زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین کلاس کنکور و کنکور آزمایشی در شیراز

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۸ ق.ظ
بهترین کلاس کنکور کنکور تو شیراز کدومه بخصوص برای دروس ریاضی مثلا من لیست اساتید صنعتی یا همون دانش نوین رو دارم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که استاد ریاضیش جاودانیان است که من بری کنکور کاردانی به کارشناسی رفتم هیچی نفهمیدم بنظر من زیاد استاد خوبی نبود ولی در عوض استاد یوسفی رو داره که وحمتون می دونید کیه ایشون از تهران میاد چند استاد دیگه داره هرکی می تونه کمک کنه فاضل چجوریه البته من هنوز لیست اساتیدشو پیدا نکردم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۴ ب.ظ
RE: بهترین کلاس کنکور و کنکور آزمایشی در شیراز
فاضل که داره ترمش تموم میشه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
کلا بزای سال‌ها و ترم های بعد است این بخش
۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  کلا بزای سال‌ها و ترم های بعد است این بخش
ریاضی مهندسی فاضل خوبه‌، استادش دکتر جعفری و گیلک هست.(من نرفتم ولی تعریف جعفری رو از خیلیا شنیدم - کسایی که اهل درس بودن - )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ب.ظ
بچه های دیگه هم نظرشونو بدن برای درس های دیگه چجوریه چون صنعتی برای چند تا درس که لینکشو گذاشتم از استاد یوسفی استفاده می که که میگن حرف نداره برای درس های دیگه کدام موسسه بهتره
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ب.ظ
من از چند جا که پرسیدم صنعتی رو قبول نداشتن
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۱۳ ق.ظ
من چون تجربه کلاس کنکور دارم ۱۰۰% همه درس‌ها رو صنعتی نمی روم ؟
یعنی شما می گید کلاس استاد یوسفی رو نروم؟
بچه بیان نظر بدن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۱۴ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۸۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۴۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۰۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۶۰ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۱۵ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۹۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close