زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روزنوشت های محمد تنهایی

ارسال: #۶۱
۲۳ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۴۵ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
دکتر خوش گذشته پس حسابی بهت من ندید میگم ماهی بوده غذا شک نکن
از لویزان گفتی یاد دوران سربازیم اوفتام تو ارتش و گشت گذار تو اون جنگل‌ها و شهرک محلاتی

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۲۳ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۱۵ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
مگر گوشت ماهی را چرخ کرده بودنند که متوجه نشده اید....................؟
۰
۰
ارسال: #۶۳
۲۳ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۱۲ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
فکر می کنم همین کار رو کرده بوده باشند! هنوز بین اون جمع اختلاف هست بر سر ماهیت غذا

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۶۴
۲۳ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
RE: روزنوشت های محمد تنهایی
(۲۳ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  فکر می کنم همین کار رو کرده بوده باشند! هنوز بین اون جمع اختلاف هست بر سر ماهیت غذا
من همیشه فکر می کردم که چطوریه که یه سر آشپز در حد یه مهندس و گاهی اوقات بیشتر حقوق میگیره خیلی جاها به جوابم رسیدم یکی ازاونجاها این جاست میبینید چطور تونسته همه‌ی ما مهندسان ودکتر‌ها را مغز مان را به چالش وادارد ومسئله ای طرح کرده که مثل اینکه بوش میاد جز
مسائل NP بشه !!!!!Big GrinBig GrinBig Grin
اما از شوخی گذشته آشپزی یکی از جالبترین وسرگرمکننده ترین وصد البته خوشمزه ترین کار دنیاست به نظر من .یکی از تفریخات من پخت غذاهای جدیده‌! اینقدر لذتبخشه وقتی همسرم یا دوستانم یا فامیل می خورند اما نمی دانند چیست !! و تازه جالبترش اونجاست که هی دستورش رو بخوان وتو با بدجنسی تمام در بری ویه دستور الکی دیگه بدی و یه چیز دیگه بشه تا هر وقت خواستن بیان پیش خودت !!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin( البته آخرش یه شوخی شیطنت آمیز بود اعتراف می کنم شیطون گولم وزدCool:coolSmile
این سرگرمی (بازی)جالب رو به همه دوستان( مخصوصا خانمها (یکی از بهترین روشها برای اینکه همسری خوشحال بشه وهرچی خواستین براتون بخره !!!))پیشنهاد میدم .البته به شرطی که آشپزیتون خوبه وگرنه نتیجه کار وحشتناکه !!!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۶۵
۲۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۶ ق.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
یاد اون قسمت فرار از زندان افتادم که توی زندان سونا یه نفر چند روز بود که غذا نخورده بود یک نفر از پشت دیوار یکمی گوشت بهش داد بیچاره فکر کرد مرغه بعد در ازای کاری که قرار شد واسش انجام بده بهش گوشت بیشتری داد بعدش فهمید که گوشت مرغ نبوده فکر میکنین گوشت چی بوده؟؟؟ گوشت موش!!!!
۰
۰
ارسال: #۶۶
۲۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۶ ق.ظ
بابا بیخیال شین این غذاهای بدمزا ای که شما گفتین من رو هم از سر ذوق انداخت دوستلن منظورم از غذای جدید یه غذای جدیده که می دونم توش چیه مثلا تاحالا فکر کنم کپه( غذای لبنانی )حورده باشید
اگه یه چیزایی مث پیاز به مایه اش اضافه کینر با پنیر پیتزا !!!
وای دهنم آب افتاد !!!
بابا عذا رو خوشمزه ببینید وحوشمزه بهش فکر کنید البته تا حدی که دچار اضافه وزن نشید در حد معقولش. اما خداییش عذای جدید هم عالمی داره درقبال عذاهای سنتی
اما یه جاهاییی عذای سنتی هم می چسبه!!!
اما بزرگترین چاشنی زندگی تنوعهای خوب وجالبه !!۱
یکی از این تنوع‌ها تنوع غذایی هست..

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۶ ق.ظ
مطلبت فرداد واقعا تامل برانگیز بود اونقدر که یه دکمه تشکر به نظرم براش کافی نبود ممنون !!!
باز هم به دلیل نبودن صورتک فکر:
فکر:فکر:فکر:فکر

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۶۸
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط admin.)
روزنوشت های محمد تنهایی
امروز روز خیلی خوبی بود. به بیوانفورماتیک علاقه مند شدم. شیطونی می گه برم و با استادم حرف بزنم و بیافتم توی خطش!! این رابطه من با دانشگاه علوم پزشکی آخر کار دستم می ده. احتمال داره توی طرح جمع آوری بانک سلولی واسه بیماران روماتیسمی هم وارد شم. خوب این بیوافورماتیک استفاده اش توی همین جاهاست. دیروز رو کلاً در خدمت اساتید ژنتیک دانشگاه تهران بودم و حرفهایی که نمی فهمیدم رو گوش می کردم Big Grin
امروز اما فرصتی شد تا روی پروژه AS کار کنم. بالاخره تونستم خروجی SPSS رو برای داده های بیماران و جهت تحلیل های آماری بسازم. بعد از مدتها حس زیبای حل مسئله و لذت اون رو چشیدم. به واسطه همین لذت بود که نیم ساعتی مانشت رو دستکاری کردم Smile فکر می کنم الان شبیه صابون شده!!
این روزها کلاً روزهای شادی هست. امشب هم که ذوب آهن برنده شد دیگه شادی های من تکمیل شد. الان هم که دارم این‌ها رو می نویسم پروپزال ITS رو به ورژن ۰/۹ یعنی یکم قبل نهایی شدن رسوندم.

راستی شما آهنگ گلنیشان رو شنیدین؟ خیلی خیلی قشنگه. شیطونی می گه که golnishan.ir رو هم مثل مانشت بزرگ کنم. این دفعه در دنیای عشق و عاشقی. یا شاید اخبار!! گل نیشان == مانند گل.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad8512 , Raman
ارسال: #۶۹
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۱۳ ق.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
می بینم که کسی نظری ندارهSmile
خوب امروز یه خورده بیشتر روی برنامه AS کار کردم. طولانی بودن کد و خسته کننده بودنش باعث شد که یه برنامه بنویسم که برنامه برام بنویسه!!!! الان با یه کلیک ۱۰۰۰ خط کد می نویسم!!!!
تنها کار جالب امروز من همین بود!

۰
۰
ارسال: #۷۰
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۱۹ ق.ظ
چه باحال ..خلاقیت Big Grin

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۷۱
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۰ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
این اهنگ رو دانلود کردم و واقعا جالب بود کاری از گروه کامکار هاست فکر کنم
این آهنگ گام خیلی پایینی داره و از ساز بربط خیلی زیبا استفاده شده و ریتم اهنگ در کل زیاد عوض نمیشه
لذا تمام ویژگی های موزیک آرام بخش رو داره

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۷۲
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط lucifer.)
(۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  امروز روز خیلی خوبی بود. به بیوانفورماتیک علاقه مند شدم. شیطونی می گه برم و با استادم حرف بزنم و بیافتم توی خطش!! این رابطه من با دانشگاه علوم پزشکی آخر کار دستم می ده. احتمال داره توی طرح جمع آوری بانک سلولی واسه بیماران روماتیسمی هم وارد شم. خوب این بیوافورماتیک استفاده اش توی همین جاهاست. دیروز رو کلاً در خدمت اساتید ژنتیک دانشگاه تهران بودم و حرفهایی که نمی فهمیدم رو گوش می کردم

خیلی جاله دکتر که شما در مورد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
صحبت می کنین. این یه دانش میان رشته ای جدید هست و به همراه رشته های میان رشته ای دیگه مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
جا برای تحقیق و کار خیلی زیاد داره. تو دانشگاههای معتبر دنیا رو این رشته‌ها داره حسابی سرما یه گذاری میشه. ومی تونه برای خیلی از دانشجوهای کامپیوتر یه فیلد جدید و جالب باشه ولی متاسفانه تو ایران تنها دانشگاههای علوم پزشکی اونم برایه دانشجوهای خودشون این رشته رو دایر می کنن و تنها کاری که می کنن استفاده از نرم افزار های آماده هست. در حالی که من چارت درسی دانشگاههای معتبر رو می دیدم از رشته های کامپیوتر و ریاضی هم می شد به این رشته وارد شد و دامنه کار اونفدر بزرگ هست که اصلا نمیشه این رشته رو اختصاصی جلو برد.

I am Lucifer
The god of hell fire
To see you suffer
Is my only desire
۰
۰
ارسال: #۷۳
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط saba_1984.)
روزنوشت های محمد تنهایی
تو فاز پزشکی و کامپیوتر ۲ سال که رشته انفورماتیک پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا راه اندازی شده و پایه گذارانش دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و ایران هست .

سیلابس درسای ارشد عملا کاربرد کامپیوتر در پزشکی علی الخصوص ساماندهی اطلاعات هست.

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
ارسال: #۷۴
۳۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۵۴ ب.ظ)saba_1984 نوشته شده توسط:  تو فاز پزشکی و کامپیوتر ۲ سال که رشته انفورماتیک پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا راه اندازی شده و پایه گذارانش دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و ایران هست .

سیلابس درسای ارشد عملا کاربرد کامپیوتر در پزشکی علی الخصوص ساماندهی اطلاعات هست.

البته چیزی که اینجا ارائه میشه به عنوان
بیشتر چیزی شبیه به طراحی سیستم های MIS در حوزه پزشکی و سلامت هست. مواردی که من در بالا عرض کردم حوزه های مجرا و بسیار گستر ده تری رو شامل میشن.

I am Lucifer
The god of hell fire
To see you suffer
Is my only desire
۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  راستی شما آهنگ گلنیشان رو شنیدین؟ خیلی خیلی قشنگه. شیطونی می گه که golnishan.ir رو هم مثل مانشت بزرگ کنم. این دفعه در دنیای عشق و عاشقی. یا شاید اخبار!! گل نیشان == مانند گل.

بله منم شنیدم و دارمش .
مگه گروه بزرگ کامکارها‌، آهنگ بد هم دارن دکتر جان.
گلنیشان خیلی آهنگ قشنگیه.
ای ول به دکتر تنهایی SmileWink

افکار جاری شما زندگی آینده تان را می سازند.
وقتی به چیزی فکر می کنید افکار شبیه آنرا به ذهنتان راه می دهید.
پس بیایید به مثبت ها بیاندیشیم...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۰,۳۱۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۷۰۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  جزوه هوش مصنوعی استاد محمد مهدی محمدی - دانشگاه آزاد قزوین mohad68 ۰ ۲,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mohad68
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۶۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  میلاد مسعود پیامبر رحمت حضرت محمد(ص)و فرزندشان صادق آل محمد(ع) مبارک باد Faridfo ۲ ۲,۴۱۵ ۱۹ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  "محمد فرهادی" اعتماد مجلس را کسب کرد/ وزارت علوم بالاخره وزیردار شد kingmax ۰ ۱,۷۲۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: kingmax
  الگوریتم های داده کاوی مقاوم در برابر داده های نویزی و داده های پرت AmiriManesh ۶ ۷,۱۸۵ ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh
  خرید کتاب منطق ریاضی محمد اردشیر hk350 ۰ ۲,۴۹۹ ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hk350
Star دکتر محمد قدسی Studious ۷ ۱۳,۵۸۲ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ریحانه فدک
  شهید مرزبانی - * تصاویر تشییع پیکر شهید محمد صادقی نژاد اهل شهر کهنه قوچان * MShariati ۴ ۲,۹۶۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: azad_ahmadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close