زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب برترین کاربر سال ۹۵

ارسال: #۳۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ ق.ظ
من باز تذکر می‌دم، معیار مقبولیت، در بلند مدت تنها برای کاربرانی که برای وبسایت مفید باشند رشد می‌کنه. ممکنه یه کاربری حتی یکی دو سال هم در انجمن حضور نداشته باشه، اما مقبولیتش توی این مدت بالا بره. بنابراین، بهتره مطالبی رو توی سایت بگذاریم که تاریخ مصرفشون بالا باشه، مثل حل یه مساله، توضیح یه مفهوم مهم و ... اینکه هوا خوبه ۴ تا اعتبار یا سپاس می‌گیره در بلند مدت سبب کاهش مقبولیت فرد خواهد شد. حتماً کاربرهایی رو دیدین که ابتدا اعتبارشون شدید رشد می‌کنه و یهو شروع می‌کنه به پایین اومدن! با اینکه مثبت می‌گیرند.
اعتبارهای قلابی سبب پایین اومدن اعتبار فرد در بلند مدت خواهد شد. سیستم اعتباری مانشت چیزی شبیه H-Index هست. ۴ تا مطلب مفید پر طرفدار توش بهتر از ۱۰ تا مطلب به‌دردنخور هست و اعتبار بالاتری برای دارنده ایجاد می‌کنه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva
ارسال: #۳۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ق.ظ
RE: انتخاب برترین کاربر سال ۹۵
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  من باز تذکر می‌دم، معیار مقبولیت، در بلند مدت تنها برای کاربرانی که برای وبسایت مفید باشند رشد می‌کنه. ممکنه یه کاربری حتی یکی دو سال هم در انجمن حضور نداشته باشه، اما مقبولیتش توی این مدت بالا بره. بنابراین، بهتره مطالبی رو توی سایت بگذاریم که تاریخ مصرفشون بالا باشه، مثل حل یه مساله، توضیح یه مفهوم مهم و ... اینکه هوا خوبه ۴ تا اعتبار یا سپاس می‌گیره در بلند مدت سبب کاهش مقبولیت فرد خواهد شد. حتماً کاربرهایی رو دیدین که ابتدا اعتبارشون شدید رشد می‌کنه و یهو شروع می‌کنه به پایین اومدن! با اینکه مثبت می‌گیرند.
اعتبارهای قلابی سبب پایین اومدن اعتبار فرد در بلند مدت خواهد شد. سیستم اعتباری مانشت چیزی شبیه H-Index هست. ۴ تا مطلب مفید پر طرفدار توش بهتر از ۱۰ تا مطلب به‌دردنخور هست و اعتبار بالاتری برای دارنده ایجاد می‌کنه.
اما من خودم نمونه کاربری هستم که فقط فعالیت غیر درسی داره. من که سوالی رو جواب ندادم. پس چرا تو این لیست هستم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۳۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
منفی نگرفته بودیم که گرفتیم :|

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , MajidNasiri
ارسال: #۳۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۱۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  من باز تذکر می‌دم، معیار مقبولیت، در بلند مدت تنها برای کاربرانی که برای وبسایت مفید باشند رشد می‌کنه. ممکنه یه کاربری حتی یکی دو سال هم در انجمن حضور نداشته باشه، اما مقبولیتش توی این مدت بالا بره. بنابراین، بهتره مطالبی رو توی سایت بگذاریم که تاریخ مصرفشون بالا باشه، مثل حل یه مساله، توضیح یه مفهوم مهم و ... اینکه هوا خوبه ۴ تا اعتبار یا سپاس می‌گیره در بلند مدت سبب کاهش مقبولیت فرد خواهد شد. حتماً کاربرهایی رو دیدین که ابتدا اعتبارشون شدید رشد می‌کنه و یهو شروع می‌کنه به پایین اومدن! با اینکه مثبت می‌گیرند.
اما من خودم نمونه کاربری هستم که فقط فعالیت غیر درسی داره. من که سوالی رو جواب ندادم. پس چرا تو این لیست هستم؟
شما جزو باگ‌های سیستم هستید.Big Grin

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , blackhalo1989 , sara9009 , Skyrim
ارسال: #۳۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه فرمولی هست برای اعتبار گرفتن. کافیه آدم نایسی باشید و با همه هم دردی کنید و هیچ ایدیولوژی ذهنی نداشته باشید چون در اون صورت باید با مخالفانتون بحث کنید و قسمتی از جامعه کاربرا رو از دست میدید. بعضی از اعتبارا واقعا هیچ ربطی به درس و کنکور و علم و اینا نداره. خودم هم از این اعتبارا دارم. در کل اگه میخواید آدمایی که همه پسند هستن امتیاز بیشتری داشته باشن به اعتبار هم وزن بدید.
یه فرمولی هم هست برای سپاس گرفتن. پست های زرد و اعتراضی بذارید یا پست های احساسی دینی (من خودم رو آدم مذهبی ای میدونم).
کلا سپاس ها قاعده خاصی نداره. مثل بوق ماشین میمونه، هزار تا معنی میده. مثلا من اگه یه پست بزنم که سرماخوردم کاربرا سپاس میزنن یعنی "ایشالا زودتر خوب بشی". بعد اگه یه پست بزنم "چقدر هوا خوبه" کاربرا سپاس میزنن یعنی "آره، راست میگی".

یه راه دیگه هم برای سپاس گرفتن هست. تو بعضی از بحث های خاص، وقتی یکی یه چیزی میگه که به مذاق کاربر های خانم خوش نمیاد، شما اگه چیزی بگی که به مذاق کاربرای خانم خوش بیاد همینجوری سپاسه که سرازیر میشه.

SmileSmile درود بر شما؛ کار من رو راحت کردید.. تک تک چیزایی که گفتید رو قبول دارم، خودمم میخواستم نظر بدم که با این پست شما دیگه نیازی نمیبینم.
فقط یک چیزی خدمت ادمین محترم و بقیه دوستان بگم: ببینید دوستان من خودم این هفته جز رتبه های اول مانشت بودم، اما بنظرم این طرح برترین کاربر مانشت اساسا مشکل داره و واقعا نمیشه برترین کاربر رو با این معیار ها سنجید. قطعا هدف جناب تنهایی ترغیب شدن دوستان برای فعالیت تو انجمنه و واقعا دستشون درد نکنه و من خودم این کارشون رو خیلی پسندیدم. اما با توجه به مسائلی که جناب blackhalo1989 هم بهشون اشاره کردن و خیلی چیزای دیگه احتمال اینکه برترین کاربر واقعا لایق اون جایگاه باشه خیلی خیلی کمه.
یک مثال خیلی ساده میزنم امیدوارم که آقای تنهایی ناراحت نشن: مثلا وقتی جناب تنهایی ۱ پست میذارن، حالا هر پستی، فقط به منزله ی اینکه ایشون ادمین سایت هستن، خیلیا برای پستشون سپاس میذارن. خود من هم معمولا سپاس میذارمSmile حالا شاید شما بگید اگه ایشون اول شد، نفر دوم رو بعنوان برترین کاربر انتخاب میکنیمBig Grin اما این فقط یک مثال بود و خیلی مثال ها میشه زد. حتی سوالات بخش درسی هم راه دور زدن زیاد داره، خیلی زیاد....
در هر صورت مهم نیته. من شخصا از آقای تنهایی بخاطره این طرح و ایده شون سپاسگزارم.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
در هر حال هدف بهبود فرمول محاسبه کاربر برتره تا آروم آروم باگ هاش (که یکیش هم خودم هستم Big Grin) برطرف بشه. من خودم بعضی از کاربرا رو برترین کاربرای مانشت میدونم که خیلی مفید و با سواد و در عین حال بخشنده هستن.

این visualization کاربرای برتر هم اطلاعات جالبی تو خودش داره. مخصوصا اینکه interactive هم هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , signal_micro
ارسال: #۳۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در هر حال هدف بهبود فرمول محاسبه کاربر برتره تا آروم آروم باگ هاش (که یکیش هم خودم هستم Big Grin) برطرف بشه.
و نیز منBig Grin اما شما اقای بلک کاربر مفیدی هستین گاهی اطلاعات کامپیوتری میزاشتین که خوب بود....
من فقط توی دل تنگت بودم و بی فایده،رتبم کمکمک میشه منفیِ هزارBig Grin : ))).. من کم کم برم توی افق محوشم.....Big Grin...

{ فقط یجوری منفی شه دلم نشکنه هاBlushBig Grin

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  منفی نگرفته بودیم که گرفتیم :|
کاش میتونستیم یواشکی ببینیم کی منفی میدهBig Grin Cool

멈추지 말고

My Dream is to fly
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , blackhalo1989
ارسال: #۳۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط jazana.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  منفی نگرفته بودیم که گرفتیم :|

منم سه تا از این افتخارا دارم. Cool

عالیه که.

-----------------

کلا بهترین رو انتخاب کردن و رقابت کردن رو قبول ندارم، ولی اگر در حد صمیمیت و خوشی باشه اوکی هست و ایشالا موجب رونق
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Pure Liveliness , Skyrim , shamim_70
ارسال: #۳۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ق.ظ
خیلی به منفی و مثبت‌ها حساس نباشید. به هر حال حق هر کاربر ثبت‌نام شده اینه که بتونه به یه مطلب از نظر خودش منفی یا مثبت بده. قرار نیست که هر مطلبی که می‌گذاریم مثبت بخوره. اگه منفی بی‌مورد خوردین هم می‌تونید اعتراض کنید تا بررسی بشه. من الان منفی‌ها رو می‌بینم و اطمینان می‌دم که اون کسی که فکر می‌کنید بهتون منفی نداده!! Big Grin (چقدر خوبه این امکان!)
اینکه با حل کردن سوالات ساده می‌شه رتبه رو کشید بالا مشکلی نداره، بسم الله! سوالات ساده هم نیاز به حل کردن دارن. خیلی خوبه که حتی برای ارتقای رتبه هم که شده بریم سوالات رو بخونیم و جواب بدیم. در هر حال، این سوالات از طرف کاربران طرح شدن و دغدغه‌ اون‌ها بودن.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , **sara** , Pure Liveliness , Menrva
ارسال: #۴۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ
بخش آخرین پاسخ درست به بخش بالاترین‌ها افزوده شد.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , blackhalo1989 , **sara** , Pure Liveliness
ارسال: #۴۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۰۹ ق.ظ
موفق باشید

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۱
۰
ارسال: #۴۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ق.ظ
متاسفانه الگوریتم محاسبه سوالات درست اشتباهاتی توش بود و در نسخه جدید اصلاح شده است. همچنین آیتمی جدید به نام فعالیت درسی به این بخش افزوده خواهد شد.

۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۷ ق.ظ
الان هم الگوریتم مشکل داره! سوالایی که چندین ماه پیش پرسیده و جواب داده شده اما تیک درست بودنشون اخیرا زده شده، امتیازشون برای بعد از ۹۵ حساب شده. امتیاز باید بر اساس تاریخ جواب دادن باشه نه تاریخ تیک درست خوردن.
سوال دیگه‌ای که برام مطرح بوده و ربطی به بحث امتیاز اینا نداره، این هست که مبنای تیک درست خوردن چی هست؟ چون مشاهده شده که بعضاً یک کلمه جواب تیک صحیح میخوره، بعضاً یک صفحه توضیح برای سؤال سخت‌تر اما خیر.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ
سوالاتی که در فاصله نزدیکی از سال جدید قرار داشتن و تیک درست خوردن رو هم سیستم ما می‌شماره. (تا دو ماه).

در مورد تیک درست خوردن، مسئولیت با مدیران هر بخش هست. من برخی از سوالاتی که موردی می‌بینم و مطمئن هستم که پاسخ درست هست رو به صورت موردی تیک می‌زنم. اما به صورت مدون این کار از وظایف مدیران هست.
اگه موردی هم هست که نیاز به بررسی من داره و می‌تونم کمک کنم می‌تونید توی پیام خصوصی ارسال کنید تا بررسی کنم.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۴۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط admin.)
امتیاز فعالیت درسی به امتیاز انتخاب برترین کاربر سال مانشت افزوده شد. این بخش به صورت اتوماتیک و با توجه به میزان فعالیت کاربران در بخش‌های مروبط به سوال و جواب محاسبه خواهد شد.
همچنین از این به بعد فایل‌های الصاقی از نوع عکس به سوالات به صورت inline نمایش داده خواهد شد و نیازی به کلیک کردن روی این نوع الصاق‌ها نیست.

با توجه به قوانین کپی رایت دسترسی به برخی از الصاقات برای کاربران مهمان محدود شده است.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثیر ترتیب انتخاب در انتخاب رشته ارشد milad72r ۳ ۳,۸۱۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ admin ۹ ۱۶,۹۵۰ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
Rainbow برترین دانشگاه های جهان ezra ۹ ۹,۵۰۸ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Question اتمام مهلت انتخاب واحد دانشگاه شریف و فردی که انتخاب نکرده (کارشناسی ارشد ۹۵) kebrit ۲ ۳,۳۳۱ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: kebrit
  روز برنامه نویس مبارک - روز ۲۵۶ از سال میلادی -۱۳ سپتامبر(۱۲ سپتامبر در سال‌ کبیسه) aminsl ۰ ۱,۹۳۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: aminsl
  ترتیب انتخاب رشته علوم کامپیوتر سال ۹۵ RezaTaheri ۷۲ ۳۶,۸۹۷ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri
  چهار دانشگاه ایرانی در جمع برترین های ریاضی و علوم رایانه جهان morweb ۰ ۲,۱۴۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  انتخاب رشته یا سال بعد؟ rezak72 ۴ ۳,۹۸۶ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: rezak72
  ساخت نام دیتابیس به دلخواه کاربر soroushcompany ۲ ۲,۷۷۵ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: collage
  تبریک سال ۹۵ در سال ۹۵ husen ۵ ۴,۱۲۳ ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close