زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در الگوریتم SMA*

ارسال:

g_monireh پرسیده:

مشکل در الگوریتم SMA*

با سلام
من الگورینمSMA * رو از کتاب پوران خوندم . ولی درست متوجه نشدم. اگر امکان داره با یه مثال روش پیمایش نود ها رو توسط این الگوریتم شرح بدید.
سپاس
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۲
ارسال:

Masoud05 پاسخ داده:

RE: مشکل در الگوریتم SMA*

تا جایی که یادمه مثل *Aهست فقط برای عمقش یه محدودیت میزاریم تا با این کار یه مقدار خاص بیشتر حافظه مورد نیاز نداشته باشه .

برای حل تست هم مثل*Aپیش برو اما اگه جواب عمق بیشتری نسبت به میزان حافظه دسترسی داشت ، دیگه اون گزینه غلط میشه

بطور جزئی نمی تونم دقیق بگم چون کتاب دم دستم نیست اینا هم خاطرات دوسال پیشه Big Grin

۱
ارسال:

آنجلا پاسخ داده:

اینو یه نگاه بندازید فکر کنم کارتون راه بیفته. صفحه ی دومش به ترتیب مسیر حل رو گفته...

فایل‌(های) پیوست شده
SMA search.pdf
اندازه فایل: ۹۱۴/۷ KB

ارسال:

g_monireh پاسخ داده:

(۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ق.ظ)آنجلا نوشته شده توسط:  اینو یه نگاه بندازید فکر کنم کارتون راه بیفته. صفحه ی دومش به ترتیب مسیر حل رو گفته...
ممنون از کمکتون ولی فایل پی دی اف هر کاری میکنم نمیتونم دانلود کنم. امکانش هست به میلم ارسال کنید؟؟؟
g_monireh@yahoo.com
بازم تشکر

(۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)g_monireh نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ق.ظ)آنجلا نوشته شده توسط:  اینو یه نگاه بندازید فکر کنم کارتون راه بیفته. صفحه ی دومش به ترتیب مسیر حل رو گفته...
ممنون از کمکتون ولی فایل پی دی اف هر کاری میکنم نمیتونم دانلود کنم. امکانش هست به میلم ارسال کنید؟؟؟
g_monireh@yahoo.com
بازم تشکر

نه درست شد ممنون دانلودش کردم Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

sahar_rostami2 پاسخ داده:

(03 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ق.ظ)آنجلا نوشته شده توسط:  اینو یه نگاه بندازید فکر کنم کارتون راه بیفته. صفحه ی دومش به ترتیب مسیر حل رو گفته...
g_monireh@yahoo.com
بازم تشکر

g_monireh@yahoo.com
بازم تشکر

نه درست شد ممنون دانلودش کردم Smile
همین مثالی که گذاشتین هم من متوجه نمیشم..مثلا چرا اعدادو با ۵ و صفر جمع میکنه؟این اعداد از کجا اومده؟یکی کمک کنه من اینو بلد نیسم Sad Confused
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۱
ارسال:

tarane1992 پاسخ داده:

ببین *sma همون الگوریتم *A هست فقط فرقش اینه که ما اینجا محدودیت در عمق داریم پس طبق *A در هر سطح هزینه f=g+h رو که در گراف فضای حالت بدست اومده در سطح اول با هم مقایسه میکنیم که ۱۳ چون کوچکتر از ۱۵ هست ما این گره رو بسط میدیم و به h میرسیم ولی گره هدف ما h نیست و عمق ما فقط ظرفیتش ۳ تا گره هست پس ما اینجا نمیتونیم ادامه بدیم این برگ بینهایت میذاریم که دیگه انتخابش نکنیم. و به عقب برمیگردیم چون مقدار I زیاده یعنی ۲۴ هست ما به نگاهی به قبل میکنیم و میبینیم گره B مقدارش ۱۵ هست و همونو انتخاب میکنیم. یادت باشه هر بار گرهی که حذف میکنیم مقدارشو در گره پدر ذخیره میکنیم. که شاید زمانی مثل الان بتونیم از استفاده کنیم و ببینیم شاید چون مقدارش کم باشه بتونیم استفاده کنیم.Smile

به همین راحتی ادامه بده ...Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکل در حل یک مثال با الگوریتم *SMA pooyaa ۱۲ ۱۰,۵۱۶ ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: amir_ghanati
  الگوریتم *SMA amir_ghanati ۱ ۳,۳۷۶ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: M3t30r
  الگوریتم نوبت گردشی mhasa ۴ ۳,۱۱۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mhasa
  مشکل با نرم افزار IDM (پاک شدن پوشه COMPRESS) Somayeh_Y ۳ ۲,۴۲۹ ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: husen
  الگوریتم *sma safoora s ۱ ۱۱,۳۲۳ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: M a h d i
  ترجمه کتاب فصل ۸ Software Development for Small Teams A RUP-Centric Approa k1.technology ۰ ۱,۵۳۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: k1.technology
  مشکل در حل مسئله جستجوی *sma sarashahi ۲ ۲,۳۲۴ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
  نحوه ورود فرایند ها در الگوریتم RR abji22 ۱۳ ۴,۵۳۷ ۲۴ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: abji22
  ۱۷۳ نرم، الگوریتم و محاسبات El@he ۲ ۲,۱۰۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H3NGAM3H
  الگوریتمA*الگوریتم جستجو نیست؟ abji22 ۶ ۴,۴۲۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: H3NGAM3H

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close