زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی در مصاحبه دکتری و ثبت نام نکردن

ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ
با سلام بنده در دانشگاه غیرانتفاعی و پردیس دعوت به مصاحبه شدم میخواستم بدونم آیا صرفا ثبت نام اینترنتی در سامانه گلستان و پرداخت هزینه مصاحبه و شرکت نکردن در مصاحبه باعث محرومیت در آزمون سال آینده میشود یا خیر؟ و در صورت قبولی در مصاحبه و عدم ثبت نام در دانشگاه باعث محرومیت میشود یا خیر؟ و در تکمیل ظرفیت میتوان شرکت کرد یا خیر؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ ق.ظ
RE: قبولی در مصاحبه دکتری و ثبت نام نکردن
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ)EMINEM نوشته شده توسط:  با سلام بنده در دانشگاه غیرانتفاعی و پردیس دعوت به مصاحبه شدم میخواستم بدونم آیا صرفا ثبت نام اینترنتی در سامانه گلستان و پرداخت هزینه مصاحبه و شرکت نکردن در مصاحبه باعث محرومیت در آزمون سال آینده میشود یا خیر؟ و در صورت قبولی در مصاحبه و عدم ثبت نام در دانشگاه باعث محرومیت میشود یا خیر؟ و در تکمیل ظرفیت میتوان شرکت کرد یا خیر؟

سلام
فقط اگر روزانه قبول قطعی بشید و شرکت نکنید ،حذف از کنکور میشید
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ)mary1366 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ)EMINEM نوشته شده توسط:  با سلام بنده در دانشگاه غیرانتفاعی و پردیس دعوت به مصاحبه شدم میخواستم بدونم آیا صرفا ثبت نام اینترنتی در سامانه گلستان و پرداخت هزینه مصاحبه و شرکت نکردن در مصاحبه باعث محرومیت در آزمون سال آینده میشود یا خیر؟ و در صورت قبولی در مصاحبه و عدم ثبت نام در دانشگاه باعث محرومیت میشود یا خیر؟ و در تکمیل ظرفیت میتوان شرکت کرد یا خیر؟

سلام
فقط اگر روزانه قبول قطعی بشید و شرکت نکنید ،حذف از کنکور میشید
فکر نمیکنم چون در دفترچه نوشته شده :مطابق ضوابط، پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره سال ۱۳۹۵ ، مجاز به ثبت نام و شرکت در «Ph.D» دکتری آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۳۹۶ نخواهند بود. لذا به داوطلبان توصیه می شود در انتخاب رشته و مراجعه به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برای انجام مرحله ارزیابی تخصصی، دقت لازم را بعمل آورند.
یه خورده ابهام داره ولی به نظرم یعنی هر نوع قبولی اعم از روزانه، شبانه و...
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط Masoud05.)
هر جا که قبول نهایی بشید، سال بعد محروم هستد و مهم نیست روزانه بوده یا پردیس. اگه مطمئن نیستید که میخواید امسال ادامه تحصیل بدید یا نه، بهتره مصاحبه ها شرکت نکنید تا قبول نشید (یا مثلا شرکت کنید اما رزومه تون رو ناقص ببرید تا قبول نشید و فقط جو رو ببینید) اینکه چه تصمیمی بگیرید با توجه به فاکتورهای زیادی هست که خودتون ازش آگاه هستید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: EMINEM
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۵۶ ب.ظ
حتی اگه مصاحبه دولتی قبول بشید و نرید هم برای سال آینده محروم نخواهید شد.
تنها در صورتی که قبول نهایی شده و منصرف بشید سال بعد رو محروم خواهید شد.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: EMINEM
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ
ممنون. تو سیستم گلستان پیش ثبت نام اولیه کردم و هزینه مصاحبه رو دادم ولی اگر مصاحبه شرکت نکنم محروم نمیشم درسته؟
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴ ب.ظ)EMINEM نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
ممنون. تو سیستم گلستان پیش ثبت نام اولیه کردم و هزینه مصاحبه رو دادم ولی اگر مصاحبه شرکت نکنم محروم نمیشم درسته؟

شما وقتی میرید مصاحبه باید فرم پر کنید اونجا و در واقع حضوریتون زده میشه.ولی وقتی نرید غیبت میشه و دیگه فرمی براتون پر نمیشه و محرومیت ندارید.
ولی حیف نیست پول ریختید بحساب و نمیرید؟ این پولهای زبون بسته که الان صدتومن صدتومن داره میره تو جیب دانشگاهها!
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۳۵ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  حتی اگه مصاحبه دولتی قبول بشید و نرید هم برای سال آینده محروم نخواهید شد.
تنها در صورتی که قبول نهایی شده و منصرف بشید سال بعد رو محروم خواهید شد.

چه زمانی قبولی نهایی مشخص میشه؟ بفرض من برای مصاحبه رفتم و قبول شدم. یک مرحله دیگه هم داره؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۳۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۵۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۹۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۴۱۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close