زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام موسسه

ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ
کدام موسسه
سلام دوستان
برای آزمون های آزمایشی کدوم موسسه رو پیشنهاد می کنید؟
دوستان سالهای قبل پارسه رو پیشنهاد می دادند ولی پارسه امسال تغییرات اساسی در سبک برگزاری آزمون ایجاد کرده.
نظرتون چیه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ
RE: کدام موسسه
(۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)faraa نوشته شده توسط:  سلام دوستان
برای آزمون های آزمایشی کدوم موسسه رو پیشنهاد می کنید؟
دوستان سالهای قبل پارسه رو پیشنهاد می دادند ولی پارسه امسال تغییرات اساسی در سبک برگزاری آزمون ایجاد کرده.
نظرتون چیه؟

سلام دوست عزیز
من چون خودم و چند تا از دوستانم مدرسان بودیم و چند تا از دوستای دیگه پارسه رفتن و نتایج و خدمات رو دیدم قطعا بین مدرسان و پارسه مدرسان رو بهتون پیشنهاد میدم.
اما در مورد آزمون های دکتر حقیقت با تمام احترامی که واسه ایشون قائلم و ایشون رو از صمیم قلب دوست دارم ولی آزمون ها رو پیشنهاد نمیدم چون به نظرم مهمترین گزینه یه آزمون جامعه آماری هست که واقعا در مقایسه با مدرسان نیست
حالا شاید با خودتون بگید که چون ایشون گفتن اساتید به نام طراح سوالات هستن برم اونجا ولی سوالات خوبی که نمیتونه وضعیت شما رو در مقایسه با داوطلبای دیگه بسنجه چه ارزشی دارن؟اگه فقط به خاطر سوالا میرین آزمون که خب بعد هر آزمون میتونید سوالات رو هم دانلود کنید از سایت های مختلف و اصلا نیازی به مدرسان رفتن و پارسه و حقیقت رفتن ندارین
به نظرم به این گزینه ها برای آزمون رفتن دقت کنید:
۱-جامعه آماری
۲-شرایط برگزاری آزمون:مثلا پارسه و ماهان و.... توی شهرستان ها دارن توی دبیرستان توی یه کلاس آزمون میگیرن ولی مدرسان توی دانشگاه ها که اغلب کنکور هم اونجا برگزار میشه آزموناشو برگزار میکنه
۳-سطح سوالات:که با وجود اساتیدی که امسال رفتن پیش دکتر حقیقت به نظر سوالات خوبی در بیاد از آزموناشون
۴-خدمات پس از آزمون: مثل کارنامه و...که باید نمونه کارنامه های سال گذشته موسسات رو ببینید و بعد ببینید که روی کدومش میتونید تحلیل بیشتری انجام بدین و برنامه ریزی بهتری کنید

**)در مورد تخفیف های آزمون هم مدرسان هرسال یه طرحی واسه دوستان مانشتی داره که با ۵۰ درصد تخفیف ثبت نام کنن که باید یکی از دوستان مانشت نماینده بشه و لیست داوطلبان رو به مدرسان تحویل بده تا تخفیف ۵۰ درصدی واسشون اعمال بشه پارسال من خودم نماینده شدم و لیست ها رو فرستادم باید دید امسال کدام یک از دوستان مانشت لیست ها رو میفرسته ولی تا اونجایی که من شنیدم امسال مدرسان شریف کرمانشاه میخواد این تخفیف رو بده و ثبت نام ها رو انجام بده ولی فعلا خبری ازش نشده.

موفق باشید

if you do Right no one remembers
if you do Wrong no one forgets
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jaber23 , faraa
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط karimi482.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  **)در مورد تخفیف های آزمون هم مدرسان هرسال یه طرحی واسه دوستان مانشتی داره که با ۵۰ درصد تخفیف ثبت نام کنن که باید یکی از دوستان مانشت نماینده بشه و لیست داوطلبان رو به مدرسان تحویل بده تا تخفیف ۵۰ درصدی واسشون اعمال بشه پارسال من خودم نماینده شدم و لیست ها رو فرستادم باید دید امسال کدام یک از دوستان مانشت لیست ها رو میفرسته ولی تا اونجایی که من شنیدم امسال مدرسان شریف کرمانشاه میخواد این تخفیف رو بده و ثبت نام ها رو انجام بده ولی فعلا خبری ازش نشده.

موفق باشید

امیدوارم امسال هم یکی از دوستان ، این مسئولیت رو قبول کنند
۳
۰
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ
کدام موسسه
هنوز خبری نشده از ثبت نام گروهی مدرسان!؟
ای کاش منم ساکن تهران بودم یامیتونستم بیام برای کلاسها مخصوصا تو حوزه شبکه و معماری کامپیوتر و سیستم عامل...
۰
۰
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ب.ظ)ebinem نوشته شده توسط:  هنوز خبری نشده از ثبت نام گروهی مدرسان!؟
ای کاش منم ساکن تهران بودم یامیتونستم بیام برای کلاسها مخصوصا تو حوزه شبکه و معماری کامپیوتر و سیستم عامل...
خیلیا بدون کلاس نتیجه گرفتن. مصاحبه ها رو بخونید.
نترسید توی جوی که برخی اساتید درست میکنن که حتما لازمه برید کلاس. با تلاش بیشتر میتونید جبران کنید.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ
کدام موسسه
اگه بتونیم خودمون ۲۵ نفر بشیم خیلی خوب میشه. من شهرستان هستم و بقیه ی موسسات اینجا آزمونی برگزار نمیکنند. منم تصمیم گرفتم آزمون شرکت کنم که خب با این هزینه های زیاد طبیعتا باید دنبال راه تخفیف باشم. من واقعا در تعجبم از مدیرا که پیگیری نمیکنند. این فروم رسالتش غیر اینه که به دانشجوها و اعضاش کمک کنه ؟ وقتی من نمیتونم توو شهرستان و دانشگاه خودم ۲۵ نفر رو برای ثبت نام پیدا کنم ناچارا باید از مانشت و اعضاش کمک بخوام.
یکی از بچه ها هست که داره اقدام میکنه ، برای هماهنگی هم با این ایمیل مکاتبه کنید
برای مثال اسم و مشخصاتتون رو ارسال کنید.
مدیران و مسئولین هم ممنون میشم قبل از هر اقدامی اول توضیح بدن.
۰
۰
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ق.ظ)A_Amini نوشته شده توسط:  اگه بتونیم خودمون ۲۵ نفر بشیم خیلی خوب میشه. من شهرستان هستم و بقیه ی موسسات اینجا آزمونی برگزار نمیکنند. منم تصمیم گرفتم آزمون شرکت کنم که خب با این هزینه های زیاد طبیعتا باید دنبال راه تخفیف باشم. من واقعا در تعجبم از مدیرا که پیگیری نمیکنند. این فروم رسالتش غیر اینه که به دانشجوها و اعضاش کمک کنه ؟ وقتی من نمیتونم توو شهرستان و دانشگاه خودم ۲۵ نفر رو برای ثبت نام پیدا کنم ناچارا باید از مانشت و اعضاش کمک بخوام.
یکی از بچه ها هست که داره اقدام میکنه ، برای هماهنگی هم با این ایمیل مکاتبه کنید
برای مثال اسم و مشخصاتتون رو ارسال کنید.
مدیران و مسئولین هم ممنون میشم قبل از هر اقدامی اول توضیح بدن.

در خصوص ۱-۲ موسسه کارهایی شده (از طرف دکتر تنهایی). احتمالا اخبار جدیدی در راه هست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۹ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۱۷ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۱۱ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۹۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close