زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع مهندسی نرم افزار از پایه یا کنکور مجدد تجربی؟ [*شرایط خاص]

نظرسنجی: لطفا نظرتون رو بفرمائید
کنکور برای پزشکی
ادامه مهندسی کامپیوتر به امید خارج
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ
Question شروع مهندسی نرم افزار از پایه یا کنکور مجدد تجربی؟ [*شرایط خاص]
سلام دوستان عزیزم
مرسی از انجمن شیک و زیباتون... من پسری متولد سال ۷۳ هستم، سال سوم دبیرستان که بودم؛ رشتم ریاضی بود ولی اصلا از ریاضیات و محاسبات و دنیای انتزاعی‌اش خوشم نمی اومد، برق و الکترونیک و طراحی رو از بچگی به همراه دنیای زنده و ... خیلی دوست داشتم ولی مشکل من ریاضیات بود که هیچ لذتی ازش نمی بردم هرچند نمره هام بد نبود... بخاطر این مسئله و همچنین مشکلی که مهندسان در ایران دارند، تصمیم گرفتم به رشته تجربی تغییر رشته بدم و سال آخر یا همون پیش دانشگاهی رو در رشته تجربی گذروندم...
از همون ابتدای شروع کنکور، استرس و اضطراب با من همراه شد در سالی پر از بیم و امید که در آخر به دردی روان-تنی ختم شد که کلی وقتم رو در درمانگاه ها گرفت، رتبم در منطقه یک شد ۱۰۷۰۰ هرچند که مدرسمون هم خیلی طولش داد کلاسها رو و بیرون هم کلاس می رفتم... خلاصه چیز خوبی قبول نشدم... یعنی دامپزشکی آزاد شهرستان قبول شدم... بگذریم که تا قبل از سال ۹۲ که اولین کنکورم بود، اوضاع خیلی بهتر بود و هنوز کنکور آزاد با سراسری یکی نشده بود...
سال دوم از مهر شروع کردم و طی ماجراهایی که قصد بازگوئیشون رو ندارم، با دختر خانومی هم سن خودم که دانشجوی پزشکی بود و به عنوان پشتیبان درسی از راه دور با من صحبت می کرد، درگیر رابطه ای عشقی شدم که فکر می کردم ایشون پایبند می مونن و ما با هم ازدواج می کنیم که متاسفانه یا خوشبختانه ایشون بعد از اینکه حسابی اوضاع به هم ریخته بود، از رابطه فرار کردن و... و این بار هم نتیجه شد فقط ۳۰۰ تا کاهش رتبه که باز هم فایده ای نداشت به هیچ وجه... تازه کنکور سال ۹۳ نسبت به ۹۲ سخت تر و رقابتی تر شده بود... زیست شناسی سلولی-مولکولی رشت قبول شدم که چون از من دور بود، نرفتم.
دیگه باید وارد یک دانشگاهی می شدم چون در غیر این صورت، باید به سربازی می رفتم... خوشبختانه دانشگاه آزاد شیراز رشته مهندسی کامپیوتر رو بدون کنکور کرد و وارد این رشته شدم... از همون ابتدا متوجه شدم که واقعا سطح من خیلی خیلی از بیشتر بچه های این دانشگاه از نظر علمی بالاتره... از طرفی بخاطر قبولی در رشته زیست، نمی تونستم امسال یعنی سال ۹۴ کنکور بدم... بخاطر همین برای کنکور ۹۵ شروع کردم به خوندن و خیلی درسهای دانشگاه رو جدی نگرفتم... ولی متاسفانه می بینم هر سال اوضاع به طرز وحشتناکی بدتر میشه... از سوالات گرفته تا قبول شدن در رشته هایی مثل پزشکی... بطوریکه مثلا پارسال با رتبه ۱۶۰۰ طرف تونسته پزشکی شهر بزرگ قبول بشه ولی امسال با ۱۴۰۰ نتونسته... و خیلی موردای دیگه... بخاطر همین چون من باید ۲ ترم مرخصی بگیرم تا برای کنکور ۹۵ بخونم و تا به حال پس از ۲ ترم فقط درسهای زبان عمومی، فارسی عمومی، کارگاه کامپیوتر، برنامه سازی پیشرفته، زبان تخصصی و مبانی کامپیوتر و برنامه سازی رو گذروندم (درسهای ریاضی و فیزیک رو یا رد شدم یا حذف کردم، یعنی تا الان فقط ۱۵ واحد ناقابل گذروندم!)، می ترسم خدای نکرده اگر قبول نشدم در کنکور سال بعد، به شدت عقب بیافتم و از نظر سربازی هم به مشکل بر بخورم... یعنی من ۵ سال معافیت دارم و با این کار ۱ سال از مهلت تحصیلم کم می شه... و اگر تمدید کنن هم دیگه برای ارشد دادن مهلت ندارم... در ضمن درسی هم که عجله ای بخواد خونده بشه تو ذهن نمی مونه...

از طرفی من زبانم خیلی خوبه و فقط کتابهای زبان اصلی و به روز رو مطالعه می کنم و مشکلی هم با زبان و فرهنگ انگلیسی ندارم بلکه لذت هم می برم! Wink بعضیا می گن اگر بتونی تو همین دانشگاه آزاد مقاله داشته باشی و تو زمینه هایی خودت رو قوی کنی زبانت هم که خوبه می تونی راحت از آمریکا یا اروپا فاند یا اسکالرشیپ بگیری و بری برای مستر... نمی دونم واقعا شدنیه یا نه...

ولی واقعا استعدادهایی رو می بینم تو خودم در زمینه پزشکی و جراحی... منتها مشکل اینه که من پسر نمی تونم دائما کنکور بدم چون سربازی و چیزای دیگه جلوی راهه... کنکور سال بعد هم افتاده آخرای تیر بعیدم نیست حسابی سخت و وحشتناک ترش کنن...
از طرفی دانشگاه های ایران اون چیزی که من می خوام نیست...

تاپیک های مرتبط رو پیدا کردم و خوندم در همین انجمن و دیدم خیلی از دوستان دانشگاه شریف از رشتشون پشیمونن... نمی دونم واقعا شما نظرتون چیه در مورد موضوع من؟؟... آیا خارج رفتن با کمک هایی مثل فاند و ... شدنیه؟؟ آیا با ۲ ترم مرخصی میشه بازم ادامه داد همین رشته رو یا دیگه خراب میشه و نمیشه باهاش خارج رفت؟ UndecidedHuh
۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط Iron Maiden.)
دوستان و اساتید با تجربه و متخصص با عرض پوزش از اسپم دادن؛ لطفا سریعتر یه راهنمائی کوچولو بفرمایند عجله دارم...
با تشکر.
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط codin.)
RE: شروع مهندسی نرم افزار از پایه یا کنکور مجدد تجربی؟ [*شرایط خاص]
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ب.ظ)Iron Maiden نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیزم
مرسی از انجمن شیک و زیباتون... من پسری متولد سال ۷۳ هستم، سال سوم دبیرستان که بودم؛ رشتم ریاضی بود ولی اصلا از ریاضیات و محاسبات و دنیای انتزاعی‌اش خوشم نمی اومد، برق و الکترونیک و طراحی رو از بچگی به همراه دنیای زنده و ... خیلی دوست داشتم ولی مشکل من ریاضیات بود که هیچ لذتی ازش نمی بردم هرچند نمره هام بد نبود... بخاطر این مسئله و همچنین مشکلی که مهندسان در ایران دارند، تصمیم گرفتم به رشته تجربی تغییر رشته بدم و سال آخر یا همون پیش دانشگاهی رو در رشته تجربی گذروندم...
از همون ابتدای شروع کنکور، استرس و اضطراب با من همراه شد در سالی پر از بیم و امید که در آخر به دردی روان-تنی ختم شد که کلی وقتم رو در درمانگاه ها گرفت، رتبم در منطقه یک شد ۱۰۷۰۰ هرچند که مدرسمون هم خیلی طولش داد کلاسها رو و بیرون هم کلاس می رفتم... خلاصه چیز خوبی قبول نشدم... یعنی دامپزشکی آزاد شهرستان قبول شدم... بگذریم که تا قبل از سال ۹۲ که اولین کنکورم بود، اوضاع خیلی بهتر بود و هنوز کنکور آزاد با سراسری یکی نشده بود...
سال دوم از مهر شروع کردم و طی ماجراهایی که قصد بازگوئیشون رو ندارم، با دختر خانومی هم سن خودم که دانشجوی پزشکی بود و به عنوان پشتیبان درسی از راه دور با من صحبت می کرد، درگیر رابطه ای عشقی شدم که فکر می کردم ایشون پایبند می مونن و ما با هم ازدواج می کنیم که متاسفانه یا خوشبختانه ایشون بعد از اینکه حسابی اوضاع به هم ریخته بود، از رابطه فرار کردن و... و این بار هم نتیجه شد فقط ۳۰۰ تا کاهش رتبه که باز هم فایده ای نداشت به هیچ وجه... تازه کنکور سال ۹۳ نسبت به ۹۲ سخت تر و رقابتی تر شده بود... زیست شناسی سلولی-مولکولی رشت قبول شدم که چون از من دور بود، نرفتم.
دیگه باید وارد یک دانشگاهی می شدم چون در غیر این صورت، باید به سربازی می رفتم... خوشبختانه دانشگاه آزاد شیراز رشته مهندسی کامپیوتر رو بدون کنکور کرد و وارد این رشته شدم... از همون ابتدا متوجه شدم که واقعا سطح من خیلی خیلی از بیشتر بچه های این دانشگاه از نظر علمی بالاتره... از طرفی بخاطر قبولی در رشته زیست، نمی تونستم امسال یعنی سال ۹۴ کنکور بدم... بخاطر همین برای کنکور ۹۵ شروع کردم به خوندن و خیلی درسهای دانشگاه رو جدی نگرفتم... ولی متاسفانه می بینم هر سال اوضاع به طرز وحشتناکی بدتر میشه... از سوالات گرفته تا قبول شدن در رشته هایی مثل پزشکی... بطوریکه مثلا پارسال با رتبه ۱۶۰۰ طرف تونسته پزشکی شهر بزرگ قبول بشه ولی امسال با ۱۴۰۰ نتونسته... و خیلی موردای دیگه... بخاطر همین چون من باید ۲ ترم مرخصی بگیرم تا برای کنکور ۹۵ بخونم و تا به حال پس از ۲ ترم فقط درسهای زبان عمومی، فارسی عمومی، کارگاه کامپیوتر، برنامه سازی پیشرفته، زبان تخصصی و مبانی کامپیوتر و برنامه سازی رو گذروندم (درسهای ریاضی و فیزیک رو یا رد شدم یا حذف کردم، یعنی تا الان فقط ۱۵ واحد ناقابل گذروندم!)، می ترسم خدای نکرده اگر قبول نشدم در کنکور سال بعد، به شدت عقب بیافتم و از نظر سربازی هم به مشکل بر بخورم... یعنی من ۵ سال معافیت دارم و با این کار ۱ سال از مهلت تحصیلم کم می شه... و اگر تمدید کنن هم دیگه برای ارشد دادن مهلت ندارم... در ضمن درسی هم که عجله ای بخواد خونده بشه تو ذهن نمی مونه...

از طرفی من زبانم خیلی خوبه و فقط کتابهای زبان اصلی و به روز رو مطالعه می کنم و مشکلی هم با زبان و فرهنگ انگلیسی ندارم بلکه لذت هم می برم! Wink بعضیا می گن اگر بتونی تو همین دانشگاه آزاد مقاله داشته باشی و تو زمینه هایی خودت رو قوی کنی زبانت هم که خوبه می تونی راحت از آمریکا یا اروپا فاند یا اسکالرشیپ بگیری و بری برای مستر... نمی دونم واقعا شدنیه یا نه...

ولی واقعا استعدادهایی رو می بینم تو خودم در زمینه پزشکی و جراحی... منتها مشکل اینه که من پسر نمی تونم دائما کنکور بدم چون سربازی و چیزای دیگه جلوی راهه... کنکور سال بعد هم افتاده آخرای تیر بعیدم نیست حسابی سخت و وحشتناک ترش کنن...

تاپیک های مرتبط رو پیدا کردم و خوندم در همین انجمن و دیدم خیلی از دوستان دانشگاه شریف از رشتشون پشیمونن... نمی دونم واقعا شما نظرتون چیه در مورد موضوع من؟؟... آیا خارج رفتن با کمک هایی مثل فاند و ... شدنیه؟؟ آیا با ۲ ترم مرخصی میشه بازم ادامه داد همین رشته رو یا دیگه خراب میشه و نمیشه باهاش خارج رفت؟ UndecidedHuh
من در مورد مشکلات قانونی سربازی و ... اطلاعاتی ندارم اما در کل میخوام بگم همه چی بستگی به خودتون داره.ببینین به چی بیشتر علاقه دارین و همون رو دنبال کنین. اما دوست عزیز مطمئن هستین که اگر یک سال مرخصی بگیرین ممکن نیست که مشکلی پیش بیاد و دوباره سد راهتون بشه؟با فرض این که مشکلی نباشه مطمئن هستین توانایی درسی و پیش زمینه های لازم برای آوردن رتبه عالی (پزشکی) رو دارین؟
در مورد پشیمونی دانشجو های شریف اولا کلا ایرانیا غر زدن رو دوست دارن و شما پولدار ترین و موفق ترین فرد ایرانم پیدا کنین یه چیزی برای غر زدن(حتی در مسائل مالی!) پیدا می کنه بنابر این به این حرف ها دقت نکنین مگر این که طرف رو بشناسین و دلایلش هم مشخص باشه.(چون ممکنه دلیل اون فرد دلیل شما نباشه و از نظرتون بی ربط بیاد)

بعدا نوشت : اینو یادم رفت بگم اولا از دانشگاه آزاد پذیرش با فاند نسبت به دانشگاه های معتبر دولتی سخت تره دوما اگر بخواین بگیرین باید معدل خیلی خوب (نمرات خیلی بالا) و مقاله نسبتا معتبر داشته باشین.که با توجه به این که گفتین بعضی درس ها رو افتادین باید بگم احتمالا برای جبران تاثیر این مساله روی معدلتون باید تلاش مضاعف داشته باشید
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iron Maiden
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من در مورد مشکلات قانونی سربازی و ... اطلاعاتی ندارم اما در کل میخوام بگم همه چی بستگی به خودتون داره.ببینین به چی بیشتر علاقه دارین و همون رو دنبال کنین. اما دوست عزیز مطمئن هستین که اگر یک سال مرخصی بگیرین ممکن نیست که مشکلی پیش بیاد و دوباره سد راهتون بشه؟با فرض این که مشکلی نباشه مطمئن هستین توانایی درسی و پیش زمینه های لازم برای آوردن رتبه عالی (پزشکی) رو دارین؟
در مورد پشیمونی دانشجو های شریف اولا کلا ایرانیا غر زدن رو دوست دارن و شما پولدار ترین و موفق ترین فرد ایرانم پیدا کنین یه چیزی برای غر زدن(حتی در مسائل مالی!) پیدا می کنه بنابر این به این حرف ها دقت نکنین مگر این که طرف رو بشناسین و دلایلش هم مشخص باشه.(چون ممکنه دلیل اون فرد دلیل شما نباشه و از نظرتون بی ربط بیاد)
مرسی از پاسختون، منظورتون از اینکه اگر یک سال مرخصی بگیرم مشکلی برام پیش بیاد رو متوجه نشدم؟؟؟
برای ارشد با فاند در خارج از کشور چقدر می توان امیدوار بود؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)Iron Maiden نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من در مورد مشکلات قانونی سربازی و ... اطلاعاتی ندارم اما در کل میخوام بگم همه چی بستگی به خودتون داره.ببینین به چی بیشتر علاقه دارین و همون رو دنبال کنین. اما دوست عزیز مطمئن هستین که اگر یک سال مرخصی بگیرین ممکن نیست که مشکلی پیش بیاد و دوباره سد راهتون بشه؟با فرض این که مشکلی نباشه مطمئن هستین توانایی درسی و پیش زمینه های لازم برای آوردن رتبه عالی (پزشکی) رو دارین؟
مرسی از پاسختون، منظورتون از اینکه اگر یک سال مرخصی بگیرم مشکلی برام پیش بیاد رو متوجه نشدم؟؟؟
منظورم این بود وارد رابطه نا موفق دیگه ای براتون ایجاد نشده یا به مشکلات روان-تنی دچار نشید یا مشکلات پیش بینی نشده دیگه ای.
ارشد با فاند از دکترای مستقیم با فاند دشوار تره (که در پست قبل توضیح دادم).باید وضعیت تحصیلیتون خیلی خوب باشه هم نمراتتون هم ریسرچ موفق(مقاله)
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  منظورم این بود وارد رابطه نا موفق دیگه ای براتون ایجاد نشده یا به مشکلات روان-تنی دچار نشید یا مشکلات پیش بینی نشده دیگه ای.
ارشد با فاند از دکترای مستقیم با فاند دشوار تره (که در پست قبل توضیح دادم).باید وضعیت تحصیلیتون خیلی خوب باشه هم نمراتتون هم ریسرچ موفق(مقاله)
سوال اساسی من هم اکنون اینه که آیا با دو ترم مرخصی گرفتن در حالیکه ۱۵ واحد بیشتر نگذرونم، می تونم در مهلت مقرر لیسانسمو تموم کنم؟ (با احتساب ترم های تابستانه)
راستی بعضیا به من گفتن کنکور ارشد از کارشناسی سخت تره برای قبولی در دانشگاه های دولتی... حقیقت داره؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ
ببین شما کامپیوتر رو ول کن همین یه سال تا کنکور سراسری رو بخون یه دانشگاه خوب قبول می شی و می ری می خونی فقط باید قول بدی نه با دختری رابطه داشته باشی و نه با پسری !!! ( اینترنتتو هم قطع کن بشین برای کنکور سراسری بخون پزشکی خیلی خیلی بهتر از کامپیوتر هستش !.
۷
۱
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ
سلام،
به نظر من اول بررسی کنید ببینید آیا از طرف نظام وظیفه به مشکل بر نمی خورید؟
یکی از دوستان من از رشته ای که کارشناسی رو تموم کرده بود می خواست بره پزشکی بخونه و جویا شد که تنها در صورتی معافیت تحصیلی شامل حالش میشه که بخواد رشته خودشو ادامه بده. یعنی نمیشه از یک رشته پرید یک رشته دیگه.

البته شما فارغ التحصیل نشدید هنوز. ولی اگه کلی تلاش کنید و آخرش هم قبول شید ولی نتونید برید، گرون تموم میشه براتون.
اول از این موضوع مطمئن شید بعدش راه حل ها رو در نظر بگیرید.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۱
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ق.ظ
اگه کسی غیبت (مراجعه‌ی با تأخیر) برای نظام وظیفه نداشته باشه، هیچ منعی برای ادامه تحصیل نداره و به فرض هم که به خدمت اعزام شده باشه، به محض قبولی میتونه راهش رو بکشه بره دانشگاه و بعداً برای ادامه‌ی خدمت مراجعه کنه.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  سلام،
به نظر من اول بررسی کنید ببینید آیا از طرف نظام وظیفه به مشکل بر نمی خورید؟
یکی از دوستان من از رشته ای که کارشناسی رو تموم کرده بود می خواست بره پزشکی بخونه و جویا شد که تنها در صورتی معافیت تحصیلی شامل حالش میشه که بخواد رشته خودشو ادامه بده. یعنی نمیشه از یک رشته پرید یک رشته دیگه.

البته شما فارغ التحصیل نشدید هنوز. ولی اگه کلی تلاش کنید و آخرش هم قبول شید ولی نتونید برید، گرون تموم میشه براتون.
اول از این موضوع مطمئن شید بعدش راه حل ها رو در نظر بگیرید.
این رو بررسی کردم قبلا و خوشبختانه مشکلی وجود نداره.
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ)Sahar VK نوشته شده توسط:  این پزشکی چی داره آخه ؟؟ ۲۰ سال باید درس بخونی تهشم پیر میشی و تازه به پول میرسی .. فقط این روزامد شده .. من اگه برگردم به قبل یا میرفتم اقتصاد میخوندم یا حقوق توی دانشگاه های تهران...بعدشم پر میزدم اونور...ما هم اونموقع تو جو مهندس شدن بودیم...غافل از اینکه مهندسی و پزشکی یعنی زیر دست بودن یعنی مجری بودن ولی حقوق و مدیریت و اقتصاد هستن که حرف کلان رو میزنن
حقوق ایران رو برای چی بخوان اون طرف؟!
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ
دوستان عزیز تا دوشنبه مهلت دارم برای تصمیم گیری... لطفا زودتر منو از نظرات خوبتون بهره مند کنید.
ممنون.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ب.ظ)Iron Maiden نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیزم

خیلی معذرت میخوام رک صحبت میکنم . شما فقط ادعا دارین پشتکار ندارین!!!!!!!۱ من سطحم بالاتره من استعداد پزشکی دارم من زبانم خوبه و........ ولی عمل ندارین . شاید حرفم به مذاقتون خوش نیاد ولی به جای داشتن یه کدوم از اینا اگر پشتکار و اراده قوی داشتین الان سر کلاس پزشکی بودین !!!!!! مشکلتون اینه هنوز هدفتون رو پیدا نکردین فقط هعی خودتون دست بالا میگیرین و عمر میگذرونین. همون بچه هایی که سطحشون از شما پایین تره دارن رشد میکنن و شما هنوز دارین از یه پله به پله دیگه می پرین شده حرکت مسابقه ی خرگوش و لاک پشت!!!!!!!!!! بازم معذرت رک گفتم .

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Iron Maiden
ارسال: #۱۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط saharitst.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)Iron Maiden نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من در مورد مشکلات قانونی سربازی و ... اطلاعاتی ندارم اما در کل میخوام بگم همه چی بستگی به خودتون داره.ببینین به چی بیشتر علاقه دارین و همون رو دنبال کنین. اما دوست عزیز مطمئن هستین که اگر یک سال مرخصی بگیرین ممکن نیست که مشکلی پیش بیاد و دوباره سد راهتون بشه؟با فرض این که مشکلی نباشه مطمئن هستین توانایی درسی و پیش زمینه های لازم برای آوردن رتبه عالی (پزشکی) رو دارین؟
منظورم این بود وارد رابطه نا موفق دیگه ای براتون ایجاد نشده یا به مشکلات روان-تنی دچار نشید یا مشکلات پیش بینی نشده دیگه ای.

دوست عزیز چرا اطلاعات اشتباه میدی.. من ۳ ساله دارم درباره تحصیل در خارج از کشور تحقیق میکنم ..تو هیچ دانشگاهی تو دنیا برای پذیرش مقطع master داشتن مقاله اجبار نیست و اینکه بعضی کشورها مثل المان و نروژ تحصیل در دانشگاهاشون رایگانه و شهریه نمیدن البته نه همه دانشگاهاشون

(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ)Iron Maiden نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  منظورم این بود وارد رابطه نا موفق دیگه ای براتون ایجاد نشده یا به مشکلات روان-تنی دچار نشید یا مشکلات پیش بینی نشده دیگه ای.
سوال اساسی من هم اکنون اینه که آیا با دو ترم مرخصی گرفتن در حالیکه ۱۵ واحد بیشتر نگذرونم، می تونم در مهلت مقرر لیسانسمو تموم کنم؟ (با احتساب ترم های تابستانه)
راستی بعضیا به من گفتن کنکور ارشد از کارشناسی سخت تره برای قبولی در دانشگاه های دولتی... حقیقت داره؟
بله حقیقت داره دلیلشم انگیزه بیشتر داوطلبهای ارشد و کم بودن ظرفیت قبولیه

من میخواهم پس میتوانم
۲
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ ب.ظ، توسط codin.)
نقل قول: دوست عزیز چرا اطلاعات اشتباه میدی.. من ۳ ساله دارم درباره تحصیل در خارج از کشور تحقیق میکنم ..تو هیچ دانشگاهی تو دنیا برای پذیرش مقطع master داشتن مقاله اجبار نیست و اینکه بعضی کشورها مثل المان و نروژ تحصیل در دانشگاهاشون رایگانه و شهریه نمیدن البته نه همه دانشگاهاشون

دوست عزیز دفعه بعدی قبل پست گذاشتن حتما با شما مشورت می کنم.
ایشون همانطور که گفتن میخوان بهشون فاند تعلق بگیره و فاند رقابتیه.مخصوصا برای یک دانشگاه آزادی با معدل بد.
موفق باشید
۳
۰
ارسال: #۱۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ
دوستان عزیز در مورد رشته هایی که به نوعی با زیست شناسی و بیوتکنولوژی در ارتباطند مثل Bioinformatics اطلاعی دارید؟
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  خیلی معذرت میخوام رک صحبت میکنم . شما فقط ادعا دارین پشتکار ندارین!!!!!!!۱ من سطحم بالاتره من استعداد پزشکی دارم من زبانم خوبه و........ ولی عمل ندارین . شاید حرفم به مذاقتون خوش نیاد ولی به جای داشتن یه کدوم از اینا اگر پشتکار و اراده قوی داشتین الان سر کلاس پزشکی بودین !!!!!! مشکلتون اینه هنوز هدفتون رو پیدا نکردین فقط هعی خودتون دست بالا میگیرین و عمر میگذرونین. همون بچه هایی که سطحشون از شما پایین تره دارن رشد میکنن و شما هنوز دارین از یه پله به پله دیگه می پرین شده حرکت مسابقه ی خرگوش و لاک پشت!!!!!!!!!! بازم معذرت رک گفتم .
خواهش می کنم، راستش حرف شما شاید تا حدی درست باشه ولی به نظرم نمیشه تنها ملاک رو پشتکار دونست.
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۱۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۲۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۳ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۵۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۵۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۵۸۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۳۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close