زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۳۷۶
۱۲ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ ب.ظ)Sector نوشته شده توسط:  سلام

دوستان کسی توزیع موضوعی فناوری اطلاعات برای چند سال اخیر رو داره ؟

(برای بعد سال ۹۲ منظورم هستش)

تا سال ۹۲ رو دارم.
بفرمایید

ممنون. بودجه بندی جدید مهندسی نرم افزار رو هم دارید ؟ اگه دارید ممنون میشم قرار بدین
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۷۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ ب.ظ
سلام دوستان یه سوال ازتون داشتم.ممنون میشم که کمکم کنین.
برای گرایش امنیت چه منابعی باید بخونم؟
۰
۰
ارسال: #۳۷۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ب.ظ)azin95 نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال ازتون داشتم.ممنون میشم که کمکم کنین.
برای گرایش امنیت چه منابعی باید بخونم؟

سلام !
زبان
ساختمان گسسته،ساختمان داده،طراحی الگوریتم،مهندسی نرم افزار،شبکه های کامپیوتری
پایگاه داده،هوش مصنوعی،سیستم عامل
معماری کامپیوتر

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ)mhalizadeh نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ ب.ظ)Sector نوشته شده توسط:  سلام

دوستان کسی توزیع موضوعی فناوری اطلاعات برای چند سال اخیر رو داره ؟

(برای بعد سال ۹۲ منظورم هستش)

تا سال ۹۲ رو دارم.
بفرمایید

ممنون. بودجه بندی جدید مهندسی نرم افزار رو هم دارید ؟ اگه دارید ممنون میشم قرار بدین
بفرمایید

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azin95 , roodantnt , stateless , Sector , mhalizadeh
ارسال: #۳۷۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ
خیلی ازتون ممنونم.میشه بهم بگین که از چه انتشاراتی استفاده کنم؟ منظورم اینه مدرسان یا پارسه یا پوران پژوهش؟Blush
۰
۰
ارسال: #۳۸۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ)azin95 نوشته شده توسط:  خیلی ازتون ممنونم.میشه بهم بگین که از چه انتشاراتی استفاده کنم؟ منظورم اینه مدرسان یا پارسه یا پوران پژوهش؟Blush

اینجور نیست که همه ی این کتابهارو فقط از یه انتشارات تهیه کنید،مصاحبه های افراد برتر رو که تو همین مانشت هست بخونید،کمک میکنه تا متوجه بشید کدوم کتاب ها از کدوم انتشارات خوب هستند !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال: #۳۸۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط azin95.)
.
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ)azin95 نوشته شده توسط:  خیلی ازتون ممنونم.میشه بهم بگین که از چه انتشاراتی استفاده کنم؟ منظورم اینه مدرسان یا پارسه یا پوران پژوهش؟Blush

اینجور نیست که همه ی این کتابهارو فقط از یه انتشارات تهیه کنید،مصاحبه های افراد برتر رو که تو همین مانشت هست بخونید،کمک میکنه تا متوجه بشید کدوم کتاب ها از کدوم انتشارات خوب هستند !
بابت راهنمایی هاتون ازتون خیلی ممنونم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال: #۳۸۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  ------
بچه‌های حرف‌گوش کنی باشید بازم از این چیزا میذارم [تصویر:  416840_4.gif]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ببخشید تلفظهای سایت ممورایز انسانی هست یا ماشینی؟
برای هر لغت فقط یک معنی نمایش میده؟ برخی لغات چندمعنی متداول و کاربردی دارن
ممنووون
۰
۰
ارسال: #۳۸۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  ببخشید تلفظهای سایت ممورایز انسانی هست یا ماشینی؟
برای هر لغت فقط یک معنی نمایش میده؟ برخی لغات چندمعنی متداول و کاربردی دارن
ممنووون

اینایی که من دیدم توسط انسان بود ولی لهجه‌شون British بود اغلب. البته لغات هر کتاب رو غالباً اشخاص متعددی تلفظ کردند.
باز بستگی داره، بعضاً به معنی‌ای که در خود کتاب نوشته بسنده می‌کنند، بعضاً هم خود کاربران معانی دیگه‌ای هم اضافه می‌کنند، یا عکس و ... اضافه می‌کنند تا بهتر یادتون بمونه. برای کنکور و حتی تافل، من کم دیدم که معنی غیرمتداول یک لغت استفاده بشه. بسته به وقت و حوصله‌تون، از دیکشنری میتونید معانی مختلف یک کلمه رو ببینید، من از Longman Dictionary of Contemporary English استفاده میکنم که به نظرم خوب و شسته رُفته هست. گلاسوری Babylon English برای نرم‌افزار Babylon هم خوبه و کلمات رو دسته‌بندی می‌کنه، یعنی حالت فعلی، اسمی، صفت و قید رو از هم جدا می‌کنه و معنی‌شون رو جلوی خودشون می‌نویسه که خب خیلی بهتر از گلاسوری فارسی‌ش مثل hfarsi - advanced version هست که همه رو قاطی پاتی می‌نویسه، اما تلفظش ماشینی هست و مثال اینا هم نداره.

ضمناً بررسی کردم از ۴۰ گزینه‌ی زبان برای کنکور امسال (نود و پنج)، ۲۴ گزینه مستقیماً در کتاب Barron's Essential Words بود (هر تست لغت ۴ گزینه داره که با در نظر گرفتن ۱۰ تست، میشه ۴۰ لغت). از آنجایی مجبور بودم از روی PDF سرچ کنم و فایلی که من داشتم، متن‌های این کتاب رو نداشت، داخل متن‌ها نتونستم سرچ کنم و شاید بعضی از بقیه‌ی لغات رو هم داخل متن‌هاش داشته بوده ولی مهم نیست چون انتظار اینکه لغات داخل متن هم توو ذهن کسی بمونه نمیره.
یادم نمیاد چند تا لغت در کتاب McGraw-Hill 400 words بود ولی نسبت به ۴۵۰ (Essential) هم کمتر بود و هم مستقیم نیومده بودند. یعنی در داخل متن‌ها و تمرین‌های این کتاب اشاره شده بود که خب بهینه نیست برای حفظ کردن (متن و تمرین، برای تندخوانی، درک بهتر، و دیدن حالات صفت و ... و پیشوند پسوندهای کلمه مفید هست، نه برای حفظ کردن). در کل حدود پونزده شونزده گزینه از ۴۰۰ لغت بودند ولی فقط ۳ تا از این لغت‌ها (که از کتاب ۴۰۰ لغت اومده بودند) در ۴۵۰ وجود نداشتند (که تازه اونا هم فکر کنم از داخل متن‌های ۴۰۰ لغت بودند)، بقیه همگی پوشش داده میشد.
از کتاب ۵۰۴ هم طبق انتظارم فقط ۲ کلمه اومده بود، ولی کماکان برای کسی که لغاتش ضعیف هست، شروع از این کتاب پیشنهاد میشه. اون لیست ۵۷۰ لغتی که من دادم به همراه لینک ممرایز هم به نظرم خوب هست برای شروع منتهی مثال اینا نداره. ۵۰۴ یه سری کلمه داره که به عمرم ندیدم استفاده بشه.

هیچ لزومی نداره که امسال هم ۲۴ گزینه از کتاب ۴۵۰ بیاد، کما اینکه سال‌های پیش لغاتی بود که توو سخت‌ترین کتب GRE هم دیده نشده (مثل کلمه‌ی abase) ولی قرار نیست هر ۴ گزینه‌ی یک تست رو بلد باشیم. ضمن اینکه ندیدم کسی از زبان خوندن ابراز نارضایتی کرده باشه و چیزی نیست که دور انداخته بشه، انرژی‌ای هم نمیخواد و در وقفه‌های کوتاه روزمره هم میشه جاش داد.

این هم یه لینک که لغات رو به صورت تست‌های ۱۰ سؤالی میاره. تست‌ها دارای آپشن حذف گزینه و دیدن مثال/کاربرد هستند (که از امتیاز تست کم می‌کنه). روزای بعد سؤالاتی که بلد نبودید رو به شکل دیگه میپرسه (اون گزینه رو در قالب سؤال دیگه‌ای میاره). هر تست که زده شد، کنارش معنی کلمه رو هم میاره.

سپاس‌گزاری شده توسط: پرهوده , stateless , roodantnt , d_felfelak , .:tarannom:. , moslem73421 , Pure Liveliness , Skyrim , m450ud , maryam.ra
ارسال: #۳۸۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ق.ظ
سلام
از کجا بدونیم که کدام فصل از چه کتابی خوب هس.
مثلا سیستم عامل سه کتاب هس اما میخوام بدونم چه فصلی از چه کتابی خوب هس. یا مثلا درس های دیگه هم همینطور.
هر چند که کار معقولی برای کنکور از نظر زمانی نیست.
۰
۰
ارسال: #۳۸۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ ق.ظ
اخهی یادش بخیر ما هم از این تاپیکا داشتیم....
پرانرژی بخونید....
موفقت یک قدمی شماست Smile

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azin95 , Sector , roodantnt , Happiness.72
ارسال: #۳۸۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ
سلام تو رو خدا جواب بدید احتیاج به کمک فراوان دارم
برای ثبت نام دانشگاهی که ارشد قبول میشم ارائه مدرک کارشناسی نیاز است؟؟؟ برای معافیت تحصیلی چه زمانی باید اقدام کنیم؟
۰
۰
ارسال: #۳۸۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ ق.ظ
سلام
دوستان من میخوام شبکه رو شروع کنم از کتاب پارسه بخونم شنیدم میگن چاپ جدیدش تغییر میکنه به نظرتون چاپ قبلی رو بگیرم بخونم یا منتظر بمونم تا چاپ بشه؟؟؟

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
۰
۰
ارسال: #۳۸۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  سیستم عامل همه ی فصل ها از مدرسان؛جز قسمت انحصار متقابل؛
شروع روابط بازگشتی در گسسته با مدرسان ، و در اواسط کتاب مدرسان موازی شود با پوران.
قسمت توابع از هر دو کتاب!یکی نگاه ماتریسی دارد یکی نه در قسمت هایی که در باره ی هم ارزی و تعدی و ایناست.
===
هوش مصنوعی بهترین انتخاب پارسه س در حال حاضر، البته میگن ویراست ششم راهیان خوبه که من ندیدم!

باز بپرسید تا یادم بیاد.
شما باید قبل از شروع هر فصل اینا رو بپرسید به نظرم

تشکر. منظور من از کتاب های مرجع هست.
۰
۰
ارسال: #۳۸۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط *tarannom*.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  

ضمناً بررسی کردم از ۴۰ گزینه‌ی زبان برای کنکور امسال (نود و پنج)، ۲۴ گزینه مستقیماً در کتاب Barron's Essential Words بود (هر تست لغت ۴ گزینه داره که با در نظر گرفتن ۱۰ تست، میشه ۴۰ لغت). از آنجایی مجبور بودم از روی PDF سرچ کنم و فایلی که من داشتم، متن‌های این کتاب رو نداشت، داخل متن‌ها نتونستم سرچ کنم و شاید بعضی از بقیه‌ی لغات رو هم داخل متن‌هاش داشته بوده ولی مهم نیست چون انتظار اینکه لغات داخل متن هم توو ذهن کسی بمونه نمیره

این هم یه لینک که لغات رو به صورت تست‌های ۱۰ سؤالی میاره. تست‌ها دارای آپشن حذف گزینه و دیدن مثال/کاربرد هستند (که از امتیاز تست کم می‌کنه). روزای بعد سؤالاتی که بلد نبودید رو به شکل دیگه میپرسه (اون گزینه رو در قالب سؤال دیگه‌ای میاره). هر تست که زده شد، کنارش معنی کلمه رو هم میاره.

ببخشید میشه لطف کنید لینک essential ممرایز رو بزارید؟
۰
۰
ارسال: #۳۹۰
۱۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  ببخشید میشه لطف کنید لینک essential ممرایز رو بزارید؟

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , moslem73421 , Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۳۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۰۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۵۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۴۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close