زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتبار دانشگاه شهرستان برای اپلای

ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ ب.ظ
سلا به دوستان خوبم

لطفا افراد مطلع جواب بدن. من امنیت یا شبکه میخوام که البته نمیدونم کدومش برام بهتره و قصدم اپلای برای دکترا هست
اما داشنگاه های خوب تهران روزانه نمیارم و شرایطم به شبانه نمیخوره

میخواستم بدونم دانشکاه های شهرتان به درد اپلای میخورن یا نه ؟ و برا ی اپلای شبکه بهتره یا امنیت؟
کدوم دانشگاه های شهرتان از این جهت بهترن؟

خیلی ممنونو سپاسگذارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط R4MT1N.)
RE: اعتبار دانشگاه شهرستان برای اپلای
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  سلا به دوستان خوبم

لطفا افراد مطلع جواب بدن. من امنیت یا شبکه میخوام که البته نمیدونم کدومش برام بهتره و قصدم اپلای برای دکترا هست

میخواستم بدونم دانشکاه های شهرتان به درد اپلای میخورن یا نه ؟ و برا ی اپلای شبکه بهتره یا امنیت؟

خیلی ممنونو سپاسگذارم
سلام دوست عزیز

برای اپلای بین امنیت محض و شبکه، زمینه شبکه (کلود کامپیوتینگ و SDN و از این دست) به نسبت بهتره. ولی من پیشنهاد میکنم سمت علاقه تون برید یعنی جفت موارد رو بررسی کنید و فقط به فکر راحت تر بودن اپلای نباشین.
اکسپت گرفتن از دانشگاه های خارج از کشور چندتا معیار داره و فقط به دانشگاه محل تحصیل ختم نمیشه. از این جهت عرض میکنم که خیلی نگران این ماجرا نباشید. واضحه که هرچی دانشگاه معتبرتر باشه احتمال گرفتن اکسپت بیشتر میشه، ولی به این معنی نیست که دانشگاه های کم اعتبار شانسی برای اپلای نداشته باشن.
کار پژوهشی توی مقطع ارشد یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار توی پروسه اپلایه که هرجا هم که قبول شین میتونین بهترین کار تحقیقاتی رو انجام بدید.
در مورد دانشگاه های شهرستان هم من دو مورد اصفهان و یزد رو زیاد شنیدم که بچه هاشون اکسپت میگیرن از جاهای خوب.

موفق باشید

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehRUN , niushaa , Innocence , haveking , gunnersregister , sina_12614
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ ب.ظ
شهرستان داریم تا شهرستان. مثلا اصفهان و شیراز خب خیلی عالی هست وضعشون.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niushaa , haveking , gunnersregister
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ب.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  سلا به دوستان خوبم

خیلی ممنونو سپاسگذارم
سلام دوست عزیز

برای اپلای بین امنیت محض و شبکه، زمینه شبکه (کلود کامپیوتینگ و SDN و از این دست) به نسبت بهتره. ولی من پیشنهاد میکنم سمت علاقه تون برید یعنی جفت موارد رو بررسی کنید و فقط به فکر راحت تر بودن اپلای نباشین.
اکسپت گرفتن از دانشگاه های خارج از کشور چندتا معیار داره و فقط به دانشگاه محل تحصیل ختم نمیشه. از این جهت عرض میکنم که خیلی نگران این ماجرا نباشید. واضحه که هرچی دانشگاه معتبرتر باشه احتمال گرفتن اکسپت بیشتر میشه، ولی به این معنی نیست که دانشگاه های کم اعتبار شانسی برای اپلای نداشته باشن.
کار پژوهشی توی مقطع ارشد یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار توی پروسه اپلایه که هرجا هم که قبول شین میتونین بهترین کار تحقیقاتی رو انجام بدید.
در مورد دانشگاه های شهرستان هم من دو مورد اصفهان و یزد رو زیاد شنیدم که بچه هاشون اکسپت میگیرن از جاهای خوب.

موفق باشید

سلام مرسی
حقیقتش من اصلا مدیریت نزدم و فقط شبکه امننیت میخواستم و رتبه کد ۲ من بهتر شد

فکر میکننم چون تاحالا جندان اهل برنامه نویسی نبودم شبکه برام بهترباشه.فقط میخواستم بدونم زمیینه برایاپلای مناسبی داشته باشه
رتبه امنیت من ۱۵۸ و ایتی ۱۸۹ هست

با ایکه تا بحال به اون فکر نکردم ولی برای اپلای گرایی های اتی چی هستن؟ برای کسی که به شبکه علاقه داره
واحدهای شبکه ارشد چی هستن ؟

ایجا خیلیا میگفتن همدان بهتر از بقیه هست و امسال اصفهان کلا ۴تا میگیره! و مشخص نیست بیارم یا نه و حتما باید به دنبال یک داشنگکاه مناسب برای انتخاب بعد از اصفهان باشم نظر شما چی هست دوستان؟

شیاز واقعا برایادامه تحصیل و اپلای مناسب هست توی شاخه شبکه؟
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط farahdsa.)
شهرستان فقط دانشگاه صنعتی اصفهان و شیراز برای اپلای خیلی بهتر از جاهای دیگر هست.
دوما، اسم دانشگاه فقط بگم ۳۰% از شانس اپلای شامل میشه شایدم کمتر، اپلای فاکتورهای بیشتری میطلبه، از همه مهمتر نمره زبان بالا و GRE بالا اینها مهمترین شانس برای اپلای هست و گزینه بعدی معدل مستر و گزینه بعد توصیه نامه از استاد معتبر مقاله زیادی داده باشه یا حداقل استاد کشور مقصد از این استاد آشناییتی داشته باشه و گزینه آخر اسم دانشگاه!

این اسم دانشگاه بستگی به دپارتمانی دارد که اپلای میکنی، اولا هیچکس اسم دانشگاه ایران رو نمیشناسه به خصوص آمریکا فقط به ندرت دانشگاهی فقط شریف و تهران رو میشناسن دوما، این اسم دانشگاه بستگی به دپارتمانی دارد که اپلای میکنین اگر دانشجو ایرانی یا استاید ایرانی جز هیئت علمی یا جز تیم پذیرش باشد اونجا اذیت میکنن ولی در کل اگر کسی دانشگاه معمولی شهرستان یا دانشگاه آزاد تهران هم باشد دلیلی ندارد که پذیرش نگیرد. اگر کسی نمره زبان بالا، معدل بالا، توصیه نامه و از همه مهتر کار پژوهشی مثبتی در ارشد انجام داده باشه قطعا پذیرش رو میگیره.

موفق باشید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niushaa , haveking
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ ب.ظ
پس این همه اصرار برای شبانه دانشگاه های تهران برای چی هست؟

اصفهان بهتره یا شیراز برای شبکه؟

شنیدم شیراز واسه شبکه استاد خیلی خوب نداره
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۳ ب.ظ
اصفهان بهتره، خودشون دیتاسنتر دارن، شبکه اشون قویه، امنیت هم فیلد تخصصی اصفهانه که میتونید شبکه رو امنیتی یاد بگیرید

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niushaa
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  اصفهان بهتره، خودشون دیتاسنتر دارن، شبکه اشون قویه، امنیت هم فیلد تخصصی اصفهانه که میتونید شبکه رو امنیتی یاد بگیرید

اصفهان چرا اینقدر کم میگیره؟ ۴تا؟!
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۸ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  اصفهان بهتره، خودشون دیتاسنتر دارن، شبکه اشون قویه، امنیت هم فیلد تخصصی اصفهانه که میتونید شبکه رو امنیتی یاد بگیرید

اصفهان چرا اینقدر کم میگیره؟ ۴تا؟!

یکی نیست بگه آخه نامسلمونا ظرفیت دانشگاه های تهران رو کم کردید دیگه چکار به شهرستان دارید، ولی شبکه اصفهان رو خیلی بهت توصیه می کنم، جون میده واسه اپلای ، یکی رو میشناسم الان UCLA داره واسه دکترا میخونه

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking
ارسال: #۱۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط niushaa.)

البته نننمیغهمم ارتباط اصفهان با اپلای چی هست

ولی قطعا اون یک نفر از همت خودش بوده مرد میخواد!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gunnersregister
ارسال: #۱۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ
توی اپلای برای دانشگاه‌های خارج از کشور، تنها چند تا دانشگاه ایران شناخته شده هستند و بقیه تفاوتی با هم ندارند. من دیدم بچه‌هایی که از دانشگاه آزاد همون جایی رفتن که بچه‌های دانشگاه‌های سطح بالا رفتن. کلاً اپلای خارج از کشور به خیلی چیزها ربط داره. مقالات شما و البته کیفیتشون، میزان تسلطتون به زبان انگلیسی، شرایط خاص خودتون و علایق استادی که می‌خواید باهاش کار کنید خیلی تاثیر داره.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71 , niushaa , mojimbn , haveking , gunnersregister
ارسال: #۱۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  پس این همه اصرار برای شبانه دانشگاه های تهران برای چی هست؟

دوست عزیز ، شبانه خیلی بهتر از روزانه هست برای اپلای چون هر ترم پول میدی ولی رزوانه در آخر باید مدرک رو آزاد کنی یه جا باید بالای ۱۰ میلون تومن بدی !! تقریبا نزدیک شبانه میشه.
دانشگاهای تهران از نوع خوبش شبانه به این علت میرن که برای اپلای مثلا ۱۰٪ راحتر از دانشگاعای آزاد و شهرستان راحتر ادمیشن میگیرن. و علتش هم پست بالا گفتم‌.
زیاد خودتون به اسم دانشگاه خسته نکنین.
اول هدف رو مشخص کنین، دانشکاهی برین که اساتید خوب و با سواد داشته باشه و اگر بتونین مقاله با کفیتی در ژورنال معتبر چاپ کنین خیلی شانستون بالا میره حتی اگر آزاد باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niushaa
ارسال: #۱۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط niushaa.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۲ ب.ظ)farahdsa نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  پس این همه اصرار برای شبانه دانشگاه های تهران برای چی هست؟

دوست عزیز ، شبانه خیلی بهتر از روزانه هست برای اپلای چون هر ترم پول میدی ولی رزوانه در آخر باید مدرک رو آزاد کنی یه جا باید بالای ۱۰ میلون تومن بدی !! تقریبا نزدیک شبانه میشه.
دانشگاهای تهران از نوع خوبش شبانه به این علت میرن که برای اپلای مثلا ۱۰٪ راحتر از دانشگاعای آزاد و شهرستان راحتر ادمیشن میگیرن. و علتش هم پست بالا گفتم‌.
زیاد خودتون به اسم دانشگاه خسته نکنین.
اول هدف رو مشخص کنین، دانشکاهی برین که اساتید خوب و با سواد داشته باشه و اگر بتونین مقاله با کفیتی در ژورنال معتبر چاپ کنین خیلی شانستون بالا میره حتی اگر آزاد باشید.

بله به این فکر کردم که از قبل مدرکت رو میخری
کار هم میشه کرد ؟

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  توی اپلای برای دانشگاه‌های خارج از کشور، تنها چند تا دانشگاه ایران شناخته شده هستند و بقیه تفاوتی با هم ندارند. من دیدم بچه‌هایی که از دانشگاه آزاد همون جایی رفتن که بچه‌های دانشگاه‌های سطح بالا رفتن. کلاً اپلای خارج از کشور به خیلی چیزها ربط داره. مقالات شما و البته کیفیتشون، میزان تسلطتون به زبان انگلیسی، شرایط خاص خودتون و علایق استادی که می‌خواید باهاش کار کنید خیلی تاثیر داره.

کدوم تنها چند دانشگاه؟

من حداکثر شرایطم به شبانه خواجه نصیر و در صورت روزانه اصفهان و شیراز هست
کدوم مناسب ترن

بله به این فکر کردم که از قبل مدرکت رو میخری
کار همیشه کرد ضمن تحصیل ؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۳ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۲ ب.ظ)farahdsa نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  پس این همه اصرار برای شبانه دانشگاه های تهران برای چی هست؟

اول هدف رو مشخص کنین،
افرین.
البته امیدوارم شبانه بتونم برم که راحت تر باشه اخر کارم.
البته نمیدونم شبکه خواجه نصیر در چه سطحی هست
ممنون شماهم موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ
اینو دوست عزیز در جریان باش شماکه قصدت اپلای هست امنیت سخت تر اپلای میتونی بگیری مثلا یجایی مثه آمریکا گرایش امنیت جزو رشته های استراتژیکش هست و بسیار سخت تر به دانشجوی خارجی میدنش و اگه بدنش هم یه فیلتر و آنالیز سخت تری داره از نظر امنیتی و ...
یه تحقیق تو این زمینه بکنی بهتره تا اینکه بیگدار به آب بزنی
امیدوارم موفق باشی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۲۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۱۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  روش اپلای کردن فایل patch به برنامه ای در لینوکس hanie_M ۱ ۲,۲۹۹ ۲۳ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کمک در مورد انتخاب رشته ...... اول شبانه تهران یا روزانه شهرستان؟ Shine_20 ۵ ۵,۲۵۷ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: SASSAN.S
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۶۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  اپلای کردن از صفر تا صد shivap ۱ ۲,۶۲۲ ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hun73r.9h0s7
  اعتبار دانشگاه غیرانتفاعی خاتم Miss X ۵ ۲۵,۸۴۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mmori
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۷۷۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۰۴ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close