زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درس سیگنال و سیستم

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۲۹ ق.ظ
درس سیگنال و سیستم
با سلام
در مورد درس سیگنال و سیستم، کسی تجربه ای داره بین اساتید کلاس های کنکور؟ بنده بین استاد ریحانی (موسسه ی پژوهش) و استاد تقدسی (موسسه ی نصیر) شک دارم که کدوم مناسب تر هست. ممنون میشم نظرتون رو بفرستینSmile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
RE: درس سیگنال و سیستم
(۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ ق.ظ)amSal نوشته شده توسط:  با سلام
در مورد درس سیگنال و سیستم، کسی تجربه ای داره بین اساتید کلاس های کنکور؟ بنده بین استاد ریحانی (موسسه ی پژوهش) و استاد تقدسی (موسسه ی نصیر) شک دارم که کدوم مناسب تر هست. ممنون میشم نظرتون رو بفرستینSmile

تجربه‌ی کلاس هیچ کدوم ازین اساتید رو ندارم ولی کتاب دکتر تقدسی واسه موسسه نصیر خیلی خوب و کامل توضیح دادن. فک کنم با همون کتاب راه بیفته کار آدم. یه استاد دیگه‌ای هم هست به نام دکتر شفیعی یا همچین چیزی بود فامیلیشون..ای ایشون هم خیلی تعریف میکنن..
من اگر جای شما باشم فیلمای سیگنال مکتب خونه رو دانلود میکنم با کتاب تقدسی باهم میخونم...البته تمرینات Opennheim هم خیلی خیلی میگن مهمه توی این درس.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۴۴۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۲۹ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۶,۲۰۸ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White
  درس طراحی سیستم های کم توان (low power design) ارشد معماری کامپیوتر marmar71 ۲ ۳,۴۵۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marmar71
Question اساتید دروس سیگنال و مدار الکتریکی amir.nj96 ۰ ۱,۸۹۱ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.nj96
  سیگنال و سیستم *farnaz* ۲ ۲,۷۷۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: *farnaz*
  مفهوم انواع آنتروپی و ویژگی های غیر خطی سیگنال مغز baharkhanoom ۰ ۱,۷۷۷ ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: baharkhanoom
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۵۳۰ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
Question به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ z1393 ۹ ۷,۹۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: salam5
  ۳ کتاب مرجع برای تجزیه تحلیل سیستم شغل تحلیل گر سیستم hadiranji ۱ ۳,۷۹۱ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahla_EEL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close