زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

الگوریتم محاسبات شریف

ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ
الگوریتم محاسبات شریف
این پاسخ پستی هست که نمی دونم چرا پاک شد ولی شاید مفید باشه. (خلاصه سوال این بود که الگوریتم شریف چی هست! و از کی هست و چجوری دانشجو گرفته میشه)

ببینید حداقل از زمانی که دکتر قدسی توی دانشکده مهندسی کامپیوتر هستند دروس الگوریتم داره توسط ایشون ارائه میشه. دقیق تر به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید و اینجا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم آثاری از سال ۱۳۸۴ از دانشجوهای دکترا توی الگوریتم هست. که مطمئن باشید خیلی قدیمی تر هست پس گرایش جدیدی نیست.
منتاها شریف به صورت های مختلف دانشجو گرفته. برخی اوقات مثل دانشگاه تهران گرایش جدای کنکور گرفته. بعضی موقع ها با مهندسی نرم افزار گرفته ولی بعد از ترم اول باید گرایش انتخاب میشده و گاهی هم مثل سال گذشته توی مهندسی نرم افزار ولی توی دوتا کد رشته گرفته که آخرش مدرک مهندسی نرم افزار بدن و کسی نگران مدرک نشه!!

در رابطه با این رشته بگم که در حال حاضر اساتید دکتر قدسی و دکتر محمد علی آبام و دکتر حمید ضرابی زاده ارئه می کنند. دروس انتخابی هم الگوریتم پیشرفته و الگوریتم تصادفی و الگوریتم تقریبی و الگوریتم داده های حجیم و هندسه محاسباتی و پردازش موازی و نظریه بازی ها و ... هست.

توی نرم افزار شریف باید ۷ تا درس پاس کنید که ۴ تاش باید گرایش اصلی (مثل الگوریتم یا سیستم یا نرم افزار) باشه و ۲ تاش باید از گرایش غیر تخصصی نرم افزار باشه و یکیش هم بین این دو انتخابی. قوانین دقیق تر توی سایت هست.

یه چیز جالب بگم. برعکس تفکری که توی مانشت وجود داره و من قبل از ورودم هم فکر می کردم اینجوریه اصلا این طور نیست کسایی که نتونستن نرم افزار شریف قبول بشن الگوریتم می زنند. من فکر می کردم خودم تنها کسی هستم که با علاقه الگوریتم رو انتخاب اولم بوده ولی وقتی همکلاسیام رو شناختم از ده نفر حداقل هشت نفرشون رو مطمئن هستم که نرم افزار شریف رو هم می تونستند انتخاب کنند ولی به خاطر علاقه الگوریتم رو انتخاب کردند.
۹
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , سعید زارع , iCanDoIt , بنفشه , Ms. Saba , MajidManesht2012 , gunnersregister , haveking , SASSAN.S , kilookiloo , aali361 , zedka
ارسال:
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ ق.ظ
RE: الگوریتم محاسبات شریف
سلام دوست عزیز
عذر خواهی میکنم من میخوام یکی از دروس الگوریتم پیشرفته الگوریتم تصادفی یا هردوش رو به عنوان مستمع آزاد بیام سر کلاس دانشگاه شریف...... میخوام ببینم برای ترم جدید این درس دانشگاتون ارائه میشه یا نه ممنون میشم راهنمائیم کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ق.ظ)atish404 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
عذر خواهی میکنم من میخوام یکی از دروس الگوریتم پیشرفته الگوریتم تصادفی یا هردوش رو به عنوان مستمع آزاد بیام سر کلاس دانشگاه شریف...... میخوام ببینم برای ترم جدید این درس دانشگاتون ارائه میشه یا نه ممنون میشم راهنمائیم کنید

نه این ترم الگوریتم تقریبی ، الگوریتم داده های حجیم ، الگوریتم موازی ارائه شده

One day the hands of fate must be forced
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahrmb , atish404
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۳۵ ق.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ق.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  این پاسخ پستی هست که نمی دونم چرا پاک شد ولی شاید مفید باشه. (خلاصه سوال این بود که الگوریتم شریف چی هست! و از کی هست و چجوری دانشجو گرفته میشه)

ببینید حداقل از زمانی که دکتر قدسی توی دانشکده مهندسی کامپیوتر هستند دروس الگوریتم داره توسط ایشون ارائه میشه. دقیق تر به
مراجعه کنید و اینجا
هم آثاری از سال ۱۳۸۴ از دانشجوهای دکترا توی الگوریتم هست. که مطمئن باشید خیلی قدیمی تر هست پس گرایش جدیدی نیست.
منتاها شریف به صورت های مختلف دانشجو گرفته. برخی اوقات مثل دانشگاه تهران گرایش جدای کنکور گرفته. بعضی موقع ها با مهندسی نرم افزار گرفته ولی بعد از ترم اول باید گرایش انتخاب میشده و گاهی هم مثل سال گذشته توی مهندسی نرم افزار ولی توی دوتا کد رشته گرفته که آخرش مدرک مهندسی نرم افزار بدن و کسی نگران مدرک نشه!!

در رابطه با این رشته بگم که در حال حاضر اساتید دکتر قدسی و دکتر محمد علی آبام و دکتر حمید ضرابی زاده ارئه می کنند. دروس انتخابی هم الگوریتم پیشرفته و الگوریتم تصادفی و الگوریتم تقریبی و الگوریتم داده های حجیم و هندسه محاسباتی و پردازش موازی و نظریه بازی ها و ... هست.

توی نرم افزار شریف باید ۷ تا درس پاس کنید که ۴ تاش باید گرایش اصلی (مثل الگوریتم یا سیستم یا نرم افزار) باشه و ۲ تاش باید از گرایش غیر تخصصی نرم افزار باشه و یکیش هم بین این دو انتخابی. قوانین دقیق تر توی سایت هست.

یه چیز جالب بگم. برعکس تفکری که توی مانشت وجود داره و من قبل از ورودم هم فکر می کردم اینجوریه اصلا این طور نیست کسایی که نتونستن نرم افزار شریف قبول بشن الگوریتم می زنند. من فکر می کردم خودم تنها کسی هستم که با علاقه الگوریتم رو انتخاب اولم بوده ولی وقتی همکلاسیام رو شناختم از ده نفر حداقل هشت نفرشون رو مطمئن هستم که نرم افزار شریف رو هم می تونستند انتخاب کنند ولی به خاطر علاقه الگوریتم رو انتخاب کردند.

ممنون میشم پیام های خصوصی تون رو چک کنید
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ق.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  یه چیز جالب بگم. برعکس تفکری که توی مانشت وجود داره و من قبل از ورودم هم فکر می کردم اینجوریه اصلا این طور نیست کسایی که نتونستن نرم افزار شریف قبول بشن الگوریتم می زنند. من فکر می کردم خودم تنها کسی هستم که با علاقه الگوریتم رو انتخاب اولم بوده ولی وقتی همکلاسیام رو شناختم از ده نفر حداقل هشت نفرشون رو مطمئن هستم که نرم افزار شریف رو هم می تونستند انتخاب کنند ولی به خاطر علاقه الگوریتم رو انتخاب کردند.

کاملا باهاتون درباره پاراگراف آخرتون موافقم و من این طرز فکر توی مانشت خیلی میبینم در صورتی که منم با علاقه تهران و گرایشم انتخاب کردم ولی اینجا یه عده که هیچ شناختی ندارن بیخود اظهار نظر میکنن Dodgy

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SASSAN.S
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۰ ب.ظ
الگوریتم محاسبات شریف
متاسفانه بعضی ها از رو حدس و گمان اظهار نظر میکنن و آمار میدن. کنکور ارشد کامپیوتر هم برپایه الگوریتم هست. و یکی از رشته ای تاپ که هر دانشگاهی نمیتونه پذیرش داشته باشه.
۱
۱
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۹ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
الگوریتم محاسبات شریف
(۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ)SASSAN.S نوشته شده توسط:  تو درست بشی کافیه حداقل مثل تو اون مدیریت دروغگو نیستم.
احترام خودتون رو نگه دارید. شما وقتی هنوز دبیرستان بودید من اینجا مشکل انتخاب رشته‌ی ملت رو حل و فصل می‌کردم.

این کارنامه‌ی اولیه اون دوستم که معماری خونده بود. رتبه‌ی نرم‌افزارش ۴۲۸ هست:
[تصویر:  456648_qie8_1.jpg]

این هم قسمتی از انتخاب رشته‌ش که الگوریتم تهران به ترتیب انتخاب ۲۵ و ۲۶ش بوده:
[تصویر:  456648_ezpc_2.jpg]

و این هم نتیجه‌ی نهایی که روزانه رو قبول نشده ولی شبانه رو شده. آخرین رتبه‌ی قبولی شبانه هم ۷۵ بوده که میشه حوالی ۴۸۰/ البته بعید می‌دونم در این حد آگاهی داشته باشید که آخرین رتبه‌ی قبولی که زده ۷۵، معنیش این نیست که رتبه‌ی نرم‌افزار طرف ۷۵ بوده.
[تصویر:  456648_9jj3_3.jpg]

در ضمن آخرین قبولیِ روزانه‌ی الگوریتم تهران هم رتبه‌ش ۹۳ بوده که رتبه‌ی اصلی‌ش میشه حوالی ۳۰۰، با آماری که در اینجا زده (۲۹۹ الگوریتم روزانه قبول شده) هم همخونی داره:

۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Computer92 , ftmbghrn , aali361 , saeedzare74
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ ب.ظ
الگوریتم محاسبات شریف
(۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ ب.ظ)SASSAN.S نوشته شده توسط:  متاسفانه بعضی ها از رو حدس و گمان اظهار نظر میکنن و آمار میدن. کنکور ارشد کامپیوتر هم برپایه الگوریتم هست. و یکی از رشته ای تاپ که هر دانشگاهی نمیتونه پذیرش داشته باشه.
کجا قایم شدی سایت رو گرفته بودی روی سرت، بیا اینم مدرک دیدی با ۴۳۰ شبانه‌ی الگوریتم قبول شده بودند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedzare74
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ ب.ظ)SASSAN.S نوشته شده توسط:  متاسفانه بعضی ها از رو حدس و گمان اظهار نظر میکنن و آمار میدن. کنکور ارشد کامپیوتر هم برپایه الگوریتم هست. و یکی از رشته ای تاپ که هر دانشگاهی نمیتونه پذیرش داشته باشه.
کجا قایم شدی سایت رو گرفته بودی روی سرت، بیا اینم مدرک دیدی با ۴۳۰ شبانه‌ی الگوریتم قبول شده بودند

سلام بنظرتون امسال با توجه به کم شدن ظرفیتا و زیاد شدن سهمیه ها با چ رتبه ای میشه قبول شد؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۰۴ ب.ظ
الگوریتم محاسبات شریف
(۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ب.ظ)saeedzare74 نوشته شده توسط:  سلام بنظرتون امسال با توجه به کم شدن ظرفیتا و زیاد شدن سهمیه ها با چ رتبه ای میشه قبول شد؟
اصلا نمی‌شه گفت. بهترین کار این هست که یک درصد هم به نتیجه فکر نکنید و به کار و زندگی‌تون برسید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedzare74

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۵۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۲۴۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۵۵ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close