زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای دروس ریاضی

ارسال: #۳۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ق.ظ
کمک در مورد گسسته
همون طور که می دونید‌، ساختمان گسسته یکی از پایه ای ترین درس هاست که تقریبا تو اکثر درس‌ها یه بخشیش لازم می شه . پس بهتره کلش رو بخونید‌، فرصت هم که دارید . به نظرم اگه بخوایین با این تفکر که وقت کمی رو این درس بذارین و کلش رو نخونید و امید هم داشته باشید که چند تا تست بزنید‌، اونوقت نتیجه ای نمی گیرید . از نظر من که بعیده . بخونید همش رو که بعدا پشیمون نشید .

علاوه بر اون ۳ فصلی که دوستمون گفتند ،فصل " مجموعه‌ها و روابط " هم از اهمیت زیادی برخورداره . فصل اول " منطق ریاضی " هم که خیلی ساده است و البته مهم . با این دو فصل تقریبا کل کتاب رو خوندی‌، به جز ۲ فصل که اونم بخون دیگه Wink

می بینی که گسسته همش مهمه Smile

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , Majid gh , H-Arshad , arashk
ارسال: #۳۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ب.ظ
کمک در مورد گسسته
به نظرم باید ساختمان گسسته رو یک درس ترکیبی از دروس طراحی الگوریتم، ساختمان داده، آمار و احتمالات(احتمالات) و...
دونست.
حالا اگه شما این درسها رو خونده باشین واستون تقریبا میشه در حد مرور و یافتن نکات جدید
خیلی هم مهمه چون تو جرگه دروس مشترک تو IT و مهندسی کامپیوتر هستش دروس مشترک هم که میدونین ضریبش چیه
اگه یه سوال رو جواب بدی برابر ۴ تا سوال از مثلا زبان هستش

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Majid gh , H-Arshad
ارسال: #۳۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ
کمک در مورد گسسته
من تستهای آخر هرفصل رو از کتاب هادی یوسفی قبلا دیدم.تقریبا اهمیت هر فصل برای رشته it یکسانه(وفقط برای مهندسی از فصل شمارش تست نمیاد)و مهم سختی و آسونی هر بخش هست.که به نظرمن فصل گراف و روابط بازگشتی سخته(برای علوم کامپیوتر و it هم شمارش سخته).
ممکنه بعضی‌ها بگن گراف که آسونه.ولی چون خود من پارسال خوندمش و نتونستم تست بزنم برام سخته . بازگشتی و شمارش هم نیاز به تمرین زیادی داره. منطق نسبتا آسونه. درکل گسسته یه درس غلط اندازه Smile یعنی مطالبش رو راحت متوجه میشی ولی نمیتونی تست بزنی مگراینکه خوب تمرین کرده باشی و قلق هر بخش دستت بیاد. تمرینهای کتاب گریمالدی خیلی خوبن (البته اگر وقت باشه چون زیادن).
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad , arashk
ارسال: #۳۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۲۴ ب.ظ
کمک در مورد گسسته
البته با احترام به نظر آفاق خانم من نظرم اینه که کتاب گسسته یوسفی به همراه ویسش میتونه مفیدتر باشه چون ایشون این درس رو با حل تمارین بسیار توضیح دادن که این برای تست خیلی مفیده البته این نظر منه

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ب.ظ
کمک در مورد گسسته
مرسی از جواباتون

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ ب.ظ
کمک در مورد گسسته
برای گسسته هوش چه فصل هایی باید خوانده بشه. من از امروز شروع کردم به خواندن. واسه گسسته من گریمالدی را دارم می خوانم. ولی خیلی زیاد هست. (یعنی خیلی تمرین داره).
من دارم ترجمه انتشارات فاطمی را می خوانم. آخرش تمرینات فرد را آمده جواب داده. این تمرین‌ها را خود نویسنده جواب داده یا مترجم اومده جواب داده؟ آخه من هرچی فکر می کنم به نظرم میاد بعضی هاش غلط هست . Big Grin

یک سوال دیگه هم داشتم: درس هایی که گسسته پیشنیازش هست را شروع کنم از همین الان خوندن؟ یا صبر کنم گسسته تمام بشه بعد اونها را بخوانم؟
ممنون.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ق.ظ
کمک در مورد گسسته
اگر گسسته رو پاس کردید،که مسئله ای نیست کدوم رو زودتر شروع کنید،چون با مفاهیم آشنایی دارید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۶۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۵ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۵۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۳۴۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۲,۹۶۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close