میکنن. بین معادلات و آمار هم یکیو انتخاب میکنن. حالا بعضی مشاورا میگن آمار بخونید بعضیا میگن معادلات. من آمار میخونم و معادلات رو حذف میکنم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۱۰۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۴۱ ب.ظ
سلام دوستان.
برای درس ساختمان داده شما از چه منابعی استفاده کردین و از کدومهاشون راضی و ناراضی بودین؟
از ویس و فیلم هم استفاده کردین؟
اسم استاد طورانی رو زیاد میشنوم. از دوستان کسی از هست تجربه ی استفاده از منابع ایشون رو داشته باشه؟
ممنون از پاسخ گوییتون Smile
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط marvelous.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۴۱ ب.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
برای درس ساختمان داده شما از چه منابعی استفاده کردین و از کدومهاشون راضی و ناراضی بودین؟
اسم استاد طورانی رو زیاد میشنوم. از دوستان کسی از هست تجربه ی استفاده از منابع ایشون رو داشته باشه؟

سلام، برای درس ساختمان داده من خیلی تجربه خوبی این مدت کسب کردم و اون اینکه اگه قوی هستی با کتاب پوران پژوهش آبی که نوشته هادی یوسفی هست شروع کن. اگه یه کم میلنگه پس با طورانی یا با کتاب انتشارات نصیر شروع کن. اینا تا اینجا از همه بهتر هستن.
برای حل مسئله هم اینجا دوستان گفتن که کتاب ۶۰۰۰ مساله قدسی خوبه.

فیلمهای آموزشی والا من ندیدم هنوز جز یه فرادرس که واسه پاس کردن این درس تو دانشگاه خریده بودم قسمت هم نشد استفاده کنم. ولی کلاسهای آنلاین و فیلم فراوونه و شما مثلا توی آپارات برای درس ساختمان داده و الگوریتم کلی میتونی فیلم آموزشی پیدا کنی. حتما یه سری اونجا بزن که عالیه و حرف توش نیست.

منم فکر کنم آمارو بخونم و معادلات رو حذف کنم. بیخودی کلی پول کتاب نصیر رو هم براش خریدم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۱۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۴۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۴۱ ب.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

سلام، برای درس ساختمان داده من خیلی تجربه خوبی این مدت کسب کردم و اون اینکه اگه قوی هستی با کتاب پوران پژوهش آبی که نوشته هادی یوسفی هست شروع کن. اگه یه کم میلنگه پس با طورانی یا با کتاب انتشارات نصیر شروع کن. اینا تا اینجا از همه بهتر هستن.

فیلمهای آموزشی والا من ندیدم هنوز جز یه فرادرس که واسه پاس کردن این درس تو دانشگاه خریده بودم قسمت هم نشد استفاده کنم. ولی کلاسهای آنلاین و فیلم فراوونه و شما مثلا توی آپارات برای درس ساختمان داده و الگوریتم کلی میتونی فیلم آموزشی پیدا کنی. حتما یه سری اونجا بزن که عالیه و حرف توش نیست.

منم فکر کنم آمارو بخونم و معادلات رو حذف کنم. بیخودی کلی پول کتاب نصیر رو هم براش خریدم.

مرسی لطف کردین Smile
چیزی راجع به ویدیوهای اقای رضوی نشنیدین؟
بعد ویس ها و فیلم ها و جزوه ی طورانی رو کجا میتونم پیدا کنم؟
از دوستان اگر کسی دسترسی داره ممنون میشم راهنمایی کنین Smile
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۲۶ ب.ظ

سلام مجدد به همگی.
بچه ها شما ای دی رتبه های برتر ای تی و کامپویتر ۹۸ رو دارین به منم بدین؟
میخوام توی بعضی از زمینه ها باهاشون مشورت کنم.
اگر داشتین خیلی ممنون میشم . کمک خیلی بزرگی به من میکنین.
اگر راحت تر هستین که ایمیل بزنید این ایمیل من هست.
csmodirjavan@gmail.com
بازم ممنون.
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۱۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۴۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ب.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۴۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۴۱ ب.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

مرسی لطف کردین Smile
چیزی راجع به ویدیوهای اقای رضوی نشنیدین؟
بعد ویس ها و فیلم ها و جزوه ی طورانی رو کجا میتونم پیدا کنم؟
از دوستان اگر کسی دسترسی داره ممنون میشم راهنمایی کنین Smile

والا یه سری از اینا تو سایت مکتب خونه هست، یه سری دیگه رو تو اینترنت و کانال های کنکوری باید بگردی.
من اگه پیدا کردم لینکها رو اینجا میزارم تا همه استفاده کنن.

(۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  
سلام مجدد به همگی.
بچه ها شما ای دی رتبه های برتر ای تی و کامپویتر ۹۸ رو دارین به منم بدین؟
میخوام توی بعضی از زمینه ها باهاشون مشورت کنم.
اگر داشتین خیلی ممنون میشم . کمک خیلی بزرگی به من میکنین.
اگر راحت تر هستین که ایمیل بزنید این ایمیل من هست.
csmodirjavan@gmail.com
بازم ممنون.

اگه واقعا میخوای با برترین ها مشاوره کنی، این تاپیک بهترین روشه. اینجا ما یه سینا داریم که رتبه ۸ معماری کامپیوتر و هوش امساله.
راستش من مشاورم یکی از رتبه های برتره ولی متوجه شدم راهنمایی هاش و برنامه هاش مناسب من نیست. ولی اینجا مشاوره هایی گرفتم از دوستان که با هیچ تجربه و مشاوره ای قابل مقایسه نیست.
من خودم به عنوان کسی که سومین ارشدش رو میخواد قبول شه و کسی که از این دوستان تجربه کسب کرده بهت میگم از ساختمان داده نترس و با کتاب هادی یوسفی از پوران پژوهش شروع کن. ضرر نمیکنی بهترین کتاب ساختمان داده هست الان. اینجا غیر از من که خودم کنکوری هستم و برای ارشد هوش مصنوعی میخونم، باقی همه رتبه های برتر سالهای قبل و حتی امسال هستن.
بنویس اینجا هر چه میخواهد دل تنگت عزیز

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۱۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  میخوام توی بعضی از زمینه ها باهاشون مشورت کنم.

سلام
اگه سوالی داشتید بپرسید در خدمتم تا جایی که بتونم کمکتون میکنم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۵۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۵۹ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۲۲ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۴۵ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۵۵۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۱۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۲۲ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۵۸۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۷۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۴۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close