زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گرایش هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی اصفهان

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط intellij14.0.)
Question گرایش هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی اصفهان
سلام

میخواستم از بچه هایی که دانشجوی این دانشگاه بودن یا هستند در حال حاضر در مورد ازمایشگاه های فعال این دانشگاه گرایش هوش مصنوعی بپرسم
در زمینه بایواینفورماتیک هم کار میشه؟ و میشه توضیحاتی در مورد این فیلد بدین و کلا گرایش هوش مصنوعی در این دانشگاه قوی هست ؟

متشکر Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ
سلام
من دانشجوی کارشناسی نرم افزار صنعتی اصفهان هستم این دانشگاه مشکل کمبود استاد داره ولی استادایی که داره خوبن تقریبا .
اما از دانشگاه های خوب تهران ضعیف تره . توی زمینه ای هم که فرمودید تا جایی که من میدونم کسی کار نمیکنه
خلاصه اگه میتونی تهران بری که بهتره وگر نه خیلی تعریفی نداره
البته بگم امکانات رفاهی دانشگاه بد نیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , mahyamk
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۷ ق.ظ
RE: گرایش هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی اصفهان
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ب.ظ)hamedlakers نوشته شده توسط:  سلام
من دانشجوی کارشناسی نرم افزار صنعتی اصفهان هستم این دانشگاه مشکل کمبود استاد داره ولی استادایی که داره خوبن تقریبا .
اما از دانشگاه های خوب تهران ضعیف تره . توی زمینه ای هم که فرمودید تا جایی که من میدونم کسی کار نمیکنه
سلام

از دانشگاه های خواجه نصیر و الزهرا و رجایی ، صنعتی بهتر هست درسته ؟ ارزش داره که بریم شهر دیگه ؟؟
تو زمینه پردازش تصویر استاد قوی داره این دانشگاه ؟

شما در جریان هستین اخرین قبولی روزانه هوش صنعتی اصفهان چند بوده

ممنون
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ق.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ب.ظ)hamedlakers نوشته شده توسط:  سلام
سلام

از دانشگاه های خواجه نصیر و الزهرا و رجایی ، صنعتی بهتر هست درسته ؟ ارزش داره که بریم شهر دیگه ؟؟
تو زمینه پردازش تصویر استاد قوی داره این دانشگاه ؟

شما در جریان هستین اخرین قبولی روزانه هوش صنعتی اصفهان چند بوده

ممنون
بله از دانشگاه های که فرمودید رنکینگ علمی بالاتری داره .اگه دانشگاه هایی در رده علم وصنعت و شهید بهشتی و بالاتر بتونید برید بهتره .وگرنه بعد از اونا من نظرم صنعتیه
تو پردازش تصویر هم استاد داره که کار میکنه ولی قوی بودنش نمیدونم
رتبه های قبولیش رو هم نمیدونم یه سرچ بزنید معلوم میشه؟
۱
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۶ ق.ظ
استادی که توی پردازش تصویر کار میکنه استاد خفنی هست دکتر سماوی . بقیه اساتید هوش هم دکتر میرزایی هست که ایشون هم خوبن توی رده های بعدی دکتر پالهنگ که روباتیک کار میکنن و دکتر صفایانی هستن که ایشون هم ماشین لرنینگ هستن .
برای اپلای استاد بیشتر از دانشگاه مهمه اینو توجه داشته باشین اما میشه گفت بعد از شهید بهشتی میتونه انتخاب خوبی باشه

جان هر زنده دلی زنده به جانی دگر است *** سخن اهل حقیقت ز زبانی دگر است
۱
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ
من کارشناسی اونجا بودم تو این زمینه پروفسور سماوی هستن اونجا که همه جوره انسان شریف فهیم با دانشی هست. استاد تمام هستن ایشون و بسیار از نظر علمی و اخلاقی قوی.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۳۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۰ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۱۷ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close