زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۳۰۱
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ ق.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  سلام و درود بر شما.
من معماری ضعیفه و تا الان نگاش نکردمه. می خوام از روی چزوه یکی از بچه ها که همین جاست یخونم بنظرتون نگاه فیلم ها بکنم معماریم خوب میشه؟ بعد طرز نگاه کردن به فیلم های چطوری باید باشه؟ سرفصلاش با کتاب هادی یوسفی تطابق داره یا نه؟

با تشکر

سلام
اتفاقا معماری منم خیلی ضعیفه ولی با اینا خوب پیش رفتم تا حالا.
نمیدونم جزوه دوستتون برا کدوم استاده و حتما هم جزوه خوبی هستش که انتخابش کردید.. اما این ویدیوها انقدر خوبن که به جزوه استاد دیگه ای نیاز نیست و خودتون جزوه بنویسید از روی این ویدیوها
اتفاقا کتاب منم پورانه از روی اون پیش میرم. ولی هر هفته هم خودم رو مجبور کردم ۲ جلسه از درس دکتر گودرزی رو هم ببینم که بقیه درسا رو هم برسم بخونم. تا این جلسه ای که من نگاه کردم فصل ۱ پوران تو این ویدیوها نیست باقیش ولی هست. حالا ممکنه سرفصل ها هم جابه جا شده باشه ولی ارزش نگاه کردن و وقت گذاشتن رو داره شک نکنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt
ارسال: #۳۰۲
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط iCanDoIt.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  تا این جلسه ای که من نگاه کردم فصل ۱ پوران تو این ویدیوها نیست باقیش ولی هست. حالا ممکنه سرفصل ها هم جابه جا شده باشه ولی ارزش نگاه کردن و وقت گذاشتن رو داره شک نکنید.

میشه بگید به فرض مثال ویدیو شماره ۳ مال کدوم فصله و بقیه ویدیوهایی که دیدید مال کدوم فصل هستن که منم به ترتیبشون برم جلو.
با تشکر

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
۰
۰
ارسال: #۳۰۳
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  تا این جلسه ای که من نگاه کردم فصل ۱ پوران تو این ویدیوها نیست باقیش ولی هست. حالا ممکنه سرفصل ها هم جابه جا شده باشه ولی ارزش نگاه کردن و وقت گذاشتن رو داره شک نکنید.

میشه بگید به فرض مثال ویدیو شماره ۳ مال کدوم فصله و بقیه ویدیوهایی که دیدید مال کدوم فصل هستن که منم به ترتیبشون برم جلو.
با تشکر

والا نه الان کتاب پیشم نه ویدیوها تو این سیستمم.
ولی یادمه ویدیوی ۲ و ۳ فصل ۲ پوران بود
ویدیوی ۴ هم مقدمات معماری کامپیوتر بود و اگه اشتباه نکنم آخر اون ویدیو خود دکتر گودرزی گفتن که رفرنس اون جلسه فصل ۲ مانو بود. تو پوران نمیدونم کدوم فصله این.
باقی یادم نیست چون پوران رو من فقط چند فصل اولش رو خوندم و نمیدونم جلسات ۳ به بعد مال کدوم فصل از پورانه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt , IT.girll
ارسال: #۳۰۴
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)neghab01 نوشته شده توسط:  اول برید سه یا دو قسمت از مدار منطقی استاد تابنده رو دانلود کنید.
بعد از روی اون دو سه قسمت، کمی معماری بخونید از فصل اول.وقتی رسیدید به قسمت Full adder ها گیر میکنید(خخخخخ)
عیب نداره،این قسمتو باید خوب یاد بگیرید.یک راهش اینه که برید سراغ مدار منطقی،و راه دیگه ش اینه که این فصل رو از روی پارسه بخونید.(اگر خواستید هم دقیق بهتون میگم کجای Full adder ها گیر میکنید).
اینا که گفتم خودش زمان زیادی میطلبه،چون تابنده هی میگه و هی میگه،بعد شما بیاد این حرفاشو بنویسی، یه ایراد جالب که توی مدار منطقی و معماری هست اینه که شما اگر یک کلمه از اینا رو نفهمید یه زنجیری رو قطع کردید!!.یعنی شما باید اینقدر ریز بشید روی این درسا که حقیقتشو بفهمید.

خاصیت ویدئو های گودرزی اینه که بهتون یاد میده، البته فراتر از معماری رو هم بهتون یاد میده،البته البته اگر بلد باشید چطور از رو دستش جزوه بزنید!!!
من تقریبا معماری رو تموم کردم.توی بخش حافظه مجازی و پاپلاینم که اینا رو میگم.(حالا اینو گفتم که کسی نیاد بگه این جناب بیگ میری روی هوا حرف میزنه!){چون قبل متاسفانه چند نفر گفتن اینو}
حالا کلا نیومدم برای این بحث ها، Smile{ولی خدایی اگه کمک خواستید بگید،یه چیزایی حالیمونه}
خدایی شما هم به داغون بودن مدرسان شریــــــــــــــــــــــــــف پی بردید؟؟؟؟؟؟ Smile
حالا منو باشید آزموناشو هم ثبت ناممBig Grin
خوش به حالتون دارید تموم میکنید Sad طبق برنامه ریزی من.. احتمالا من اواخر آذر تموم کنم معماری رو از رو این ویدیوها.

دکتر تابنده خیلییی خوب تدریس میکنن ولی من اون فصلای اولش که بلد بودم رو بی حوصله رد کردم بعدش دیگه نتونستم تا آخرش پیش برم چون حس میکردم اینجور بی نظم نگاه کردن، مسخره کردن خودمه. الانم وقت نمیکنم بشینم از اول با دقت و منظم نگاه کنم ولی واقعا خوبه دکتر تابنده هم.

اما دکتر گودرزی بیسته.. یعنی انصافا غیرقابل باوره یه استادی بتونه یه مطلبی رو انقدررررررر قشنگ و روان توضیح بده که هم اون دانشجوی شریف با پایه قوی و اطلاعات بالاش بشینه سر کلاسش و همه مطلب ها رو یاد بگیره و هم من ِ دانشجوی ِ درس‌داغون ِ این مملکت هم بشینم اینا رو نگاه کنم و همه مطلب رو یاد بگیرم. بهترین استاده واقعا

پارسال منو کتابای ماهان و مدرسان و حتی پارسه بدبختم کرد : ))) البته اینا یه سری از کتاباشون خوبه هااا ولی من خودم چون نمیدونستم کدوم کتاب خوبه از روی جلد و ظاهر و اینا بدترین منابع رو برا هر درس انتخاب کرده بودم.
امسال که لیست کتابامو رو از روی مصاحبه های قبولیا تهیه کردم و اکثر کتابامو پوران گرفتم فهمیدم چه ظلمی به خودم کردم پارسال : )))) البته از حق نگذریم کتاب الگوریتم مدرسان خیلی خیلی خوبه.
من پارسال مدرسان ثبت نام هم کرده بودم.. امسال ولی نه پارسه نه مدرسان نه سنجش نه هیچ جا دیگه.. میخوام خودم بخونم چون آزمون ها بیشتر واسه برنامه ریزی خوبن ولی من برنامه خودمو خیلی خیلی دوست دارم و باهاش راحتم و نیازی به برنامه موسسات ندارم. ولی در کل آزمون هاش خوبه نگران نباشید.. من خودم عاشق پاسخنامه مدرسان بودم. خیلی خوبه پاسخنامه آزمون هاش.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neghab01 , ماه و خورشید
ارسال: #۳۰۵
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ
سلام بچه ها .
برای درس مدار الکتریکی چه منبعی استفاده میکنین ؟ تو تاپیک منابع اتفاق نظر رووش نبود واسه همین اینجا میپرسم
نمیدونم این درس و حذف کنم یا نه ، چون یه ترسی ازش دارم و توو دوران دانشگاهم اصن ازش خوشم نمیومد
۰
۰
ارسال: #۳۰۶
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ
سلام.

تقسیم در جبر رابطه ای»

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
۰
۰
ارسال: #۳۰۷
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط ماه و خورشید.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  اما دکتر گودرزی بیسته.. یعنی انصافا غیرقابل باوره یه استادی بتونه یه مطلبی رو انقدررررررر قشنگ و روان توضیح بده که هم اون دانشجوی شریف با پایه قوی و اطلاعات بالاش بشینه سر کلاسش و همه مطلب ها رو یاد بگیره و هم من ِ دانشجوی ِ درس‌داغون ِ این مملکت هم بشینم اینا رو نگاه کنم و همه مطلب رو یاد بگیرم. بهترین استاده واقعا

سلام بچه ها.اره واقعا عالی عالی عالیه از بیست گذشته پونه جونSmile منم دارم ویدوشو نگاه میکنم تقریبا ذو سه هفته ای هست نگاه میکنم یه دید خیلی خیلی قشنگی رو از معماری بهت میده که فک نمیکنم کسی باشه که اینو اینجوری بگه نمیدونم ولی لذت میبرم از دیدن ویدوهاش واقعا.عاشق اینم که اول قشنگ یه دید کلی میده بعد اروم اروم وارد جزییات میشه و چقدر تمییز واااااااااااااااااای که چقد عالیSmileSmileعاشق تدریسشمSmile
اخه منم معماری یو خیلی بد میدیدم و به خودم میگفتم خب چیزی رو که اصلا نمیدونم میخواد چیه بگه چطوری بخونمش اینجوری فقط یه چیز رو روتین خوندن و حفظ کردن میشه(متفرم از این مدل خوندنم) ولی با دیدن ویدوها معماری رو واقعا دوس دارم و مهم نیست که کی تمومش میکنم و چقد هم تستشو بزنم ولی واقعا دوست دارم عین خودش این دید و از معماری داشته باشم میدونم که خییییییییییییییییلی شیرینهههSmile و ازش تشکر فراااااااااااااوان میکنم واقعاSmileو براش یه دنیا سلامتی و شادی ارزو میکنمSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , iCanDoIt
ارسال: #۳۰۸
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ
به نظر من دکتر اجلالی یه چیز دیگه ست!
۰
۰
ارسال: #۳۰۹
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  به نظر من دکتر اجلالی یه چیز دیگه ست!
من دکتر اجلالی رو گوش نکردم فقط گودرزی رو گوش کردم. و به نظر من فرقی هم نمیکنه. با هر کدوم از استادا که از تدریسشون حال میکنی و خیلی لذت میبری و دید بازی رو در مورد اون درس بهت میده میشه بهترین استاد برای شما و اینم بسته به سلیقه فرد داره و متفاوت هستSmile.و از تمام استادای که واقعا زحمت میکشن و تلاش میکنن که مطلب رو قشنگ ادا کنن جای تشکر و قدر دانی داره واقعا(چه اجلالی های و چه گودرزی ها و و و.............. )SmileSmileSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , fatima.sr68
ارسال: #۳۱۰
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ
دوران کنکور هم دوران جالبیه
کسانی که میخوان هوش مصنوعی کنکور بدن به نظرم باید ریاضیات و آمار رو خیلی خوب بخونن و بفهمن وگرنه تو ارشد دچار مشکل میشن
شما اگه آمار و ریاضی تون خوب باشه خیلی راحت میتونید ارشد هوش مصنوعی بخونید
زبان هم که واسه همه رشته ها مهمه، حالا شاید کامپیوتر یه ذره بیشتر لازم باشه
ممکنه یه نفر بگه من زبانم خوب نیست و میخوام حذفش کنم، نمیدونم اشکال داره یا نه ولی باید اینم در نظر بگیرید که ممکنه همون جلسه اول استاد واسه یه درس چند تا کتاب زبان اصلی رو به عنوان منبع معرفی کنه
منظورم این نیست که بقیه دروس رو نادیده بگیرید. کسی که میخواد کنکور بده فعلا باید همه دغدغه اش فقط کنکور باشه ولی در کنارش بد نیست به این چیزا هم توجه کنید
امسال هم که کنکور افتاده عقبتر، پس خیلی وقت واسه خوندن دروس پیش نیاز ندارید
موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , viase , پوونه
ارسال: #۳۱۱
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۲ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ)zorkide نوشته شده توسط:  سلام.
منم از اول مهر ان شاءالله شروع میکنم.
منابع و برنامه هم آماده کردم. با برنامه خودم پیش میرم.
امسال رتبم ۲۴۸ شد که خوب نبود و البته کم درس خوندم.
پیش به سوی موفقیتSmile

یعنی با این رتبه تجارت الکترونیک قبول نشدید ؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۱۲
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط IT.girll.)
سلام دوستان کممک یه سوالی دارم, چطور کسی که معماری رو تازه شروع کرده میتونه فیلم های معماری شریف دکتر گودرزی رو متوجه بشه؟!
من تا جلسه دوم دیدم ولی اصن هنوز نمیدونم clock cycle time یا instructions چی هست ؟؟ Sad Sad

+ دوستان واسه معماری چی کار کنیم؟ واسه کسایی که از صفر میخوان شروع کنن...

(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)neghab01 نوشته شده توسط:  اول برید سه یا دو قسمت از مدار منطقی استاد تابنده رو دانلود کنید.
بعد از روی اون دو سه قسمت، کمی معماری بخونید از فصل اول.وقتی رسیدید به قسمت Full adder ها گیر میکنید(خخخخخ)
عیب نداره،این قسمتو باید خوب یاد بگیرید.یک راهش اینه که برید سراغ مدار منطقی،و راه دیگه ش اینه که این فصل رو از روی پارسه بخونید.(اگر خواستید هم دقیق بهتون میگم کجای Full adder ها گیر میکنید).
اینا که گفتم خودش زمان زیادی میطلبه،چون تابنده هی میگه و هی میگه،بعد شما بیاد این حرفاشو بنویسی.
یعنی نیاز هست که اول مدار استاد تابنده رو بخونیم واسه معماری؟ من الان مدار رو دارم از پوران میخونم, کافی نیست؟
۰
۰
ارسال: #۳۱۳
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۱ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  سلام دوستان کممک یه سوالی دارم, چطور کسی که معماری رو تازه شروع کرده میتونه فیلم های معماری شریف دکتر گودرزی رو متوجه بشه؟!
من تا جلسه دوم دیدم ولی اصن هنوز نمیدونم clock cycle time یا instructions چی هست ؟؟ Sad Sad

+ دوستان واسه معماری چی کار کنیم؟ واسه کسایی که از صفر میخوان شروع کنن...

جزوه آقای اجلالی هم خیلی خوبه، البته با ویس بخونین
معماری کلا واسه هر کسی که تازه شروع کرده مبهمه
منم اوایل همینجوری بودم اما اواخر خیلی خوب فهمیده بودمش و سوالاتشو راحت جواب میدادم
مطالبی رو که متوجه نمیشید سعی کنید چند بار دیگه با دقت بیشتر بخونید و خیلی زود تسلیم سختی مسائل نشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه و خورشید , iCanDoIt
ارسال: #۳۱۴
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  جزوه آقای اجلالی هم خیلی خوبه، البته با ویس بخونین
معماری کلا واسه هر کسی که تازه شروع کرده مبهمه
منم اوایل همینجوری بودم اما اواخر خیلی خوب فهمیده بودمش و سوالاتشو راحت جواب میدادم
مطالبی رو که متوجه نمیشید سعی کنید چند بار دیگه با دقت بیشتر بخونید و خیلی زود تسلیم سختی مسائل نشید
ممنون از راهنماییتون.
شما هم از جزوه و ویس دکتر اجلالی خوندین؟بعد نیازی نیست که اول به مدار مسلط بشم بعد برم سراغ معماری؟
۱
۰
ارسال: #۳۱۵
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ
دوستان مانشتی، برای طراحی زبان چه کتاب تستی خوبه؟ لطفا راهنماییم کنید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۱۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close