زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه چمران

ارسال: #۱۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط paeeizan.)
RE: دانشگاه چمران
(۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  شما پست من رو ظاهرا به درستی نخوندید.
عرض کردم "دانشگاه به دور ما پیشرفت خوبی داشت" نه اینکه همیشه یک مدینه‌ی منوره بوده و هست.
اساتید ورودی های قبل از ما زیاد خوب تدریس نمی کردند.
ورودی های بعد از ما هم به این دلیل که اساتید با هم از گروه رفتن یه ذره سر خورده شدند.
شما که میگین با "دکتر عباسی"کلاس داشتم.باید خیلی قبل‌تر از ما باشید.
به دور ما ایشون بازنشست شده بودند.و اصلا باهاشون کلاس نداشتیم.
این جور مواقع میگن مدینه فاضـــله !!
.
.
.
در کل به نظر من ارشد غیر از شریف- امیرکبیر- علم و صنعت بگیری وقت هدر کردنه ....
یا اینکه بری خارج از کشور !

.
.
.
در حال تحقیق و نوشتن پایانامه ....
۰
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
قبلا در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
توضیح داده بودم ولی دوباره تکرار میکنم:

دانشگاه شهید چمران اهواز

مکان: سر راست ترین جای اهوازه، با مرکز شهر با اتوبوس ۲۰ دقیقه بیشتر راه نیست! محوطه ی خیلی بزرگی داره طوری که از این سر تا اون سر دانشگاه رو حتما باید با اتوبوس بری که فراهم هست. حداقل یک بار در ماه آب و هوا گرد و خاکی است، وحشتناک، طوری که تا ۶ متر جلوتر رو فقط میتونی ببینی!

گروه مهندسی کامپیوتر: در دانشکده مهندسی واقع شده، دانشکده مهندسی کلا شامل رشته های: برق (الکترونیک، قدرت) - مکانیک (سیالات، طراحی جامدات) - عمران - کامپیوتر - مواد (جوشکاری، متالوژی) و معماری است. خیلی دانشکده ی اکتیوی است، اصلا پرانرژی، زندگی درش جاری است!!! خود گروه کامپیوتر دانشگاه، افتضاح است... اصلا هیئت علمی درستی نداره! تمامی اساتید اونجا بچه های ورودی ۸۳ و ۸۴ خود کامپیوتر هستند!!! تنها هیئت علمی دکترای آنجا دکتر عصاره، دکتر شادگار و دکتر علوی (تازه یک سال است که اومدند) است. (تازه شایعاتی هست مبنا بر اینکه دکتر شادگار و دکتر عصاره - زن و شوهر هستند - میخواهند از ایران برن، یعنی عملا تنها استاد دکترای اونجا همین دکتر علوی خواهد بود) هیچکدام از اساتید رشته ی تخصصی هوش مصنوعی نیستند، ولی تنها گرایش ارشدی که داره، هوش مصنوعی است!!! (معمولا از یه استاد کمکی از رشته ی برق یا مکانیک استفاده میکنند!)

هوش مصنوعی: فکر نکنم شاخه ی تخصصی خاصی رو کار کنند، تا اونجا که میدونم بیشتر بچه ها سمت رباتیک و پردازش تصویر رفتند، از هر درسی یه نوکی میزنند! بین بچه ها واضح فرق میگذارند! تنها جایی هم که دارند یه آزمایشگاه مجهزه، که هم کلاس هاشونه، هم غذاخوریشونه، هم سالن مطالعه اشونه و ... آچار فرانسه است دیگه!!! کلا گروه تاپی نیست... باید خودتون خیلی تلاش کنید تا به جایی برسید.
برای اینکه از اساتید بدونید روی هر اسم خواستید کلیک کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خوابگاه: خوشبختانه از این لحاظ دانشگاه شهید چمران خوب عمل کرده! خوابگاه پسرانه دانشگاه کاملا نوسازه، خوابگاه دخترانه هم محیط بزرگ و بازیه، طوری که وسط خوابگاه یه زمین فوتبال با سایز اصلی قرار داره، که شب ها راحت میتونید ورزش کنید و قدم بزنید...

غذا: از غذاهای خوابگاه خبر ندارم ولی غذای خود دانشگاه زمان ما کیفیت عالی ای نداشت ولی خوب بود! شورای صنفی دانشگاه در تنها موردی که عالی پیگیر بود کیفیت همین غذاها بود!!!

تفریح و امکانات جانبی: استخر سرباز و استخر سرپوشیده، زمین تنیس، زمین فوتبال (۲تا)، سالن بزرگ ورزشی (یکی برای آقایان و یکی برای خانم ها) - (متاسفانه از امکانات خوابگاه ها خبر ندارم)

Change Your FATE
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , nazanin_sh
ارسال: #۱۸
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۲ ب.ظ
دانشگاه چمران
کسی از اوضاع جدید دانشگاه چمران خبر داره ؟ من متاهلم و یه بچه هم دارم آرزومه که توی یکی از دانشگاههای تهران درس بخونم لااقل مقطع ارشدو ولی با داشتن یه بچه خیلی دور از دسترسه مجبورم به چمران فکرکنم
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ
دانشگاه چمران
آخی چمران
دانشگاه خوبی بود من دو ترم توش درس خوندم بعد تغییر رشته دادم ولی به شدت به کسی که نمیتونه تو آب و هوای گرم اهواز دووم بیاره توصیه میکنم این دانشگاه رو انتخاب نکنه....
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۲۴ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  سلام
لطفا بفرمائید با چه رتبه ای می توان روزانه یا شبانه هوش مصنوعی چمران قبول شد؟
آیا این دانشگاه قصد ندارد ظرفیت ارشد هوش را افزایش دهد؟
یا اینکه رشته های مهندسی کامپیوتر یا معماری را هم بیاورد؟
در موارد گفته شده اگر خبری شنیده‌اید ممنون می شوم به ما هم اطلاع رسانی کنید
با تشکر
تو سال ۹۳ که با ۵۰۰ هم ملت روزانه قبول شدن
شبانه رو نمیدونم

::::::با منی با منی عزیزم:::

::::Heartبهتر از این دیگه نمیشه:::Heart

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۰۹ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۱۳ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۱۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۲۷۴ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  احتمال قبولی در مصاحبه دانشگاه های دولتی با مدرک دانشگاه آزاد plusdeck ۱ ۲,۹۵۱ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  امکان تغییر دانشگاه از پردیس دانشگاه رازی به مجازی خواجه؟؟؟ mostafaheydar1370 ۷ ۵,۹۰۰ ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  برق شبانه دانشگاه یاسوج یا دانشگاه آزاد شیراز؟ Iron Maiden ۴ ۴,۲۳۵ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  انتخاب بین دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور یا دانشگاه علوم تحقیقات تهران(ازاد) dadashe.yazdani ۵ ۳,۵۸۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dadashe.yazdani
  انتخاب بین دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور یا دانشگاه علوم تحقیقات تهران(ازاد) dadashe.yazdani ۰ ۱,۱۳۷ ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: dadashe.yazdani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close