زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتبار دانشگاه شهرستان برای اپلای

ارسال: #۴۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۶ ب.ظ
Sad RE: اعتبار دانشگاه شهرستان برای اپلای
ای بابا یعنی هیچ کس از وضعیت دانشگاه های غیر انتفاعی شیراز خبر نداره؟؟؟
Huh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط hamedfayez.)
RE: اعتبار دانشگاه شهرستان برای اپلای
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۹ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۸ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  

اون خانم مقطع لیسانس بوده و کسایی که من میشناسم مقطع لیسانس بودن. اون استاد اتفاقا مدیر گروه ایتی هست ظاهرا.
توی مقط ع لیسانس استاد بد نمره و بد امتحان زیاد داره اصفهان دوستم میگفت.
ولی من نمره دهی ارشد رو نمیدونم.خب احتمالا ساختمان داده ر و سخت امتحان میگرفته

دانشجوهای خودشون یعنی کیا؟یعنی کسی که اصفهانیه؟
راستی بده که کسی از اول بگه نمیخواد دکترا توی اون دانشگاه بمونه؟

نمیدونم چرا شیراز امنیت داره شبکه نداره .من پایه برنامه نویسی ندارم و و....

کلا استاده سخت گیری هستش.
یعنی کسایی که میشناسن و ترجیحا هم اصفهانی باشن که چه بهتر :دی.
بهتره که نگید، بزارید با دیده مثبت بهتون نگاه کنن. کلا اگه بدونن مثلا میخواید بمونید و دانشجو خوبی باشید شیوه برخوردشون خیلی بهتر میشه :دی

(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ)soosoo نوشته شده توسط:  ای بابا یعنی هیچ کس از وضعیت دانشگاه های غیر انتفاعی شیراز خبر نداره؟؟؟
Huh

دانشگاه غیر انتفاعی مثله هندوانه در بسته اس :دی
از لحاظه اعتبار هم برا دکترا از اعتبار کمی برخوردار هستن.
اگه هدف فقط ارشده گزینه خوبین ولی اگه هدفتون دکترا باشه در دانشگاه های سراسری کمکی نمیکنن. مگه اینکه بخواید آزاد برید که اون داستانش متفاوته
۰
۰
ارسال: #۴۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ ب.ظ)xak0008 نوشته شده توسط:  

رتبه تون رو نمیگیدها Smile)

علوم فنون رو قبل از اصفهان میزنید؟

یعنی گرایش های دانشگاه علوم و فنون رو هم دوست دارید؟
البته من اصلا فناوری اطلاعات نمیخواستم و اصلا مدیریت نخوندم نمیدونم چرا الان اصرار دارم که به شاخه های ایتی هم فکر کنم

فقط امیدوارم انتخاب رشته و قبولی خوبی داشته باشیم و دوره ارشد هم خوب و موفق بگذره

مثلا تابستون چه بکنیم؟ خودم هم باتوجه به اینکه ارشد دانشجوی فعال میخواد به این فکر کرده بودم

نزدیکه دیگه!
منظورتون شبانشه؟ نه چون شبانه باشه باید همزمان کار کنم و میترسم دوباره بیفتم رو دور مشروطی Smile روزانه هم که نمیارم

میگم من خیلی مانور نمیدم رو گرایش دانشگهاها رو به ترتیب میزنم.
بله من هم ایتی میخاستم ولی معماری رو شانسی زدم رتبش بهتر شد حالا باید به شبکه هم فکر کنم!

زبان بخونید که زیاد کار دارید باهاش... برنامه نویسی هم خوب کار کنید.... خلاصه تازه شروع شده وقت تنبلی نیست. موفق باشید!
۰
۰
ارسال: #۴۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط farahdsa.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ)soosoo نوشته شده توسط:  ای بابا یعنی هیچ کس از وضعیت دانشگاه های غیر انتفاعی شیراز خبر نداره؟؟؟
Huh

با نمره زبان بالا ، GRE بالا ، معدل بالا شانس دارین هنوز.

این که میگم نمره زبان بالا، یعنی بالای ۹۵ هست، بالای ۱۰۰ که بیارین دیگه عالیه.

ولی خوب دانشگاه آزاد تهران علوم تحقیقات از لحاظ پذیرش گرفتن نسبت به دانشگاه غیر انتفاعی شانس بیشتری داره به خاطر توصیه نامه گرفتن از اساتید، چون خیلی از اساتید از دانشگاههای خوب تهران هم اونجا درس میدن.

(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۹ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۸ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  

اون خانم مقطع لیسانس بوده و کسایی که من میشناسم مقطع لیسانس بودن. اون استاد اتفاقا مدیر گروه ایتی هست ظاهرا.
توی مقط ع لیسانس استاد بد نمره و بد امتحان زیاد داره اصفهان دوستم میگفت.
ولی من نمره دهی ارشد رو نمیدونم.خب احتمالا ساختمان داده ر و سخت امتحان میگرفته

دانشجوهای خودشون یعنی کیا؟یعنی کسی که اصفهانیه؟
راستی بده که کسی از اول بگه نمیخواد دکترا توی اون دانشگاه بمونه؟

نه دانشجو خود همون اونجا باشه. اگر کسی رو پیدا کنی خیلی به نفعت میشه، هرچی اطلاعات داره ازش فچ کن :دی.
اصلا چه کاری
برو سایت linkedin.com
برو سرچ کن ببین کیا در حال حاضر دانشگاه صنعتی اصفهان دارن میخونن پیدا کنن بهشون میل بزن بپرس انقدر میل بزن تا یکی پیدا بشه جواب بده. زیاد وقت نمیگیره
این هم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کسایی که کامپیوتر درس میخونن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister , niushaa
ارسال: #۵۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ
بچه ها صنعتی اصفهان خیلی سخت گیر اما سطحش خوب رفتید اونجا خیلی درس بخونید
۱
۰
ارسال: #۵۱
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ
دوستان من یه چیزی زو حتما باید بگم
صنعتی اصفهان اصلا بحث این تاپیک نیست چون اصلا ایتی نداره

شبکه و امنیت اصفهان بحث هست

حالا از دوستان میخوام نظرشون رو بدن راجب به ترتیب این دانشگاه ها برای امنیت و شبکه

اصفهان شبکه امنیت
شیراز امنیت
فرودسی شبکه و امنیت
بوعلی همدان شبکه
یزد شبکه
و علوم فنون گرایش های بین رشته ایتی

تشکر زیاد
۰
۰
ارسال: #۵۲
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط mrpking.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  فول فاند اغلب برای دانشجویان دکترا هست.و برای ارشد به سختی پیدا میشه. آمریکا و کانادا بیشتر روی معدل حساسن.گرایش امنیت هم بخصوص برای پذیرش گرفتن از آمریکا کمی حساس هستن بخاطر مسائل سیاسی و... مگر اینکه در امنیت نرم افزار مطالعه کرده باشید.پی***** این مسئله باشید.
کسی هم که معدل لیسانسش پایین باشه با GRE قابل جبران هس.
از صنعتی شیراز خانمی میشناختم که از آی تی پذیرش گرفته بود اما رنک اون دانشگاه جالب نبود.ولی بازم خوبه.بایستی روی مقالات خوب با توجه به نیاز و کارکرد اساتید مورد نظر کار کرد.
Academiacafe.com
سایتی مخصوص نحوه پذیرش و بررسی رشته ها بحث و تبادل میشه.

با سلام
من خودم دانشجوی شبکه صنعتی شیراز هستم و واقعا اگه اهل کار باشین استادا خوب هستن. از طرفی خیلی رو مقاله کار میکنن و من خودم تا الان حدود ۲۵ تا مقاله دارم و واقعا خوب کار میکنن و دکتری هم که مصاحبه رفتم خیلی تحویلم میگرفتن و خیلی مشکلی نداشتم و الان ورودی قبلیمون یکی آمریکا رفت و دو تا هم کاراشونو اوکی کردن که یکی واسه انگلیسه و دومی هم واسه آمریکا.
فقط همه چیز به خودتون بستگی داره و اینکه چقد اهل کار باشین.

موفق باشین
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niushaa
ارسال: #۵۳
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط niushaa.)

درضمن اصفهانیا مثل مشهدی ها خیلی دانگاهشون رو قبول دارن استادهاشون رو بد م که باشن میگن خوبن چون میترسن به گوش استاد برسه اصلا پشت استاد با همکلاسی شون حرف نمیزنن

من که فکر نمیکنم فرق چندانی بین بوعل یو فرودسی باشه . چون میگن استادهاش خیلی تومقطع فوق لیسانس کمک نمیکنن
مگه اینکه دانشکاه همدان خیلی اوضاعش بد باشه

یا همون دکتر شاهقلی که گفتن کلا اسمش میاد بچه های اتی و کامپیوتر اصفهان تو مقطع لیسانس میترسن
اما درسته که شاید تا سه بار کسیو بندازه ولی ۱۹ و ۲۰ هم داره که مال دانشجوهای زرنگشه
۰
۰
ارسال: #۵۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط mrpking.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  همه چیز بستگی به توان خودتون داره.
یه واقعیتهایی هست که باید بپذیریم. توی ارشد زمان کافی برای انجام همه کارهامون نداریم. با ۴ ترم ارشد و واحدهای سنگین نمیشه کار پژوهشی خاصی انجام داد. اگه کار هم بکنید ممکنه به زحمت به واحدهای اون ترمتون برسید. اگه قبلا سابقه کار پژوهشی داشتین یه گام جلو خواهید بود.
البته اینو بگم که از بچه ها چند نفر رو میشناسم که کار میکنن ولی نه کار زیاد. چون واحدهاشون سنگینه و نمیرسن.
من قبل از اینکه ارشد قبول شم فک میکردم میرسم زبان هم بخونم. نرسیدم زبان بخونم هیچی، الان میگم همون ۴ ترمه تموم کنم خیلی خوبه.

درست میگید.به همین دلیل هم بود که من تاحدی از فکر شبانه اومد بیرون و سعی کردم دنبال دانشگاه روزانه خوب برای ارشد باشم
چون مقطع ارشد به اندازه کافی خودش سنگین هست که بخوای دغدغه کار و پول داشته باشی

حالا به نظرتون من از کجا بفهمم بوعلی بهتره یا شیراز یا صنعتی شیراز برای شاخه شبکه و امنیت؟

سلام
مطمئنا صنعتی شیراز خیلی بهتره. بوعلی خیلی قوی نیست و شیراز هم که امنیت داره و شبکه ای نیستن و اگرم شبکه کار کنن با استادای صنعتی شیراز میان کار کنن و امنیت شیراز هم خیلی استاد خوب ندارن و فقط یکی هست و کلا رو شیراز خیلی حساب نکنین و فقط هوش شیراز خیلی خیلی عالیه و امنیت و شبکه خیلی قوی نیس و صنعتی شیراز گزینه ی خوبی واستون میتونه باشه

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  دوستان من یه چیزی زو حتما باید بگم

حالا از دوستان میخوام نظرشون رو بدن راجب به ترتیب این دانشگاه ها برای امنیت و شبکه

اصفهان شبکه امنیت
شیراز امنیت
فرودسی شبکه و امنیت
بوعلی همدان شبکه
یزد شبکه

تشکر زیاد

سلام
فردوسی اصلا امنیت نداره و فقط یک استاد داره که امنیت کار میکنه و اونم دکتر قائمی هستش و فقط روی رمزنگاری کار میکنه. بقیه هوش و نرم هستند و فقط سه نفر از استاداش شبکه کار میکنن که خفن ترینشون دکتر یغمائی هست که اونم امسال رفته کانادا و نیست و خلاصه رو شبکه اونجا خیلی حساب باز نکنین و بیشتر هوش و نرم اونجا خوبه.
از بچه هایی که اونجا شبکه میخونن بپرسین و بهتون میگن چجوریه.
۱
۰
ارسال: #۵۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  همه چیز بستگی به توان خودتون داره.
یه واقعیتهایی هست که باید بپذیریم. توی ارشد زمان کافی برای انجام همه کارهامون نداریم. با ۴ ترم ارشد و واحدهای سنگین نمیشه کار پژوهشی خاصی انجام داد. اگه کار هم بکنید ممکنه به زحمت به واحدهای اون ترمتون برسید. اگه قبلا سابقه کار پژوهشی داشتین یه گام جلو خواهید بود.
البته اینو بگم که از بچه ها چند نفر رو میشناسم که کار میکنن ولی نه کار زیاد. چون واحدهاشون سنگینه و نمیرسن.
من قبل از اینکه ارشد قبول شم فک میکردم میرسم زبان هم بخونم. نرسیدم زبان بخونم هیچی، الان میگم همون ۴ ترمه تموم کنم خیلی خوبه.

درست میگید.به همین دلیل هم بود که من تاحدی از فکر شبانه اومد بیرون و سعی کردم دنبال دانشگاه روزانه خوب برای ارشد باشم

حالا به نظرتون من از کجا بفهمم بوعلی بهتره یا شیراز یا صنعتی شیراز برای شاخه شبکه و امنیت؟

سلام
مطمئنا صنعتی شیراز خیلی بهتره. بوعلی خیلی قوی نیست و شیراز هم که امنیت داره و شبکه ای نیستن و اگرم شبکه کار کنن با استادای صنعتی شیراز میان کار کنن و امنیت شیراز هم خیلی استاد خوب ندارن و فقط یکی هست و کلا رو شیراز خیلی حساب نکنین و فقط هوش شیراز خیلی خیلی عالیه و امنیت و شبکه خیلی قوی نیس و صنعتی شیراز گزینه ی خوبی واستون میتونه باشه

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  دوستان من یه چیزی زو حتما باید بگم

اصفهان شبکه امنیت
شیراز امنیت
فرودسی شبکه و امنیت
بوعلی همدان شبکه
یزد شبکه

تشکر زیاد

سلام
فردوسی اصلا امنیت نداره و فقط یک استاد داره که امنیت کار میکنه و اونم دکتر قائمی هستش و فقط روی رمزنگاری کار میکنه. بقیه هوش و نرم هستند و فقط سه نفر از استاداش شبکه کار میکنن که خفن ترینشون دکتر یغمائی هست که اونم امسال رفته کانادا و نیست و خلاصه رو شبکه اونجا خیلی حساب باز نکنین و بیشتر هوش و نرم اونجا خوبه.
از بچه هایی که اونجا شبکه میخونن بپرسین و بهتون میگن چجوریه.\\\
\\

مشهد دکتر حسینی خوبه
و به من دکتر یغمایی رو هم گفته بودن که گفتین رفته کانادا!

صنعتی شیارز رو رتبههای قوبلی روزانه و شبانه ارشدش رو میدونید؟ یا میتونید بپرسید؟

شما چندتا مقاله به اصلاح ژورنال دارید؟
۰
۰
ارسال: #۵۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط mrpking.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  

سلام

اصفهان شبکه امنیت
شیراز امنیت
فرودسی شبکه و امنیت
بوعلی همدان شبکه
یزد شبکه

تشکر زیاد

سلام
از بچه هایی که اونجا شبکه میخونن بپرسین و بهتون میگن چجوریه.\\\
\\

مشهد دکتر حسینی خوبه
و به من دکتر یغمایی رو هم گفته بودن که گفتین رفته کانادا!

صنعتی شیارز رو رتبههای قوبلی روزانه و شبانه ارشدش رو میدونید؟ یا میتونید بپرسید؟

شما چندتا مقاله به اصلاح ژورنال دارید؟

رتبه های قبولی صنعتی شیراز در سال ۹۳ بین ۱۱۰ تا ۲۰۵ بوده که البته اکثرا بین ۱۱۰ تا ۱۵۰ بودن و فقط یکی ۲۰۵ شده بود و در سال ۹۴ هم بین ۱۰۰ تا ۱۳۵ بود رتبه ها و کلا تو شبکه بعد تهران اول فردوسی و بعد صنعتی شیراز پر میشه.
در ضمن صنعتی شیراز شبانه نداره و فقط روزانه و پردیس داره.

موفق باشین

(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  

من فعلا توی انتخاب دانشگاه ارشد بین اصفهان که احتمالش کمتره با شیراز و صنعتی شیارز و بوعلی یا احتمالا شبانه خاوجه نصیر موندم

تا برسیم به مقاله و کارهای جانبی . اینجا هم هیچکس یگویا اطلاع دقیقی از بهتربودن کدوم اینها بجز اصفهان نداره

صنعتی شیراز ضعیفه از لیستت حذفش کن
شیراز سطحش خ خوبه و اصفهانم همینطور شایدم یه کوچولو بهتر از شیراز
خانواده تغیر میکنه زیاد جدی نگیر ببین هرجا با آیندت و تصمیمت بهتره اونجارو بزن
اگه بیرون رفتن ک تهران بهتره و اصفهان حالا یا شایدم صنعتی اصفهان من تو رنکینگ جهانی نگاه میکردم نسبت به خ از دانشگاهای داخلی بالاتره رنکش انگار خودت یه چک کن ببین

(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  درست میگید.به همین دلیل هم بود که من تاحدی از فکر شبانه اومد بیرون و سعی کردم دنبال دانشگاه روزانه خوب برای ارشد باشم

در مورد شبانه و رزوانه اگه برای کسی مقدوره که همین الان شهریه رو پرداخت کنه انتخاب شبانه بهتره. روزانه دردسر زیاد داره وباید یا مدرکت رو بخری و آزاد کنی یا همون پروسه طولانی نبود کار و ... .

(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  حالا به نظرتون من از کجا بفهمم بوعلی بهتره یا شیراز یا صنعتی شیراز برای شاخه شبکه و امنیت؟

راستش اینو نمیدونم. اگه دوستان امینت و شبکه بگن بهتره(گرایش من هوش مصنوعیه).
این رو هم اضافه کنم که ممکنه دروس همه گرایشها تو ارشد سخت نباشه. دروس گرایش هوش معمولا از دروس گرایش های دیگه مجموعه کامپیوتر و آی تی سخت ترن.
یکی از دوستان در مورد دادن مقالات ژورنال صحبت کرده بودن. دادن ژورنال تو مقطع ارشد خیلی خوبه ولی مگه چند درصد دانشجوها میتونن ژورنال بدن؟ اکثر بچه ها اون آخر پایان نامه شون که میرسه خدا خدا میکنن تموم شه هر جور که شده.
به نظر من جا داره روی زبان مانور بدید. هر چند دوباره میگم بستگی به خودتون داره. ممکنه شما بتونید ۳ تا ژورنال هم تو مقطع ارشد بدید، ممکنه به زور هم برسید که پایان نامه تون رو تموم کنید.

یکی از بچه ها از فروم applyabroad یه کاربر رو به من نشون داد که با مدرک دانشگاه پیام نور(دوستان پیام نور سوء تفاهم نشه من قصدم مثال زدنه نه چیز دیگه ای) اپلای کرده بود MIT. صحتش رو نمیدونم. چون معمولا فضای مجازی قابل اطمینان نیست. در کل رزومه خیلی خوبی داشت و اینکه چجور پذیرش گرفته رو من نمیدونم.

در کل کار نشد نداره. تلاش بیشتری رو میطلبه.

میدونی چیه، مشکل خ خ از ماها مقالست و کار نکردن رو فیلد خاصی
زبانو راحت میشه جمعش کرد ولی مقاله و کار رویه یه فیلد اینو کار نکردیم حتی شایدم ندونیم باید چیکار کنیمو از کجا شروع کنیم و چجوری!
هرجاا حتی افغانستانم بخای اپلای بدی باید یه ضمینه ای ک کارکردی رو مشخص کنی و حالا اگه مقاله داری که بهتر اگه نداری هم باید فیلدت مشخص باشه و تحقیق کرده باشی و ...
که ما هیچی

دوست عزیز شما که میگین صنعتی شیراز رو از لیست حذف کنین، در مورد صنعتی شیراز چقد اطلاعات دارین؟ یه سر زدین دانشگاه ببینین چه خبره؟ من نمیگم دانشگاه تاپی هست و بخوام الکی بگم خوبه و تعریف کنم ولی تو فیلد شبکه حرف نداره و استاداش تموم موضوعاتی که در دانشگاه های شریف و امیرکبیر کار میشه رو دارن کار میکنن و خودم با دوستای امیرکبیرم که در ارتباط هستم موضوعاتمون خیلی مشترکه.
شبکه دارن روی SDN و کلود و Big Data و NDN و Data Center و امنیت کار میکنن.
حتی تو هیچ دانشگاهی از کشور تا حالا نشنیدم که سوئیچ openflow (سوئیچ هایی که برای SDN کار میشه) تو آزمایشکاه هاشون داشته باشن ولی صنعتی شیراز فقط واسه بچه های SDN حدود ۸ تا از این سوئیچ ها خریداری کرده و آزمایشگاه SDN دارن. دوستانی که SDN کار میکنن دقیقا ارزش این کارو میدونن. پس زود قضاوت نکنین.

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
ارسال: #۵۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  از طرفی خیلی رو مقاله کار میکنن و من خودم تا الان حدود ۲۵ تا مقاله دارم و واقعا خوب کار میکنن
سلام
امکانش هست لیست مقالاتتون، یا حداقل لیست جاهایی که چاپ شدند رو بفرمائید؟

پی‌نوشت: پیدا کردم.
۱
۰
ارسال: #۵۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۰ ق.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)farahdsa نوشته شده توسط:  

درضمن اصفهانیا مثل مشهدی ها خیلی دانگاهشون رو قبول دارن استادهاشون رو بد م که باشن میگن خوبن چون میترسن به گوش استاد برسه اصلا پشت استاد با همکلاسی شون حرف نمیزنن

من که فکر نمیکنم فرق چندانی بین بوعل یو فرودسی باشه . چون میگن استادهاش خیلی تومقطع فوق لیسانس کمک نمیکنن

یا همون دکتر شاهقلی که گفتن کلا اسمش میاد بچه های اتی و کامپیوتر اصفهان تو مقطع لیسانس میترسن
اما درسته که شاید تا سه بار کسیو بندازه ولی ۱۹ و ۲۰ هم داره که مال دانشجوهای زرنگشه

من درس طراحی الگوریتمو با دکتر شاهقلی داشتم. و همون ترم از بین ۳۰ نفر ۲ تا ۲۰ داشتیم هرچند خیلی ها هم مثلا حذف کردن !
به جرات میگم روی تدریسی که انجام میدند مسلطند. جزو استادا خیلی خوبه اصفهانن به نظر من.
تدریسشون رو هنوزم به جرات میگم جزو بهترین استاداییه که من داشتم.
البته شاید حرف درستی نباشه که اینجا بگم ولی اکثر بچه ها لیسانس آی تی اصفهان به فکر ناپلئونی پاس کردن درسا بودن. مقطع ارشد داستان متفاوته، شما دنبال استاده با سوادین مسلما که دکتر شاهقلی جزو این دسته از اساتیده.
البته سعی کردم جانبدارانه حرف نزنم ولی من که از نزدیک با ایشون کار کردم میدونم که از لحاظه علمی خوبند.
۳
۰
ارسال: #۵۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط niushaa.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ق.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)farahdsa نوشته شده توسط:  

من درس طراحی الگوریتمو با دکتر شاهقلی داشتم. و همون ترم از بین ۳۰ نفر ۲ تا ۲۰ داشتیم هرچند خیلی ها هم مثلا حذف کردن !
به جرات میگم روی تدریسی که انجام میدند مسلطند. جزو استادا خیلی خوبه اصفهانن به نظر من.
تدریسشون رو هنوزم به جرات میگم جزو بهترین استاداییه که من داشتم.
البته شاید حرف درستی نباشه که اینجا بگم ولی اکثر بچه ها لیسانس آی تی اصفهان به فکر ناپلئونی پاس کردن درسا بودن. مقطع ارشد داستان متفاوته، شما دنبال استاده با سوادین مسلما که دکتر شاهقلی جزو این دسته از اساتیده.
البته سعی کردم جانبدارانه حرف نزنم ولی من که از نزدیک با ایشون کار کردم میدونم که از لحاظه علمی خوبند.

شما با اساتید صنعتی شیراز هم اشنایی دارید؟
خوبه اطلااعتم درمورد اصفهان اشتباه نبوده.
نکته ای که در مورد این اساتید هست اینه که چطوری باید باتوجه به وقت و زتوان و شراطی باهاشون برخورد کرد که هم بتونیم ازشون استفاده کنیم و هم به مشکلات نمره ای نخوریم که قطعا توی فوق لیسانس مهمه؟

فقط شما mrpking که دیگه تجربهdvhc, دارین به نظرتون چکارباید کرد که با استادهای سخت گیر و تاحدی بدنمره که ظاهرا اونجا هم داره بشه بدون مشکل کنار اومدو نمره خوب گرفت؟

تجربتون رو میخوام

فقط شما که دیگه تجربه دارین به نظرتون چکارباید کرد که با استادهای سخت گیر و تاحدی بدنمره که ظاهرا اونجا هم داره بشه بدون مشکل کنار اومدو نمره خوب گرفت؟

تجربتون رو میخوام
۰
۰
ارسال: #۶۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ب.ظ
من خودم نمره کاملو ازشون گرفتم.
تکلیف ها و پروژه هایی که میدادن رو کامل نوشتم.
میان ترم و پایان ترم هم معمولا یه نمره اضافه تر میدادن ولی مثلا یه سوال سخت تر اضافه. ولی میشد نوشت حداقل نصفه.
اگه حل مسئله کار کنید مشکلی نداره.
یعنی نمونه سوالات درسی که باهاشون دارید رو کار کنید معمولا یه سری سوال مشخص داره هر درسی.
به نظر من نمره کامل گرفتن اصلا ازشون سخت نیس فقط کار میبره. همه جا هم همینطوره تقریبا.
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۲۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۲۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  روش اپلای کردن فایل patch به برنامه ای در لینوکس hanie_M ۱ ۲,۳۰۲ ۲۳ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کمک در مورد انتخاب رشته ...... اول شبانه تهران یا روزانه شهرستان؟ Shine_20 ۵ ۵,۲۵۸ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: SASSAN.S
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۸۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  اپلای کردن از صفر تا صد shivap ۱ ۲,۶۲۳ ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hun73r.9h0s7
  اعتبار دانشگاه غیرانتفاعی خاتم Miss X ۵ ۲۵,۸۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mmori
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۷۷۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۰۵ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close