زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰

ارسال: #۴۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ ق.ظ
RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها::
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  

بابا بی خیال این طور نیست که به اندازه جای خالی بردارند. تا اونجا که من می دونم همین تعداد که الان برداشتن تو تکمیل ظرفیت هم برمی دارند یعنی کاری ندارند الان ۷ تا جای خالی دارند پس اسم ۷ نفر رو اعلام کنند. یه تعدادی رو در نظر دارند که همون رو برمی دارند مثلا ۲۰ نفر.
تا اونجا که من می دونم سیستمشون این طوره.

ولی منطق حکم میکنه که صبر کنن ببینن کی ثبت نام میکنه کی نمیکنه بعدا بر اساس اون تکمیل ظرفیت کنن. آخه اینجوری که شما میگید اصلا جالب به نظر نمیرسه
چر این تعدادی رو که میخوان برای تکمیل ظرفیت بردارن همون اول برنمیدارن ؟!!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)maniya نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ق.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  آره دیگه دوستان، من که گفتم هیچ کاری ما نباید بکنیم و خودشون انجام میدن

ولی خوب حتما یه چیزایی رو مدنظر دارن‌، مثلا اینکه تا جایی که میشه اسمتو توی نزدیکترین جایی که انتخاب کردی بزنن، البته فکر کنم...

ولی من شنیدم که به جایی که انتخاب کردی و شهری که زندگی میکنی ربطی نداره. مثلا علوم تحقیقات ممکنه از رتبه ۲۰۰ تا ۳۰۰ رو یه شهری بفرسته و ۳۰۰ تا ۴۰۰ رو یه شهره دیگه. یه جایی خوندم که برای نرم افزار پارسال تا رتبه ۷۰۰ رو گرفته. کسی اطلاعات دقیق تری داره؟ اینکه هر واحد علوم تحقیقات چه رتبه هایی رو پارسال گرفته؟
دوست عزیز یعنی چی که پارسال تا ۷۰۰ گرفته؟
یعنی تکمیل ظرفیت فقط در بین کسانی است که در علوم تحقیقات بودن؟ یعنی شاید ۷۰۰ علوم تحقیقات قبول بشه ولی ۱۰۰ شهرستان قبول نشه؟

دوستان کسی نمیدونه طریقه بررسی یه رتبه در شهرستان و یه رتبه در یکی از واحد های علوم تحقیقات چطوریه؟

یعنی مثلا کسی که رتبه ۱۰۰ در شهرستان گرفته با کسی که رتبه ۱۰۰ در یکی از واحدهای علوم تحقیقات گرفته یکی هست؟
در مجموع به نظرتون تا چه رتبه هایی در شهرستان‌ها یا علوم تحقیقات پذیرفته میشن؟
میشه آخرین رتبه هایی که شنیدین یا میدونین رو بگین چند بوده؟!!!! Sad
۰
۰
ارسال: #۴۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۱ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  دوست عزیز یعنی چی که پارسال تا ۷۰۰ گرفته؟
یعنی تکمیل ظرفیت فقط در بین کسانی است که در علوم تحقیقات بودن؟ یعنی شاید ۷۰۰ علوم تحقیقات قبول بشه ولی ۱۰۰ شهرستان قبول نشه؟

دوستان کسی نمیدونه طریقه بررسی یه رتبه در شهرستان و یه رتبه در یکی از واحد های علوم تحقیقات چطوریه؟

یعنی مثلا کسی که رتبه ۱۰۰ در شهرستان گرفته با کسی که رتبه ۱۰۰ در یکی از واحدهای علوم تحقیقات گرفته یکی هست؟

بچه‌ها کنکور آزاد خودش یه چیز رو هواییه‌! شما میخواهید تکمیل ظرفیت رو پیش بینی کنید !!؟؟
میدونم چه استرسی دارید الان‌، ولی با این حساب کتابا فقط استرستون بیشتر میشه‌، بهترین راه اینه که تا مهر فراموشش کنید(به روی خودتون نیارید) و الان بشینید یه برنامه ریزی بلند مدت واسه کنکور ۹۱ کنید.
چون جواب تکمیل ظرفیت ۲ حالت داره‌: یا ایشالا قبول میشید که در این صورت اون برنامتون رو جر میدید و میرید سر کلاس Angel
یا اینکه قبول نمیشید و در نتیجه حداقل برنامتون رو دارید و کمتر عقب میفتین Big Grin
به من اعتماد کنید‌، اگه قرار باشه قبول نشید‌، خیلی بهتره از الان واسه بعدش برنامه داشته باشید تا اینکه اون موقع دوباره یه بار دیگه بخواهید شوکه بشید‌، تا خودتون رو پیدا کنید زمان رفته !! Huh
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou
ارسال: #۴۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۹ ق.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  دوست عزیز یعنی چی که پارسال تا ۷۰۰ گرفته؟

بچه‌ها کنکور آزاد خودش یه چیز رو هواییه‌! شما میخواهید تکمیل ظرفیت رو پیش بینی کنید !!؟؟
میدونم چه استرسی دارید الان‌، ولی با این حساب کتابا فقط استرستون بیشتر میشه‌، بهترین راه اینه که تا مهر فراموشش کنید(به روی خودتون نیارید) و الان بشینید یه برنامه ریزی بلند مدت واسه کنکور ۹۱ کنید.
چون جواب تکمیل ظرفیت ۲ حالت داره‌: یا ایشالا قبول میشید که در این صورت اون برنامتون رو جر میدید و میرید سر کلاس Angel
یا اینکه قبول نمیشید و در نتیجه حداقل برنامتون رو دارید و کمتر عقب میفتین Big Grin
به من اعتماد کنید‌، اگه قرار باشه قبول نشید‌، خیلی بهتره از الان واسه بعدش برنامه داشته باشید تا اینکه اون موقع دوباره یه بار دیگه بخواهید شوکه بشید‌، تا خودتون رو پیدا کنید زمان رفته !! Huh

آره حسین جان، داداش ما اینقدر استرس داشتیم واسه کنکور که اونطوری خراب کردیم، حالام اول آبان من عازم سربازیم و تنها نقطه امید کوچکمان همین تکمیل ظرفیت است...
آخه یکی از دوستان بنده با رتبه ای حدود ۱۲۷ در شهرستان سال پیش در تکمیل ظرفیت قبول شده،حالا موندم این آزاد چطوری قبول میکنه!!! شاید تابع رندوم میزنن: دی Tongue
۱
۰
ارسال: #۵۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ، توسط aryaeei.)
::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها::
بچه‌ها در مورد معماری علوم تحقیقات (تکمیل ظرفیت )نظری ندارید ؟تجربه سالهای پیش ؟

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۹ ق.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  دوست عزیز یعنی چی که پارسال تا ۷۰۰ گرفته؟

نه فقط بین بچه های علوم نیست, شهرستان هم اگر ثبت نام نکنند تکمیل ظرفیت میگیره, اما رتبه ۳۰۰ علوم تحقیقات تهران شانس قبولیش بیشتر از رتبه ۳۰۰ شهرستان هست چون علوم علاوه بر تهران تو شهرستان‌ها شعبه داره که تو دفترچه نیست و اگر کسی تهران قبول نشه می فرستن شهرستان, من آمار چندتاشونو در آوردم, تبریز و همدان و یزد و کرمان و بوشهر و ساوه, این شهرها خودشون دانشجو نمیگیرن بلکه علوم دانشجوهاشو میفرسته اونجاها, میتونین برین و رشته های تحصیلی تو این واحد هارو ببینین که ارشد کامپیوتر نرم افزار هست ولی تو دفترچه نیست. حالا اگر کسی اطلاع داره که علاوه بر شهرهایی که من گفتم آیا شهر دیگری هم هست خواهش میکنم اطلاع بدین.
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ ب.ظ
سلام
یکی سوال منو جواب میده؟
من ترازم ۵۲۰۰ شده زده بودم تهران جنوب و رتبم هم ۹۱۸ شده و رتبه آخرین نفر قبولی ۸۲ هستش
تکمیل ظرفیت کجا می تونم قبول بشم؟ اصلا برای تکمیل ظرفیت خودمون شهرو انتخاب می کنیم یا خودشون؟
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ)roozgard نوشته شده توسط:  سلام
یکی سوال منو جواب میده؟
من ترازم ۵۲۰۰ شده زده بودم تهران جنوب و رتبم هم ۹۱۸ شده و رتبه آخرین نفر قبولی ۸۲ هستش
تکمیل ظرفیت کجا می تونم قبول بشم؟ اصلا برای تکمیل ظرفیت خودمون شهرو انتخاب می کنیم یا خودشون؟

برای تکمیل ظرفیت تا اونجایی که من میدونم نباید خودمون انتخاب کنیم و خودشون اعلام میکنند. شما که تهران جنوب زدین اگر ثبت نام‌ها به حد نصاب نرسه دوباره اعلام میکنند که من نمیخوام نا امیدت کنم اما رتبتون با نفر آخر خیلی فاصله داره.
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  لطفا در مورد معماری هر کسی اطلاعی داره بزاره من ۶۹ معماری علوم تحقیقات شدم آخرین رتبه قبولی امسال ۲۶ بوده موندم چه کنم؟ بچه هایی که پارسال توی تکمیل ظرفیت قبول شدن لطفا مشاوره بدن ؟

من پارسال ۶۱ بودم‌، تکمیل ظرفیت تا ۵۷ بیشتر نگرفت !!Sad
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ)maniya نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ)roozgard نوشته شده توسط:  سلام
یکی سوال منو جواب میده؟

برای تکمیل ظرفیت تا اونجایی که من میدونم نباید خودمون انتخاب کنیم و خودشون اعلام میکنند. شما که تهران جنوب زدین اگر ثبت نام‌ها به حد نصاب نرسه دوباره اعلام میکنند که من نمیخوام نا امیدت کنم اما رتبتون با نفر آخر خیلی فاصله داره.

ممنونم اما امکان داره اسمم برای شهر های دیگه در بیاد ؟
یا چون همون ابتدا که تهران جنوب زدم فقط برای این دانشگاه مد نظر قرار می گیرم.
۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ب.ظ)roozgard نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ)maniya نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ)roozgard نوشته شده توسط:  سلام
یکی سوال منو جواب میده؟

ممنونم اما امکان داره اسمم برای شهر های دیگه در بیاد ؟
یا چون همون ابتدا که تهران جنوب زدم فقط برای این دانشگاه مد نظر قرار می گیرم.
خواهش میکنم, راستش منم این چیزایی که گفتم بر اساس گفته های دیگران یا مطالبی که در سایت های مختلف خوندم بود. تهران جنوب مثل علوم تحقیقات نیست که شهر دیگه شعبه داشته باشه و اگر تهران قبول نشدی شهر دیگه بفرستن شما با همون تهران جنوب سنجیده خواهین شد اما برای اطلاع بیشتر از مرکز آزمون بپرسین.
۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط saba59.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ب.ظ)maniya نوشته شده توسط:  نه فقط بین بچه های علوم نیست, شهرستان هم اگر ثبت نام نکنند تکمیل ظرفیت میگیره, اما رتبه ۳۰۰ علوم تحقیقات تهران شانس قبولیش بیشتر از رتبه ۳۰۰ شهرستان هست چون علوم علاوه بر تهران تو شهرستان‌ها شعبه داره که تو دفترچه نیست و اگر کسی تهران قبول نشه می فرستن شهرستان, من آمار چندتاشونو در آوردم, تبریز و همدان و یزد و کرمان و بوشهر و ساوه, این شهرها خودشون دانشجو نمیگیرن بلکه علوم دانشجوهاشو میفرسته اونجاها, میتونین برین و رشته های تحصیلی تو این واحد هارو ببینین که ارشد کامپیوتر نرم افزار هست ولی تو دفترچه نیست. حالا اگر کسی اطلاع داره که علاوه بر شهرهایی که من گفتم آیا شهر دیگری هم هست خواهش میکنم اطلاع بدین.

دوست من علوم تحقیقات ۳۰ تا شعبه تو کل ایران داره حتی تو سیستان بلوچستان و هرمزگان و تقریبا تو تمام استانهای ایران شعبه داره. با مراجعه به سایت علوم به آدرس زیر می تونید کل شعبات رو ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اما اینکه چند تاشون رشته مثلا نرم افزار رو دارند و اینکه چطوری تو تکمیل ظرفیت بچه‌ها رو پخش می کنند تو شعبات نمی دونم.
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ق.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  آخه یکی از دوستان بنده با رتبه ای حدود ۱۲۷ در شهرستان سال پیش در تکمیل ظرفیت قبول شده،حالا موندم این آزاد چطوری قبول میکنه!!! شاید تابع رندوم میزنن:

دوست من می شه بگید رشته دوستتون چی بوده و کدوم دانشگاه زده بود و کجا قبول شده؟؟ آخه رتبش به من خیلی نزدیکه.
۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ب.ظ)hhh1322 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  لطفا در مورد معماری هر کسی اطلاعی داره بزاره من ۶۹ معماری علوم تحقیقات شدم آخرین رتبه قبولی امسال ۲۶ بوده موندم چه کنم؟ بچه هایی که پارسال توی تکمیل ظرفیت قبول شدن لطفا مشاوره بدن ؟

من پارسال ۶۱ بودم‌، تکمیل ظرفیت تا ۵۷ بیشتر نگرفت !!Sad

چطور تا ۵۷ گرفته وقتی سال ۸۶ ظرفیت رو توی سایت نصیر ۶۶ نفر اعلام کرده وشما رو تو قزوین نگرفتن ؟

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ)Parimehraban نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها من نرم افزار اراک زدم رتبه‌ام هم ۲۳۶ شده . کسی میدونه اراک هم تکمیل ظرفیت میده به جاهای دیگه ؟ آیا اراک هم یه شاخه از علوم تحقیقات هست ؟

ممنون میشم نظرتونام بدونم .

سلام دوست عزیز
والا نمیشه گفت حتمی شما قبولی یا نه!!!
اراک هم جزو دانشگاهای خوبه‌، توکل به خدا کنید و منتظر نتایج تکمیل ظرفیت باشین... Heart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال: #۶۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ ب.ظ
سلام به همگی
بچه‌ها من شنیدم امسال برای تکمیل ظرفیت باید حتما ثبت نام کنید.HuhHuh
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۴۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۰۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۶۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۷۰ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۷۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۴۹ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۴۱۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close