زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها

ارسال: #۷۶
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط hani89.)
RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها
(۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرم یه آمار ، لااقل از اونایی که رتبه زیر ۱۰۰ دارن بگیریم که مشخص بشه چه تعداد نرم افزاری، هوش مصنوعی، it و چه تعداد رتبه ها مریوط به معماری بودن؟

این رتبه ای که اعلام کردن توی کل گرایش های کامپیوتر و آی تی هستش. کل ظرفیت های کامپیوتر و آی تی روزانه حدود ۱۵۰ نفر یا بیشتره. بنابر این رتبه ی شما به راحتی دعوت به مصاحبه میشه. مخصوصا که اصفهان دانشگاه شهرستانیه و مسلما رتبه های بالاتری نسبت به تهران میگیره
از طرف دیگه چون اکثر دانشگاه ها یه مرحله آزمون و یه مرحله مصاحبه میگیرن بنابراین نسبت به سال قبل تعداد بیشتری دعوت به آزمون و مصاحبه میشن.
تا اونجایی که من میدونم دانشگاه بهشتی و فردوسی و تبریز آزمون میگیرن. احتمالا دانشگاه های دیگه هم بعضیاشون بگیرن!
بنابراین باید تعداد بیشتری دعوت بشن تا یه مرحله از فیلتر آزمون و یه مرحله از فیلتر مصاحبه بگذرن!! به خصوص که امسال برای اینکه دست دانشگاه ها بازتر باشه واسه انتخاب دانشجو، خیلیا معتقدن این آزمون سنجش فقط حکم یه غربالگری اولیه رو داره

به نظرم شما باید خیلی امیدوار باشید

دانشگاه شهید بهشتی برای کامپیوتر هم آزمون میگیره؟؟ چه درسایی رو؟

دوستان یه سوالی؟
چطوری انتخاب رشته کردین؟
همه گرایشهای یه دانشگاه و اول زدین یا فقط گرایش خودتون رو؟
گرایشهای دیگه هم زدین؟

اول کل روزانه های گرایش خودمو زدم. نمیدونم اخراش رو چند تایی هوش هم بزنم یا نه؟! چون پایان نامه من بیشتر تو فیلد هوش بوده

یعنی فقط گرایش نرم افزار و انتخاب کردین؟ انتخاب اولتون و چه دانشگاهی زدین؟
بعد اگه دانشگاه شریف و تهران و امیرکبیر و زدین، به چه ترتیبی زدین؟

دوستان یه سوالی؟
چطوری انتخاب رشته کردین؟
گرایشهای دیگه هم زدین؟

میشه بقیه هم جواب بدید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ق.ظ، توسط mahsa_mb.)
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ق.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  
(20 فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرم یه آمار ، لااقل از اونایی که رتبه زیر ۱۰۰ دارن بگیریم که مشخص بشه چه تعداد نرم افزاری، هوش مصنوعی، it و چه تعداد رتبه ها مریوط به معماری بودن؟

این رتبه ای که اعلام کردن توی کل گرایش های کامپیوتر و آی تی هستش. کل ظرفیت های کامپیوتر و آی تی روزانه حدود ۱۵۰ نفر یا بیشتره. بنابر این رتبه ی شما به راحتی دعوت به مصاحبه میشه. مخصوصا که اصفهان دانشگاه شهرستانیه و مسلما رتبه های بالاتری نسبت به تهران میگیره
از طرف دیگه چون اکثر دانشگاه ها یه مرحله آزمون و یه مرحله مصاحبه میگیرن بنابراین نسبت به سال قبل تعداد بیشتری دعوت به آزمون و مصاحبه میشن.
تا اونجایی که من میدونم دانشگاه بهشتی و فردوسی و تبریز آزمون میگیرن. احتمالا دانشگاه های دیگه هم بعضیاشون بگیرن!
بنابراین باید تعداد بیشتری دعوت بشن تا یه مرحله از فیلتر آزمون و یه مرحله از فیلتر مصاحبه بگذرن!! به خصوص که امسال برای اینکه دست دانشگاه ها بازتر باشه واسه انتخاب دانشجو، خیلیا معتقدن این آزمون سنجش فقط حکم یه غربالگری اولیه رو داره

به نظرم شما باید خیلی امیدوار باشید

دانشگاه شهید بهشتی برای کامپیوتر هم آزمون میگیره؟؟ چه درسایی رو؟

دوستان یه سوالی؟
چطوری انتخاب رشته کردین؟
گرایشهای دیگه هم زدین؟

اول کل روزانه های گرایش خودمو زدم. نمیدونم اخراش رو چند تایی هوش هم بزنم یا نه؟! چون پایان نامه من بیشتر تو فیلد هوش بوده

یعنی فقط گرایش نرم افزار و انتخاب کردین؟ انتخاب اولتون و چه دانشگاهی زدین؟
بعد اگه دانشگاه شریف و تهران و امیرکبیر و زدین، به چه ترتیبی زدین؟

دوستان یه سوالی؟
چطوری انتخاب رشته کردین؟
گرایشهای دیگه هم زدین؟

میشه بقیه هم جواب بدید

تمام روزانه های گرایش خودم رو زدم اول. من دانشگاه خودم رو انتخاب اول زدم. بعد شروع کردم از شریف (خخخ) تا به پایین. اخراش رو هم دو سه تا هوش زدم.

(۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  سلام

من هم رتبه ام ۲۲۱ شده و معماری هستم...
شانس دعوت به مصاحبه رو دارم؟

سیاست امسال اصلا مشخص نیست... با توجه به این که بیش از ۱۵۰ تا هر سه تا گرایش، روزانه دارن، ممکنه تا سیصد اینا، البته به نظر من دعوت به مصاحبه بشن...

(۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ)pop206 نوشته شده توسط:  سلام. یه سوال داشتم چه موقع برای دادن آزمون دکتری مناسبه ؟ ترم ۳ یا ترم ۴ کارشناسی ارشد ؟ اخه این موقع ها که همه سرشون تو بایان نامه است که ؟

از من میشنوید ترم ۳/ من اشتباه کردم همون موقع شروع نکردم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hani89
ارسال: #۷۸
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ ق.ظ
سلام دوستان
توی PHD test به نقل از سنحش نوشته ……….. داوطلبان می‌توانند برای همه کدرشته‌هایی که انتخاب رشته کرده و حدنصاب مجاز را نیز کسب کرده‌اند، اقدام کرده و در مصاحبه حضور یابند و در این رابطه محدودیتی وجود نخواهد داشت.

این یعنی چی؟؟؟
یعنی میشه ۵۰ جا مجاز بشیم و بریم مصاحبه؟؟؟
اگه اینطوری باشه که اصلا از همون بالا شروع کنیم دانشگاه های تاپ رو بزنیم تا اخرش پردیسا بعد اگه هر ۵۰ تا رومجاز شدیم اونوقت خودمون تصمیم بگیریم کدومو بریم مصاحبه کدومو نریم!!! برای احتیاط یکی دو تا شبانه و پردیسم بریم مصاحبه
این چه انتخاب رشته ای بشه؟؟

من بر اساس قوانین سالای قبل انتخاب رشته کردم یعنی اون ۵ تایی که حدس مسزنم محاز میشم و شانس دارمو اول زدم بعد بقیه
اما اگه این صحت داشته باشه که این کار الکیه باید ار همون اول شروع کنم از دانشگاه های بالا بزنم تا پایین بعد خودم تصمیم بگیریم بر اساس ایکه کدوم دانشگاهو دلم میخاد یااینکه کدوم دانشگاه رفرناسای مصاحبه یا امتحانش بهم شبیه تره برم مصاحبه و بقه رو نرم؟؟

چقد این درسته از نظر شما؟
امروز معلت تموم میشه و هنوز هیچ چیز قطعی نیس
ارسال: #۷۹
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ق.ظ
سلام منم ۲۶۵ شدم و گرایشم معماریه و مثل همه دوستان نمیدونم کجا شانس دعوت به مصاحبه دارم.
ارسال: #۸۰
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط Ahad.mozafari.)
سلام
منم ۱۹۵ شدم با تراز ۳۹۱۷
زبان سفید:)
استعداد ۳۸/۸۹
تخصصی ۲۱/۷۶

طبق آخرین اطلاعاتی که دارم حد نصاب پذیرش را دانشگاه مشخص می کند و هر دانشگاه روند خاص خودش را برای جذب دارد و حدی برای تعداد مصاحبه هایی که یک نفر می تواند شرکت کند ندارد.
دانشگاه تهران : آزمون تخصصی، مصاحبه
شریف : مصاحبه(۱۲تا ۲۱ اردیبهشت ثبت نام ۱۲ تا ۱۷ خرداد مصاحبه)
امیرکبیر: مصاحبه اواخر اردیبهشت(۹۵/۰۲/۰۵ اعلام حد نصاب، ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت ثبت نام و ۱خرداد اعلام افراد قبول شده برای مصاحبه و ۲ تا ۶ خرداد دریافت اصل مدارک)
بهشتی : آزمون تخصصی، مصاحبه(۲۲تا۲۳اردیبهشت آزمون کتبی، ۵تا۸ خرداد مصاحبه)
علم و صنعت: اعلام نشده
تربیت مدرس : آزمون تخصصی، مصاحبه
علامه طباطبایی: آزمون تخصصی، مصاحبه
خوارزمی : آزمون تخصصی، مصاحبه
اصفهان: آزمون تخصصی، مصاحبه(دانشکده کامپیوتر آزمون تخصصی ندارد)
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_mb , arashkk , hani89 , fatemeh69
ارسال: #۸۱
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط Masoud05.)
انتخاب اول خیلی مهمه. بنظرم دانشگاه های مهم (حتی شیراز و اصفهان) رو اگه ۵م به بعد بزنید شانس قبولی تقریبا صفر هست!! مگر اینکه اینکار توجیح پذیر باشه
دوستان توجه داشته باشید که می توانید گرایش های غیر خودتون شرکت کنید اما توی دانشگاه های خوب تقریبا شانسی ندارید مگه واقعا حرفی واسه گفتن داشته باشید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۸۲
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ب.ظ)RinoOo نوشته شده توسط:  اینم کارنامه من! رتبه ۲ علوم کامپیوتر
کاشکی یکی توضیح میداد جریان چیه دقیقا!
آخه تو دفترچه اومده بود رتبه تا دوسال اعتبار داره.

سلام .
تبریک میگم رتبه خوبی اورید ...
بچه ها من دقیقا حضوری رفته بودم سازمان سنحش : اون آقاههههههههههه : میگفت نه این موضوع فعلا منتفیییی هست !!!! عجب ...
در خصوص تصحیح معدل هم در زمان انتخاب دانشگاه می تونید همه چیز های لازم رو تصحیح کنید.

موفق باشید .
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: RinoOo
ارسال: #۸۳
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها من امروز از سنجش در مورد اعتبار دو ساله پرسیدم . جواب رو ببینید. لطفا نذارید حق ما رو پایمال کنند. اگر گفتن دو سال باید سر حرف خودشون بمونن تا اگر قبول نشیم دنبال مقاله هامون باشیم نه اینکه دوباره کنکور بدیم!!!

تا اونجایی من میدونم و خوندم بحث اعتبار دو ساله کنکور دکتری از امسال که کنکور دکتری دوبار در سال گرفته میشه اجرایی میشه.. پس این کنکوری که ما دادیم همون روال قبلی رو داره یعنی بدون اعتبار!
ارسال: #۸۴
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ)maysam20ne نوشته شده توسط:  سلام دوستان
توی PHD test به نقل از سنحش نوشته ……….. داوطلبان می‌توانند برای همه کدرشته‌هایی که انتخاب رشته کرده و حدنصاب مجاز را نیز کسب کرده‌اند، اقدام کرده و در مصاحبه حضور یابند و در این رابطه محدودیتی وجود نخواهد داشت.

این یعنی چی؟؟؟
یعنی میشه ۵۰ جا مجاز بشیم و بریم مصاحبه؟؟؟
اگه اینطوری باشه که اصلا از همون بالا شروع کنیم دانشگاه های تاپ رو بزنیم تا اخرش پردیسا بعد اگه هر ۵۰ تا رومجاز شدیم اونوقت خودمون تصمیم بگیریم کدومو بریم مصاحبه کدومو نریم!!! برای احتیاط یکی دو تا شبانه و پردیسم بریم مصاحبه
این چه انتخاب رشته ای بشه؟؟

من بر اساس قوانین سالای قبل انتخاب رشته کردم یعنی اون ۵ تایی که حدس مسزنم محاز میشم و شانس دارمو اول زدم بعد بقیه
اما اگه این صحت داشته باشه که این کار الکیه باید ار همون اول شروع کنم از دانشگاه های بالا بزنم تا پایین بعد خودم تصمیم بگیریم بر اساس ایکه کدوم دانشگاهو دلم میخاد یااینکه کدوم دانشگاه رفرناسای مصاحبه یا امتحانش بهم شبیه تره برم مصاحبه و بقه رو نرم؟؟

چقد این درسته از نظر شما؟
امروز معلت تموم میشه و هنوز هیچ چیز قطعی نیس

انتخاب رشته دانشجو ها که تموم شد : کف تراز هر دانشگاه مشخص میشه : و شما اگه در زیر گروه هر دانشگاه کف تراز رو کسب کرده باشید میتونید برای مصاحبه برید به اونجا .... ( محدودیت نداره : یعنی هر ۵۰ تا رو میتونی بری : ولی به شرطی که کف تراز رو کسب کرده باشی ) .
سال های قبل رتبه و.... بود امسال داره میشه تراز ....
ما دانشجویان همیشه بین وزرات علوم و سازمان رنجش در عذاب و توبه به سر می بریم ....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: arashkk
ارسال: #۸۵
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۳۸ ب.ظ
بچه ها این ترازی که دانشگاه مشخص میکنه برای همه ی گرایش ها یکی مشخص میکنه یا کف تراز گرایش های مختلف یک دانشگاه با هم فرق میکنه؟
مثلا دانشگاه تهران میگه تراز بالای ۴۰۰۰ بیان برای مصاحبه ؟ یا میگه مثلا گرایش شبکه تراز ۵۰۰۰ به بالا نرم ۴۰۰۰ به بالا هوش ۴۵۰۰ به بالا و...؟؟؟
آخه چون یه آزمون کلی گرفتن میگم شاید ترازی که هر دانشگاه اعلام میکنه کلی باشه و برای هر گرایش جدا نباشه؟!!
ارسال: #۸۶
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۴۶ ب.ظ
چطور انتخاب رشته کردین براساس تاپ بودن دانشگاه یا جاهایی که رتبتون می خوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی سخته
ارسال: #۸۷
۲۲ فروردین ۱۳۹۵, ۰۶:۱۶ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ب.ظ)sara_123 نوشته شده توسط:  چطور انتخاب رشته کردین براساس تاپ بودن دانشگاه یا جاهایی که رتبتون می خوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی سخته

بر حسب علاقه
۵ ساله شوخی که نیستConfused
ارسال: #۸۸
۲۲ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۱۹ ب.ظ
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۸ ب.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  بچه ها این ترازی که دانشگاه مشخص میکنه برای همه ی گرایش ها یکی مشخص میکنه یا کف تراز گرایش های مختلف یک دانشگاه با هم فرق میکنه؟
مثلا دانشگاه تهران میگه تراز بالای ۴۰۰۰ بیان برای مصاحبه ؟ یا میگه مثلا گرایش شبکه تراز ۵۰۰۰ به بالا نرم ۴۰۰۰ به بالا هوش ۴۵۰۰ به بالا و...؟؟؟
آخه چون یه آزمون کلی گرفتن میگم شاید ترازی که هر دانشگاه اعلام میکنه کلی باشه و برای هر گرایش جدا نباشه؟!!

من فکر میکنم برای هر گرایش جدا باشه منطقی تره
ارسال: #۸۹
۲۲ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط ghamar.)
(۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۱۹ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(21 فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۸ ب.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  سلام. ببخشید شما رتبه تون چند شده؟

بچه ها این ترازی که دانشگاه مشخص میکنه برای همه ی گرایش ها یکی مشخص میکنه یا کف تراز گرایش های مختلف یک دانشگاه با هم فرق میکنه؟

(۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۱۹ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  سلام
شما رتبه تون چند شده؟ ار بچه های هم کلاسیتون چطور؟
(۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۸ ب.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  بچه ها این ترازی که دانشگاه مشخص میکنه برای همه ی گرایش ها یکی مشخص میکنه یا کف تراز گرایش های مختلف یک دانشگاه با هم فرق میکنه؟

(۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۱۹ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  سلام ببخشیذ شما رتبه تون چند شده از دوستاتون خبر دارید

ارسال: #۹۰
۲۲ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط peyman429.)
مجموعه مهندسی کامپیوتر
رتبه: ۷
نمره تراز: ۶۹۱۵
-------------------
۱۵/۵۶ زبان انگلیسی
۳۷/۷۸ استعدادتحصیلی
۴۰/۸۳ مجموعه دروس تخصصی
 سپاس‌گزاری شده توسط: hani89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۷۶۷ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۵۴ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close