زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰

ارسال: #۶۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ب.ظ
::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها::
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ)hadiabc نوشته شده توسط:  سلام به همگی
بچه‌ها من شنیدم امسال برای تکمیل ظرفیت باید حتما ثبت نام کنید

ببینید اینها شایعست لطفا جو سازی نکنید .دوستمون hamed-jon بارها تو همین تاپیک نشان دادن که نیازی به ثبت نام نیست.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_jon
ارسال: #۶۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ ب.ظ
RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها::
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ)hadiabc نوشته شده توسط:  سلام به همگی
بچه‌ها من شنیدم امسال برای تکمیل ظرفیت باید حتما ثبت نام کنید

ببینید اینها شایعست لطفا جو سازی نکنید .دوستمون hamed-jon بارها تو همین تاپیک نشان دادن که نیازی به ثبت نام نیست.

دوستان طبق تماسی که من با مرکز آزمون گرفتم , و جوابی که در سایتشون با این لینک:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در منوی بالای صفحه قسمت " سوالات متداول" >سوال ۲ مشاهده میکنید‌، نوشتن نیازی به ثبت نام نیست‌، ولی بازم خودتون میدونید...Heart
۰
۰
ارسال: #۶۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ق.ظ
سلام بچه ها.
من امسال برای اولین بار ارشد آزاد شرکت کردم. متاسفانه از نحوه گزینش آزاد هیچی نمیدونستم و نرم افزار تهران جنوب رو زدم.
نمره هامم‌:
زبان ۷۳/۳
ریاضیات ۱۱/۷
دروس مشترک ۲۹/۳
تخصصی نرم افزار ۱۸/۳

نمره کلم ۶۱۱۱ و رتبه‌ام ۳۲۵ شد. (نمره آخرین نفر قبولی ۶۹۳۰ و رتبه اش ۱۰۴ شده.) حد نصابم نوشته ۴۰۰۰ که نمیدونم چیه؟

یعنی الان هیچ جوری توی شهرستانای دیگه تو تکمیل ظرفیت شرکت داده نمیشم؟؟؟
میخواستم بدونم این حد نصاب چیه؟
و با این درصدا به نظرتون کدوم شهرستونا می تونستم قبول بشم؟ ملایر؟ بروجرد؟... (برای سال دیگه می پرسم که اشتباه امسالو تکرار نکنم.)
مرسی از جوابتون.
ایشاا... همتون قبول شین.
۰
۰
ارسال: #۶۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ ق.ظ
آغاز ثبت نام قبولیهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد/ زمان تکمیل ظرفیت
ثبت نام کلاسهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شنبه آغاز شده و به مدت دو روز ادامه دارد، همچین کلاسهای درس این مقطع در دانشگاه آزاد از اول مهرماه شروع می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از امروز شنبه ۱۹ شهریورماه آغاز شد و تا روز دوشنبه ۲۱ شهریورماه ادامه دارد همچنین کلاسهای درس از اول مهرماه آغاز می شود.

برخی رشته های کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در بیش از یک واحد دانشگاهی در تهران دایر است. داوطلبانی که یکی از این رشته‌ها را انتخاب کرده اند با اولویت نمره کل، رعایت حد نصاب قبولی و در حد ظرفیت پذیرش، ابتدا در واحد دانشگاهی انتخابی و در صورت عدم پذیرش در دیگر واحدهای دانشگاهی مستقر در تهران گزینش شده اند.
سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولان ۳ سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست.

همچنین نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، هفته آخر شهریورماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود.

به گزارش مهر، در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۰ دانشگاه آزاد، ۳۴ هزار نفر در یک هزار و ۶۵۱ کد رشته محل پذیرفته شدند که از این تعداد ۵۷ درصد داوطلبان مرد و ۴۳ درصد زن هستند و حدود ۳ هزار نفر هم در بخش بدون آزمون پذیرفته شده اند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou , Fahrenheit , maniya , hsh88 , _maryam_
ارسال: #۶۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ق.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  همچنین نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، هفته آخر شهریورماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود.

پناه بر خدا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: anet_eli , Fahrenheit
ارسال: #۶۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ
کسی نیست جواب مارو بده؟
۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
من امسال برای اولین بار ارشد آزاد شرکت کردم. متاسفانه از نحوه گزینش آزاد هیچی نمیدونستم و نرم افزار تهران جنوب رو زدم.
نمره هامم‌:
زبان ۷۳/۳
ریاضیات ۱۱/۷
دروس مشترک ۲۹/۳
تخصصی نرم افزار ۱۸/۳

نمره کلم ۶۱۱۱ و رتبه‌ام ۳۲۵ شد. (نمره آخرین نفر قبولی ۶۹۳۰ و رتبه اش ۱۰۴ شده.) حد نصابم نوشته ۴۰۰۰ که نمیدونم چیه؟

و با این درصدا به نظرتون کدوم شهرستونا می تونستم قبول بشم؟ ملایر؟ بروجرد؟... (برای سال دیگه می پرسم که اشتباه امسالو تکرار نکنم.)
مرسی از جوابتون.
ایشاا... همتون قبول شین.

تو تکمیل ظرفیت که هیچی معلوم نمیشه.... نحوه گزینش هم بر اساس ترازی هست که بدست آوردی!!! یه ذره بعیده که از تهران قبول شی ولی حتما از یه جایی قبول میشی (مثل بوشهر یا جاهای دیگه)
واسه شرکت هم تو تکمیل ظرفیت شما باید صبر کنی (همه کارا رو خودشون انجام میدن)

ایشالله قبول میشی ...نگران نباش
۰
۰
ارسال: #۶۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  یعنی الان هیچ جوری توی شهرستانای دیگه تو تکمیل ظرفیت شرکت داده نمیشم؟؟؟
مرسی از جوابتون.
ایشاا... همتون قبول شین.
با ۶۱۰۰ شاید تکمیل ظرفیت قزوین میاوردی‌، اراک هم قبول میشدی. میتونی نمره آخرین فرد قبولی رو توی کارنامه شهرهای مختلف ببینی
۰
۰
ارسال: #۶۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۸ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  یعنی الان هیچ جوری توی شهرستانای دیگه تو تکمیل ظرفیت شرکت داده نمیشم؟؟؟
مرسی از جوابتون.
ایشاا... همتون قبول شین.
با ۶۱۰۰ شاید تکمیل ظرفیت قزوین میاوردی‌، اراک هم قبول میشدی. میتونی نمره آخرین فرد قبولی رو توی کارنامه شهرهای مختلف ببینی

کجا میشه نگاه کرد؟؟؟؟؟؟ "میتونی نمره آخرین فرد قبولی رو توی کارنامه شهرهای مختلف ببینی"
۰
۰
ارسال: #۷۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ق.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  آغاز ثبت نام قبولیهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد/ زمان تکمیل ظرفیت
ثبت نام کلاسهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شنبه آغاز شده و به مدت دو روز ادامه دارد، همچین کلاسهای درس این مقطع در دانشگاه آزاد از اول مهرماه شروع می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از امروز شنبه ۱۹ شهریورماه آغاز شد و تا روز دوشنبه ۲۱ شهریورماه ادامه دارد همچنین کلاسهای درس از اول مهرماه آغاز می شود.

برخی رشته های کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در بیش از یک واحد دانشگاهی در تهران دایر است. داوطلبانی که یکی از این رشته‌ها را انتخاب کرده اند با اولویت نمره کل، رعایت حد نصاب قبولی و در حد ظرفیت پذیرش، ابتدا در واحد دانشگاهی انتخابی و در صورت عدم پذیرش در دیگر واحدهای دانشگاهی مستقر در تهران گزینش شده اند.
سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولان ۳ سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست.

همچنین نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، هفته آخر شهریورماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود.

به گزارش مهر، در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۰ دانشگاه آزاد، ۳۴ هزار نفر در یک هزار و ۶۵۱ کد رشته محل پذیرفته شدند که از این تعداد ۵۷ درصد داوطلبان مرد و ۴۳ درصد زن هستند و حدود ۳ هزار نفر هم در بخش بدون آزمون پذیرفته شده اند.

وای چقدر خوب
خیلی خوشحال شدم
اینطوری حداکثر تکلیف همه تا ۴مهر معلومه
آدم خدای نکرده قبول نشه هم از اوایل مهر میتونه شروع کنه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khoofi66
ارسال: #۷۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط _maryam_.)
کارنامه اولیه و کارنامه تکمیل ظرفیت سال گذشته‌ی دوستم رو براتون اینجا میذارم
نرم افزار علوم تحقیقات با رتبه‌ی ۲۹۱

این کارنامه اولیه:

این کارنامه در تکمیل ظرفیت که به تاریخ ۲۲/۰۷/۱۳۸۹ اعلام شده

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fahrenheit , maniya , parimehraban , **sara** , sogol67 , khoofi66 , Hosein_2003 , bahramwhh , hamed_jon , saba7 , rozh66
ارسال: #۷۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ ق.ظ
جالبه اول ۷۴ نفر گرفته‌، بعد شده ۱۶۶ نفر!
در دومین کارنامه هم مردوده‌، اما نتیجه اش‌، قبولی در یه دانشگاه دیگست! اونم به قول شما توی مهر‌، نه توی بهمن !
یعنی میشه امیدوار بود .
ایشاالله همه قبولیم .. Wink
۰
۰
ارسال: #۷۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط maniya.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ)genral نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
نمره هامم‌:
زبان ۷۳/۳
ریاضیات ۱۱/۷
دروس مشترک ۲۹/۳
تخصصی نرم افزار ۱۸/۳

مرسی از جوابتون.
ایشاا... همتون قبول شین.

تو تکمیل ظرفیت که هیچی معلوم نمیشه.... نحوه گزینش هم بر اساس ترازی هست که بدست آوردی!!! یه ذره بعیده که از تهران قبول شی ولی حتما از یه جایی قبول میشی (مثل بوشهر یا جاهای دیگه)
واسه شرکت هم تو تکمیل ظرفیت شما باید صبر کنی (همه کارا رو خودشون انجام میدن)

ایشالله قبول میشی ...نگران نباش
تهران جنوب گزینش شهرستان نداره, اگر علوم تحقیقات زده بودین گزینش می شدین برای شهرستان, از یه خانمی که رتبش نزدیکای ۳۰۰ بود پرسیدم گفتن من در تکمیل ظرفیت دوم نرم افزار ساوه قبول شدم.

(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  کارنامه اولیه و کارنامه تکمیل ظرفیت سال گذشته‌ی دوستم رو براتون اینجا میذارم
نرم افزار علوم تحقیقات با رتبه‌ی ۲۹۱

این کارنامه اولیه:

این کارنامه در تکمیل ظرفیت که به تاریخ ۲۲/۰۷/۱۳۸۹ اعلام شده

پس بچه هایی که تا رتبه ۱۶۶ نرم علوم رو آوردن مطمئن باشن که تهران قبولن حتی ممکن هست بیشتر هم بگیرن, بقیه رتبه‌ها هم میرن برای شهرستان.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال: #۷۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ق.ظ
بله البته از نیمه دوم رفت دانشگاه

حالا میگید همه قبولیم .. آخه نرم افزار خیلی خوب میگیره
ولی من مکاترونیک شرکت کردم و دل و روده م داره میاد تو دهنم
فکر میکنم نکنه تکمیل ظرفیت اصلا نگیره؟
هفت تا فاصله دارم با آخری..
۱
۰
ارسال: #۷۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ق.ظ
سوال: آیا بنده نوعی که به فرض مثال برق اراک شرکت کرده‌ام و در اعلام نتایج اولیه مردود شده ام، در تکمیل ظرفیت با اولویت اراک شرکت داده می شوم (یعنی با همان داوطلبانی که اراک شرکت کرده اند مقایسه می شوم) یا نه؟
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۲۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۴ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۰۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۳۱ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۶۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close