زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰

ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰
[تصویر:  41887_1_1379097903.jpg]

با سلام به همگی دوستان Heart

هدف از این تاپیک تمامی صحبت‌ها و اخبار و اطلاعات تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۰ است، و هر اطلاعاتی در مورد تکمیل ظرفیت رو اینجا قرار بدیم ،هرکی میدونه که هر واحدی در سال گذشته با چه رتبه هایی رو در تکمیل ظرفیت پذیرفته، و هر اطلاعاتی مفیدی در این مورد از کارنامه تا بقیه موارد در این تاپیک قرار بدین...

با تشکر

TongueCoolAngel
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maedeh , ati , alime , khoofi66 , Fahrenheit , **sara** , شاپری
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط saba59.)
::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها::
اسم این بخش رو بذارین اندر احوالات برزخین. چون ما که واقعا تو برزخیم . نه رد شدیم و نه قبول!!!
سال گذشته که اولین سری تکمیل ظرفیت ۱۶ مهر اومد. اگه امسال هم اینقدر دیر بیاد من که مردم....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ق.ظ، توسط mosavat.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۴ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  اسم این بخش رو بذارین اندر احوالات برزخین. چون ما که واقعا تو برزخیم . نه رد شدیم و نه قبول!!!
سال گذشته که اولین سری تکمیل ظرفیت ۱۶ مهر اومد. اگه امسال هم اینقدر دیر بیاد من که مردم....

واقعا باید بزارن برزخی‌ها

راستی لطفا رتبه خودتون و نفر آخر قبولی و نوع سهمیه رو بنویسین، اگرم کارنامه بزاریم که خیلی بهتره...

دوستان عزیز طبق گفته یکی از کارمندان مرکز آزمون امسال تکمیل ظرفیت در هفته دوم مهر خواهد بود...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khoofi66
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ ب.ظ
سلام
یه سوال در مورد تکمیل ظرفیت دارم: من امسال تهران شمال قبول شدم، اگه ثبت نام نکنم تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات شرکت داده می شم؟
ممنون

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۵۲ ب.ظ
RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها::
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال در مورد تکمیل ظرفیت دارم: من امسال تهران شمال قبول شدم، اگه ثبت نام نکنم تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات شرکت داده می شم؟
ممنون
نه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۸ ب.ظ
درمورد هوش‌، اگه کسی اطلاعات داره بذاره..
هوش سه تا دانشگاه داره‌، قزوین‌، مشهد و علوم تحقیقات..
میخوام ببینم اینا در ۲مرحله مهر و بهمن‌، کلا چقدر میگیرن و نحوه قبولی چطوره..
ممنون.
به امید قبولی همه عزیزان..
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
منم همینطور.... لطفا راجب هوش اطلاعات کاملی بذارید مثلا اینکه ما که رتبمون ۲۰۰ به بالا شده اگه تکمیلیه علوم تحقیقات قبول نشیم مشهد یا قزوین قبول می شیم؟ ..... اخرین رتبه قبولیه این مراکز چند بوده؟ ..... و هر چی به ذهنتون می رسه.... ممنون از لطف همتون
من که دارم دوباره بساط خوندنو علم می کنم ولی شاید حرفاتون کمی امیدوارم کنه ... لطفا اگه به بچه های این ۳ مرکز دسترسی دارید یه خبری بدید
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ
لطفا در مورد معماری هر کسی اطلاعی داره بزاره من ۶۹ معماری علوم تحقیقات شدم آخرین رتبه قبولی امسال ۲۶ بوده موندم چه کنم؟ بچه هایی که پارسال توی تکمیل ظرفیت قبول شدن لطفا مشاوره بدن ؟

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ب.ظ
من که ۱۲۵ نرم افرار علوم تحقیقات هستم. نمی دونم وضعیت خودم چی میشه . ولی از یکی از دوستام شنیدم که پارسال و سال قبل رتبه های ۱۴۰ و ۱۵۰ تو تکمیل ظرفیت علوم قبول شدن. امیدوارم امسال خدا کمک کنه اسم من هم اون ته های لیست علوم در بیاد. راستش اینقدر ۱ سال به عشق علوم درس خوندم که دلم نمیاد به جای دیگه ای فکر کنم.

امیدوارم همه برزخی‌ها به خواستشون برسن.
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۴۴ ق.ظ
نرم افزار خیلی خیلی خوب میگیره
پارسال یکی از دوستای من با سهمیه‌ی عادی انتخاب علوم تحقیقات رتبه ش هم شده بود۲۹۱
و آخرین نفر قبول پارسال برای نرم افزار ۷۴ بود
تزاز آخرین فرد قبول ۶۹۳۲ و تراز ایشون ۶۲۲۱
توی تکمیل ظرفیت بهمن ماه .. دومی بهمن ماه اعلام میشه دیگه؟ خلاصه توی دومی علوم تحقیقات همدان قبول شد
که توی دفترچه من ندیدم همچین واحدی رو
ولی کارنامه‌ی اولیه ش رو دارم خواستید میذارم
اون کارنامه‌ی تکمیل ظرفیتش رو هم دیده بودم ولی الان نمیدونم از کجای سایت آزمون باید بردارمش که اونم براتون بذارم

امسال که فکر کنم بیشتر هم بگیره ..

منم که امسال شرکت کردم و آزاد مکاترونیک دادم علوم تحقیقات و سهمیه عادی، کارنامه م رو توی اون تاپیک هم گذاشتم
رتبه م ۵۵ شده و آخرین فرد قبول ۴۸
ترازم هم ۵۱ ئی با نفر آخر فرق داره
حالا هم عین لاشخور‌ها نشستم ببینم قبول میشم یا نه Big Grin
۴
۰
ارسال: #۱۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۹ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  لطفا در مورد معماری هر کسی اطلاعی داره بزاره من ۶۹ معماری علوم تحقیقات شدم آخرین رتبه قبولی امسال ۲۶ بوده موندم چه کنم؟ بچه هایی که پارسال توی تکمیل ظرفیت قبول شدن لطفا مشاوره بدن ؟
احتمال قبول شدن شما در تهران ۵۰% هستش‌، من از ۲۶ نفری که علوم تحقیقات قبول شدن ۵ نفر رو شخصا میدونم که ثبت نام نمیکنن(از جمله خودم Big Grin) میدونم که از الان تا وسط مهر که جواب تکمیل بیاد درس خوندن سخته‌، ولی به نظر من اگر هم نمیتونی شروع کنی حداقل ۲ تا درس مرتبط (مثلا منطقی و معماری یا گسسته و منطقی) رو تا اون موقع تموم کن که اگه قبول نشدی زیاد پیشیمون نشی
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  من که ۱۲۵ نرم افرار علوم تحقیقات هستم. نمی دونم وضعیت خودم چی میشه . ولی از یکی از دوستام شنیدم که پارسال و سال قبل رتبه های ۱۴۰ و ۱۵۰ تو تکمیل ظرفیت علوم قبول شدن. امیدوارم امسال خدا کمک کنه اسم من هم اون ته های لیست علوم در بیاد. راستش اینقدر ۱ سال به عشق علوم درس خوندم که دلم نمیاد به جای دیگه ای فکر کنم.

امیدوارم همه برزخی‌ها به خواستشون برسن.
منم دوستم شده ۱۴۲ علوم تحقیقات‌، سرباز هم هست‌، اگه قبول نشه کارش تمومه
ایشالا هر ۲ تون قبول شین
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۴ ق.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  منم که امسال شرکت کردم و آزاد مکاترونیک دادم علوم تحقیقات و سهمیه عادی، کارنامه م رو توی اون تاپیک هم گذاشتم
رتبه م ۵۵ شده و آخرین فرد قبول ۴۸
ترازم هم ۵۱ ئی با نفر آخر فرق داره
حالا هم عین لاشخور‌ها نشستم ببینم قبول میشم یا نه Big Grin
شما قبولی خیالت راحت‌، به نظر من برو ته توی استادا و واحد‌ها رو در بیار . اتفاقا گروه معماری کامپیوتر و مکاترونیک ارشد علوم تحقیقات یکیه. اینم برنامه نیمسال گروه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aryaeei , saba59 , _maryam_
ارسال: #۱۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ ق.ظ
علوم تحقیقات تهران ویعنی اگه تهران ۵۰ درصده قزوین چطور یکی از بچه های مانشت گفت قزوین هم شانس دارم .من کلا میخوام رزرو کنم دارم انشالا از فردا برای سراسری استارت میزنم .

۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۱ ق.ظ
بچه‌ها کسی میدونه با ۶۴ هوش علوم تحقیقات احتمال قبولی تو تکمیل ظرفیت چقدره؟ Sad((
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۸ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی میدونه با ۶۴ هوش علوم تحقیقات احتمال قبولی تو تکمیل ظرفیت چقدره؟ Sad((

وضعیت شما تو هوش دقیقا مثل من تو معماری آخرین رتبه قبولی هوش چند بوده؟ میگن ۲/۵ برابر یا سه برابر همون رتبه قبولی رو اعلام مینن.

۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۵۷ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی میدونه با ۶۴ هوش علوم تحقیقات احتمال قبولی تو تکمیل ظرفیت چقدره؟ Sad((

وضعیت شما تو هوش دقیقا مثل من تو معماری آخرین رتبه قبولی هوش چند بوده؟ میگن ۲/۵ برابر یا سه برابر همون رتبه قبولی رو اعلام مینن.

۲۸ آخرین رتبه‌ی قبولی بوده
نمیدونید دارم از استرس میمیرم Sad(
فقط برام مقدوره علوم تحقیقات تهران برم
۲/۵ برابر برای علوم تحقیقات تهران میگیرن؟ شما مطمیینید؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۷۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۶۸۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۴۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close