زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ترتیب انتخاب رشته علوم کامپیوتر سال ۹۵

ارسال: #۳۱
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۴ ق.ظ
RE: ترتیب انتخاب رشته علوم کامپیوتر سال ۹۵
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  [quote='zarisa' pid='410593' dateline='1466347008']
[quote='smybasirat' pid='410483' dateline='1466327007']
سلام خوبید
رتبه من در علوم کامپیوتر کد ضریب یک شده ۳۳۵ و در کد ضریب دو شده ۱۷۶
تهران به غیر از مجازی کجا ها شانس دارم؟

ببینید اگر پردیس هم هست و شما شرایط مالیش رو دارید پردیس رو انتخاب کنید قطعا بهتر از دوره های مجازی هست مگر اینکه بدلایلی نتونید حضوری برید دانشگاه.

ممنون از راهنماییتون
درمورد شهریه های پردیس کسی هست که خبر داشته باشه ؟
مثلا پردیس علامه تو سایت دانشگاهش اعلام کرده ۲۳۰۰ . ولی معلوم نکرده این شهریه ثابته فقط یا کل شهریه اینقدر میشه؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال: #۳۲
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ ق.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ق.ظ)smybasirat نوشته شده توسط:  درمورد شهریه های پردیس کسی هست که خبر داشته باشه ؟
مثلا پردیس علامه تو سایت دانشگاهش اعلام کرده ۲۳۰۰ . ولی معلوم نکرده این شهریه ثابته فقط یا کل شهریه اینقدر میشه؟
شبانه حدود ۲/۵ میشه
مجازی حدود ۳/۵ میشه
پردیس حدود ۵ تومن میشه

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۳۳
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ق.ظ)smybasirat نوشته شده توسط:  درمورد شهریه های پردیس کسی هست که خبر داشته باشه ؟
شبانه حدود ۲/۵ میشه
مجازی حدود ۳/۵ میشه
پردیس حدود ۵ تومن میشه
سلام من ۴۷۴ علوم رتبمه بهم گفنم شبانه شانسی ندارم.بنظرتون پردیس تبریز بزنم؟هزینش میگن دوسال میشه ۱۵.اما بنظرتون وام شهریه داره؟
۱
۰
ارسال: #۳۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۵ ب.ظ)Aliyetv نوشته شده توسط:  سلام من ۴۷۴ علوم رتبمه بهم گفنم شبانه شانسی ندارم.بنظرتون پردیس تبریز بزنم؟هزینش میگن دوسال میشه ۱۵.اما بنظرتون وام شهریه داره؟
روز سیستان و زابل شانس دارید
از شرایط وام خبر ندارم ولی هزینه اش بالاست (یکسال صبر کنید این هزینه هم پرداخت نکنید)

شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۳۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۵ ب.ظ)Aliyetv نوشته شده توسط:  سلام من ۴۷۴ علوم رتبمه بهم گفنم شبانه شانسی ندارم.بنظرتون پردیس تبریز بزنم؟هزینش میگن دوسال میشه ۱۵.اما بنظرتون وام شهریه داره؟
از شرایط وام خبر ندارم ولی هزینه اش بالاست (یکسال صبر کنید این هزینه هم پرداخت نکنید)
من الان سال دومیه که دارم کنکور میدم دیگه انرژی دوباره خوندن ندارم هرچند خیلی زحمت کشیدم اما نتیجه خوبی نگرفتم.خب جدای هزینش خوبیش اینه که دانشگاه تبریزه و واقعا شرایطش خوبه اخه اختلاف چندانی با شبانه نداره.شبانه هم ۱۲ ۱۳ میلیون هزینشه.نمیدونم چیکار کنمSad
۱
۰
ارسال: #۳۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ)Aliyetv نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۵ ب.ظ)Aliyetv نوشته شده توسط:  سلام من ۴۷۴ علوم رتبمه بهم گفنم شبانه شانسی ندارم.بنظرتون پردیس تبریز بزنم؟هزینش میگن دوسال میشه ۱۵.اما بنظرتون وام شهریه داره؟
من الان سال دومیه که دارم کنکور میدم دیگه انرژی دوباره خوندن ندارم هرچند خیلی زحمت کشیدم اما نتیجه خوبی نگرفتم.خب جدای هزینش خوبیش اینه که دانشگاه تبریزه و واقعا شرایطش خوبه اخه اختلاف چندانی با شبانه نداره.شبانه هم ۱۲ ۱۳ میلیون هزینشه.نمیدونم چیکار کنمSad
اینکه میگید دوسال پردیس ۱۵ تومن و شبانه ۱۲ تومن فکر میکنم صحیح نیست
هزینه تبریز رو نمیدونم
ولی دانشگاه های تهران فرق شبانه و پردیس حدود ۲/۵ الی ۳/۵ برابره،
پس اول خوب بررسی دقیق انجام بده

شبانه دانشگاه تهران ۲۳۹۶
شبانه دانشگاه امیرکبیر ۲۲۱۰

پردیس دانشگاه تهران ۵۸۸۴
پردیس دانشگاه امیرکبیر ۷۸۰۰

پردیس و مجازی بدیش اینه که آخرین نفر مجازم باشی باز ظرفیت پر نمیشه و قبول میشی
من پارسال آزمایشی کنکور دادم رتبه ام ۵۳۳ شده بود مجازی امیرکبیر آوورم توی کارنامه نهایی نوشته بود رتبه من در مجازی امیرکبیر ۱۱۲ از ۲۹۲ حالا این اسم امیرکبیر داشته این بوده وضعش بقیه که ظرفیت هم تکمیل نمیشه (البته مجازی امیرکبیر هم احتمالا پر نشده)

شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۳۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۹ ب.ظ، توسط Aliyetv.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ)Aliyetv نوشته شده توسط:  
هزینه تبریز رو نمیدونم

شبانه دانشگاه تهران ۲۳۹۶

پردیس دانشگاه تهران ۵۸۸۴
نمیگم فرقی نداره میگم فرق چندانی نداره.من کاملا بررسی کردک شبانه تبریز نزدیک به ۳ تومن هستش و پردیسش ۳ تا نهاییتا ۴ تومن هست که این در کل اختلافش ۳ ۴ میلیونه که میرزه ادم یه سال صبر نکنه وقتی پردیس هست با همون اعتبار و امکانات شبانه

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۸ ب.ظ)Aliyetv نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
هزینه تبریز رو نمیدونم

شبانه دانشگاه تهران ۲۳۹۶

پردیس دانشگاه تهران ۵۸۸۴
نمیگم فرقی نداره میگم فرق چندانی نداره.من کاملا بررسی کردک شبانه تبریز نزدیک به ۳ تومن هستش و پردیسش ۳ تا نهاییتا ۴ تومن هست که این در کل اختلافش ۳ ۴ میلیونه که میرزه ادم یه سال صبر نکنه وقتی پردیس هست با همون اعتبار و امکانات شبانه
بله تهران پردیس هاش همه ۲۵ ۲۶ میلیون هزینشه و اصلا نمیرزه.من دیدم تبریز فرقی با شبانش نداره گفتمم چرا نرم
۱
۰
ارسال: #۳۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۳ ب.ظ
اگه هزینه اش زیاد تفاوت نداره انجام بده

شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۳۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۳ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  اگه هزینه اش زیاد تفاوت نداره انجام بده
کاش کسی راجع به وام و شرایط پرداخت هزینش خبر داشت
۱
۰
ارسال: #۴۰
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
هزینه تبریز رو نمیدونم

شبانه دانشگاه تهران ۲۳۹۶

پردیس دانشگاه تهران ۵۸۸۴

پردیس و مجازی بدیش اینه که آخرین نفر مجازم باشی باز ظرفیت پر نمیشه و قبول میشی
من پارسال آزمایشی کنکور دادم رتبه ام ۵۳۳ شده بود مجازی امیرکبیر آوورم توی کارنامه نهایی نوشته بود رتبه من در مجازی امیرکبیر ۱۱۲ از ۲۹۲ حالا این اسم امیرکبیر داشته این بوده وضعش بقیه که ظرفیت هم تکمیل نمیشه (البته مجازی امیرکبیر هم احتمالا پر نشده)
پردیس خیلی بهتره از مجازی چون هم مدرک معتبره و هم تمام امکانات شیانه و روزانه ی اون دانشگاه و در اختیار دارید و اگه به حد کامل ظرفیت هم نرسه با کلاسای روزانه شبانه تشکیل میشه
۱
۰
ارسال: #۴۱
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ق.ظ، توسط RezaTaheri.)
من آخرین تصمصیم این شد که شبانه ها رو پایین تر بزنم
چون:
۱/هزینه شبانه بالاست حدود ۲۲۰۰-۲۴۰۰ میشه
۲/هزینه خوابگاه هم اضافه میشه (خوابگاه خودگردان حدودا ترمی ۵۰۰ درمیاد در حالی که روزانه حدود ۱۵۰ تومنه)
۳/به خاطر جور کردن هزینه شبانه مجبوریم ساعات بالایی کار انجام بدیم (که به درس لطمه میخوره)
۴/به جای صرف این هزینه اضافی میتونیم مقدار خیلی خیلی کمترش رو صرف خرید امکانات رفاهی برای خودمون کنیم (مثلا افرادی که لپ تاپ ندارن لپ تاپ بخرن و ...)
۵/به جای صرف این هزینه اضافی میتونیم مقدار خیلی خیلی کمترش رو صرف یادگیری زبان و تحقیقات کنیم
۶/به جای صرف این هزینه اضافی میتونیم مقدار خیلی خیلی کمترش رو درصورت علاقه مندی صرف کلاس های بیرون (سیسکو و برنامه نویسی) کنیم تا بعد از درس یک تخصص برای کار داشته باشیم
۷/در نهایت دغدغه ذهنی برای جور کردن شهریه نداریم و دوسال با آسودگی خاطر سپری کنیم

شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RinoOo
ارسال: #۴۲
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  من آخرین تصمصیم این شد که شبانه ها رو پایین تر بزنم
چون:
۱/هزینه شبانه بالاست حدود ۲۲۰۰-۲۴۰۰ میشه
۲/هزینه خوابگاه هم اضافه میشه (خوابگاه خودگردان حدودا ترمی ۵۰۰ درمیاد در حالی که روزانه حدود ۱۵۰ تومنه)
۳/به خاطر جور کردن هزینه شبانه مجبوریم ساعات بالایی کار انجام بدیم (که به درس لطمه میخوره)
۴/به جای صرف این هزینه اضافی میتونیم مقدار خیلی خیلی کمترش رو صرف خرید امکانات رفاهی برای خودمون کنیم (مثلا افرادی که لپ تاپ ندارن لپ تاپ بخرن و ...)
۵/به جای صرف این هزینه اضافی میتونیم مقدار خیلی خیلی کمترش رو صرف یادگیری زبان و تحقیقات کنیم
۶/به جای صرف این هزینه اضافی میتونیم مقدار خیلی خیلی کمترش رو درصورت علاقه مندی صرف کلاس های بیرون (سیسکو و برنامه نویسی) کنیم تا بعد از درس یک تخصص برای کار داشته باشیم
۷/در نهایت دغدغه ذهنی برای جور کردن شهریه نداریم و دوسال با آسودگی خاطر سپری کنیم

موفق باشید.
فقط یک سوال, بین زنجان و تبریز چرا تبریز رو اول زدید؟ چون زنجان مرکز علوم پایه است؟ من خیلی بین این دو شک دارم.
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ)mohammad386 نوشته شده توسط:  فقط یک سوال, بین زنجان و تبریز چرا تبریز رو اول زدید؟ چون زنجان مرکز علوم پایه است؟ من خیلی بین این دو شک دارم.
من نزدم
طبق انتخاب رشته اکثریت نوشتم
من چون پارسال انتخاب رشته کردم طبق کارنامه نهایی پارسالم اینارو نوشتم
تبریز بهتره چون بین ۱۱ دانشگاه برتر ایرانه
مرکز علوم پایه زنجان دانشگاه نیست که رتبه داشته باشه
(دانشگاه زنجان، که دانشگاه خوبی هست رتبه حدود ۲۵ کشوری داره ولی "مرکز علوم پایه زنجان" فرق داره کلا از آخر اوله)

البته فاصله جغرافیایی هم فاکتور مهمیه
رتبه ات چنده؟

شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط mohammad386.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ)mohammad386 نوشته شده توسط:  فقط یک سوال, بین زنجان و تبریز چرا تبریز رو اول زدید؟ چون زنجان مرکز علوم پایه است؟ من خیلی بین این دو شک دارم.
من نزدم
(دانشگاه زنجان، که دانشگاه خوبی هست رتبه حدود ۲۵ کشوری داره ولی "مرکز علوم پایه زنجان" فرق داره کلا از آخر اوله)

رتبه ات چنده؟
۱۷۴
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ب.ظ)mohammad386 نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ)mohammad386 نوشته شده توسط:  فقط یک سوال, بین زنجان و تبریز چرا تبریز رو اول زدید؟ چون زنجان مرکز علوم پایه است؟ من خیلی بین این دو شک دارم.
من نزدم

رتبه ات چنده؟
۱۷۴
درصدها و معدل؟

علامه هم میاری البته علامه هم خوب نیست تبریز از علامه هم بهتره
من به خاطر مسافت علامه رو بالاتر میزنم

شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۶۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۸۱ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۹۲ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۷۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۲۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close