زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۰۰۶
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ب.ظ)bikhialbaw نوشته شده توسط:  سلام دوستان، خسته نباشید این اولین پست منه تو مانشت البته برا کنکور ۹۵
امیدوارم همه به خواسته هاشون برسن تو کنکور
یه چند تا سوال!
۱- پارسه ۲ تا آزمون جامع داره ولی مدرسان ۴ تا به نظرتون کدومشون بهتره؟ این نکته رو هم بگم من از اول با برنامه ریزی پارسه جلو رفتم هر چند عقبم از ازمون ۵۰ درصد اولش ولی با توجه به این کدوم رو پیشنهاد میدین؟
۲- کتاب خوب که تست جامع داشته باشه سراغ دارین به غیر از این آزمون مدرسان که خیلی بد تعریف میکنن و غلط زیاد داره؟

(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ق.ظ)harika-z نوشته شده توسط:  سمافور تو سیستم عامل چیه هاااا؟
اعصابم خورد کرده نمیفهمم چی میگه

سمافور یکی از راه حل های کنترل ناحیه بحرانی هست! ناحیه بحرانی جایی هست که همزمان ۲ تا پروسس نمیتونن توش کار کنن یعنی در یک لحظه فقط یک نفر حق ورود به اون قسمت رو داره و تا کارش تموم نشه پروسس بعدی نمیتونه بیاد داخل! حالا سمافور ها رو به دوقسمت تقسیم میکنن باینری و شمارشی!
باینری عین یه flag عمل میکنه دو تا مقدار ۰ و ۱ داره و دو تا تابع که روش کار میکنن اگه مقدار صفر باشه پروسس مقدارش رو یک میکنه و وارد قسمت بحرانی میشه، اگه پروسس بعدی بیاد میبینه که سمافور ۱ هست صبر میکنه تا ۰ بشه بتونه بره تو
حالت شمارشی هم عین همینه فقط به جای صفر و ۱ عدد زیاد میشه یعنی از صفر شروع میشه تا ...
پروسس وقتی بخواد از ناحیه بیاد بیرون تو حالت باینری سمافور رو صفر میکنه تو حالت شمارشی یکی ازش کم میکنه

چیز عجیب غریبی نیست! فقط یکم مساله هاش داغونننHuhHuhHuhHuh

بابت توضیح سمافور ممنون
من خودم ازمونهای سنجش شرکت میکنم.بنظرم اول سنجش بهتره بعدش پارسه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۰۷
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  سلام به همه
امیدوارم حالتون خوب باشه
میخواستم بگم اگه اطرافیانتون سعی در ناامید کردنتون دارن اصلا به حرفشون اهمیت ندین
چون واسه خودمم پیش اومد کلاس ک میرم یه تعداد هستن سالی دومی هستن همش ب ما میگن شما هیچی نمیشید سال اول اصن موفق نمیشین و از این حرفا
فقط خواستم بگم اگه توی جمع شما هم همچین آدمهایی هست بهشون اهمیت ندین چون خیلی روی اعصابن واقعا

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

اره بخدا فقط راه میرن رو اعصاب ادم.من خودم تا ظهر کار میکنم امروز هم اخرین روز کاریم هس.هی ناامیدم میکنند.تو اینجا پست گذاشتم.دیگه به حرفاشون اهمیت نمیدم.

یکیم اینکه معدل چقد تاثیر میذاره؟من معدلم ۱۴/۴۸تاثیر منفی داره ؟
میگن معدلت ۱۷باشه رتبه ات ۴۰۰باشه با تاثیر معدل میشه ۲۰۰/واقعیت داره؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۰۸
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ب.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Miss Sahar نوشته شده توسط:  بچه ها برای درس هوش مصنوعی چه کتابی خوبه؟ من خودم راهیان ارشد دارم اما شنیدم نصیر خوبه. کسی نصیر رو خونده؟

راهیان حرف نداره
من ک خیلی ازش راضی ام

یا خدا !!!! ول کنین این راهیان رو
بابا برین همین مانشت رو نگاه کنین چند نفر به خاطر این کتاب مزخرف ساده ترین تست رو غلط زدن !! این کتاب غلط داره !!!! ول کنین این هوش راهیان رو
پارسه بخونین !! نفهمیدین راسل !!
راهیان مزخرفه بچه ها...سوال راحت پارسال رو بخاطر این کتاب من اشتباه زدم ...! پیشنهاد: راهیان نخونید
پوران و پارسه هم خوبه
۰
۰
ارسال: #۱۰۰۹
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ب.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Miss Sahar نوشته شده توسط:  بچه ها برای درس هوش مصنوعی چه کتابی خوبه؟ من خودم راهیان ارشد دارم اما شنیدم نصیر خوبه. کسی نصیر رو خونده؟

راهیان حرف نداره
من ک خیلی ازش راضی ام

یا خدا !!!! ول کنین این راهیان رو
بابا برین همین مانشت رو نگاه کنین چند نفر به خاطر این کتاب مزخرف ساده ترین تست رو غلط زدن !! این کتاب غلط داره !!!! ول کنین این هوش راهیان رو
پارسه بخونین !! نفهمیدین راسل !!
راهیان مزخرفه بچه ها...سوال راحت پارسال رو بخاطر این کتاب من اشتباه زدم ...! پیشنهاد: راهیان نخونید
پوران و پارسه هم خوبه
سلام من راهیان و نصیر رو دارم، هر دوش رو با هم میخونم ویدیوهای رامین رهنمون هم نگاه می کنم، راهیان سادگیش خوبه. نه؟ کجاهاش غلط داره؟ من ۵ فصل اول رو خوندم
۰
۰
ارسال: #۱۰۱۰
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ب.ظ)harika-z نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  سلام به همه
امیدوارم حالتون خوب باشه
میخواستم بگم اگه اطرافیانتون سعی در ناامید کردنتون دارن اصلا به حرفشون اهمیت ندین
چون واسه خودمم پیش اومد کلاس ک میرم یه تعداد هستن سالی دومی هستن همش ب ما میگن شما هیچی نمیشید سال اول اصن موفق نمیشین و از این حرفا
فقط خواستم بگم اگه توی جمع شما هم همچین آدمهایی هست بهشون اهمیت ندین چون خیلی روی اعصابن واقعا

اره بخدا فقط راه میرن رو اعصاب ادم.من خودم تا ظهر کار میکنم امروز هم اخرین روز کاریم هس.هی ناامیدم میکنند.تو اینجا پست گذاشتم.دیگه به حرفاشون اهمیت نمیدم.

خیلی بعید می دونم! کارنامه های مانشت که اینطوری نشون نمی ده یکی دو نمونه کارنامه دیدم حتی با معدل حدود ۱۵ هم رتبه زیر ۶۰ شدن. ارزشش همون ۲۰% و به چشم ۲۰% بهش نگاه کنید و ۸۰% یعنی ۴ برابر به کنکورتون اهمیت بدین. اگه فارغ التحصیل شدید که ۱۰۰% به کنکور فکر کنید!
۰
۰
ارسال: #۱۰۱۱
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط bahram_khan.)
(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)davood_2016 نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ب.ظ)harika-z نوشته شده توسط:  
امیدوارم حالتون خوب باشه

خیلی بعید می دونم! کارنامه های مانشت که اینطوری نشون نمی ده یکی دو نمونه کارنامه دیدم حتی با معدل حدود ۱۵ هم رتبه زیر ۶۰ شدن. ارزشش همون ۲۰% و به چشم ۲۰% بهش نگاه کنید و ۸۰% یعنی ۴ برابر به کنکورتون اهمیت بدین. اگه فارغ التحصیل شدید که ۱۰۰% به کنکور فکر کنید!

معدل اونقد که فکر می کنید در رتبه تاثیر نداره من خودم یه کارنامه دیدم با معدل ۱۴/۵ رتبه اش تک رقمی شده بود.
فرق یه مدل ۱۸ با یه معدل ۱۴ زیاد نیست اگه شما معدلتون ۱۴ باشه و دوتا سوال بیشتر(البته صحیح) جواب بدی اون موقع تو شرایط مساوی قرار می گیرید.
SmileSmileSmileSmileSmileSmile
در ضمن معدل پایین تاثیر منفی رو رتبه نداره مثلا یکی که معدل ۱۸ هست اگه از ۱۰۰ امتیاز ممکن ۸۰ امتیاز بهش بدن اون موقع به معدل ۱۴/۵ شما هم یه ۵۰ امتیاز تخصیص میدن.
دوست عزیز برو درستو بخون و رو معدل زیاد مانور نده.

اشک هایی که بعد از جنگ ریخته می شود***عرق های هستند که باید قبل از جنگ ریخته میشدند اما نشدند.(هیتلر بزرگ)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking
ارسال: #۱۰۱۲
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط Densike.)
(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۵:۳۶ ب.ظ)bahram_khan نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)davood_2016 نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ب.ظ)harika-z نوشته شده توسط:  
امیدوارم حالتون خوب باشه

معدل اونقد که فکر می کنید در رتبه تاثیر نداره من خودم یه کارنامه دیدم با معدل ۱۴/۵ رتبه اش تک رقمی شده بود.
فرق یه مدل ۱۸ با یه معدل ۱۴ زیاد نیست اگه شما معدلتون ۱۴ باشه و دوتا سوال بیشتر(البته صحیح) جواب بدی اون موقع تو شرایط مساوی قرار می گیرید.
SmileSmileSmileSmileSmileSmile
در ضمن معدل پایین تاثیر منفی رو رتبه نداره مثلا یکی که معدل ۱۸ هست اگه از ۱۰۰ امتیاز ممکن ۸۰ امتیاز بهش بدن اون موقع به معدل ۱۴/۵ شما هم یه ۵۰ امتیاز تخصیص میدن.
دوست عزیز برو درستو بخون و رو معدل زیاد مانور نده.

معدل من ۱۳.۳۹ بود .. انقدر خودتون رو درگیر این چیزا نکنین .. درستون رو بخونین نتیجشو میگیرین

(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ)harika-z نوشته شده توسط:  
(03 دى ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ب.ظ)bikhialbaw نوشته شده توسط:  سلام دوستان، خسته نباشید این اولین پست منه تو مانشت البته برا کنکور ۹۵
امیدوارم همه به خواسته هاشون برسن تو کنکور
یه چند تا سوال!
۱- پارسه ۲ تا آزمون جامع داره ولی مدرسان ۴ تا به نظرتون کدومشون بهتره؟ این نکته رو هم بگم من از اول با برنامه ریزی پارسه جلو رفتم هر چند عقبم از ازمون ۵۰ درصد اولش ولی با توجه به این کدوم رو پیشنهاد میدین؟
۲- کتاب خوب که تست جامع داشته باشه سراغ دارین به غیر از این آزمون مدرسان که خیلی بد تعریف میکنن و غلط زیاد داره؟

بابت توضیح سمافور ممنون
من خودم ازمونهای سنجش شرکت میکنم.بنظرم اول سنجش بهتره بعدش پارسه

سنجش افتضاح هست .. یه آزمون سنجش دادم پارسال از بیخ و بن پشیمون شدم .. آزمون آخر سنجش شبکه همش از لایه فیزیکی بود کلن حذف شده .. کلی غلط داشت !! کلیییییییی
Aurora، در تاریخ ۰۵ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

نقل قول ها رو طولانی نزنید.

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال: #۱۰۱۳
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۶:۵۹ ب.ظ
سلام دوستان
کسی میدونه برای امنیت دانشگاه تربیت مدرس بالاتره یا امیرکبیر؟ براین این دانشگاه ها چه رتبه ای لازمه ؟
و اینکه درسا رو باید چند درصد زد تا به این دانشگاه ها رسید؟
مرسی اگه حداقل به سوال اخرم جواب بدید.. Smile

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۱۰۱۴
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۵۵ ب.ظ
دوستانی که برای معماری از فیلم های گودرزی استفاده کردن میشه بگن تا فیلم چندم تا ۵۰ درصد پارسه رو پوشش میده؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۱۵
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ
سلام دوستان
کسی میدونه برا ۵۰ درصد اول ازمون مدرسان چه فصلایی از کتاب رابینزو برای مدیریت باید بخونیم؟؟Huh

روزتان را با تکه شکسته های دیروز آغاز نکنید. هر روزی که بیدار می شویم ، اولین روز از باقی عمرمان است...
۰
۰
ارسال: #۱۰۱۶
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ
سلام Smile
به عنوان اولین پستم در این تاپیک
می خوام بدونم شماها موقعی که نیاز به یک refresh دارید چیکار می کنید؟
مثلا یه وقتایی پیش میاد که سرعت خواندنمون کند میشه یا انرژی مون برای خوندن کم میشه باید چیکار کرد؟ Undecided

خلاصه برای انرژی گرفتن مجدد، شما چه پیشنهادی دارید Shy
۰
۰
ارسال: #۱۰۱۷
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ، توسط atefe222.)
(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ)fatemeh7192 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کسی میدونه برا ۵۰ درصد اول ازمون مدرسان چه فصلایی از کتاب رابینزو برای مدیریت باید بخونیم؟؟Huh

واقعا ک خیلی بده سرفصلاشون یکی نیست.فکر میکنم فوصل ۱ تا ۹ و دو فصل اخر
باز اگه کسی پاسخ دقیقتری داشت ممنون میشم

منم برای اولین بار که این فصلو خوندم همین حسو داشتم.یه بار دیگه از اول فصل شروع کن بخون.مطمئن باش اینبار درکش میکنی
۰
۰
ارسال: #۱۰۱۸
۰۳ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ
۱ سوال سنجش آخر کامپیتر توی کنکور آی تی اومد ولی این ربطی نداره این سوال چندین بار مشابهش اومده بود توی کنکور ..

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال: #۱۰۱۹
۰۴ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ق.ظ
من مصاحبه بچه های سال قبل رو دیدم و تصمیم رو برا پارسه گرفتم، ولی هنوز ثبت نام نکردم منتظر فرصت هستم! من سال پیش مدرسان بودم غلط زیاد داره چرا با این همه پولی که میگیرن کار درست انجام نمیدن هیچکدوم!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۰۲۰
۰۴ دى ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ق.ظ)davood_2016 نوشته شده توسط:  منم به مدت درگیرش بودم، گیر داشت و سخت بود کلاً. لم تزیرق برای اتوماتای پوش داون که فکر کنم خیلی سخت تر بود! بهتره تا یه حدی وقت بذارید از مطالب مانشت و سایت های دیگه استفاده کنید. ولی به نظرم اگه مسلط نشدید دیگه قیدشو بزنید. تسلط نصف و نیمه هم به نظرم مخربه و عامل نمره منفی!

درسته.. ممنونم از راهنماییتون.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: davood_2016

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۰۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۹۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۶۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۸۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close