زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶

ارسال: #۱۶
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ
سلام أیا ثبت نام باتخفیف مدرسان شرط معدل داره؟
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۱ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ
یعنی الان هزینش چقد میشه؟
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ب.ظ
با سلام...کسایی مثل من که ایمیل زدیم از کِی میتونیم بریم برای ثبت نام تو نمایندگی شهر خودمون؟
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط modaresan sharif.)
سلام دوستان عزیز
(گروه سوم) : اسامی که در ذیل نامشان آورده شده است ایمیلشان به دست ما رسیده است.
ضمن اینکه برخی عزیزان در داخل ایمیل نام های اختصاری یا القاب آیدی خود را نوشته بودند،لطفا این دوستان نام و نام خانوادگی شناسنامه ای خود را ارسال نمایند.
مثلا نمی شود به نمایندگی اعلام کرد (مسی )برای ثبت نام می آیدSmile)

(لطفا در درست وارد کردن ایمیل دقت کنید)
باز هم ممنون از همکاریتون

حسن سورانی
علیرضا عباسی
تارا قادری
فرهاد فرنیا
محمدعلی کریمی
شیما وطن پور
عیسی اشتری
پگاه حسین زاده اصل
امیر میرزایی حصارکی
تقی محمودی
پریسا اسکندری
کیمیا دوستی

(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ)ebinem نوشته شده توسط:  با سلام...کسایی مثل من که ایمیل زدیم از کِی میتونیم بریم برای ثبت نام تو نمایندگی شهر خودمون؟

دوست عزیز تا روز شنبه دوستانتان می توانند ایمیل بزنند ،بعد از ارسال آخرین لیست به شما اعلام می شود.
موفق باشید

(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)naziye نوشته شده توسط:  یعنی الان هزینش چقد میشه؟

سلام
هزینه آزمونها ۱۶ مرحله ۸۹۰ هزار تومان بوده ،که با تخفیف شده ۴۴۵ هزار تومان.

(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ب.ظ)Fatemeh rn نوشته شده توسط:  سلام أیا ثبت نام باتخفیف مدرسان شرط معدل داره؟

سلام
خیر دوست عزیز

(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  آیا مدرسان شریف در شهر ساوه نمایندگی داره ؟

امسال نه متاسفانه.

(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۱۱ ب.ظ)zariiil نوشته شده توسط:  وقت بخیر
میخاستم بپرسم با این تخفیف ۵۰ درصدی هزینه ی آزمونها چقد میشه و چه موقع باید پرداخت کرد؟
آیا آزمونهای حضوری و اینترنتی رو حتمن باید باهم شرکت کرد یا جداس؟
البته من یه سری اطلاعات تو سایت مدرسان دیدم اما میخام دقیقن بدونم این تخفیف شامل چه چیزهایی میشه؟

سلام،وقت شما هم بخیر
هزینه آزمونها ۱۶ مرحله ۸۹۰ هزار تومان بوده ،که با تخفیف شده ۴۴۵ هزار تومان.
بله آزمونها کامل ثبت نام می شود.
موفق باشید
۱۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: A_Amini
ارسال: #۲۰
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط ali.mirzayi.)
RE: ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶
(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ)ali.mirzayi نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)I-man نوشته شده توسط:  سلام ایا این پولشو یه جا باید پرداخت کنیم یا مثل موسسه پژوهش میشه قسطی هم پرداخت کرد؟

نمیدونم درسته یا غلط ولی به نظرم اینکه صرفا هزینه برامون مهم باشه درست نیست!
الان یه جوی افتاده موسساتی که اصلا ثبت نام آزمون نداشتن سال قبل اومدن آزمونا رو با یکی دو هزار تومن و قسطی و رایگان Smile ثبت نام میکنن که اینم یه ترفنده اما مهمتر از آزمون و این وقتی که میزاریم اینه که نتیجه بگیریم و خودمونو با جامعه آماری بالا محک بزنیم نه افراد خیلی کم و در موسساتی که اصلا تا به حال آزمون برگزار نکرده و اولین بارشه! اسم این موسسه رو به شخصه در این رشته اصلا نشنیدم و از کسی هم در موردش نشنیدم و از کسی هم پیشنهادی برای شرکت در آزمونهاش نداشتم.
من خودم تحقیقی کردم و اینو به جرات میگم دوستان خودم از دانشگاه های خوب اکثر گروهی مدرسان ثبت نام کردن و اونجا آزمون میدن پس به نظرم غیرمنطقیه که بخوایم با این تخفیفی که به نظرم عالیه و پنجاه درصده جای دیگه آزمون بدیم. تازه یه مورد دیگه اینکه نمیشه یه سالو هدر داد و موش آزمایشگاهی بشیم و وقتمون هدر بره و نتیجه خوبی هم نگیریم! مدرسان رو سال قبل هم همه رتبه برترها آزمونشو دادن پس ماهم اعتماد میکنیم.
ممنون از سایت مانشت که این هماهنگی رو انجام داد تا با تخفیف ۵۰ درصد بتونیم آزمونها رو ثبت نام کنیم. چون واقعا منتظرش بودمHeart

سلام. وقتتون بخیر.
ببخشید چندتا سوال ازتون داشتم! شما که دو روز پیش ثبت نام کردید! چند وقت منتظر این تخفیف بودید؟ حالا چرا اسمتون توی اون دو تا لیست نیست و ثبت نام نکردید؟ ما خوشحال میشیم که واسطه تخفیف خوب برای اعضایی که قصد ثبت‌نام موسسات دارن بشیم و من از موسسه مدرسان بخاطر اینکه برای اعضای مانشت این تخفیف رو قائل شدن تشکر میکنم. ولی دلیل نمیشه به این شکل تبلیغ و تخریب داشته باشید!

دوستان باز هم تاکید میکنم به سابقه ارسال‌ها توجه کنید.
عشق من شما آیدیت جویباریه اسمتم همینه! Smile
دوما که دوستان بنده سال گذشته در همین سایت و از طریق پنجاه درصد تخفیف که مدرسان داشت ثبت نام کردن و این موضوع رو به بنده هم گفتن و
گفتن عضو سایت شو و اسمت رو بده!
سوما بنده ایمیل رو ارسال کردم و اگه مدرسان شریف لطف بکنه اسامی کامل رو بده اسم بنده رو هم کامل میبیند البته امیر میرزایی رو!!
شرمنده دیگه با شما هماهنگ نکرده بودم و اسم رو فرستادم به ایمیل. جسارت کردیم اسم اصلی رو به شما نگفتیم Smile
بحث بعدی در مورد تخریب هم اینکه خودت خوبه داری به عینه میبینی چند نفر فقط همینجا دارن ثبت نام میکنن و اسم میدن. پولشم تو جیب من و شما نمیره و همه دارن یه نفعی با این تخفیف میبرن. بعد بحث تخریب مطرح کردید.
گلم هرجای حرفام اشتباه هست رو هم اصلاح بفرمایید با دلیل البته و اگر هم که درسته تایید بفرماید. البته تو پاسخ شما من که چیزی ندیدم بحثی رو رد کنه.
حالا شما بخوای نخوای رتبه ها رفتن مدرسان آزمون دادن. بخوای نخوای جامعه آماریش بخوای نخوای سایر موسسات و نوپاها کمه داوطلبشون و رقابت داخلش کمک کننده نیست! اگر جاییش اشتباهه اینو اصلاح کن همه هم ممنونت میشن.
باز هم عذر میخوام از شما رخصت نگرفتم که پیر مانشت هم هستید Smile
۱۴
۴
ارسال: #۲۱
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط Fatemeh rn.)
من به نمایندگی مدرسان در شهرم کرمان زنگ زدم گفتن برای دانشگاه های تهرانه این تخفیف درسته؟
۲
۰
ارسال: #۲۲
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ)Fatemeh rn نوشته شده توسط:  من به نمایندگی مدرسان در شهرم کرمان زنگ زدم گفتن برای دانشگاه های تهرانه این تخفیف درسته؟

خیر بعد از اینکه ما از دفتر مرکزی نامه بزنیم و اسامی را اعلام کنیم.نمایندگی موظف است که مطابق با نامه رفتار کند.
۲
۱
ارسال: #۲۳
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ)Fatemeh rn نوشته شده توسط:  من به نمایندگی مدرسان در شهرم کرمان زنگ زدم گفتن برای دانشگاه های تهرانه این تخفیف درسته؟

خیر بعد از اینکه ما از دفتر مرکزی نامه بزنیم و اسامی را اعلام کنیم.نمایندگی موظف است که مطابق با نامه رفتار کند.

اسامی که دیروز وامروز میل زدن تاکی دراینجا درج میکنید که مطمئن شیم ایمیل رسیده؟
۱
۰
ارسال: #۲۴
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۲۵ ب.ظ
موسسه است دیگر!!Big Grin

گاهی با خویش تنِ خویش سخن همی گوید . . .
همی خسته نشود . . .
۰
۱
ارسال: #۲۵
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ب.ظ)ali.mirzayi نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ)ali.mirzayi نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)I-man نوشته شده توسط:  سلام ایا این پولشو یه جا باید پرداخت کنیم یا مثل موسسه پژوهش میشه قسطی هم پرداخت کرد؟

الان یه جوی افتاده موسساتی که اصلا ثبت نام آزمون نداشتن سال قبل اومدن آزمونا رو با یکی دو هزار تومن و قسطی و رایگان Smile ثبت نام میکنن که اینم یه ترفنده اما مهمتر از آزمون و این وقتی که میزاریم اینه که نتیجه بگیریم و خودمونو با جامعه آماری بالا محک بزنیم نه افراد خیلی کم و در موسساتی که اصلا تا به حال آزمون برگزار نکرده و اولین بارشه! اسم این موسسه رو به شخصه در این رشته اصلا نشنیدم و از کسی هم در موردش نشنیدم و از کسی هم پیشنهادی برای شرکت در آزمونهاش نداشتم.
من خودم تحقیقی کردم و اینو به جرات میگم دوستان خودم از دانشگاه های خوب اکثر گروهی مدرسان ثبت نام کردن و اونجا آزمون میدن پس به نظرم غیرمنطقیه که بخوایم با این تخفیفی که به نظرم عالیه و پنجاه درصده جای دیگه آزمون بدیم. تازه یه مورد دیگه اینکه نمیشه یه سالو هدر داد و موش آزمایشگاهی بشیم و وقتمون هدر بره و نتیجه خوبی هم نگیریم! مدرسان رو سال قبل هم همه رتبه برترها آزمونشو دادن پس ماهم اعتماد میکنیم.
ممنون از سایت مانشت که این هماهنگی رو انجام داد تا با تخفیف ۵۰ درصد بتونیم آزمونها رو ثبت نام کنیم. چون واقعا منتظرش بودمHeart

سلام. وقتتون بخیر.
ببخشید چندتا سوال ازتون داشتم! شما که دو روز پیش ثبت نام کردید! چند وقت منتظر این تخفیف بودید؟ حالا چرا اسمتون توی اون دو تا لیست نیست و ثبت نام نکردید؟ ما خوشحال میشیم که واسطه تخفیف خوب برای اعضایی که قصد ثبت‌نام موسسات دارن بشیم و من از موسسه مدرسان بخاطر اینکه برای اعضای مانشت این تخفیف رو قائل شدن تشکر میکنم. ولی دلیل نمیشه به این شکل تبلیغ و تخریب داشته باشید!

دوستان باز هم تاکید میکنم به سابقه ارسال‌ها توجه کنید.
عشق من شما آیدیت جویباریه اسمتم همینه! Smile
دوما که دوستان بنده سال گذشته در همین سایت و از طریق پنجاه درصد تخفیف که مدرسان داشت ثبت نام کردن و این موضوع رو به بنده هم گفتن و
گفتن عضو سایت شو و اسمت رو بده!
سوما بنده ایمیل رو ارسال کردم و اگه مدرسان شریف لطف بکنه اسامی کامل رو بده اسم بنده رو هم کامل میبیند البته امیر میرزایی رو!!
شرمنده دیگه با شما هماهنگ نکرده بودم و اسم رو فرستادم به ایمیل. جسارت کردیم اسم اصلی رو به شما نگفتیم Smile
بحث بعدی در مورد تخریب هم اینکه خودت خوبه داری به عینه میبینی چند نفر فقط همینجا دارن ثبت نام میکنن و اسم میدن. پولشم تو جیب من و شما نمیره و همه دارن یه نفعی با این تخفیف میبرن. بعد بحث تخریب مطرح کردید.
گلم هرجای حرفام اشتباه هست رو هم اصلاح بفرمایید با دلیل البته و اگر هم که درسته تایید بفرماید. البته تو پاسخ شما من که چیزی ندیدم بحثی رو رد کنه.
حالا شما بخوای نخوای رتبه ها رفتن مدرسان آزمون دادن. بخوای نخوای جامعه آماریش بخوای نخوای سایر موسسات و نوپاها کمه داوطلبشون و رقابت داخلش کمک کننده نیست! اگر جاییش اشتباهه اینو اصلاح کن همه هم ممنونت میشن.
باز هم عذر میخوام از شما رخصت نگرفتم که پیر مانشت هم هستید Smile

اون متنی که مشخص کردم رو تخریب میدونم. شما میتونید منو پیر یا فسیل مانشت بدونید. سابقه من تو مانشت مشخصه. نه قصد تبلیغ دارم و نه قصد تخریب. ولی اگه تبلیغی به این شکل ببینم اطلاع رسانی میکنم که اعضای محترم این دید رو نداشته باشن که ما از تبلیغ مدرسان حمایت میکنیم و طرفدارش هستیم.
بهر حال قبول دارم که آزمونهای آزمایشی در موفقیت داوطلبها تاثیرگذار هستن. یک تعدادی هم با توجه به برنامه ریزی و نحوه دسترسی و هزینه‌ آزمونها، یکی از موسسات رو انتخاب میکنن. من هم گفتم که خوشحال میشم اعضای محترم بتونن به واسطه مانشت چنین تخفیفی بگیرن.
طبق همون تجربیاتی دارم و شما هم با لقب دادن پیر مانشت منو قبول دارید من شما رو مبلغ میدونم و نیازی هم نمیبینم که علناً اثبات کنم. به دوستانی که به من اعتماد دارن پیشنهاد میکنم که انتخابشون رو بدون درنظر گرفتن صحبت های شما انجام بدن. بهر حال هر داوطلب معیارهای خودش رو برای انتخاب موسسه مورد نظرش داره. صحبت من اینه که به حرف شما اعتماد نکنن.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Mahand , Iranian Wizard , Skyrim , kilookiloo
ارسال: #۲۶
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط modaresan sharif.)
جناب آقای Jooybari و جناب آقای ali.mirzayi

ممنون از هر دوی شما عزیز برای آگاه سازی داوطلبان

مطمئنا داوطلبان و متقاضیان رشته های کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و it انقدر هوشمند و دقیق هستند و خواهند بود که به تنهایی بتوانند برای خودشان تصمیم بگیرند و نیازی به این نباشد که تحت تاثیر صحبت های فردی قرار گیرند.
خدا رو شکر مدرسان شریف در تمام این سالها به قدری برای متقاضیان و داوطلبانش احترام قائل بوده (چه از نظر برگزاری آزمون،سوالات آزمون،کتاب و....) که باعث شده در سال های اخیر و سال ۹۵ تعداد بسیار بالایی رتبه های یک، تک رقمی و دو رقمی داشته باشد .

پس ممنون میشیم ما و داوطلبان را در سلایق شخصی خود دخالت ندهید.
چون بعضا دیده ایم که در برخی فضاهای مجازی بحث ها و جدل های ساختگی به راه می افتد که هیچ ارتباطی به موسسه ندارد اما برروی اذهان بی تاثیر نیست!

بسیار لطف می کنید اگر ما و طرفدارانمان (به هر دلیلی که طرفدار شده اند) را به حال خودمان بگذارید.
متشکریم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۱
۴
ارسال: #۲۷
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۳۴ ب.ظ
سلام به کاربران کاربلد و دلسوز مانشت:

سلایق شخصی در صورتی معنا میگیرد که جنابان نام برده را در جبهه ی خاصی فرض کنیم یا به قصد تخریب یا تبلیغ صحبت کنند که خداروشکر اینطور نبوده تا به حال!!(من خودم مدتی پیش در بخش مرکزی این قضیه بوده ام)
مذاکرات بی سرانجامی با موسسه ای داشتم که نزدیک بود به قیمت عزت من در این سایت تمام شود که خدا رو شکر با اقدام به موقع و شناخت درست از موسسات پی بردم که گاهی موسسه ای ملت را تنها به شکل اسکناس میبیند.(کامنت کاربران شما در مانشت صحتی بر این ادعا نیز هست که احتیاجی ندارد برای اثبات ان ما هیاهو راه بیندازیم)
دخیل کردن سلایق شخصی اینجا چقدر منفعت طلبانه س،در حالی که بنده نیز باید هزینه ای به اندازه ی مذاکره ام برای تخفیف گروهی پرداخت کنم؟!کسی که خودش دانشجوی دکتری در یک دانشگاه مطرح ایران هست چقدر میخواهد در این قضیه سود ببرد؟! غیر از این است که شما به حدی تنگ نظر هستید که تصور دلسوزی کاربران این سایت در ذهنتان متبادر نمیشود؟!!!!
احترام موسسه به داوطلبانش از اینجا مشخص میشود که با برداشتن اطلاعات شخصی به رتبه ی کاربرانش نگاه میکند که به نظرم اصلا کار درستی نیست چه طرف اول شود و چه آخر!!ضمن اینکه باید عرض کنم رتبه های تک رقمی تنها با تلاش فردی خویش به رتبه ی تک رقمی دست یافته اند و احترام موسسه را اگر فرض بر صحتش بگیریم تاثیری در این موضوع ندارد!!
یک مورد دیگر بی احترامی موسسه ی شما به نمایندگی های خودتان است که من شخصا شاهد این قضیه بوده ام!!

شما و طرفدارانتان را به حال خود میگذاریم مادامی که آنچه را که هستید در معرض نمایش بگذارید(عوام فریبی در این سطح توهین به شعور خودمان است اگر سکوت کنیم).
شما یک اکانت رسمی محترم با تبلیغاتی بر پایه ی تخفیف دلسوزانه بمانید!!هر چند که تصور این موضوع همواره برای این موسسه سخت بوده!!
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , signal_micro , ali_titani , Skyrim
ارسال: #۲۸
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ
سلام. یه سوال داشتم
چند روز پیش همایش مدرسان تو شهرمون بود. من هم شرکت کردم . اون موقع خبری از تخفیف ۵۰ درصد مانشت نبود با اینکه خیلی منتظر بودم واسه ثبت نامش.
تو همایش فرم ثبت نام رو پر کردم و مبلغ کمی رو هم واسه بیعانه دادم
ایا میتونم از این تخفیف استفاده کنم؟ میشه اون ثبت نام رو کنسل کنم و با این تخفیف دوباره ثبت نام کنم؟
لطفا راهکار بدین
ممنون
۱
۰
ارسال: #۲۹
۱۳ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ ق.ظ، توسط sali_h.)
(۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ)ali.mirzayi نوشته شده توسط:  

=======================================================
درسته شما هم کاملا دلسوز مردم هستید دستتون درد نکنید

(۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ)ali.mirzayi نوشته شده توسط:  

=======================================================
درسته شما هم کاملا دلسوز مردم هستید دستتون درد نکنید
۱
۱
ارسال: #۳۰
۱۳ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط modaresan sharif.)
سلام عزیزان
(گروه چهارم) : اسامی که در ذیل نامشان آورده شده است ایمیلشان به دست ما رسیده است.

(لطفا در درست وارد کردن ایمیل دقت کنید)
باز هم ممنون از همکاریتون

فاطمه السادات رضوانی نژاد
تارا قادری
سارا زمانی
سیدمحمدجوادکاظمی ورزنه
ملیکا سادات خیریه
هانیه عباسیان
حمیدرضا تقوی
حسین خسروی
عبدالله افخمی
ستاره مرزبان پور
علی اکبر نجف زاده
محمد رضا پسیان

(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  سلام. یه سوال داشتم
چند روز پیش همایش مدرسان تو شهرمون بود. من هم شرکت کردم . اون موقع خبری از تخفیف ۵۰ درصد مانشت نبود با اینکه خیلی منتظر بودم واسه ثبت نامش.
تو همایش فرم ثبت نام رو پر کردم و مبلغ کمی رو هم واسه بیعانه دادم
ایا میتونم از این تخفیف استفاده کنم؟ میشه اون ثبت نام رو کنسل کنم و با این تخفیف دوباره ثبت نام کنم؟
لطفا راهکار بدین
ممنون

سلام
بله فقط حتما در ایمیلی که ارسال می کنید ،تاریخ ثبت نام و نام نمایندگی و توضیحات کامل را ارسال نمایید.

(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۳۵ ب.ظ)Fatemeh rn نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ)Fatemeh rn نوشته شده توسط:  من به نمایندگی مدرسان در شهرم کرمان زنگ زدم گفتن برای دانشگاه های تهرانه این تخفیف درسته؟

اسامی که دیروز وامروز میل زدن تاکی دراینجا درج میکنید که مطمئن شیم ایمیل رسیده؟

لطفا لیست جدید را ملاحظه فرمایید.
امیدوارم اسمتان باشد.
۷
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۵۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۵۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close