زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فرق علوم تحقیقات آزاد با دانشگاه آزاد معمولی چیه؟

ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ب.ظ
Tongue فرق علوم تحقیقات آزاد با دانشگاه آزاد معمولی چیه؟
فرق علوم تحقیقات آزاد با دانشگاه آزاد معمولی چیه؟ اصلا علوم تحقیقات چه مزیت و معایبی داره؟کمک فوری؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fahrenheit
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط پری.)
RE: فرق علوم تحقیقات آزاد با دانشگاه آزاد معمولی چیه؟
فکر کنم علوم تحقیقات چون شعب بیشتری داره اگه قبول نشی تو

تکمیل ظرفیت شرکت داده میشی ولی دانشگا ههای معمولی

همون اول تکمیل ظرفیتاشون میگیرن و دوباره برا تکمیا ظرفیت

مهر یا بهمن دانشجو نمیگیرن یکی از تفاوتاش اینه شاید این نظر منه

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۰
۰
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۴ ب.ظ
این طور که بنده متوجه شدم.
کاردانی‌ها را قرار است ببرند واحد های سما.
کارشناسی‌ها هم در خود واحد‌ها باشن.
ارشد و دکتری در واحد های علوم و تحقیقات.
کلا مبنا بر این هست حالا یک واحد هایی قاطی داره ارشد و کارشناسی.
اما مبنای علوم و تحقیقات برا پایه‌ی ارشد و دکتری بنا شده.

حالا چون واحد های علوم و تحققات تازه تاسیس شدن و راه نیافتاندند یا ساختمان هاشون راه نیوفتاده یا این سری مسائل فعلا در خود واحد‌ها برگزار میشه.
اما یک جا مثل علوم و تحقیقات تهران جدا هست. و چند تا واحد دیگر مثل همین تهران.

برخی شعب علوم و تحقیقات چون تازه تاسیس شده و دانشگاه آزاد برای اولین بار رشته هایی که میگیره برای ارشد در تکمیل ظرفیت و کارشناسی در انتخاب هفتم است. و از سال بعدش در دفترچه میآد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , diligent , olom tahghighat
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط parichehr65.)
سلام
قبلا این مسئله را توی یک تایپیک زده بودم اما فکر کنم این جا تکرار شه بهتره

من سال پیش علوم و تحقیقات قزوین قبول شدم، چند نکته راجع به این دانشگاه( تقریبا مطمئن هستم در موردشون ):
۱-این دانشگاه از بهمن ماه سال ۸۹ تاسیس شده و
۲-فعلا از ساختمان، امکانات آموزشی و اساتید دانشگاه قزوین استفاده میکنه.
۳-در مدرکش قید میشه دانشگاه علوم و تحقیقات قزوین
۴-زیر مجموعه دانشگاه علوم و تحقیقات تهران هست
۵- اگر تا زمانی که فارغ التحصیل میشید این دانشگاه مجوز مدرک نداشته باشه در مدرکتون قید میشه دانشگاه علوم و تحقیقات تهران( از خود سازمان مرکزی پرسیدم)
۶- این دانشگاه فقط در مقطع ارشد دانشجو می گیره
۷-رئیس این دانشگاه هم خود دکتر موسی خوانی هست

چند نکته دیگه هم اضافه کنم که در حد شایعه شنیدم و از صحتش مطمئن نیستم:
۱-ساختمان این دانشگاه ممکن در آبیک باشه نه خود قزوین . البته یک سری دیگه هم میگن که احتمالا ساختمانی در خود دانشگاه قزوین برای این دانشگاه بسازن( دانشگاه تو دانشگاه)
۲- بعضی‌ها میگن این دانشگاه مجوز از وزارت علووم نداره و برای همین تو دفترچه نیومده( البته بعضی‌ها میگن چون این دانشگاه( و همچنین سایر علو تحقیقاتی هایی که در دفترچه نیومده )خیلی جدید التاسیس هستن فرصت نشده وارد دفترچه بشن !!!!)

خب ایشالا که موفق باشین Big Grin سال پیش پدرم در اومد تا این اطلاعات را بدست آوردم Big Grin

راستی سه نکته دیگه Smile
۱-هر ترم طبق قوانین فوق لیسانس ماکزیمم ۱۴ واحد در هر ترم به شما می دهند
۲-شما تنها و تنها یه بار در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت داده میشید، یعنی اگر در تکمیل ظرفیت مهر قبول شده باشید در تکمیل ظرفیت بهمن شرکت داده نمیشید و کسانی که قبول نشدن در تکمیل ظرفیت بهمن شرکت داده می شن
۳-کل دوره فوق لیسانس ۳۲ واحده( ۲۴ واحد تئوری+۲ واحد سمینار+۶ واحد پروژه)
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , diligent , Bache Mosbat , arashmobileboy , rozh66 , kimiagar , byb , rainy , Xilinx , maryam.sh , maedeh , ahmadisaeed217 , mahak.k , caspian_man , nasrolah , olom tahghighat , m.mosallaei
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ)parichehr65 نوشته شده توسط:  سلام

من سال پیش علوم و تحقیقات قزوین قبول شدم، چند نکته راجع به این دانشگاه( تقریبا مطمئن هستم در موردشون ):
۵- اگر تا زمانی که فارغ التحصیل میشید این دانشگاه مجوز مدرک نداشته باشه در مدرکتون قید میشه دانشگاه علوم و تحقیقات تهران( از خود سازمان مرکزی پرسیدم)

۱-ساختمان این دانشگاه ممکن در آبیک باشه نه خود قزوین . البته یک سری دیگه هم میگن که احتمالا ساختمانی در خود دانشگاه قزوین برای این دانشگاه بسازن( دانشگاه تو دانشگاه)
۲- بعضی‌ها میگن این دانشگاه مجوز از وزارت علووم نداره و برای همین تو دفترچه نیومده( البته بعضی‌ها میگن چون این دانشگاه( و همچنین سایر علو تحقیقاتی هایی که در دفترچه نیومده )خیلی جدید التاسیس هستن فرصت نشده وارد دفترچه بشن !!!!)

خب ایشالا که موفق باشین Big Grin سال پیش پدرم در اومد تا این اطلاعات را بدست آوردم Big Grin

راستی سه نکته دیگه Smile
۲-شما تنها و تنها یه بار در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت داده میشید، یعنی اگر در تکمیل ظرفیت مهر قبول شده باشید در تکمیل ظرفیت بهمن شرکت داده نمیشید و کسانی که قبول نشدن در تکمیل ظرفیت بهمن شرکت داده می شن
lمن میخوام با علوم تحقیقات خراسان رضوی جابجا کنم کسی رو سراغ دارید که بخواد بره مشهد یا نیشابور؟؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۵۷ ق.ظ
بچه‌ها یه سوال؟
اگه کسی بخواد از دانشگاه آزاد معمولی (مثلا" تهران مرکز) بره به یکی از شعب علوم تحقیقات، امکانش هست؟ مشکلی نداره؟
۰
۱
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۵ ق.ظ
بچه‌ها من شنیدم تهران مرکز جزو علوم تحقیقات محسوب میشه و جابجایی اون با علوم تحقیقات امکانپذیره!
کسی چیزی میدونه؟
۰
۱
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۵ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  بچه‌ها من شنیدم تهران مرکز جزو علوم تحقیقات محسوب میشه و جابجایی اون با علوم تحقیقات امکانپذیره!
کسی چیزی میدونه؟
در این مورد توی یه تاپیک با عنوان "انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات" صحبت شده.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p_plusplus
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ
به نظرتون واحد آزاد بهتره یا علوم تحقیقات؟لطفا جواب بدید.
۰
۱
ارسال: #۱۰
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)ahmad77 نوشته شده توسط:  به نظرتون واحد آزاد بهتره یا علوم تحقیقات؟لطفا جواب بدید.

من که میگم هر دو مساویند.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۵ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  بچه‌ها من شنیدم تهران مرکز جزو علوم تحقیقات محسوب میشه و جابجایی اون با علوم تحقیقات امکانپذیره!
کسی چیزی میدونه؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لطف میکنید بگید ترازتون چند شده که علوم تحقیقات قبول شدی؟
۰
۱
ارسال: #۱۲
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ)parichehr65 نوشته شده توسط:  سلام

راستی سه نکته دیگه Smile
اگر از امکانات قزوین استفاده میکنه پس چرا بهش مجوز نمیدن؟ یعنی تو مدرک اسمی از علوم تحقیقات قزوین نمیاد؟

۰
۱
ارسال: #۱۳
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ
فرق علوم تحقیقات ساوه با خود ساوه چیه؟
کدوم بهتره؟
۱
۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۰۸۳ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  فرق site.ir/forum با forum.site.ir چیه ؟ simorghsimorgh ۵ ۵,۴۱۹ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۳۴۳ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۴۸۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۳ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۱۳۱ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشکده علوم و فنون دانشگاه تهران saeid sharifzade ۱ ۱,۹۹۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mmirzay
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۱۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  مزایای مهندسی کامپیوتر نسبت به برق چیه؟ Iron Maiden ۱۵ ۱۶,۰۹۷ ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohii12

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close