زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در خروج از سایت

ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ
مشکل در خروج از سایت
من از چند روز پیش که وارد سایت شدم موقع خروج از سایت هر چه روی گزینه خروج کلیک میکنم باز از سایت log off نمیشه یعنی چند روزه که همچنان on هستم و خارج نمیشه !!! HuhExclamationExclamation
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ب.ظ
مشکل در خروج از سایت
آدرس کوکی‌های سایت تغییر کرده نیاز هست که یک سری تاریخچه کوکی‌هاتون رو پاک نمایید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ ب.ظ
مشکل در خروج از سایت
من که کلا نمیتونم از سایت خارج بشم‌، هر دفعه باید کوکی های مانشت رو پاک کنم تا خارج بشه .
۰
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ ب.ظ
مشکل در خروج از سایت
من با فایرفاکس برای لاگین کردن مشکل داشتم.الان کوکی‌ها رو پاک کردم حل شد
۰
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۳۸ ب.ظ
مشکل در خروج از سایت
مشکل من با فایر فاکس بدون پاک کردن کوکی‌ها حل شد. ممنون.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۲
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط Majid gh.)
مشکل در خروج از سایت
خدای من اصلا نمیتونم تاپیک بزنم
هرکار میکنم این خطا رو میده
*****آپلود فایل مقدور نیست - زیرا بیش از حد برای دستورالعمل post_max_size در php بزرگ است. لطفاً دکمه بازگشت را فشار دهید.*****
فایلی هم آپلود نمیکنم
چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ ق.ظ
مشکل در خروج از سایت
مشکل در post back هایی است که ارسال می‌کنید. مانشت با برخی کامپیوترهای آلوده به ویروس هم مشکل داره و اجازه ارسال چنین فایل‌هایی رو نمی‌ده.
در صورتی که هیچ کدام از اتفاق‌های بالا رو مطمئن هستید که اتفاق نمی‌افته به طور خیلی ساده کلیه cachها و کوکی‌ها رو پاک کرده و مجدد تلاش کنید.
برخی اوقات ممکنه سیستم چت هم برای ارسال مشکل ساز بشه، این سیستم رو هم ببندید و امتحان نمایید.

منتظر جواب شما هستم.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۵ ق.ظ
RE: مشکل در خروج از سایت
(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  آدرس کوکی‌های سایت تغییر کرده نیاز هست که یک سری تاریخچه کوکی‌هاتون رو پاک نمایید.
با حذف کوکی هامشکل حل شد. ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط پری.)
مشکل در خروج از سایت
منم نمیتونم خارج بشم از سایت از قسمت راهنما هم میزنم
حذف کوکی‌ها ولی پیغام میده نمیتونم حذف کنم چکار کنم؟HuhHuh

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ق.ظ
مشکل در خروج از سایت
مگه می‌شه نشه کوکی‌ها رو حذف کرد؟ Smile

۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۰ ق.ظ، توسط پری.)
مشکل در خروج از سایت
شده دیگه
مگه نباید از قسمت بالای صفحه مانشت که نوشته شده
راهنما‌، قسمت استفاده از کوکی‌ها در مای بی بی را انتخاب
کنم بعد روی کلمه ای که نوشته شده "اینجا" کلیک کنم؟
ولی وقتی میزنم این پیغام و میده
"شما اجازه حذف کوکی‌ها را ندارید. این خطا ممکن است به دلیل برخی از کد های جوا باشد که به طور اتوماتیک کوکی‌ها را حذف می کنند. اگر می خواهید کوکی‌ها را حذف کنید از اسناد راهنما "استفاده از کوکی‌ها در MyBB " را مطالعه کنید."
حالا به نظرتون من چکار کنم؟؟؟؟

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط p kh.)
RE: مشکل در خروج از سایت
(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ ق.ظ)پری نوشته شده توسط:  ... وقتی میزنم این پیغام و میده
"شما اجازه حذف کوکی‌ها را ندارید. این خطا ممکن است به دلیل برخی از کد های جوا باشد که به طور اتوماتیک کوکی‌ها را حذف می کنند. اگر می خواهید کوکی‌ها را حذف کنید از اسناد راهنما "استفاده از کوکی‌ها در MyBB " را مطالعه کنید."
حالا به نظرتون من چکار کنم؟؟؟؟

منم همین مشکل رو دارم

مازنده ازآنیم که آرام نگیریم........موجیم که آسودگی ما عدم ماست
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ب.ظ
مشکل در خروج از سایت
من توی لاگین مشکل دارم.
جدیدا ویندوز عوض کرده و فایر فاکس جدید نصب کردم هر موقع از مانشت خارج میشم(فقط پنجره‌ها رو می بندم)دفعه‌ی بعدی ازم نام و کاربری و رمز عبور می خواد.در صورتی که در ویندوز سابق همیشه و در همه حال log in بودم.
چه کنم؟؟؟؟؟؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکل با نرم افزار IDM (پاک شدن پوشه COMPRESS) Somayeh_Y ۳ ۲,۴۲۱ ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: husen
Photo معرفی یک سایت دارای مقالات و آموزش های ازدواج و خانواده hadidoost ۷ ۸,۶۹۳ ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: blx
  پردیس‌های دانشگاهی جلوی خروج دانشجویان را از کشور می‌گیرد SHayAN_567 ۶ ۳,۵۱۸ ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: crevice
  اخبار جدید از مقرری بورسیه های داخل و خارج/ ۳ دانشگاهی که بیشترین خروج دانشجو را داشت good-wishes ۰ ۱,۴۴۱ ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: good-wishes
  برگۀ ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد امروز بر روی سایت قرار گرفت good-wishes ۰ ۱,۷۰۷ ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ
Thumbs Up سوال درمورد خروج به ترتیب ورود fifoجایگزینی صفحه saeede71 ۲ ۱,۸۰۵ ۰۲ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeede71
  مشکل درشبکه setare1392 ۳ ۲,۰۸۸ ۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ
  مشکل در الگوریتم SMA* g_monireh ۵ ۴,۹۲۴ ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tarane1992
  آخرین آمار خروج نخبگان از کشور اعلام شد/ طلایی ترین رشته المپیادی (مهر ۹۲) good-wishes ۸ ۷,۳۴۵ ۱۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: white bird
  می خواهم کسی نتواند پس از خروج، به صفحات قبلی برگردد ! simorghsimorgh ۱۱ ۶,۵۵۶ ۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: simorghsimorgh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close