زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶

ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۰۱ ب.ظ، توسط admin.)

سلام به دوستان و اعضای گرامی سایت مانشت

به دلیل پیگیری های برخی عزیزان در رابطه با تخفیفات ۵۰ درصدی ثبت نام ویژه اعضای سایت مانشت تا تاریخ ۱۵ آبان ماه،شما عزیزان می توانید به ایمیل takhfif.modaresanesharif@yahoo.com نام و نام خانوادگی،موبایل،شهر ،رشته و گرایش، دانشگاه کارشناسی خود را ارسال نمایید تا شامل این تخفیف شوید.

سپس در زمان مشخص که اعلام خواهد شد، هر فرد می تواند به نمایندگی شهری که در ایمیل اعلام کرده است مراجعه کند و ثبت نام خود را انجام دهد.
موفق باشید.
۲۶
۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa011 , rahimi.z , ali.mirzayi , tofan73 , A_Amini , d_felfelak , karimi482 , I-man , *ahoo , nasim20 , masih_ap , manoto72 , tarkan_l , hossein_mah , amin279 , melodi726 , hamed_ma , raraavis , hamedA1994
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ ب.ظ
ایا این تخفیف و برنامه قطعی هست؟!
منی که قراره برنامه ریریم رو رو بر ازمون مدرسان بگذارم باید صد در صد از صحت این تخفیف ۵۰ درصدی مطمین باشم
۶
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  منی که قراره برنامه ریریم رو رو بر ازمون مدرسان بگذارم باید صد در صد از صحت این تخفیف ۵۰ درصدی مطمین باشم
اکانت رسمی دست کارمندان خود مدرسان شریف هست. سال‌های پیش هم همکاری مانشت و مدرسان وجود داشته و چیز جدیدی نیست. با خیال راحت می‌تونید از این تخفیف استفاده نمایید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ ق.ظ
سلام ایا این پولشو یه جا باید پرداخت کنیم یا مثل موسسه پژوهش میشه قسطی هم پرداخت کرد؟
۲
۰
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ق.ظ، توسط modaresan sharif.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  منی که قراره برنامه ریریم رو رو بر ازمون مدرسان بگذارم باید صد در صد از صحت این تخفیف ۵۰ درصدی مطمین باشم
اکانت رسمی دست کارمندان خود مدرسان شریف هست. سال‌های پیش هم همکاری مانشت و مدرسان وجود داشته و چیز جدیدی نیست. با خیال راحت می‌تونید از این تخفیف استفاده نمایید.

ممنون از شما آقای تنهایی

سلام دوست عزیز
همون طور که آقای تنهایی فرمودن این تخفیف و همکاری با سایت مانشت و اعضای آن برای چندمین بار است که اتفاق می افتد.
بعد از اینکه به ایمیل مربوطه مشخصاتی که ذکر شد را ارسال کردید بعد از اعلام نام شما به نمایندگی می توانید ثبت نام خود را انجام دهید.
موفق باشید
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط ali.mirzayi.)
RE: ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶
(۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)I-man نوشته شده توسط:  سلام ایا این پولشو یه جا باید پرداخت کنیم یا مثل موسسه پژوهش میشه قسطی هم پرداخت کرد؟

نمیدونم درسته یا غلط ولی به نظرم اینکه صرفا هزینه برامون مهم باشه درست نیست!
الان یه جوی افتاده موسساتی که اصلا ثبت نام آزمون نداشتن سال قبل اومدن آزمونا رو با یکی دو هزار تومن و قسطی و رایگان Smile ثبت نام میکنن که اینم یه ترفنده اما مهمتر از آزمون و این وقتی که میزاریم اینه که نتیجه بگیریم و خودمونو با جامعه آماری بالا محک بزنیم نه افراد خیلی کم و در موسساتی که اصلا تا به حال آزمون برگزار نکرده و اولین بارشه! اسم این موسسه رو به شخصه در این رشته اصلا نشنیدم و از کسی هم در موردش نشنیدم و از کسی هم پیشنهادی برای شرکت در آزمونهاش نداشتم.
من خودم تحقیقی کردم و اینو به جرات میگم دوستان خودم از دانشگاه های خوب اکثر گروهی مدرسان ثبت نام کردن و اونجا آزمون میدن پس به نظرم غیرمنطقیه که بخوایم با این تخفیفی که به نظرم عالیه و پنجاه درصده جای دیگه آزمون بدیم. تازه یه مورد دیگه اینکه نمیشه یه سالو هدر داد و موش آزمایشگاهی بشیم و وقتمون هدر بره و نتیجه خوبی هم نگیریم! مدرسان رو سال قبل هم همه رتبه برترها آزمونشو دادن پس ماهم اعتماد میکنیم.
ممنون از سایت مانشت که این هماهنگی رو انجام داد تا با تخفیف ۵۰ درصد بتونیم آزمونها رو ثبت نام کنیم. چون واقعا منتظرش بودمHeart
۱۷
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: I-man
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۳۶ ب.ظ
سلام
دوستان عزیز اسامی که در ذیل نامشان آورده شده است ایمیلشان به دست ما رسیده است.
افردای که با موسسه تماس گرفته اند و پیگیر دریافت ایمیل و اسمشان بوده اند، می توانند از طریق همین تاپیک پیگیر باشند.
(لطفا در درست وارد کردن ایمیل دقت کنید)
ممنون از همکاریتون

سینا ابراهیمی
وجیهه شیوایی
ابوالفضل امینی
فاطمه محمدی
ایمان گنجعلی خانی
سید وحید خاتمی
محمدعلی انجم شعاع
صدف السادات ضیا
فاطمه السادات دانشمند
حامد رفیعی
مهسا زرنشان
امیربهادر خان بلوکی
۱۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirbh2r , A_Amini
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۵, ۰۵:۳۹ ب.ظ
سلام من متقاضی شرکت در آزمون های آزمایشی مدرسان شریف گروه هنرهای ساخت و معماری هستم. ایا من هم با فرستادن مشخصاتم به این ایمیل شامل ۵۰ درصد تخفیف میشم؟ یا حتما رشته ام باید مربوط به کامپیوتر و آی تی باشه؟
۳
۱
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۴۶ ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  
سلام به دوستان و اعضای گرامی سایت مانشت

به دلیل پیگیری های برخی عزیزان در رابطه با تخفیفات ۵۰ درصدی ثبت نام ویژه اعضای سایت مانشت تا تاریخ ۱۵ آبان ماه،شما عزیزان می توانید به ایمیل takhfif.modaresanesharif@yahoo.com نام و نام خانوادگی،موبایل،شهر ،رشته و گرایش، دانشگاه کارشناسی خود را ارسال نمایید تا شامل این تخفیف شوید.

سپس در زمان مشخص که اعلام خواهد شد، هر فرد می تواند به نمایندگی شهری که در ایمیل اعلام کرده است مراجعه کند و ثبت نام خود را انجام دهد.
موفق باشید.
سلام خسته نباشید
بی زحمت ببینید ایمیل من به دست شما رسیده؟
۴
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ب.ظ)sima_f نوشته شده توسط:  سلام من متقاضی شرکت در آزمون های آزمایشی مدرسان شریف گروه هنرهای ساخت و معماری هستم. ایا من هم با فرستادن مشخصاتم به این ایمیل شامل ۵۰ درصد تخفیف میشم؟ یا حتما رشته ام باید مربوط به کامپیوتر و آی تی باشه؟
همه می تونن ثبت نام کنند فرقی نمی کنه یا حق
۴
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان عزیز
(گروه دوم) : اسامی که در ذیل نامشان آورده شده است ایمیلشان به دست ما رسیده است.

باز هم ممنون از همکاریتون

محمد رضا نصیری راد
سیما اثیمی
مرضیه عبیدی
رحیم ابری لیقوان
حسین پورحسینی لیقوان
رضا خمری
نازنین پادکان
امیرحسین خراتیان
فهیمه ابدالی
رضا باقرپور
۱۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: A_Amini
ارسال: #۱۲
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
(گروه دوم) : اسامی که در ذیل نامشان آورده شده است ایمیلشان به دست ما رسیده است.

باز هم ممنون از همکاریتون

محمد رضا نصیری راد
سیما اثیمی
مرضیه عبیدی
رحیم ابری لیقوان
حسین پورحسینی لیقوان
رضا خمری
نازنین پادکان
امیرحسین خراتیان
فهیمه ابدالی
رضا باقرپور

خیلی ممنونم
۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۷:۱۱ ب.ظ
وقت بخیر
میخاستم بپرسم با این تخفیف ۵۰ درصدی هزینه ی آزمونها چقد میشه و چه موقع باید پرداخت کرد؟
آیا آزمونهای حضوری و اینترنتی رو حتمن باید باهم شرکت کرد یا جداس؟
البته من یه سری اطلاعات تو سایت مدرسان دیدم اما میخام دقیقن بدونم این تخفیف شامل چه چیزهایی میشه؟
۲
۰
ارسال: #۱۴
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ ب.ظ
آیا مدرسان شریف در شهر ساوه نمایندگی داره ؟

...Let it Go
۲
۰
ارسال: #۱۵
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ)ali.mirzayi نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)I-man نوشته شده توسط:  سلام ایا این پولشو یه جا باید پرداخت کنیم یا مثل موسسه پژوهش میشه قسطی هم پرداخت کرد؟

نمیدونم درسته یا غلط ولی به نظرم اینکه صرفا هزینه برامون مهم باشه درست نیست!
الان یه جوی افتاده موسساتی که اصلا ثبت نام آزمون نداشتن سال قبل اومدن آزمونا رو با یکی دو هزار تومن و قسطی و رایگان Smile ثبت نام میکنن که اینم یه ترفنده اما مهمتر از آزمون و این وقتی که میزاریم اینه که نتیجه بگیریم و خودمونو با جامعه آماری بالا محک بزنیم نه افراد خیلی کم و در موسساتی که اصلا تا به حال آزمون برگزار نکرده و اولین بارشه! اسم این موسسه رو به شخصه در این رشته اصلا نشنیدم و از کسی هم در موردش نشنیدم و از کسی هم پیشنهادی برای شرکت در آزمونهاش نداشتم.
من خودم تحقیقی کردم و اینو به جرات میگم دوستان خودم از دانشگاه های خوب اکثر گروهی مدرسان ثبت نام کردن و اونجا آزمون میدن پس به نظرم غیرمنطقیه که بخوایم با این تخفیفی که به نظرم عالیه و پنجاه درصده جای دیگه آزمون بدیم. تازه یه مورد دیگه اینکه نمیشه یه سالو هدر داد و موش آزمایشگاهی بشیم و وقتمون هدر بره و نتیجه خوبی هم نگیریم! مدرسان رو سال قبل هم همه رتبه برترها آزمونشو دادن پس ماهم اعتماد میکنیم.
ممنون از سایت مانشت که این هماهنگی رو انجام داد تا با تخفیف ۵۰ درصد بتونیم آزمونها رو ثبت نام کنیم. چون واقعا منتظرش بودمHeart

سلام. وقتتون بخیر.
ببخشید چندتا سوال ازتون داشتم! شما که دو روز پیش ثبت نام کردید! چند وقت منتظر این تخفیف بودید؟ حالا چرا اسمتون توی اون دو تا لیست نیست و ثبت نام نکردید؟ ما خوشحال میشیم که واسطه تخفیف خوب برای اعضایی که قصد ثبت‌نام موسسات دارن بشیم و من از موسسه مدرسان بخاطر اینکه برای اعضای مانشت این تخفیف رو قائل شدن تشکر میکنم. ولی دلیل نمیشه به این شکل تبلیغ و تخریب داشته باشید!

دوستان باز هم تاکید میکنم به سابقه ارسال‌ها توجه کنید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard , Saman , Skyrim , kilookiloo

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۹۲ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close