زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دکتری علوم کامپیوتر

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ
دکتری علوم کامپیوتر
با اجازه مدیر این بخش:

با سلام دوستان میخواستم بدونم در حال حاضر دکتری علوم کامپیوتر در ایران در کدوم دانشگاه دانشجو میپذیره ؟

شنیدم که دانشگاه شریف دکتری این رشته را آوردن . اگه کسی اطلاعاتی راجع به این موضوع داره یا اگه قبلا در موردش در مانشت صحبت شده ممنون میشم راهنمایی کنید .

سوال دیگه‌:
در مورد دکتری پیوسته در ایران که قراره واسه کارشناسی‌ها بزارند اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنماییم کنید .( در رشته علوم کامپیوتر ومهندسی کامپیوتر )

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , MShariati , MajidManesht2012
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط grayman.)
دکتری علوم کامپیوتر
با سلام
این نقل از دوستم هست که امسال آزمون دکتری داده و کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه بهشتی خونده. تا امسال که ایشون کنکور دکتری دادند هیچ دانشگاهی در ایران دکتری علوم کامپیوتر نداشته و ایشون مجبور شدن برن رشته آنالیز عددی برای مقطع دکترا...

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ب.ظ
دکتری علوم کامپیوتر
نه اشتباه نکنید . اولین فارغ التحصیل دکتری علوم کامپیوتر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بووده در سال ۸۷‌: اینم لینک خبرش:

سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , انرژی مثبت , mosenabdoli , H3NGAM3H
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ ب.ظ
RE: دکتری علوم کامپیوتر
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ ب.ظ)Cyrus نوشته شده توسط:  نه اشتباه نکنید . اولین فارغ التحصیل دکتری علوم کامپیوتر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بووده در سال ۸۷‌: اینم لینک خبرش:

ممنون از اطلاعتون گفتم که شنیده بودم که شریف هم میگیره شاید اخیرا میگیریند !!!!!

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Cyrus
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ، توسط grayman.)
دکتری علوم کامپیوتر
سلام
در مورد دانشگاه امیر کبیر نقل از سایت خود دانشکده:
دوره تحصیلات تکمیلی گروه علوم کامپیوتر در سال ۱۳۸۶ با تاسیس
مقطع کارشناسی ارشد آغاز به کار نمود. در دوره دکتری این رشته به صورت یک گرایش از ریاضی کاربردی دانشجو پذیرفته می‌شود.

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , انرژی مثبت , Sami65 , H3NGAM3H
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط mdgh.)
دکتری علوم کامپیوتر
دانشگاه امیرکبیر دانشجوی دکتری علوم کامپیوتر میگیرد ولی بعید می دونم هر سال دانشجو دکتری در این رشته بگیره.

کسی که به فکر درست کردن آینده خودش نیست ، نمیتونه آینده کسی باشه . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , انرژی مثبت , parimehraban
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ق.ظ
دکتری علوم کامپیوتر
من خودم دانشجوی ارشد علوم کامپیوتر امیرکبیرم و چند تا از دوستام دکتری این رشته را دارن میخونن
فقط، همانطور که دوستمون گفت، به عنوان یک گرایش از رشته ریاضی کاربردی
که به نظر من اسم ریاضی کاربردی فقط سوری هست!

"تمرین، کلید تسلط بر هر مهارتی است. با تمرین می توانید هر رفتار یا مهارتی را که دوست دارید یا ضروری می دانید در خودتان بپرورانید."

"برایان تریسی"
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , انرژی مثبت , ف.ش , eliazad , H3NGAM3H , sepidsal
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ
دکتری علوم کامپیوتر
خوب مثل این که امسال به عنوان یه گرایش جدا مطرح شده

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۶ ب.ظ
سلام خدمت آقای انرژی مثبت

میشه لطف کنید بگید که تو دانشگاه شریف برای درس نظریه علوم کامپیوتر چه کتابی تدریس میشه؟

با تشکر
ارسال: #۱۰
۱۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ)۸۸۱۰۸۰۰۲ نوشته شده توسط:  سلام خدمت آقای انرژی مثبت

میشه لطف کنید بگید که تو دانشگاه شریف برای درس نظریه علوم کامپیوتر چه کتابی تدریس میشه؟

با تشکر
سلام
اولا من خانمم Tongue
دوما ان شالله بخش منابع دکتری که راه اندازی بشه در مورد منابع دروس در دانشگاه های مختلف بحث خواهد شد.(ان شالله از دوستام می پرسن و منابع رو اونجا میگذارم)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۱۱
۱۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۱ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ)۸۸۱۰۸۰۰۲ نوشته شده توسط:  سلام خدمت آقای انرژی مثبت

با تشکر
سلام
اولا من خانمم Tongue
دوما ان شالله بخش منابع دکتری که راه اندازی بشه در مورد منابع دروس در دانشگاه های مختلف بحث خواهد شد.(ان شالله از دوستام می پرسن و منابع رو اونجا میگذارم)

با سلام مجدد
قصد جسارت نداشتم امیدوارم عذر منو بپذیرید
ممنون، منتظر جوابتون می مونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ب.ظ
Question RE: دکتری علوم کامپیوتر
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید
یه سؤال کوچیک داشتم که امیدوارم یکی از دوستان لطف کنه و بهش جواب بده چون برام اهمیت حیاتی داره

بنده امسال به احتمال زیاد در ۳ کدرشته-محل دکترای زیر قبول میشم انشالله

۱- علوم کامپیوتر - شریف (قطعی)
۲- مهندسی کامپیوتر نرم افزار - صنعتی اصفهان
۳- مهندسی کامپیوتر نرم افزار - علم و صنعت

من خودم خیلی دوس دارم شریف علوم کامپیوتر بخونم. میخواستم ببینم از نظر آینده شغلی و وضعیت بورسیه و استخدام و درآمد و از این دست مسائل کدوم مورد بهتر هس و انتخاب اون ارزش بیشتری داره؟ خیلیها عقیده دارن نرم افزار رو باید انتخاب کنم. میخوام ببینم انتخاب علوم کامپیوتر شریف انتخاب خوبیه؟Huh اگه توضیح بیشتری هم هست خواهشاً از بنده دریغ نفرمایید. بسیار ممنون و متشکرم.
ارسال: #۱۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ)menrabb نوشته شده توسط:  با سلام و عرض ادب و خسته نباشید
یه سؤال کوچیک داشتم که امیدوارم یکی از دوستان لطف کنه و بهش جواب بده چون برام اهمیت حیاتی داره

من خودم خیلی دوس دارم شریف علوم کامپیوتر بخونم. میخواستم ببینم از نظر آینده شغلی و وضعیت بورسیه و استخدام و درآمد و از این دست مسائل کدوم مورد بهتر هس و انتخاب اون ارزش بیشتری داره؟ خیلیها عقیده دارن نرم افزار رو باید انتخاب کنم. میخوام ببینم انتخاب علوم کامپیوتر شریف انتخاب خوبیه؟Huh اگه توضیح بیشتری هم هست خواهشاً از بنده دریغ نفرمایید. بسیار ممنون و متشکرم.

تا جایی که من شنیدم بچه های علوم کامپیوتر شریف سطحشون بالا هست . در مورد بازار کار فکر نکنم تفاوتی داشته باشه نرم افزار با علوم کامپیوتر .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: menrabb
ارسال: #۱۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ)menrabb نوشته شده توسط:  با سلام و عرض ادب و خسته نباشید

به نظر من که برید مهندسی کامپیوتر Smile البته بستگی به علاقتون داره ولی علوم کامپیوتر شریف تئوریه من که شخصا علاقه ای به مباحث تئوری ندارم .

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , menrabb
ارسال: #۱۵
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ
دکتری علوم کامپیوتر
به نظر من اگه شما به مباحث تئوری علاقمند هستید حتما دکترای علوم کامپیوتر شریف رو انتخاب کنید
واسه جذب هیئت علمی شدن نیز شانس بیشتری دارید

"تمرین، کلید تسلط بر هر مهارتی است. با تمرین می توانید هر رفتار یا مهارتی را که دوست دارید یا ضروری می دانید در خودتان بپرورانید."

"برایان تریسی"
 سپاس‌گزاری شده توسط: menrabb , samereh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع سیستم عامل دکتری ٩٨ minafunda ۰ ۱,۸۲۵ ۰۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minafunda
  کارنامه دکتری ٩٧ hesamvazirii ۵۱ ۲۹,۷۱۷ ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: com83
  درخواست منبع برای دروس شبکه های کامپیوتری پیشرفته و مدار منطقی (کد ۲۳۵۸) حمیده محمدی ۵ ۹,۵۲۵ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۸۳۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
  کلید سوالات دکتری هوش ٩١،٩٢،٩٣،٩٤ hani89 ۰ ۱,۶۰۵ ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hani89
  رتبه ۱۶ کشوری (۱ سهمیه) علوم گرایش اول-علوم کامپیوتر شریف روزانه Leoeuler ۶ ۳,۳۸۰ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MLMSecurity
  ۱۲۴ علوم و ۳۸ علوم تصمیم mirhadimahmoodi ۱۳ ۷,۱۰۶ ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: MR92
  راهنمایی برای زبان تخصصی ارشد کامپیوتر sparrow7000 ۶ ۵,۰۰۲ ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dr.a_AI
  نرم افزارهای مرتبط با رشته معماری کامپیوتر؟ behnam1394 ۵ ۴,۵۹۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnam1394
  نکاتی جهت موفقیت در مصاحبه دکتری parsaNA ۲۲ ۴۱,۶۶۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close