تالار گفتمان مانشت
قبولی در مصاحبه دکتری و ثبت نام نکردن - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی در مصاحبه دکتری و ثبت نام نکردن - EMINEM - 21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ

با سلام بنده در دانشگاه غیرانتفاعی و پردیس دعوت به مصاحبه شدم میخواستم بدونم آیا صرفا ثبت نام اینترنتی در سامانه گلستان و پرداخت هزینه مصاحبه و شرکت نکردن در مصاحبه باعث محرومیت در آزمون سال آینده میشود یا خیر؟ و در صورت قبولی در مصاحبه و عدم ثبت نام در دانشگاه باعث محرومیت میشود یا خیر؟ و در تکمیل ظرفیت میتوان شرکت کرد یا خیر؟

RE: قبولی در مصاحبه دکتری و ثبت نام نکردن - mary1366 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ)EMINEM نوشته شده توسط:  با سلام بنده در دانشگاه غیرانتفاعی و پردیس دعوت به مصاحبه شدم میخواستم بدونم آیا صرفا ثبت نام اینترنتی در سامانه گلستان و پرداخت هزینه مصاحبه و شرکت نکردن در مصاحبه باعث محرومیت در آزمون سال آینده میشود یا خیر؟ و در صورت قبولی در مصاحبه و عدم ثبت نام در دانشگاه باعث محرومیت میشود یا خیر؟ و در تکمیل ظرفیت میتوان شرکت کرد یا خیر؟

سلام
فقط اگر روزانه قبول قطعی بشید و شرکت نکنید ،حذف از کنکور میشید

قبولی در مصاحبه دکتری و ثبت نام نکردن - EMINEM - 25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۲۸ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ)mary1366 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ب.ظ)EMINEM نوشته شده توسط:  با سلام بنده در دانشگاه غیرانتفاعی و پردیس دعوت به مصاحبه شدم میخواستم بدونم آیا صرفا ثبت نام اینترنتی در سامانه گلستان و پرداخت هزینه مصاحبه و شرکت نکردن در مصاحبه باعث محرومیت در آزمون سال آینده میشود یا خیر؟ و در صورت قبولی در مصاحبه و عدم ثبت نام در دانشگاه باعث محرومیت میشود یا خیر؟ و در تکمیل ظرفیت میتوان شرکت کرد یا خیر؟

سلام
فقط اگر روزانه قبول قطعی بشید و شرکت نکنید ،حذف از کنکور میشید
فکر نمیکنم چون در دفترچه نوشته شده :مطابق ضوابط، پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره سال ۱۳۹۵ ، مجاز به ثبت نام و شرکت در «Ph.D» دکتری آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۳۹۶ نخواهند بود. لذا به داوطلبان توصیه می شود در انتخاب رشته و مراجعه به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برای انجام مرحله ارزیابی تخصصی، دقت لازم را بعمل آورند.
یه خورده ابهام داره ولی به نظرم یعنی هر نوع قبولی اعم از روزانه، شبانه و...

RE: قبولی در مصاحبه دکتری و ثبت نام نکردن - Masoud05 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۳ ب.ظ

هر جا که قبول نهایی بشید، سال بعد محروم هستد و مهم نیست روزانه بوده یا پردیس. اگه مطمئن نیستید که میخواید امسال ادامه تحصیل بدید یا نه، بهتره مصاحبه ها شرکت نکنید تا قبول نشید (یا مثلا شرکت کنید اما رزومه تون رو ناقص ببرید تا قبول نشید و فقط جو رو ببینید) اینکه چه تصمیمی بگیرید با توجه به فاکتورهای زیادی هست که خودتون ازش آگاه هستید.

قبولی در مصاحبه دکتری و ثبت نام نکردن - admin - 25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ

حتی اگه مصاحبه دولتی قبول بشید و نرید هم برای سال آینده محروم نخواهید شد.
تنها در صورتی که قبول نهایی شده و منصرف بشید سال بعد رو محروم خواهید شد.

قبولی در مصاحبه دکتری و ثبت نام نکردن - EMINEM - 25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴ ب.ظ

ممنون. تو سیستم گلستان پیش ثبت نام اولیه کردم و هزینه مصاحبه رو دادم ولی اگر مصاحبه شرکت نکنم محروم نمیشم درسته؟

RE: قبولی در مصاحبه دکتری و ثبت نام نکردن - The BesT - 25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴ ب.ظ)EMINEM نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
ممنون. تو سیستم گلستان پیش ثبت نام اولیه کردم و هزینه مصاحبه رو دادم ولی اگر مصاحبه شرکت نکنم محروم نمیشم درسته؟

شما وقتی میرید مصاحبه باید فرم پر کنید اونجا و در واقع حضوریتون زده میشه.ولی وقتی نرید غیبت میشه و دیگه فرمی براتون پر نمیشه و محرومیت ندارید.
ولی حیف نیست پول ریختید بحساب و نمیرید؟ این پولهای زبون بسته که الان صدتومن صدتومن داره میره تو جیب دانشگاهها!

RE: قبولی در مصاحبه دکتری و ثبت نام نکردن - sonia1990 - 06 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ ق.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  حتی اگه مصاحبه دولتی قبول بشید و نرید هم برای سال آینده محروم نخواهید شد.
تنها در صورتی که قبول نهایی شده و منصرف بشید سال بعد رو محروم خواهید شد.

چه زمانی قبولی نهایی مشخص میشه؟ بفرض من برای مصاحبه رفتم و قبول شدم. یک مرحله دیگه هم داره؟