زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

افتتاح انجمن دانشجویان ارشد

ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۰ ب.ظ، توسط bahareh.)
با سلام
می خواستم یه انجمن واسه دانشجویان ارشد کامپیوتر ایجاد کنم

نظرتون چیه؟
به نظرتون اسمش را چی بذارم خوبه؟
۶
۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rascal1364
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ ق.ظ
اگه میشه بگید هدف انجمن چیه؟
تا ماهم نظرمونو بگیم

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۲
۲
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ ق.ظ
خب هدف یه انجمن چی می تونه باشه
بحث در مورد مشترکات اعضا مث درسا پروژه‌ها و آزمون دکترا
به نظرم خیلی می تونه مفید باشه
الان یه همچین انجمنی نداریم
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: smartleopard , rascal1364
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ ب.ظ
به نظرم خوبه اما اگه مانشت کمی در این زمینه قوی‌تر بشه بهتره
الان یه دانشجو ارشد بیاد مانشت جز مشاوره دادن و گفتن تجربیاتش به دیگران چه کار می تونه کنه
بنظرم باید برای هر گرایش ارشد یه انجمن تو همین مانشت بصورت قوی داشته باشیم که بحث درسی و علمی اون مربوط به مقطع ارشد باشه .......
مثلاً توش برای هر درس گرایش هوش یه تاپیک باشه مثل همونی که برای درسای کارشناسی هست
از ما گفتن و از مسئولین سایت نشنفتن..........

هیچ اگر سایه پذیرد.......ما همان سایه ی هیچیم......[/font]
۸
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , **sara** , bahareh , alime , saturn90 , parisaaa
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ب.ظ
RE: افتتاح انجمن دانشجویان ارشد
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  به نظرم خوبه اما اگه مانشت کمی در این زمینه قوی‌تر بشه بهتره
الان یه دانشجو ارشد بیاد مانشت جز مشاوره دادن و گفتن تجربیاتش به دیگران چه کار می تونه کنه
بنظرم باید برای هر گرایش ارشد یه انجمن تو همین مانشت بصورت قوی داشته باشیم که بحث درسی و علمی اون مربوط به مقطع ارشد باشه .......
مثلاً توش برای هر درس گرایش هوش یه تاپیک باشه مثل همونی که برای درسای کارشناسی هست
شنیدن کی بود ماندن دیدن!!Big GrinBig Grin
اشکال اینجاست که همه وقتی قبول میشن و کارهاشون ردیف میشه میرن و دیگه پیداشون نیست. نگاه به دکتر نکنید.
دوستانی که سال قبل بودن و قبول شدن بجز دو سه نفر بقیه کجا هستند.؟؟ حتی بین مدیران هم بودند و عوض هم نشدند ولی هر ماه شاید فقط سر بزنند. نه راهنمایی و نه پستی!!Exclamation
حالا خود شما بعنوان کسی که دارید الآن شروع میکنید حاضرید قول بدید سال دیگه همینجا هر کس در گرایشتون سوال داشت جواب بدید؟؟
بهر حال اینکار نیاز به همکاری همه داره تا همه استفاده کنند .

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahareh , پشتکار
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ ب.ظ)bahareh نوشته شده توسط:  با سلام
می خواستم یه انجمن واسه دانشجویان ارشد کامپیوتر ایجاد کنم

نظرتون چیه؟
به نظرتون اسمش را چی بذارم خوبه؟

سلام
اگه اینجوری که میگید باشه که خیلی عالیه
فقط هممون باید قول بدیم همکاری داشته باشیم
اگرم زحمتی نیست گرایشها رو از هم جدا کنید
ایشالا که خیلی مفید خواهد بود
باز ممنون که تو فکر بچه های گل اینجا هستید

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahareh
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط alime.)
من نفهمیدم بالاخره می خواستید یک سایت جدید بزنید یا تو همین انجمن مانشت، تالار مشخصی برای ارشدی‌ها ایجاد بشه. که صد البته من با دومیش موافقم چون باعث می شه در ضمن اینکه بچه های ارشد به قسمت های خودشون برن برای بچه های کنکوری هم مشاوره بدن؛ در ضمن فکر می کنید انجمن درست کردن کار ساده ای هست؟! یک مسئول پایه و فداکار مثل دکتر می خواد تا یکدفعه ای سایت به امان خدا رها نشه.

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۱
۱
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  به نظرم خوبه اما اگه مانشت کمی در این زمینه قوی‌تر بشه بهتره
اشکال اینجاست که همه وقتی قبول میشن و کارهاشون ردیف میشه میرن و دیگه پیداشون نیست. نگاه به دکتر نکنید.
دوستانی که سال قبل بودن و قبول شدن بجز دو سه نفر بقیه کجا هستند.؟؟ حتی بین مدیران هم بودند و عوض هم نشدند ولی هر ماه شاید فقط سر بزنند. نه راهنمایی و نه پستی!!Exclamation
حالا خود شما بعنوان کسی که دارید الآن شروع میکنید حاضرید قول بدید سال دیگه همینجا هر کس در گرایشتون سوال داشت جواب بدید؟؟
هر کی به من میگه یه چی قول بده من می گم قول نمی دم اما همه سعیم می کنم...
خودبخود اگه ببینم بحث هایی میشه که می تونه چیزی به من اضافه کنم میام.... من پیشنهاد دادم یه زیرانجمن بزنید که آموزش و بحث پردازش تصویر متلب رو توش داشته باشیم یا شبکه عصبی .... اما به جایی نرسید...
اینکه خیلی‌ها بعد کنکور دیگه سر نمی زنن واقعاً همینه که مانشت دیگه براشون بار علمی نداره... البته یه دلیلش هم می تونه این باشه که وقت آدم تو ارشد کمتره ...

من میگم اگه مانشت انجمن دانشجویان ارشد درست کنه بهتره ... اما اگه قراره این تاپیک هم بعد دو سه روز بره پایین و همه یلدشون بره بریم گرد این پیشنهاد bahareh

هیچ اگر سایه پذیرد.......ما همان سایه ی هیچیم......[/font]
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۱۷ ب.ظ
ولی چرا این تاپیک رو توی بخش زیر زدید؟ این قسمت که بیشتر در مورد مسائل درسیه.
پرسش و پاسخ درسی>> دروس مقطع کارشناسی ارشد و جزوات آن
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  به نظرم خوبه اما اگه مانشت کمی در این زمینه قوی‌تر بشه بهتره
هر کی به من میگه یه چی قول بده من می گم قول نمی دم اما همه سعیم می کنم...
خودبخود اگه ببینم بحث هایی میشه که می تونه چیزی به من اضافه کنم میام.... من پیشنهاد دادم یه زیرانجمن بزنید که آموزش و بحث پردازش تصویر متلب رو توش داشته باشیم یا شبکه عصبی .... اما به جایی نرسید...
اینکه خیلی‌ها بعد کنکور دیگه سر نمی زنن واقعاً همینه که مانشت دیگه براشون بار علمی نداره... البته یه دلیلش هم می تونه این باشه که وقت آدم تو ارشد کمتره ...

من میگم اگه مانشت انجمن دانشجویان ارشد درست کنه بهتره ... اما اگه قراره این تاپیک هم بعد دو سه روز بره پایین و همه یلدشون بره بریم گرد این پیشنهاد bahareh

انجمن درست کردن کاری نداره. مدیر گرداننده میخواهیم که کمی وقت بگذاره. اگه کسی داوطلب هست پ.خ بدهد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ ب.ظ
یه پیشنهاد مانشت را دو قسمت کنیم
داوطلبان اشد
دانشجویان ارشد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_jon
ارسال: #۱۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ ب.ظ
ما که نفهمیدیم دقیقا منظور از انجمن چی هستش؟!؟!
لطفا بگید تو چه زمینه هایی باید فعالیت بشه (برای شفاف شدن)

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط bahareh.)
خیلی سادس مانشت را دو قسمت می کنیم
این انجمن را ببینید چند قسمته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر قسمت هم مجزاست
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ)bahareh نوشته شده توسط:  خیلی سادس مانشت را دو قسمت می کنیم
این انجمن را ببینید چند قسمته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر قسمت هم مجزاست

وای چه انجمن شلوغیه، حالا بیشتر قدر مانشت رو می دونمCool

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۲
۰
ارسال: #۱۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۲ ق.ظ

اصلا هم شلوغ نیست هر زیرانجمن واسه خودش کاملا مجزاست درست مث یه انجمن جدا
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۲۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  اطلاع و آشنایی با دانشجویان ارشد آیتی دانشگاه تربیت مدرس Happiness.72 ۱ ۲,۳۷۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۵۸۲ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  از دانشجویان پروفسور نوابی کسی اینجا هست؟ ah_bzk ۵ ۵,۶۵۸ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ah_bzk
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۳۲۶ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  بخش سرگرمی افتتاح شد admin ۹ ۷,۴۶۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  آیا دانشگاه تهران به دانشجویان ارشد کمک نقدی میکند؟ skytower_19 ۱۴ ۸,۱۵۰ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  دانشجویان تهران که این ترم درس پردازش تصویر دارند! razani.n ۰ ۱,۴۷۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: razani.n

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close