زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عیدی....

ارسال: #۱۶
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ق.ظ
عیدی....
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  آره هستن اما اینم یه رسم بده اینجاستBig Grin منم خیلی دلم میخواست عیدی بدم ولی باید برای دادن عیدی به سنتهای شهرم پشت کنم. میشه؟ نمیشه دیگه!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من و گول نزنین ما اقوام تبریزی داریم از این رسم‌ها هم نداریم!من بهشون می گم عیذی بده،میده!Big Grin
اونا آداب و سنن شهرمون رو زیر پا گذاشتنBig Grin
اونارو به من معرفی کنین تا به دست "سازمان احیاء سنن تبریز" بسپارمشونBig GrinBig GrinBig Grin
اونوقت ببینم حتی اگه به جای عیذی، عیدی هم بگین میدن؟!!!Big Grin

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۹ ق.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
RE: عیدی....
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  آره هستن اما اینم یه رسم بده اینجاستBig Grin منم خیلی دلم میخواست عیدی بدم ولی باید برای دادن عیدی به سنتهای شهرم پشت کنم. میشه؟ نمیشه دیگه!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من و گول نزنین ما اقوام تبریزی داریم از این رسم‌ها هم نداریم!من بهشون می گم عیذی بده،میده!Big Grin
اونارو به من معرفی کنین تا به دست "سازمان احیاء سنن تبریز" بسپارمشونBig GrinBig GrinBig Grin

تازه من شنیدم تبریزی‌ها خیلی اهل عیدی دادن هستند!مخصوصا به آبجی شون!شما چرا آخه؟
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  الان دارید غیرتی میکنید ایشون رو؟ Smile

یه چی تو همین مایه ها!Big GrinBig GrinBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۸
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ق.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  

تازه من شنیدم تبریزی‌ها خیلی اهل عیدی دادن هستند!مخصوصا به آبجی شون!شما چرا آخه؟
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  الان دارید غیرتی میکنید ایشون رو؟ Smile

یه چی تو همین مایه ها!Big GrinBig GrinBig Grin

دیگه من یکی خیلی پابند سنن شدم.Big Grin
خانم fatima1537 درست میگن من خیلی رو سنن شهرمون غیرتیمBig Grin

حلال کنید
ارسال: #۱۹
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۴۰ ق.ظ
عیدی....
یه عیذی خواستین بدینا!حالا هی بهانه گیری کنین!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۰
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط uniquegirl.)
(۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  عید همه مبارک
اقای موج قرار شد برن حرم واسه ما دعا کنن (البته این عیدیهاشون خیلی خوشکلن حیف که امکان دسترسی نیست Big Grin) خانم uniquegirl شما چیکار می کنید؟ اون تصویر که نشد عیدی؟! Big Grin
یه عیدی بهتر باید بدید حالا یا خودتون پیشنهاد بدید یا دوستان بگن چه جوری ازشون عیدی بگیریم Smile تو سال یه بار سیدا عیدی میدن که حالا هم می خوان از زیرش در برن Smile Smile
من یکی رو نمی تونید دست به سر کنید Big Grin

دوست عزیز
من برای همه تون دعا کردم دیگهAngel
عیدی ازین بهتر میخواید؟ مال دنیا، چرک کف دسته! اما دعای خیر و این چیزا براتون میمونهRolleyes
هنوز هم حاضرید بجای دعا، پول عیدی بگیرید؟
(۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  یکی به من عیذی بده!Sad

برای شما هم دعا کردم، امتیاز مثبت هم دادم، سپاس هم گذاشتمSmile
دیگه بیشتر ازین عیدی میخواید؟Tongue
بچه ها...
امیدوارم و از صمیم قلب براتون آرزو میکنم که عیدی واقعی رو از خود امیرالمومنین (ع) بگیرید...
موفق و موید باشید
برای ما هم دعا بفرمایید...

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami , mosaferkuchulu
ارسال: #۲۱
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ
عیدی....
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  در مورد عیدی دادن و گرفتن صحبت دوستان از سر شوخی است و بهترین عیدی همان است که محمد عزیز امروز نایب الزیاره همه دوستان خواهند شد در حرم امام هشتم.Heart
حقیقتش صبح نرفتم و قصد داشتم یه روز دیگه برم ولی این جمله جناب مدیر ما رو شرمنده کرد و عصری رفتیم حرم
حدود یه ساعتی هست که برگشتم
برای خانوم انرژی مثبت که این رو به عنوان عیدی خواستند و دونفر از دوستان که حرف ایشون رو تایید کردند و آقا فرداد که یاد آوری کردند دعای بسیار مخصوص و بعدش برای کلیه دوستان مانشتی طلب خیر داشتم
در فاصله ۷ الی ۸ متری ضریح مطهر

شما هم بنده رو در دعاتون فراموش نکنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , mosaferkuchulu , maryami , انرژی مثبت , Fardad-A
ارسال: #۲۲
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  در مورد عیدی دادن و گرفتن صحبت دوستان از سر شوخی است و بهترین عیدی همان است که محمد عزیز امروز نایب الزیاره همه دوستان خواهند شد در حرم امام هشتم.Heart
حقیقتش صبح نرفتم و قصد داشتم یه روز دیگه برم ولی این جمله جناب مدیر ما رو شرمنده کرد و عصری رفتیم حرم
حدود یه ساعتی هست که برگشتم
برای خانوم انرژی مثبت که این رو به عنوان عیدی خواستند و دونفر از دوستان که حرف ایشون رو تایید کردند و آقا فرداد که یاد آوری کردند دعای بسیار مخصوص و بعدش برای کلیه دوستان مانشتی طلب خیر داشتم
در فاصله ۷ الی ۸ متری ضریح مطهر

شما هم بنده رو در دعاتون فراموش نکنید

از اول من واسه عیدی چونه زدم عیدی مخصوصه به بقیه رسید؟Undecided

سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۳
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ق.ظ
عیدی....
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  سید جان دعا برای دیگران اول سبب برآورده شدن دعای خود شخص میشه و این بخاطر طینت پاکته.
ممنون از اینکه ما رو فراموش نکردی.
mosaferkuchulu رو هم از دعای خیرت محروم نکن!

ممنون از محبتت دوست عزیز
بله برای همه دوستان دعا کردم و خوب البته دوستانی رو که مخصوص به بنده برای این مورد سفارش کردند بیشتر مد نظر داشتم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , maryami , redrose , mosaferkuchulu
ارسال: #۲۴
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ ق.ظ
عیدی....
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  از اول من واسه عیدی چونه زدم عیدی مخصوصه به بقیه رسید؟Undecided

من تو این دنیای مجازی به عنوان عیدی آرزوی اوّل سلامتی چون اگه اون نباشه بقیه آرزوها هیچه بعد موفقیت برای شما و کل مانشتی‌ها و قبولی در کنکور باز برای شما و مانشتی های پشت کنکوری، از خداوند بخشنده و عیدی دهنده، دارم.

در پناه حق موفق و پیروز باشید.

حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت , redrose , Lantern , mosaferkuchulu
ارسال: #۲۵
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط maryami.)
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  سید جان دعا برای دیگران اول سبب برآورده شدن دعای خود شخص میشه و این بخاطر طینت پاکته.
ممنون از اینکه ما رو فراموش نکردی.
mosaferkuchulu رو هم از دعای خیرت محروم نکن!

ممنون از محبتت دوست عزیز
بله برای همه دوستان دعا کردم و خوب البته دوستانی رو که مخصوص به بنده برای این مورد سفارش کردند بیشتر مد نظر داشتم

خدمت حضرت رضا بودین؟ آقای موج ما که همشهری هستیم هوای ما رو هم داشته باشین. شاید از صدقه سر دوستان یه نظری هم به ما بکنن. التماس دعا

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose , موج
ارسال: #۲۶
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
عیدی....
بچه مثبت قول داده که تا آخر سال ۹۱ به طور خیلی وحشتناک ساختمان سازمان سنجش رو با خاک یکسان کنه‌، البته ایشون الان تو مرحله طراحی یه موشک هستن . اینم بزرگترین عیدی به دوستاران علم .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عیدی معنوی به دوستان مانشتی به مناسبت عید غدیر good-wishes ۲۳ ۱۲,۳۹۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: ziba.O
  عیدی ویژه flowerirani ۱۰ ۴,۵۷۵ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: flowerirani
  تبریک عید نوروز ۹۳و درخواست عیدی از خداوند Fardad-A ۴۴ ۱۷,۴۶۵ ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Somayeh_Y

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close