تالار گفتمان مانشت
افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - bahareh - 18 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ ب.ظ

با سلام
می خواستم یه انجمن واسه دانشجویان ارشد کامپیوتر ایجاد کنم

نظرتون چیه؟
به نظرتون اسمش را چی بذارم خوبه؟

افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - rascal1364 - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ ق.ظ

اگه میشه بگید هدف انجمن چیه؟
تا ماهم نظرمونو بگیم

افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - bahareh - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ق.ظ

خب هدف یه انجمن چی می تونه باشه
بحث در مورد مشترکات اعضا مث درسا پروژه‌ها و آزمون دکترا
به نظرم خیلی می تونه مفید باشه
الان یه همچین انجمنی نداریم

افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - h.sarikhani88 - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ

به نظرم خوبه اما اگه مانشت کمی در این زمینه قوی‌تر بشه بهتره
الان یه دانشجو ارشد بیاد مانشت جز مشاوره دادن و گفتن تجربیاتش به دیگران چه کار می تونه کنه
بنظرم باید برای هر گرایش ارشد یه انجمن تو همین مانشت بصورت قوی داشته باشیم که بحث درسی و علمی اون مربوط به مقطع ارشد باشه .......
مثلاً توش برای هر درس گرایش هوش یه تاپیک باشه مثل همونی که برای درسای کارشناسی هست
از ما گفتن و از مسئولین سایت نشنفتن..........

RE: افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - Fardad-A - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  به نظرم خوبه اما اگه مانشت کمی در این زمینه قوی‌تر بشه بهتره
الان یه دانشجو ارشد بیاد مانشت جز مشاوره دادن و گفتن تجربیاتش به دیگران چه کار می تونه کنه
بنظرم باید برای هر گرایش ارشد یه انجمن تو همین مانشت بصورت قوی داشته باشیم که بحث درسی و علمی اون مربوط به مقطع ارشد باشه .......
مثلاً توش برای هر درس گرایش هوش یه تاپیک باشه مثل همونی که برای درسای کارشناسی هست
شنیدن کی بود ماندن دیدن!!Big GrinBig Grin
اشکال اینجاست که همه وقتی قبول میشن و کارهاشون ردیف میشه میرن و دیگه پیداشون نیست. نگاه به دکتر نکنید.
دوستانی که سال قبل بودن و قبول شدن بجز دو سه نفر بقیه کجا هستند.؟؟ حتی بین مدیران هم بودند و عوض هم نشدند ولی هر ماه شاید فقط سر بزنند. نه راهنمایی و نه پستی!!Exclamation
حالا خود شما بعنوان کسی که دارید الآن شروع میکنید حاضرید قول بدید سال دیگه همینجا هر کس در گرایشتون سوال داشت جواب بدید؟؟
بهر حال اینکار نیاز به همکاری همه داره تا همه استفاده کنند .

RE: افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - rascal1364 - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ ب.ظ)bahareh نوشته شده توسط:  با سلام
می خواستم یه انجمن واسه دانشجویان ارشد کامپیوتر ایجاد کنم

نظرتون چیه؟
به نظرتون اسمش را چی بذارم خوبه؟

سلام
اگه اینجوری که میگید باشه که خیلی عالیه
فقط هممون باید قول بدیم همکاری داشته باشیم
اگرم زحمتی نیست گرایشها رو از هم جدا کنید
ایشالا که خیلی مفید خواهد بود
باز ممنون که تو فکر بچه های گل اینجا هستید

RE: افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - alime - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۴ ب.ظ

من نفهمیدم بالاخره می خواستید یک سایت جدید بزنید یا تو همین انجمن مانشت، تالار مشخصی برای ارشدی‌ها ایجاد بشه. که صد البته من با دومیش موافقم چون باعث می شه در ضمن اینکه بچه های ارشد به قسمت های خودشون برن برای بچه های کنکوری هم مشاوره بدن؛ در ضمن فکر می کنید انجمن درست کردن کار ساده ای هست؟! یک مسئول پایه و فداکار مثل دکتر می خواد تا یکدفعه ای سایت به امان خدا رها نشه.

افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - h.sarikhani88 - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  به نظرم خوبه اما اگه مانشت کمی در این زمینه قوی‌تر بشه بهتره
اشکال اینجاست که همه وقتی قبول میشن و کارهاشون ردیف میشه میرن و دیگه پیداشون نیست. نگاه به دکتر نکنید.
دوستانی که سال قبل بودن و قبول شدن بجز دو سه نفر بقیه کجا هستند.؟؟ حتی بین مدیران هم بودند و عوض هم نشدند ولی هر ماه شاید فقط سر بزنند. نه راهنمایی و نه پستی!!Exclamation
حالا خود شما بعنوان کسی که دارید الآن شروع میکنید حاضرید قول بدید سال دیگه همینجا هر کس در گرایشتون سوال داشت جواب بدید؟؟
هر کی به من میگه یه چی قول بده من می گم قول نمی دم اما همه سعیم می کنم...
خودبخود اگه ببینم بحث هایی میشه که می تونه چیزی به من اضافه کنم میام.... من پیشنهاد دادم یه زیرانجمن بزنید که آموزش و بحث پردازش تصویر متلب رو توش داشته باشیم یا شبکه عصبی .... اما به جایی نرسید...
اینکه خیلی‌ها بعد کنکور دیگه سر نمی زنن واقعاً همینه که مانشت دیگه براشون بار علمی نداره... البته یه دلیلش هم می تونه این باشه که وقت آدم تو ارشد کمتره ...

من میگم اگه مانشت انجمن دانشجویان ارشد درست کنه بهتره ... اما اگه قراره این تاپیک هم بعد دو سه روز بره پایین و همه یلدشون بره بریم گرد این پیشنهاد bahareh

افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - fatima1537 - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۷ ب.ظ

ولی چرا این تاپیک رو توی بخش زیر زدید؟ این قسمت که بیشتر در مورد مسائل درسیه.
پرسش و پاسخ درسی>> دروس مقطع کارشناسی ارشد و جزوات آن

RE: افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - Fardad-A - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  به نظرم خوبه اما اگه مانشت کمی در این زمینه قوی‌تر بشه بهتره
هر کی به من میگه یه چی قول بده من می گم قول نمی دم اما همه سعیم می کنم...
خودبخود اگه ببینم بحث هایی میشه که می تونه چیزی به من اضافه کنم میام.... من پیشنهاد دادم یه زیرانجمن بزنید که آموزش و بحث پردازش تصویر متلب رو توش داشته باشیم یا شبکه عصبی .... اما به جایی نرسید...
اینکه خیلی‌ها بعد کنکور دیگه سر نمی زنن واقعاً همینه که مانشت دیگه براشون بار علمی نداره... البته یه دلیلش هم می تونه این باشه که وقت آدم تو ارشد کمتره ...

من میگم اگه مانشت انجمن دانشجویان ارشد درست کنه بهتره ... اما اگه قراره این تاپیک هم بعد دو سه روز بره پایین و همه یلدشون بره بریم گرد این پیشنهاد bahareh

انجمن درست کردن کاری نداره. مدیر گرداننده میخواهیم که کمی وقت بگذاره. اگه کسی داوطلب هست پ.خ بدهد.

افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - bahareh - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ب.ظ

یه پیشنهاد مانشت را دو قسمت کنیم
داوطلبان اشد
دانشجویان ارشد

افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - Morteza_s - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ب.ظ

ما که نفهمیدیم دقیقا منظور از انجمن چی هستش؟!؟!
لطفا بگید تو چه زمینه هایی باید فعالیت بشه (برای شفاف شدن)

افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - bahareh - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ

خیلی سادس مانشت را دو قسمت می کنیم
این انجمن را ببینید چند قسمته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر قسمت هم مجزاست

RE: افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - alime - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ)bahareh نوشته شده توسط:  خیلی سادس مانشت را دو قسمت می کنیم
این انجمن را ببینید چند قسمته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر قسمت هم مجزاست

وای چه انجمن شلوغیه، حالا بیشتر قدر مانشت رو می دونمCool

افتتاح انجمن دانشجویان ارشد - bahareh - 28 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۲ ق.ظ

اصلا هم شلوغ نیست هر زیرانجمن واسه خودش کاملا مجزاست درست مث یه انجمن جدا