زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا امکان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ، به صورت آزمایشی (و بدون انتخاب رشته) هست؟

ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۳۶ ب.ظ
آیا امکان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ، به صورت آزمایشی (و بدون انتخاب رشته) هست؟
به نام خدا
با سلام

من دانشجوی ترم ۳ (ورودی ۱۳۹۴) و محصل در مقطع کارشناسی علوم کامپیوتر در دانشگاه شاهد هستم.تمایل دارم جهت محک خود و آشنایی با فضای کنکور کارشناسی ارشد - در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کنم - ولی انتخاب رشته نخواهم کرد.سوال من : ۱- آیا من مجاز به انجام این کار هستم؟آیا برای من به لحاظ قانونی منع نخواهد داشت؟ ۲- برای انجام این کار - چه کارهایی لازم هست انجام دهم ۳- در صورتی که می توانم این کار را بکنم : در دفترچه راهنمای ثبت نام سال ۱۳۹۶ - در صفحه ی ۸ - قسمت مدارک مورد نیاز برای آزمون - در مورد ششم - باید برگه ی تکمیل شده ی معدل و میانگین واحد های گذرانده شده را نیز برای سازمان ارسال کنم و من - با توجه به این که دانشجوی سال آخر کارشناسی نیستم - نمیتوانم این برگه را تهه کنم.آیا بدون این برگه - اجازه ی شرکت در آزمون و دریافت رتبه در سهمیه منطقه ۱(و عدم انتخاب رشته بعد از آزمون) را خواهم داشت؟

با تشکر از جواب شما
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
RE: آیا امکان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ، به صورت آزمایشی (و بدون انتخاب رشته) هست؟
سلام.
فک میکنم درس خاصی رو پاس نکردید تا الان.
میشه المیپاد شرکت کنید ولی نمیدونم ترم ۳ میشه یا نه و این که باید شرایط خاص چند درصد اول معدل و اینا باشید. راجع به این توی دفترچه سرچ کنید. البته کاربرا هم کمک میکنن.
به هر حال. بله میتونید شرکت کنید و انتخاب رشته نکنید. از خداشون هم هست ۳۳ تومن بیشتر بگیرن.
۲/ هیچی فقط ثبت نام کنید و تاریخ فارغ التحصیلی رو بزنید شهریور ۹۶/ اصلا اهمیتی نداره که اون موقع فارغ التحصیل نمیشید. معدل هم میانگین ۲ ترم رو بزنید و بعد اصلاحش کنید بعد از این ترم وقتی زمان اصلاح رسید سنجش اعلام میکنه.
۳/ نیازی به برگه نیست. قرار نیست انتخاب رشته کنید.
سهمیه بندی نیست ارشد و مناطق با هم فرق ندارن. بله رتبه ی شما هم مثل سایر داوطلبا میاد.
موفق باشید.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: agha_Yahya , Behnam‌

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۵۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۷۵ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۸۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close