زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهمیه شاگرد اولی

ارسال: #۱۶
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
RE: سهمیه شاگرد اولی
من این دوتا سوال رو قبلا از سنجش پرسیدم
اینجا هم میزارم شاید سوال بقیه هم بوده باشه

[تصویر:  412510_001.JPG]

[تصویر:  412510_002.JPG]

همچنین بعضی از دانشگاه ها نمیدونن که این سهمیه شامل ناپیوسته هم میشه
و به خاطر اطلاعات کم،
سهمیه استعاد درخشان بدون آزمون (۱۰ درصد برتر هر ورودی با مصاحبه) و سهمیه درخشان با آزمون (شاگرد اول هر ورودی) رو با هم اشتباه میگیرن
البته پارسال خودم هم خوب نمیتونستم این دوتارو با هم تفکیک کنم
سهمیه بدون آزمون فقط شامل کارشناسی پیوسته میشه
سهمیه شاگرد اولی شامل کارشناسی پیوسته و ناپیوسته میشه

نمونه اش خودم پارسال میخواستم از این سهمیه شاگرد اولی استفاده کنم رفتم دانشگاه مسئولش گفت شامل ناپیوسته نمیشه
منم بیخیال شدم، بعد فهمیدم اون شخص مسئول اشتباه گفته (البته این اشتباه به نفع من شد چون امسال رتبه ام بهتر شد)
امسال رفتم استفاده کنم (فارق التحصیل تیر ۹۴ ام) بازم اشتباهی داشت میگفت که شامل ناپیوسته نمیشه
که توضیح دادم تازه گفت شما برو، من بعدا آیین نامه جدید رو نگاه میکنم
و اینکه با چندتا از بچه های دانشگاه های دیگه هم در ارتباطم اونا هم همین مشکلو دارن و ما خودمون باید تا قبل ۱۷ مرداد چندین بار به دانشگاه سر بزنیم تا مطمئن بشیم که کار ۱۰۰% انجام شده
چون سیستم سنجش برای این سهمیه قبل از تاریخ ۱۷ مرداد، حدود سه روز باز میشه و دانشگاه با کد رهگیری ای که داره باید اطلاعات ما (ش داوطلبی، ش پرونده و ...) رو وارد سیستم سنجش کنه، و ما باید حواسمون باشه که دانشگاه غفلت نکنه، چون اگه توی این ۳ روز اطلاعات وارد سیستم نشه، دیگه از روشهای دیگه نمیشه کاری انجام کرد و سهمیه از بین میره
اگه اشتباه نکنم پارسال ۳ تا ۵ مرداد سایت برای وارد کردن اطلاعات باز بود

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Excel , jaber23 , prosperouss
ارسال: #۱۷
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط lotuss.)
سهمیه شاگرد اولی
سلام، کسی از معدل افرادی که دانشگاه های تهران قبول شدن خبر نداره؟
من شاگرد اول هستم، اما میخوام بدونم از بین شاگرد اول ها معیار اولویت بندی برای دانشگاه های برتر چیه؟ ایا رزومه هم تاثیر داره؟

یه سوال دیگه اینکه اگه معدل کسی ۱۷/۵۰ داشته باشه، توی کنکور چقدر رتبش بهتر میشه و تاثیر میذاره؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۲ ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط:  باسلام

*ببخشید اگه بخوایم توی هر دوتا رشته اصلی و شناور سهمیه مون اعمال بشه باید هر دوتا شماره داوطلبی رو توی فرم سهمیه شاگرد اولی لحاظ کنیم یا اینکه فقط توی انتخاب رشته ، دانشگاه های هر دو رشته را وارد کنیم خود به خود سهمیه برای هر دوتا رشته لحاظ میشه؟

**و یه سوال دیگه...
از کجا بفهمیم که دانشگاه واقعا لیست شاگرد اول ها را برای سازمان سنجش ارسال کرده و این لیست به دست سازمان سنجش رسیده؟ آیا سازمان سنجش بعد از دریافت لیست شاگرد اول ها کد پیگیری یا رسید میده یا نه؟

***دوستان ، کسی هست که شاگرد اول باشه و امسال توی گرایش هوش مصنوعی رتبش زیر ۳۰۰ شده باشه؟
*سهمیه شاگرد اولی در لیست انتخاب رشته ات اعمال میشه (در لیست انتخاب رشته هم هردوتاشو میتونی بزنی)

**قبل از نتایج راهی برای فهمیدن نیست، بعد از اعلام نتایج نهایی، کارنامه نهایی میاد که وضعیت داوطلب رو توی تمام انتخاب رشته هاش نشون میده، از اون قسمت میتونید بفهمید که با تاثیر شاگرد اولی قبول شدید یا بدون تاثیر
تنها کاری که میشه کرد اینه که قبل از ۱۷ مرداد سعی کنیم چند بار به دانشگاه سر بزنیم و بپرسیم که لیست رو وارد سامانه سنجش کردند یا نه، تا مطمئن بشیم ۱۰۰% انجام شده، چون از اینجا به بعد دیگه دست ما نیست و دست دانشگاه هست و هر خطا یا غفلتی هم رخ بده ما باید تاوان بدیم، و دانشگاه هم براش مهم نیست.
(مثلا دانشگاه ما مسئولش شبیه طلبکاراست، کلا گارد گرفته آدمو بزنه، من میگم شامل ناپیوسته میشه، میگه نه برو بعدا خودم چک میکنم، به جای اینکه من باید طلبکار باشم که پارسال به خاطر اشتباه اون نتونستم از سهمیه استفاده کنم، اون طلبکاره و باز به پیگیری خودمون بستگی داره، مثلا من باز چند روز دیگه با پرینت آیین نامه میرم دانشگاه اگه حرفمو گوش نکرد میرم پیش رئیس دانشگاه)

*** --------------

شکسپیر
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jaber23 , Eagle 72 , prosperouss , Sector
ارسال: #۱۹
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
سلام.
بنده امروز فرم رتبه اولی رو بردم دانشگاه، نسخه اصلی رو با مهر و امضا داد دست خودم و کپی رو گذاشتن توی پرونده. مشکل اینجاست که مسئول آموزشمون آدم جالبی نیست! سر یکی دو موضوع باهاش بگومگو داشتم. ازش مودبانه خواهش کردم که سر موعد مقرر و تاریخ هایی که پرتال سنجش براشون باز میشه، مشخصات بنده رو ثبت کنه اما ایشون گفت که قبلش از سنجش به ما نامه میدن و سال پیش هم نامه دیر رسید به دستمون و ما نتونستیم مشخصات دانشجوهارو ثبت کنیم!! در صورتی که مطمئنم این مشکل از طرف خودش و بی انضباطی و بی مسئولیتی که داره اتفاق افتاده. بعد از اینکه فرم رو مهر و امضا کرد با حالت تمسخر آمیزی به من گفت که حالا ببینیم نامه کی میاد امسال و شاید هم دیر اومد!!
سوال بنده اینه که از چه طریقی میشه تاریخ دقیقی که سیستم سنجش برای ثبت مشخصات دانشجوهای رتبه اول باز میشه رو متوجه شد تا سر اون موعد بنده به دانشگاه مراجعه کنم و به ایشون گوشزد کنم موضوع رو؟
این سوال رو از طریق سیستم پاسخگویی سنجش مطرح کردم اما جوابی ندادن متاسفانه. از بین دوستان، کسی از این تاریخ اطلاع داره؟ اگر تلفنی با سنجش تماس بگیرم ممکنه بهم اطلاعات بدن؟ ممنونم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jaber23
ارسال: #۲۰
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  سلام.
بنده امروز فرم رتبه اولی رو بردم دانشگاه، نسخه اصلی رو با مهر و امضا داد دست خودم و کپی رو گذاشتن توی پرونده. مشکل اینجاست که مسئول آموزشمون آدم جالبی نیست! سر یکی دو موضوع باهاش بگومگو داشتم. ازش مودبانه خواهش کردم که سر موعد مقرر و تاریخ هایی که پرتال سنجش براشون باز میشه، مشخصات بنده رو ثبت کنه اما ایشون گفت که قبلش از سنجش به ما نامه میدن و سال پیش هم نامه دیر رسید به دستمون و ما نتونستیم مشخصات دانشجوهارو ثبت کنیم!! در صورتی که مطمئنم این مشکل از طرف خودش و بی انضباطی و بی مسئولیتی که داره اتفاق افتاده. بعد از اینکه فرم رو مهر و امضا کرد با حالت تمسخر آمیزی به من گفت که حالا ببینیم نامه کی میاد امسال و شاید هم دیر اومد!!
سوال بنده اینه که از چه طریقی میشه تاریخ دقیقی که سیستم سنجش برای ثبت مشخصات دانشجوهای رتبه اول باز میشه رو متوجه شد تا سر اون موعد بنده به دانشگاه مراجعه کنم و به ایشون گوشزد کنم موضوع رو؟
این سوال رو از طریق سیستم پاسخگویی سنجش مطرح کردم اما جوابی ندادن متاسفانه. از بین دوستان، کسی از این تاریخ اطلاع داره؟ اگر تلفنی با سنجش تماس بگیرم ممکنه بهم اطلاعات بدن؟ ممنونم.
شما در مشخصاتتون "دانشگاه آزاد" نوشته شده
شامل دانشگاه آزاد نمیشه
نزدیک ۱۷ مرداد تاریخ دقیقش مشخص میشه و حدود ۳ روز سامانه سنجش برای وارد کردن اطلاعات دانشگاه ها باز میشه
پارسال اگه اشتباه نکنم حدودا ۳ تا ۵ مرداد سامانه سنجش باز شد (البته پارسال تاریخ اعلام شده ی سنجش ۶ مرداد بود)
امسال هم نزدیک ۱۷ مرداد تاریخ دقیق رو از قسمت پاسخدهی میشه پرسید. (چون الان احتمالا برای تاریخ تصمیم نگرفته اند)
همه بدبختی ما توی این جمله ی پایین سنجش خلاصه میشه
[تصویر:  11222.JPG]

شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck , prosperouss
ارسال: #۲۱
۲۰ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ، توسط plusdeck.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  سلام.
شما در مشخصاتتون "دانشگاه آزاد" نوشته شده
شامل دانشگاه آزاد نمیشه
نزدیک ۱۷ مرداد تاریخ دقیقش مشخص میشه و حدود ۳ روز سامانه سنجش برای وارد کردن اطلاعات دانشگاه ها باز میشه
پارسال اگه اشتباه نکنم حدودا ۳ تا ۵ مرداد سامانه سنجش باز شد (البته پارسال تاریخ اعلام شده ی سنجش ۶ مرداد بود)
امسال هم نزدیک ۱۷ مرداد تاریخ دقیق رو از قسمت پاسخدهی میشه پرسید. (چون الان احتمالا برای تاریخ تصمیم نگرفته اند)
همه بدبختی ما توی این جمله ی پایین سنجش خلاصه میشه
[تصویر:  414399_11222.JPG]
سلام. نه بنده کاردانی رو آزاد بودم. کارشناسی ناپیوسته رو علمی کاربردی تموم کردم.
دقیقا، البته سنجش که نمیتونه به عملکرد دونه به دونه دانشگاه ها نظارت کنه، ولی امان از آدم های بیشعوری که تعدادشون تو دانشگاه های ما کم نیست!
منم تا ۱ هفته مونده به ۱۷ ام صبر می کنم و از طریق همین موجود بیشعور دانشگاهمون پیگیری می کنم. امیدوارم برای هیچکدوممون مشکلی پیش نیاد.

(۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  سلام.

بقیه ی دوستان هم آیا فرم اصلی رو دانشگاه تحویل خودشون داده؟
من فرم شاگرد اولی رو که پر کردم ، دانشگاه بهم هیچی نداد و فرم را گذاشت کنار و گفتن که بقیه کاراشو ما بعدا خودمون انجام میدیم.
منم نگران این موضوع هستم. البته یه کپی از این فرم رو گذاشتن تو پروندم، اما آخرش هم به همین کارشناس آموزشمون گفتم که چرا فرم رو دادید دست من؟! اصولا باید دست خودتون باشه که بتونید مشخصاتم رو ثبت کنید! اما بهم گفت این باید دست خودت باشه که بعد اگه از سهمیه استفاده کردی، موقع ثبت نام به دانشگاه مقصدت تحویلش بدی! و دوباره پرسیدم که شما پس چجوری مشخصات بنده رو تو سایت سنجش ثبت می کنید؟! که جواب دست و حسابی بهم نداد و گفت اول باید نامه به دستمون برسه تا بعد ببینیم چی میشه! یعنی برای دانشجوی مثلا برتر دانشگاه خودشون هم احترام قائل نیستن ایناDodgy
خدا بخیر بگذرونه... من که تا ۱ هفته مونده به ۱۷ ام صبر می کنم و بعد پیگیری می کنم ببینم چی میشه.
۱
۰
ارسال: #۲۲
۲۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
سلام
من از دانشگاه پرسیدم، گفت سامانه سنجش بعد از ثبت اطلاعات شماره پیگیری میده
------------------
به وزارت علوم هم زنگ زدم گفت ۱۰% با تقریب اضافه به این معناست
ظرفیت ۱ تا ۱۰ یک نفر مازاد میگیرند
ظرفیت ۱۱ تا ۲۰ دو نفر مازاد میگیرند
و..
(که البته این مورد مشخص بود ولی یکی از بچه ها منو به شک انداخت که مستقیم پرسیدم تا مطمئن شم)

شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: prosperouss
ارسال: #۲۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۲ ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط:  
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  من این دوتا سوال رو قبلا از سنجش پرسیدم
اینجا هم میزارم شاید سوال بقیه هم بوده باشه

[تصویر:  412510_001.JPG]

[تصویر:  412510_002.JPG]

همچنین بعضی از دانشگاه ها نمیدونن که این سهمیه شامل ناپیوسته هم میشه
و به خاطر اطلاعات کم،
سهمیه استعاد درخشان بدون آزمون (۱۰ درصد برتر هر ورودی با مصاحبه) و سهمیه درخشان با آزمون (شاگرد اول هر ورودی) رو با هم اشتباه میگیرن
البته پارسال خودم هم خوب نمیتونستم این دوتارو با هم تفکیک کنم
سهمیه بدون آزمون فقط شامل کارشناسی پیوسته میشه
سهمیه شاگرد اولی شامل کارشناسی پیوسته و ناپیوسته میشه

نمونه اش خودم پارسال میخواستم از این سهمیه شاگرد اولی استفاده کنم رفتم دانشگاه مسئولش گفت شامل ناپیوسته نمیشه
منم بیخیال شدم، بعد فهمیدم اون شخص مسئول اشتباه گفته (البته این اشتباه به نفع من شد چون امسال رتبه ام بهتر شد)
امسال رفتم استفاده کنم (فارق التحصیل تیر ۹۴ ام) بازم اشتباهی داشت میگفت که شامل ناپیوسته نمیشه
که توضیح دادم تازه گفت شما برو، من بعدا آیین نامه جدید رو نگاه میکنم
و اینکه با چندتا از بچه های دانشگاه های دیگه هم در ارتباطم اونا هم همین مشکلو دارن و ما خودمون باید تا قبل ۱۷ مرداد چندین بار به دانشگاه سر بزنیم تا مطمئن بشیم که کار ۱۰۰% انجام شده
چون سیستم سنجش برای این سهمیه قبل از تاریخ ۱۷ مرداد، حدود سه روز باز میشه و دانشگاه با کد رهگیری ای که داره باید اطلاعات ما (ش داوطلبی، ش پرونده و ...) رو وارد سیستم سنجش کنه، و ما باید حواسمون باشه که دانشگاه غفلت نکنه، چون اگه توی این ۳ روز اطلاعات وارد سیستم نشه، دیگه از روشهای دیگه نمیشه کاری انجام کرد و سهمیه از بین میره
اگه اشتباه نکنم پارسال ۳ تا ۵ مرداد سایت برای وارد کردن اطلاعات باز بود

باسلام

*ببخشید اگه بخوایم توی هر دوتا رشته اصلی و شناور سهمیه مون اعمال بشه باید هر دوتا شماره داوطلبی رو توی فرم سهمیه شاگرد اولی لحاظ کنیم یا اینکه فقط توی انتخاب رشته ، دانشگاه های هر دو رشته را وارد کنیم خود به خود سهمیه برای هر دوتا رشته لحاظ میشه؟

**و یه سوال دیگه...
از کجا بفهمیم که دانشگاه واقعا لیست شاگرد اول ها را برای سازمان سنجش ارسال کرده و این لیست به دست سازمان سنجش رسیده؟ آیا سازمان سنجش بعد از دریافت لیست شاگرد اول ها کد پیگیری یا رسید میده یا نه؟

***دوستان ، کسی هست که شاگرد اول باشه و امسال توی گرایش هوش مصنوعی رتبش زیر ۳۰۰ شده باشه؟

من ۷۴ هوش مصنوعی شدم، سوالتونو بفرمایین.
۱
۰
ارسال: #۲۴
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ
دیروز از سنجش سوال کردم که کی به دانشگاه اجازه ثبت اطلاعات شاگرد اول ها رو میده. این جوابو بهم دادن:

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri , prosperouss
ارسال: #۲۵
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ
از دوستان کسی خبردار نشده که آموزش دانشگاه کی اطلاعات رو ثبت میکنه؟؟
۱
۰
ارسال: #۲۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۰ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
دوستان لطفا اگر اطلاعاتی در مورد زمان ثبت اطلاعات دانشجویان رتبه اول در پرتال سنجش دارند ممنون میشم به اشتراک بذارن. متاسفانه دانشگاه ما جواب درست و حسابی به دانشجوها نمیده و مثل اینکه حوصله ثبت اطلاعات رو نداره!
۱
۰
ارسال: #۲۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ
من امروز، دوشنبه ۴ مرداد از آموزش دانشگاه سوال کردم که سنجش یوزر نیم و پسورد (برای ورود اسامی) رو داده. گفتن که سنجش هنوز یوزرنیم و پسورد رو نداده. نگران نباشین
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed93 , plusdeck , RezaTaheri
ارسال: #۲۸
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
دوستان، امروز با یکی از شماره های سازمان سنجش تماس گرفتم. با یه آقای نه چندان خوش اخلاقی صحبت کردم. بعد از کلی طفره رفتن گفت که یکی دو روز دیگه از طریق ERP به تمام دانشگاه ها یوزرنیم و پسورد رو ارسال می کنیم. امیدوارم یکی از این دانشگاه ها دانشگاه خراب شده ما باشه!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri , Excel , saeed93
ارسال: #۲۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
سهمیه شاگرد اولی
[تصویر:  416259_1212.JPG]

شکسپیر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Excel , saeed93
ارسال: #۳۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی
دوستان شاگرد اول، رتبه تون رو هم بگید ببینیم وضعیت شاگرد اول ها چجوریه

شکسپیر
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۵,۵۲۴ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۵۸۲ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۵۶۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  کارنامه اولیه ۹۷؛ لطفا راهنمایی کنید H.Mohammadi ۱۹ ۹,۸۷۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: diamond_71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close