زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

وب سایت های فارسی در زمینه یادگیری

ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۳ ب.ظ
سلام دوستم ممنون میشم وب سایت هایی فارسی زبانی که در مورد موضوعات مختلف آموزش فارسی ارائه میکنند و شما از اون وب سایت ها استفاده بردید رو به من معرفی کنید ؟
مثل مکتب خونه RolleyesRolleyes

[تصویر:  banner.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: One Minute , hmd1
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ
اگر دنبال ریاضیات باشین این عالیه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان , The BesT , ziba_090 , One Minute , hmd1 , Aurora
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۴ ب.ظ
RE: وب سایت های فارسی در زمینه یادگیری
maktabkhoobe.org
gotoclass.ir
ksna.ir

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hmd1 , Aurora , tahereh24
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط One Minute.)
دمتون گرم چقدر خوبه این تاپیک، لطفا دوستان هر موضوعی که به هر بخشی از کامپیوتر و آیتی و یا حتی مدیریت میشه رو در اینجا معرفی کنید !!
یه سری رو هم من معرفی میکنم :

آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات پیشرفته دانشگاه شریف لایتک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سامانه لایتک آنلاین

یک مرجع کاملا حرفه ای ( پیشنهاد خودم ) برای یادگیری اندروید و وب، کاملا حرفه ای هستش این آموزش ها، خودم استفاده کردم از محصولاتش

پرآوید

coursera که میتونید کورس های دانشگاهی خارج از کشور رو اینجا بگزرونید و با ۴۹ دلار مدرک بگیرید

یک سایت جامع و مناسب برای طراحی وب و کدنویسی وب با PHP و در نهایت وردپرس

یه سایت آموزش آنلاین برنامه نویسی وب که به تازگی راه افتاده اما کارش خوبه

مجیدآنلاین که توی حوزه ی وب و هنرهای دیجیتال فعالیت میکنه

کلاس درس که کورس های خوبی داره برای مثال کورس Game Theory خیلی خوب بود استفاده کردم

تخته سفید هم خوبه کارش

مرجعی کاملا مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی، همه چیز داره لامصب

و اپلای ابرود هم همه بچه هایی که قصد مهاجرت و خروج از کشور رو دارن میشناسن

فعلا همینارو توی بوک مارک داشتم، اگر شما هم وبسایت های خوبی میشناسید در نشر علم دریغ نکنید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , bahman2000 , hmd1 , Aurora , سلطانی , dr.a_AI , sss , tahereh24
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ
من یک سایت خوب در مورد توسعه مهارتهای زندگی معرفی میکنم:

مسئول سایت آقای مهندس شعبانعلی انسان بسیار بادانشی هستند.

اگه حوصله دارین پیشنهاد میکنم به لینک زیر سری بزنید:

سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , One Minute , The BesT , sss , tahereh24

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قواعد فارسی Sajede_d ۰ ۸۸۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sajede_d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۱۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۴,۲۷۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۹۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۹۸ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۷۶ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۵۹ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close