زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتبار دانشگاه شهرستان برای اپلای

ارسال: #۱۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ
اگر خانم هستید که میتونید روزانه برید و بعد مدرکتون آزاد کنید.مدرک موقتتون را ببرید اداره کار بذارید .بعد از ۶ماه میتونید برید اداره کار بگید خب برام کار پیدا نکردید حداقل درخواست بدید برم مدرک اصلی ام را آزاد کنم.بعد یه فرم بهتون میدن میبرید اموزش دانشگاه ارشدتون و بعد از یک ماه مدرک اصلیتون پست میکنند دم در خونتون
ولی برای آقایون بخاطر سربازی داشتن مدرک آزاد نمیشه.مگر اینکه به اندازه سالهایی که ارشد خوندید دو برابرش خدمت به دولت کنید بعد مدرکتون آزاد میکنند یا پول بدید بخرید مدرکو

برای همین اگر بفکر اپلای هستید و روزانه یا شبانه را بخاطر مدرکتون میخواهید این صحبتها را در نظر داشته باشید Smile
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: niushaa , haveking , gunnersregister
ارسال: #۱۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ
RE: اعتبار دانشگاه شهرستان برای اپلای
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اگر خانم هستید که میتونید روزانه برید و بعد مدرکتون آزاد کنید.مدرک موقتتون را ببرید اداره کار بذارید .بعد از ۶ماه میتونید برید اداره کار بگید خب برام کار پیدا نکردید حداقل درخواست بدید برم مدرک اصلی ام را آزاد کنم.بعد یه فرم بهتون میدن میبرید اموزش دانشگاه ارشدتون و بعد از یک ماه مدرک اصلیتون پست میکنند دم در خونتون
ولی برای آقایون بخاطر سربازی داشتن مدرک آزاد نمیشه.مگر اینکه به اندازه سالهایی که ارشد خوندید دو برابرش خدمت به دولت کنید بعد مدرکتون آزاد میکنند یا پول بدید بخرید مدرکو

برای همین اگر بفکر اپلای هستید و روزانه یا شبانه را بخاطر مدرکتون میخواهید این صحبتها را در نظر داشته باشید Smile

بزرگوار عجب شیوه ای، حکمش برابری میکنه با اختلاص ۳۰۰۰ میلیاردی Big Grin بعد اونوقت واسه کسی که معاف شده از سربازی قضیه چی میشه ؟ قاعدتا چون معاف شده میتونه مدرک رو به همین روش آزاد کنه درسته ؟

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اگر خانم هستید که میتونید روزانه برید و بعد مدرکتون آزاد کنید.مدرک موقتتون را ببرید اداره کار بذارید .بعد از ۶ماه میتونید برید اداره کار بگید خب برام کار پیدا نکردید حداقل درخواست بدید برم مدرک اصلی ام را آزاد کنم.بعد یه فرم بهتون میدن میبرید اموزش دانشگاه ارشدتون و بعد از یک ماه مدرک اصلیتون پست میکنند دم در خونتون

من فکر می کنم این کلک اداره کار که بچه ها میرند میگن خب کار پیدا نکردید خیلى کار زشتیه. هرچی باشه از پول این ملت هزینه شده تقریبا بالاى ٨٠ درصد هم که دیگه بر نمى گردن که جبران کنند، پس بهترین و اخلاقى ترین کار خرید مدرکه. یا شبانه رفتن.
۵
۱۵
ارسال: #۱۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۹ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ق.ظ)karbar نوشته شده توسط:  من فکر می کنم این کلک اداره کار که بچه ها میرند میگن خب کار پیدا نکردید خیلى کار زشتیه. هرچی باشه از پول این ملت هزینه شده تقریبا بالاى ٨٠ درصد هم که دیگه بر نمى گردن که جبران کنند، پس بهترین و اخلاقى ترین کار خرید مدرکه. یا شبانه رفتن.
من مثل شما فکر نمیکنم.
اولاً وقتی ۲ سال از بهترین سال‌های عمر یک جوان (حداقل پسر) باید صرف موضوع عبس سربازی بشه، دور زدن قانون خرید مدرک کمترین کاری هست که در قبالش میشه به عنوان غرامت انجام داد. ضمن اینکه دور زدن هم نمیشه تلقی کرد. خب کار نبوده و طرف مدرکش رو میگیره تا بتونه خودش خاکی به سرش بریزه. اصلاً کسی که این قانون رو گذشته برای همین بوده. تازه مگه چند درصد میتونند این کار رو بکنند؟ قطعاً کمتر از ۲۰ درصد.
نکته‌ی بعدی اینکه پول زور هست. از ۱۲ میلیون هزینه‌ای که برای دانشجوی ارشد میشه، شنیدم حدود ۶۰ درصدش میره جیب استاد. آیا همه‌ی استادا اندازه‌ی ۷/۲ میلیون برای دانشجو وقت می‌ذارند؟ استاد شریف میشناسم روی هم رفته پونصد هزار هم زیادش هست.
در نهایت، برگردن چی رو جبران کنند؟ فکر میکنید برای چقدرشون کار یا ظرفیت هست اصلاً.
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh , gunnersregister , razani.n
ارسال: #۲۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۶ ب.ظ
سلام.

من پارسال رتبه ۲۰۰ آیتی شدم که شبانه و روزانه تهران تقریبا نمیشد باهاش آورد. انصراف دادم و امسال به جای شرکت توی کنکور فقط اپلای کردم و از کانادا پذیرش فول فاند گرفتم برای ارشد. اگه قصد دارید که حتما برای تحصیل برید خارج از کشور من بهتون توصیه میکنم از همین حالا و قبل از ارشد برین و بیخود وقت خودتون رو تلف نکنید. اپلای کردن پروسه طولانی هستش و یک مقدار حوصله و تحمل میخواد ولی در عوض شما هستین و یک کره ی زمین کشور و دانشگاه. مطمئن هم باشید با هر سطح رزومه ای یه جای قابل قبول و متناسبی برای شما هست.

اگه میخواین ارشد رو بخونید و برای دکتری برید فقط یه توصیه براتون دارم، اونم اینکه به جز تهران و شریف و توی بعضی کشور های خاص امیرکبیر هیچ کدوم از دانشگاه های ایران شناخته شده نیستن و دیگه فقط بحث رزومه و توانایی های شما میاد وسط. نتیجتا برای ارشد ایران یه گزینه ای رو انتخاب کنید که راحت باشید و بتونید خوب توش کار کنید و یک مقدار رزومه بسازین.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niushaa , haveking , gunnersregister , tohidi4503 , mehRUN , delete4all , Sector , farahdsa
ارسال: #۲۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط niushaa.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ب.ظ)raminfa نوشته شده توسط:  سلام.

من پارسال رتبه ۲۰۰ آیتی شدم که شبانه و روزانه تهران تقریبا نمیشد باهاش آورد. انصراف دادم و امسال به جای شرکت توی کنکور فقط اپلای کردم و از کانادا پذیرش فول فاند گرفتم برای ارشد. اگه قصد دارید که حتما برای تحصیل برید خارج از کشور من بهتون توصیه میکنم از همین حالا و قبل از ارشد برین و بیخود وقت خودتون رو تلف نکنید. اپلای کردن پروسه طولانی هستش و یک مقدار حوصله و تحمل میخواد ولی در عوض شما هستین و یک کره ی زمین کشور و دانشگاه. مطمئن هم باشید با هر سطح رزومه ای یه جای قابل قبول و متناسبی برای شما هست.

اگه میخواین ارشد رو بخونید و برای دکتری برید فقط یه توصیه براتون دارم، اونم اینکه به جز تهران و شریف و توی بعضی کشور های خاص امیرکبیر هیچ کدوم از دانشگاه های ایران شناخته شده نیستن و دیگه فقط بحث رزومه و توانایی های شما میاد وسط. نتیجتا برای ارشد ایران یه گزینه ای رو انتخاب کنید که راحت باشید و بتونید خوب توش کار کنید و یک مقدار رزومه بسازین.

متاسفانه معدل لیسانسم مناسب اپلای با فاند نبودو مقاله واینها هم نداشتم و حتما به فاند احتیاج داشتم وگرنه با حداکثر ۶ماه خوندن زبان میتونم نمره زبان خوبی بگیرم و مشکل زبان ندارم.حتی یکی دوسال پیش مدتی برای همین کار زبان خوندم و وقتی دیدم معدلم مناسب نیست دنبال پروسه به قول شما طولانی اپلای نرفتم
الان برای شبکه میگن اصفهان خوبه که مشخص نیست بتونم بیارم و شیراز شبکه نداره و میگن امنیتش قوی نیستوالبته اگه امنیت شیراز هم برم روی قسمت شبکه تمرکز خواهم داشت البته اگه بشه

فقط چیزی که بجز مناسب بودن شاخه و دانگشاه شیراز میمونه اینه که ایا برای یک خانم شاخه های ایتی مناسب تر یا به قولی راحت تر برای ادامه تحصیل و البته همون اپلای هست یا شبکه.یا فرقی ندارن
ن

وسوالیم که اینجا جواب بهم ندادناینه که من با نزدیک به ۱۶۰ ایتی بهترین داشنگاه روزانه برام کجاهست. چون تقریبا تا صدتا بعد از من رو هم میگن بوعلی و یزد و تبریزو امثالشون
البته اصفهان رو گفته میشه اساتید سخت گیری داره که بد نمره هستن و دانشگاه های دورتر از شیراز و اصفهان هم مناسب نمیبینم
مثلا همدان و یزد و تبریز و ارومیه هیچ میلی به رفتن به این دانگاه ها که دور هم هستن ندارم.والبته نمیدونم فکرم درسته یاا نه

الان شما پذیرش گرفتید کاملا؟

اگه اطلاعاتی در زمینه گرفتن فاند دارین و اینکه معدلتون چند بوده میتونید لطف کنید برام پیام خصوی بفرستید
ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ، توسط zarisa.)
AngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngryAngryAngryAngry
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  توی اپلای برای دانشگاه‌های خارج از کشور، تنها چند تا دانشگاه ایران شناخته شده هستند و بقیه تفاوتی با هم ندارند. من دیدم بچه‌هایی که از دانشگاه آزاد همون جایی رفتن که بچه‌های دانشگاه‌های سطح بالا رفتن. کلاً اپلای خارج از کشور به خیلی چیزها ربط داره. مقالات شما و البته کیفیتشون، میزان تسلطتون به زبان انگلیسی، شرایط خاص خودتون و علایق استادی که می‌خواید باهاش کار کنید خیلی تاثیر داره.
حتی اگ دانشگاه غیرانتفاعی باشه؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  بچه ها معدل لیسانس پایین ولی معدل ارشد و نمره زبان بالا باشه با مقاله اپلای گرفتن باز مشکله؟
نه اگه خیلی قوی باشید مشکلی نیست به علاوه برای کشورایی که GRE میخوان نمره خوب توی این آزمون تاثیر معدل لیسانسو پایین میاره و جبرانش میکنه
۱
۰
ارسال: #۲۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۴ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  متاسفانه معدل لیسانسم مناسب اپلای با فاند نبودو مقاله واینها هم نداشتم و حتما به فاند احتیاج داشتم وگرنه با حداکثر ۶ماه خوندن زبان میتونم نمره زبان خوبی بگیرم و مشکل زبان ندارم.حتی یکی دوسال پیش مدتی برای همین کار زبان خوندم و وقتی دیدم معدلم مناسب نیست دنبال پروسه به قول شما طولانی اپلای نرفتم
الان برای شبکه میگن اصفهان خوبه که مشخص نیست بتونم بیارم و شیراز شبکه نداره و میگن امنیتش قوی نیستوالبته اگه امنیت شیراز هم برم روی قسمت شبکه تمرکز خواهم داشت البته اگه بشه

فقط چیزی که بجز مناسب بودن شاخه و دانگشاه شیراز میمونه اینه که ایا برای یک خانم شاخه های ایتی مناسب تر یا به قولی راحت تر برای ادامه تحصیل و البته همون اپلای هست یا شبکه.یا فرقی ندارن
ن

وسوالیم که اینجا جواب بهم ندادناینه که من با نزدیک به ۱۶۰ ایتی بهترین داشنگاه روزانه برام کجاهست. چون تقریبا تا صدتا بعد از من رو هم میگن بوعلی و یزد و تبریزو امثالشون
البته اصفهان رو گفته میشه اساتید سخت گیری داره که بد نمره هستن و دانشگاه های دورتر از شیراز و اصفهان هم مناسب نمیبینم
مثلا همدان و یزد و تبریز و ارومیه هیچ میلی به رفتن به این دانگاه ها که دور هم هستن ندارم.والبته نمیدونم فکرم درسته یاا نه

اگه اطلاعاتی در زمینه گرفتن فاند دارین و اینکه معدلتون چند بوده میتونید لطف کنید برام پیام خصوی بفرستید
ممنون

والا پارسال دوستان شیرازی من توی علم و صنعت من رو منصرف کردن از رفتن دانشگاه شیراز ولی به نظرم خودم دانشگاه بدی نبود. اصغهان و صنعتی اصفهان رو اولویت قرار بدید. توی تهران هم البته من فکر میکنم با ۱۶۰ شانس باشه. کارنامه های قبولی بچه ها توی انجمن هست میتونید ببینید بهتر دید داشته باشین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بستگی به خودتون داره ولی واقعااا انگیزه میخواد دوباره کنکور خوندن. من فکر میکردم میخونم دوباره ولی بعدا که رفتم سمت دانشگاه های خارج از کشور به این نتیجه رسیدم چه عمری سوزوندم همون یک باری که نصفه و نیمه سال چهارم دانشگاه برای کنکور خوندم. به نظر من گزینه دوباره دادن رو حتما حذف کنید. فکر میکنم به اون دانشگاه های همدان و اینا کارتون نکشه اصلا ایشالا. شبانه یه دانشگاه بهتر رو حتما اولویت بدین ( خدا رو چه دیدید شاید قبول شدین). هزینه های شبانه طوری هستش که در بدترین شرایط هم با کاره پارت تایم بتونید شهریه بدین.

فیلد های آیتی زیاد هستن ولی استادی که شبکه و امنیت کار بکنه به نظر من به طور محسوسی کمتر هست در دانشگاه های خارج از کشور ( نسبت به فیلدهایی مثل ماشین لرنینگ و دیتا ماینینگ و ویژن و پردازش متن) خودتون رو خیلی محدود نکنید به این دو تا. اگه خوب کار کنید تا یه جایی دستتون رو باز میزارن( تاکید میکنم که تا یه جایی ها! نه کاملا) . مثال میزنم من از تابستون اخر لیسانس توی یکی از آزمایشگاه های دانشگاه تهران هستم. بچه های آیتی پایان نامه هاشون یه جورایی بیشتر حول شبکه های اجتماعی بود و بچه های نرم حول پردازش متن! حالا با این دید یبار دیگه اولویت های انتخاب رشتتون رو جابه جا کنین.

من خیلی کلی براتون در مورد اپلای مینویسم ولی در جریان باشید که کشور های مختلف باهم فرق دارن و چیزای مختلفی رو مد نظر قرار میدن. حرف های من رو بیشتر برای امریکا و کانادا معیار قرار بدید.

معمولا کسی از دانشجویی لیسانس اصلا انتظار مقاله نداره، هرچند که داشته باشید جلو هستید بسیار. معدل ۱۵ به بالا برای اپلای مناسب هستش و تقریبا میشه گفت بدون پذیرش نمیمونین ( معدل پایین تر بستگی به ایتم های دیگه رزومه و زبان شما داره و باز هم کاملا شدنی هستش!). زبان فقط در حد رفع مینیمم ها نیاز هستش اگر خیلی نمره زبانتون خوب باشه باز جلو هستین ولی توی یه رنجی (۸۵-۱۱۰ تافل) دیگه اهمیتی نداره. اروپا تقریبا به مستر فاندی نمیده ولی تحصیل رایگان هستش در برخی کشور ها. آمریکا نمیدن فاند و یا نصفه و نیمه ( دکتری مستقیم اپلای کنین) . کانادا استاد محور هستش پذیرش نمیده مگر استادی رو متقاعد کنید که به کارش علاقه دارین. اگر پذیرش گرفتین فول فاند هستین ۹۰ درصد مواقع. مهم اینه خودتون رو خوب پرزنت کنین یه کم هم خوش شانس باشین.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niushaa , mehRUN , delete4all , neda.n91
ارسال: #۲۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط niushaa.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ ق.ظ)raminfa نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۴ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  متاسفانه معدل لیسانسم مناسب اپلای با فاند نبودو مقاله واینها هم نداشتم و حتما به فاند احتیاج داشتم وگرنه با حداکثر ۶ماه خوندن زبان میتونم نمره زبان خوبی بگیرم و مشکل زبان ندارم.حتی یکی دوسال پیش مدتی برای همین کار زبان خوندم و وقتی دیدم معدلم مناسب نیست دنبال پروسه به قول شما طولانی اپلای نرفتم

ن

ممنون

والا پارسال دوستان شیرازی من توی علم و صنعت من رو منصرف کردن از رفتن دانشگاه شیراز ولی به نظرم خودم دانشگاه بدی نبود. اصغهان و صنعتی اصفهان رو اولویت قرار بدید. توی تهران هم البته من فکر میکنم با ۱۶۰ شانس باشه. کارنامه های قبولی بچه ها توی انجمن هست میتونید ببینید بهتر دید داشته باشین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بستگی به خودتون داره ولی واقعااا انگیزه میخواد دوباره کنکور خوندن. من فکر میکردم میخونم دوباره ولی بعدا که رفتم سمت دانشگاه های خارج از کشور به این نتیجه رسیدم چه عمری سوزوندم همون یک باری که نصفه و نیمه سال چهارم دانشگاه برای کنکور خوندم. به نظر من گزینه دوباره دادن رو حتما حذف کنید. فکر میکنم به اون دانشگاه های همدان و اینا کارتون نکشه اصلا ایشالا. شبانه یه دانشگاه بهتر رو حتما اولویت بدین ( خدا رو چه دیدید شاید قبول شدین). هزینه های شبانه طوری هستش که در بدترین شرایط هم با کاره پارت تایم بتونید شهریه بدین.

فیلد های آیتی زیاد هستن ولی استادی که شبکه و امنیت کار بکنه به نظر من به طور محسوسی کمتر هست در دانشگاه های خارج از کشور ( نسبت به فیلدهایی مثل ماشین لرنینگ و دیتا ماینینگ و ویژن و پردازش متن) خودتون رو خیلی محدود نکنید به این دو تا. اگه خوب کار کنید تا یه جایی دستتون رو باز میزارن( تاکید میکنم که تا یه جایی ها! نه کاملا) . مثال میزنم من از تابستون اخر لیسانس توی یکی از آزمایشگاه های دانشگاه تهران هستم. بچه های آیتی پایان نامه هاشون یه جورایی بیشتر حول شبکه های اجتماعی بود و بچه های نرم حول پردازش متن! حالا با این دید یبار دیگه اولویت های انتخاب رشتتون رو جابه جا کنین.

من خیلی کلی براتون در مورد اپلای مینویسم ولی در جریان باشید که کشور های مختلف باهم فرق دارن و چیزای مختلفی رو مد نظر قرار میدن. حرف های من رو بیشتر برای امریکا و کانادا معیار قرار بدید.

معمولا کسی از دانشجویی لیسانس اصلا انتظار مقاله نداره، هرچند که داشته باشید جلو هستید بسیار. معدل ۱۵ به بالا برای اپلای مناسب هستش و تقریبا میشه گفت بدون پذیرش نمیمونین ( معدل پایین تر بستگی به ایتم های دیگه رزومه و زبان شما داره و باز هم کاملا شدنی هستش!). زبان فقط در حد رفع مینیمم ها نیاز هستش اگر خیلی نمره زبانتون خوب باشه باز جلو هستین ولی توی یه رنجی (۸۵-۱۱۰ تافل) دیگه اهمیتی نداره. اروپا تقریبا به مستر فاندی نمیده ولی تحصیل رایگان هستش در برخی کشور ها. آمریکا نمیدن فاند و یا نصفه و نیمه ( دکتری مستقیم اپلای کنین) . کانادا استاد محور هستش پذیرش نمیده مگر استادی رو متقاعد کنید که به کارش علاقه دارین. اگر پذیرش گرفتین فول فاند هستین ۹۰ درصد مواقع. مهم اینه خودتون رو خوب پرزنت کنین یه کم هم خوش شانس باشین.

خیلی ممنون از توضیحاتتون
البته خواجه نصیر شبانه میارم به احتمال زیاد که خب از پیش مدرکم ازاد میشه
ام توی خانواده ما اعتقادی به تحصیل با شهریه وجود نداره و اصلا به اون تحصیل میگن بی ارزش
همین اول وقت که دروس هم میتونه سخت باشه من کاره پاره وقت از کجا پیدا کنم و مثلا چه کارهایی؟؟
الان که ذهنم شلوغه ارشد هست و فکر تویجیح کردن استاد کانادایی رو نمیتونم بکنم!!
الطلاعات زیادی ندارم اما فکر میکنم دروس شبکه برام حذابیت بیشتری داشته باشن تا دروس مدیریتی. البته باز پروز] و پایان نامه همه چیز رو مشخص میکنه تا اسم گرایش

البته من علوم و فنون و قم رو هم نمیزنم درست و غلطش رو هم نمیدونم

هنوز هم نفهمیدم شیراز رو برای امنیت بالاتر بزنم یا صنعتی شیراز رو . نمیخوام اشتباه بزنم و بعد پشیمون بشم که اون یکی بهتر بود
۰
۰
ارسال: #۲۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ
فول فاند اغلب برای دانشجویان دکترا هست.و برای ارشد به سختی پیدا میشه. آمریکا و کانادا بیشتر روی معدل حساسن.گرایش امنیت هم بخصوص برای پذیرش گرفتن از آمریکا کمی حساس هستن بخاطر مسائل سیاسی و... مگر اینکه در امنیت نرم افزار مطالعه کرده باشید.پی***** این مسئله باشید.
کسی هم که معدل لیسانسش پایین باشه با GRE قابل جبران هس.
از صنعتی شیراز خانمی میشناختم که از آی تی پذیرش گرفته بود اما رنک اون دانشگاه جالب نبود.ولی بازم خوبه.بایستی روی مقالات خوب با توجه به نیاز و کارکرد اساتید مورد نظر کار کرد.
Academiacafe.com
سایتی مخصوص نحوه پذیرش و بررسی رشته ها بحث و تبادل میشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niushaa , mehRUN
ارسال: #۲۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ب.ظ)farahdsa نوشته شده توسط:  این اسم دانشگاه بستگی به دپارتمانی دارد که اپلای میکنی، اولا هیچکس اسم دانشگاه ایران رو نمیشناسه به خصوص آمریکا فقط به ندرت دانشگاهی فقط شریف و تهران رو میشناسن
باید بگم که درسته رنکینگ دانشگاه تهران و شریف بالا نیست ولی از این دانشگاهها همه ساله دانشجوها از MIT وبرکلی و استنفورد و ... پذیرش میگیرن. البته اونا سطحشون خیلی بالاست. پس این دلیلی بر عدم شناخت این دانشگاهها نیست.
با موارد دیگه شما موافقم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehRUN , raminfa
ارسال: #۲۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ق.ظ

من فعلا توی انتخاب دانشگاه ارشد بین اصفهان که احتمالش کمتره با شیراز و صنعتی شیارز و بوعلی یا احتمالا شبانه خاوجه نصیر موندم

تا برسیم به مقاله و کارهای جانبی . اینجا هم هیچکس یگویا اطلاع دقیقی از بهتربودن کدوم اینها بجز اصفهان نداره
۰
۰
ارسال: #۳۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط gunnersregister.)
همه چیز بستگی به توان خودتون داره.
یه واقعیتهایی هست که باید بپذیریم. توی ارشد زمان کافی برای انجام همه کارهامون نداریم. با ۴ ترم ارشد و واحدهای سنگین نمیشه کار پژوهشی خاصی انجام داد. اگه کار هم بکنید ممکنه به زحمت به واحدهای اون ترمتون برسید. اگه قبلا سابقه کار پژوهشی داشتین یه گام جلو خواهید بود.
البته اینو بگم که از بچه ها چند نفر رو میشناسم که کار میکنن ولی نه کار زیاد. چون واحدهاشون سنگینه و نمیرسن.
من قبل از اینکه ارشد قبول شم فک میکردم میرسم زبان هم بخونم. نرسیدم زبان بخونم هیچی، الان میگم همون ۴ ترمه تموم کنم خیلی خوبه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niushaa , mehRUN , SEVES

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۳۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۹۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  روش اپلای کردن فایل patch به برنامه ای در لینوکس hanie_M ۱ ۲,۳۱۸ ۲۳ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کمک در مورد انتخاب رشته ...... اول شبانه تهران یا روزانه شهرستان؟ Shine_20 ۵ ۵,۲۷۹ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: SASSAN.S
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۴۸ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  اپلای کردن از صفر تا صد shivap ۱ ۲,۶۴۱ ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hun73r.9h0s7
  اعتبار دانشگاه غیرانتفاعی خاتم Miss X ۵ ۲۵,۸۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mmori
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۷۹۹ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۲۶ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close