زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون جامع پارسه و مهستان برای ارشد ۹۲

ارسال: #۱۶
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ، توسط alirrrrrr.)
والا من که به شخصه اصلا ندیدم! ولی یکی از دوستام کتاباش . گرفته بود و آزموناشم میرفت به هیج وجه راضی نبود!!نتیجه ای هم نگرفت.من فکر میکنم مهستان توی گروه علوم پایه قوی باشه.پارسه توی بخش فنی مهندسی.مدرسان شریف توی مهندسی برق!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ
RE: آزمون جامع پارسه و مهستان برای ارشد ۹۲
(۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  ماهان سوالاتش چطوره؟

من ماهان رفتم سوالاش افتضاح بود.ماهان فقط برای رشته های انسانی مثل مدیریت به درد می خوره .برای رشته ما سوالاش افتضاح بود

با خدا باش و پادشاهی کن...

فان مع العس یسری...
ان مع العصر یسری
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam_ak
ارسال: #۱۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط saeid1389.)
من تمام صحبت های بچه های مانشت رو تو این زمینه خوندم به این نتیجه رسیدم که آزمونهای پارسه خوبه اما ۰۰۰ ۴۹۰ نمی ارزه، بالاخره دیروز رفتم و آزمون های مهستان رو شرکت کردم (۸ مرحله : ۴ تا ۲۵ درصد ، دوتا ۵۰ درصد ، دوتا هم ۱۰۰ درصد=۰۰۰ ۲۴۰ )
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ
RE: آزمون جامع پارسه و مهستان برای ارشد ۹۲
(۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  ماهان سوالاتش چطوره؟

شنیدم که ازش تعریف نمی کنن. دوستم که پارسال رفته بود هی بدو بیراه می گفت به اینا(ماهان رو میگم).
از بین پارسه - پوران - نصیر - سنجش تکمیلی یکی رو باید انتخاب کرد.(از مدرسان اطلاعی ندارم).
موفق باشی.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۵۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۳۷ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۵۶۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۷۸۳ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۳۷ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۱۱ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374
  راهنمای کامل برای آزمون تافل mavin1200 ۱ ۲,۴۲۸ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close