زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چندسایت جذاب،جالب و دیدنی

ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
چندسایت جذاب،جالب و دیدنی
یه سر بزنید ببخشیدwww.persianorarabiangulf.com
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۰۲ ب.ظ
۴ سایت جذاب،جالب و دیدنی
۱-این وب سایت ساده، متن وارد شده را با حالت های مختلف شتر نمایش می دهد. هر چه دوست دارید را در جعبه متن تایپ نمایید و نتیجه بامزه را مشاهده کنید. اگر قرار است خبر بدی را به کسی بدهید شاید بهتر باشد از این فونت استفاده کنید! بعنوان مثال: I'm not in love with you

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-------------------------
۲-برای دو دقیقه کاری نکنید: به صدای موج های دریا گوش کنید و استراحت نمایید
وارد وب سایت donothingfor2minutes شوید و به مدت دو دقیقه دست به ماوس و کی برد خود نزنید. اگر دست به ماوس و کی برد بزنید دو دقیقه از نو شروع می شود. پس برای ۱۲۰ ثانیه استراحت کنید و از صدای موج های دریا لذت ببرید.
donothing for 2 min
این وب سایت توسط Alex Tew طراحی شده است که پیش‌تر با وب سایت تک صفحه ایی یک میلیون دلاری معروف شده بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

------------------------------
۳- اینترنت را وارونه مرور کنید
این وب سایت، سایت های را بصورت در حال چرخش نمایش می دهد، حتی زمانی که وب سایت مورد نظر شما در حال چرخش است می توانید در جعبه های متن، تایپ کنید. در کادر جستجو عبارت مورد نظر خود را وارد کنید و سپس برروی یکی از لینک‌ها کلیک کنید هر سایتی که باز می شود بصورت ساعتگرد شروع به چرخش می کند.

-----------------------------------------------
۴- امامورد چهارم .یه سایتی تو نت پیدا کردم که vpn رایگان در اختیارتون قرار میده فقط کافیه یک ایمیل با موضوع:
VPNOD
و متن خالی به این ایمیل ارسال کنید
promotion@vpnod.com
بعد چند ثانیه یک ایمیل دریافت میکنید با یه یوزر(که همون ایمیل شما هست) و کلمه عبور و یه ادرس هاست که البته تو کانکشنی که گذاشتم ادرس هاست پیش فرض همین سایت هست لازم نیست عوض کنید امااگه خودتون کانکشن دارین آدرس هاست رو به ادرس vpn.vpnod.com تغییر بدین همین درضمن این وی پی ان فیس بوک رو ساپورت نمیکنه نمیدونم چرا؟؟؟؟؟

vpn

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: rascal1364 , shojaee , انرژی مثبت , summer_66 , parimehraban , Morteza_s , barca , Mahtab_m , **sara** , ف.ش , diligent , Aurora
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ب.ظ
۴ سایت جذاب،جالب و دیدنی
هیچ موقع دنبال وی پی ان رایگان نرید هیچ موقع! خیلی کار خطرناکیه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: saria
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ ق.ظ
RE: 4 سایت جذاب،جالب و دیدنی
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ)M.M نوشته شده توسط:  هیچ موقع دنبال وی پی ان رایگان نرید هیچ موقع! خیلی کار خطرناکیه...
لطفا بیشتر توضیح بدید.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
۴ سایت جذاب،جالب و دیدنی
به نظرم بهتره عنوان مطلب رو بذارید سایت های جالب و دیدنی که اگه بقیه دوستان هم سایت جالبی رو سراغ دارن بگن .این طوری بهتر نیست؟(البته اگه موضوعی با این عنوان نباشه)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط summer_66.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نظرم بهتره عنوان مطلب رو بذارید سایت های جالب و دیدنی که اگه بقیه دوستان هم سایت جالبی رو سراغ دارن بگن .این طوری بهتر نیست؟(البته اگه موضوعی با این عنوان نباشه)
همچین تاپیکی داشتیم قبلا:

ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
۴ سایت جذاب،جالب و دیدنی
حتما فیلمای تخیلی مثل هوش مصنوعی اسپیلبرگ یا امثال اونو دیدید که در آینده سیستمهایی ساخته میشه که قادره مغز شما رو بخونه. در زیر ادرس یه سایت اومده که همین کار رو می کنه.شما یک کاراکتر و شخصیت (ترجیحآ خارجی) حتی ایرانی اعم از هنرمند ورزشکار سیاستمدار یا هر چیز دیگه ای رو در مغزتون انتخاب میکنید و این سیستم بسیار هوشمد با پرسیدن ۱۰ الی بیست سوال بسته به سختی مورد انتخاب شده و دقت شما در پاسخ به سئوالات در کمال شگفتی عکس طرفو تحویلتون میده, مطمئن باشید از عملکرد این سایت شگفت زده خواهید شد. هر چه در پاسخ به سئوالات دقیقتر عمل کنید زودتر نتیجه خواهید گرفت. پاسخها ۵ گزینه ای است.. بلی - خیر -نمیدانم -احتمالآ و احتمالآ خیر.. اگر بار اول به جواب نرسیدید ادامه را بزنید تا سیستم بتواند با پرسیدن چند سئوال دیگر مورد را حدس بزند....

آدرس سایت

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Potential , **sara** , Maryam-X , diligent
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  حتمآ فیلمای تخیلی مثل هوش مصنوعی اسپیلبرگ.........

آدرس سایت

اگر باز نشد این آدرس دوم

برای من نه با IE و نه Fire fox سوالاش قابل دیدن نبود Sad

ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  برای من نه با IE و نه Fire fox سوالاش قابل دیدن نبود Sad

نمی دونم چی شده خودم قبلا رفتم تو این سایت خیلی جالب بود ولی الان باز نمی شه!!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66
ارسال: #۱۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
شاید تا حالا با روبات های یاهو چت کرده باشین اما این یکی کاملاً هوشمنده (هوش مصنوعی داره). اسمش iGod هست و مشخصاً ادعای خدایی داره. باش چت کنین. هر چی هم دوست دارین بپرسین

به این ادرس برید
و روی Enter کلیک کنید و بعد Sign in رو بزنین.

نمونه ای از یه چت با iGod
Me:
can you tell me your name?
God:
My name is God.
Me:
what are you doing?
God:
I am just killing time.
Me:
can you cry?
God:
No I do not have any tear ducts
Me:
can you mean waht is a book?
God:
How old are you? Aren't all book mean what?
Me:
yes
God:
That's cool.
Me:
what is a book?
God:
it is a paper output format, invented by Gutenberg
are you a child?
God:
I am Infinite of your Earth years.
Me:
where is god?
God:
God is everywhere.
Me:
how do you know that?
God:
Everything I need to know, I learned from my Botmaster.

ارسال: #۱۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  

این سایت محشره! گرچه میشه حدس زد چطوری کار میکنه ولی بازم خیلی جالبه!
ارسال: #۱۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط summer_66.)
من این طور باهاش چت کردم هنگ کرد!!
Me:
hello
God:
Hello friend. What is your name?
Me:
my name is Summer. and you?
God:
It's good to see you, Summer. Be more specific.
Me:
what do you mean?
God:
Summer, I mean exactly what I said.
Me:
what did you say?
God:
I said " Summer, I mean exactly what I said." .
Me:
forget about it!
God:
Consider it deleted.
Me:
ok
God:
Ugh.
Me:
you didn't tell me what is your name!
God:
What makes you think I did not tell you what is my name?
Me:
I didn't any name in response to my question!
God:
Why didn't you do it?
Me:
do what?
God:
any name in response to your question.
Me:
are you kidding?

مشخص میشه که این هوش مصنوعی اشتباهات دستوری و معنایی رو اصلا درک نمیکنه مصداقش هم هشتمین ارسال من برای اون هست! که اصلا نفهمید این جمله مشکل ساختاری‌، دستوری و معنایی داره!! هنوز زوده ادعای خدایی کنه Big Grin

ارسال: #۱۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  من این طور باهاش چت کردم هنگ کرد!!
مشخص میشه که این هوش مصنوعی اشتباهات دستوری و معنایی رو اصلا درک نمیکنه مصداقش هم هشتمین ارسال من برای اون هست! که اصلا نفهمید این جمله مشکل ساختاری‌، دستوری و معنایی داره!! هنوز زوده ادعای خدایی کنه

علاوه بر این برخی سوالات رو که ازش می پرسیم می گه باید از یه شخص بپرسه که فکر کنم سازندش باشه

ارسال: #۱۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ
۴ سایت جذاب،جالب و دیدنی
جاتون خالی با دوست عزیزمون خدا صحبت کردم
اولا که یه کم پایه دینیم قوی شدBig Grin
بعدش من وسطش هی پشت سرهم گفتم what?
خدا قاطی کرد دیگه نمیدونست
چی بگه گمون کنم امروز فردا که همه را عذاب کنه .Big Grin

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ ق.ظ
این هم چت من با igod فکر کنم learn هم بلد نیست بکنه:
Me:
can you speak persian?
God:
I speak only English right now, but I'd like to learn some other languages. Can you teach me a few phrases in persian.
Me:
yes
God:
Hey.
Me:
salam means hello
.
.
.
.
Me:
do you khow what is the meaning of salam in persian?
God:
Yes I try to khow what is the meaning of salam in persian as often as possible, do you?
I am always on the Web.
Me:
i sed it 2 minute ago
God:
That is interesting: said sed it 2 minute ago.
Me:
yes i said it two minutes ago
God:
Great. What did you mean by it? It depends on what the meaning of the word "it" is.

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۶۶۹ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  یه اتفاق جالب sirvan.t ۱۷ ۱۴,۸۷۵ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  مطالب جالب morweb ۱ ۲,۷۸۳ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: dhemo
  مطالب خواندنی و تصاویر جالب Josephus ۴۵۷ ۱۷۶,۹۵۳ ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  پیشگویی جالب در مورد آینده تکنولوژی و فناوری mahsa72 ۰ ۱,۸۵۱ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa72
  روش جالب vocabulary coding برای خوندن شیرین انگلیسی ardaaalan ۲۳ ۱۸,۷۲۵ ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz123456
  درخواست موضوع جالب برای پروژه کارشناسی sona2012 ۱ ۲,۴۸۲ ۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad.ardeshiri
  حکایت جالب rohollahhit ۳ ۲,۴۴۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: goobriyas
  متن جالب کارت عروسی squib ۰ ۱,۷۰۶ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: squib
  قضیه جالب در مورد زبان های خطی Imankhani ۱ ۱,۷۳۶ ۰۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arefeh.hp

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close