تالار گفتمان مانشت
مشکل در خروج از سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکل در خروج از سایت - nina - 11 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ

من از چند روز پیش که وارد سایت شدم موقع خروج از سایت هر چه روی گزینه خروج کلیک میکنم باز از سایت log off نمیشه یعنی چند روزه که همچنان on هستم و خارج نمیشه !!! HuhExclamationExclamation

مشکل در خروج از سایت - admin - 11 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ب.ظ

آدرس کوکی‌های سایت تغییر کرده نیاز هست که یک سری تاریخچه کوکی‌هاتون رو پاک نمایید.

مشکل در خروج از سایت - ساره - ۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۳ ب.ظ

من که کلا نمیتونم از سایت خارج بشم‌، هر دفعه باید کوکی های مانشت رو پاک کنم تا خارج بشه .

مشکل در خروج از سایت - fatima1537 - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ

من با فایرفاکس برای لاگین کردن مشکل داشتم.الان کوکی‌ها رو پاک کردم حل شد

مشکل در خروج از سایت - summer_66 - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۸ ب.ظ

مشکل من با فایر فاکس بدون پاک کردن کوکی‌ها حل شد. ممنون.

مشکل در خروج از سایت - Majid gh - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ

خدای من اصلا نمیتونم تاپیک بزنم
هرکار میکنم این خطا رو میده
*****آپلود فایل مقدور نیست - زیرا بیش از حد برای دستورالعمل post_max_size در php بزرگ است. لطفاً دکمه بازگشت را فشار دهید.*****
فایلی هم آپلود نمیکنم
چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکل در خروج از سایت - admin - 12 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ق.ظ

مشکل در post back هایی است که ارسال می‌کنید. مانشت با برخی کامپیوترهای آلوده به ویروس هم مشکل داره و اجازه ارسال چنین فایل‌هایی رو نمی‌ده.
در صورتی که هیچ کدام از اتفاق‌های بالا رو مطمئن هستید که اتفاق نمی‌افته به طور خیلی ساده کلیه cachها و کوکی‌ها رو پاک کرده و مجدد تلاش کنید.
برخی اوقات ممکنه سیستم چت هم برای ارسال مشکل ساز بشه، این سیستم رو هم ببندید و امتحان نمایید.

منتظر جواب شما هستم.

RE: مشکل در خروج از سایت - nina - 12 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۵ ق.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  آدرس کوکی‌های سایت تغییر کرده نیاز هست که یک سری تاریخچه کوکی‌هاتون رو پاک نمایید.
با حذف کوکی هامشکل حل شد. ممنون

مشکل در خروج از سایت - پری - ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ق.ظ

منم نمیتونم خارج بشم از سایت از قسمت راهنما هم میزنم
حذف کوکی‌ها ولی پیغام میده نمیتونم حذف کنم چکار کنم؟HuhHuh

مشکل در خروج از سایت - admin - 13 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ

مگه می‌شه نشه کوکی‌ها رو حذف کرد؟ Smile

مشکل در خروج از سایت - پری - ۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ ق.ظ

شده دیگه
مگه نباید از قسمت بالای صفحه مانشت که نوشته شده
راهنما‌، قسمت استفاده از کوکی‌ها در مای بی بی را انتخاب
کنم بعد روی کلمه ای که نوشته شده "اینجا" کلیک کنم؟
ولی وقتی میزنم این پیغام و میده
"شما اجازه حذف کوکی‌ها را ندارید. این خطا ممکن است به دلیل برخی از کد های جوا باشد که به طور اتوماتیک کوکی‌ها را حذف می کنند. اگر می خواهید کوکی‌ها را حذف کنید از اسناد راهنما "استفاده از کوکی‌ها در MyBB " را مطالعه کنید."
حالا به نظرتون من چکار کنم؟؟؟؟

RE: مشکل در خروج از سایت - p kh - 13 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ ق.ظ)پری نوشته شده توسط:  ... وقتی میزنم این پیغام و میده
"شما اجازه حذف کوکی‌ها را ندارید. این خطا ممکن است به دلیل برخی از کد های جوا باشد که به طور اتوماتیک کوکی‌ها را حذف می کنند. اگر می خواهید کوکی‌ها را حذف کنید از اسناد راهنما "استفاده از کوکی‌ها در MyBB " را مطالعه کنید."
حالا به نظرتون من چکار کنم؟؟؟؟

منم همین مشکل رو دارم

مشکل در خروج از سایت - Maryam-X - 17 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ب.ظ

من توی لاگین مشکل دارم.
جدیدا ویندوز عوض کرده و فایر فاکس جدید نصب کردم هر موقع از مانشت خارج میشم(فقط پنجره‌ها رو می بندم)دفعه‌ی بعدی ازم نام و کاربری و رمز عبور می خواد.در صورتی که در ویندوز سابق همیشه و در همه حال log in بودم.
چه کنم؟؟؟؟؟؟