زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۱۹ نرم‌افزار، ۳۹ هوش مصنوعی(۲۹ شبکه)

ارسال: #۱۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ ق.ظ
مصاحبه با رتبه ۱۹ نرم‌افزار، ۳۹ هوش مصنوعی
احسنت به شما با این رتبه عالی ...
من که اصلا نخوندم و رتبه ام هم خوب نشد ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال: #۱۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ ق.ظ
مصاحبه با رتبه ۱۹ نرم‌افزار، ۳۹ هوش مصنوعی
بابت رتبه خوب به شما تبریک میگم .
وممنون بابت لطفی که کردید .
موفق باشید

شما مست نگشتید وزان باده نخوردید

چه دانید چه دانید که ما در چه شکاریم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط Mahsash.)
RE: مصاحبه با رتبه ۱۹ نرم‌افزار، ۳۹ هوش مصنوعی
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)brusa1994 نوشته شده توسط:  واسه صفر تا صد (یعنی دیگه هر ۲ رو صد بزنم Cool ،شوخی میکنم ۵۰ هم کافیه)ساختمان داده و الگوریتم چه پیشنهادی دارید؟
من این کتابا رو دارم:
۱-ساختمان داده پیام نور
۲-ساختمان داده نصیر
۳-ساختمان داده پوران
۴-داده ساختار ها دکتر قدسی
۶۰۰ مساله رو هم ظاهرا باید بخرم.
(البته همه اینا به جز دومی یه دوستی بهم داد وگرنه که نمیگرفتم اینارو Big Grin )
پ ن:با پرسوجویی که کردم نصیر از همه بهتره واسه تستم پوران.لازم به ذکره من این درسو پاس نکردم و میخوام تغیر رشته بدم.
من تو این دو درس ضعف اساسی داشتم ولی خب صفر صفر هم نبودم به هرحال. اساتید خوبی داشتم. واسه همین نمی‌دونم چی بگم. من خودم اول مقسمی رو خوندم بعد پارسه و بعد ۶۰۰ مسئله.

(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  بابت رتبه خوب به شما تبریک میگم در آینده روی چه فیلدی کار خواهید کرد ؟
ممنون بابت تبریکتون.
ان‌شاءالله فیلدم دیتاماینینگ و البته بیش‌تر IR خواهد بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , ملینا ارشد
ارسال: #۱۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ ق.ظ
مصاحبه جالبی بود. بهتون تبریک میگم، انشاالله دانشگاه مورد علاقه تون رو میارید...

جالب ترین بخش مصاحبه تون بخش خاطرات بود که گفتید تو راهنمایی بهتون برخورده برنامه نویسی بلد نیستید Smile

فقط یه نکته بگم که دیتاماینینگ و IR اتفاقا جزء مباحث اصلی هوش هست...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , d_felfelak
ارسال: #۲۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ، توسط Mahsash.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  مصاحبه جالبی بود. بهتون تبریک میگم، انشاالله دانشگاه مورد علاقه تون رو میارید...

جالب ترین بخش مصاحبه تون بخش خاطرات بود که گفتید تو راهنمایی بهتون برخورده برنامه نویسی بلد نیستید Smile

خیلی ممنونSmile

آخه ما مدرسه‌مون مال سمپاد بود(استعدادهای درخشان) و اون زمان به پسرها برنامه‌نویسی تدریس می‌شد ولی به ما نه. برای همین به من برخورده بود که پسرها بلد بودن و ما نه Smile)

بله اتفاقا دلیل اینکه من نرم‌افزار تهران رو انتخاب کردم همین بود دیگه... تو دانشگاه ما دیتاماینینگ و IR هردو جزء‌مباحث نرم‌افزار هستند. یعنی برای اینکه شما برید توی آز مربوط به این دو فیلد باید رشته‌تون نرم‌افزار یا آی‌تی باشه و از هوش نمی‌تونید برید. به همین دلیل من انتخابم نرم‌افزار تهران بود Smile اگر نه من کماکان هوش دوست دارم Smile
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  مصاحبه جالبی بود. بهتون تبریک میگم، انشاالله دانشگاه مورد علاقه تون رو میارید...

خیلی ممنونSmile

آخه ما مدرسه‌مون مال سمپاد بود(استعدادهای درخشان) و اون زمان به پسرها برنامه‌نویسی تدریس می‌شد ولی به ما نه. برای همین به من برخورده بود که پسرها بلد بودن و ما نه Smile)

بله اتفاقا دلیل اینکه من نرم‌افزار تهران رو انتخاب کردم همین بود دیگه... تو دانشگاه ما دیتاماینینگ و IR هردو جزء‌مباحث نرم‌افزار هستند. یعنی برای اینکه شما برید توی آز مربوط به این دو فیلد باید رشته‌تون نرم‌افزار یا آی‌تی باشه و از هوش نمی‌تونید برید. به همین دلیل من انتخابم نرم‌افزار تهران بود Smile اگر نه من کماکان هوش دوست دارم Smile

جالبه، به هر حال باز هم بهتون تبریک میگم. اگر برای استارت داده کاوی و مباحث ماشین لرنینگ کمک خواستید می تونید به من بگید...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  مصاحبه جالبی بود. بهتون تبریک میگم، انشاالله دانشگاه مورد علاقه تون رو میارید...

خیلی ممنونSmile

جالبه، به هر حال باز هم بهتون تبریک میگم. اگر برای استارت داده کاوی و مباحث ماشین لرنینگ کمک خواستید می تونید به من بگید...

خیلی ممنونم Smile لطف دارید. من فعلا شروعم از پروژه ی کارشناسیم بوده که هنوز در حال انجامش هستم و تو تابستون هم خواهم بود... یه جورایی به هم پیوسته می‌شه پروژه ی کارشناسی و بعد ارشدم احتمالا... و البته تمرکز کار IR هست و نه دیتاماینینگ.
باز هم از لطف شما ممنونمSmile
۰
۰
ارسال: #۲۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ق.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۱۹ نرم‌افزار، ۳۹ هوش مصنوعی(۲۹ شبکه)
سلام
لطفا با توجه به تجربتون بگید بانک سوال
کدام انتشارات پاسخ های بهتر و غلط کمتری داره
با تشکر
Aurora، در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

پست های تکراری نزنید!!

۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ق.ظ)saeedssn نوشته شده توسط:  سلام
لطفا با توجه به تجربتون بگید بانک سوال
کدام انتشارات پاسخ های بهتر و غلط کمتری داره
با تشکر

سلام. من نمی‌دونم! از هیچ کدومشون استفاده نکردم. از اینترنت یه سری دانلود کرده بودم از روی همون‌ها خوندم. که اون‌ها هم پر از غلط بودند!
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ب.ظ
سلام مهندس مهسا.

توی درس خوندن چه موقع هایی تفریح می کردید؟
همه ی روز درس می خوندید؟
شما وقتی درس می خونی فکرت جای دیگه نمیره یعنی حواس پرتی نمی گرفتتد؟
اگه جوابت + بود چطور این مشکل رو رفعش می کردید؟
توی این مسیر که داشتی اماده برای کنکور می شدی دلسرد یا بی انگیزه یا خسته هم میشدی؟ اگه جواب + بود چکار می کردی؟

سئوالاتم زیاد شد. (:

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  سلام مهندس مهسا.

توی درس خوندن چه موقع هایی تفریح می کردید؟
همه ی روز درس می خوندید؟
شما وقتی درس می خونی فکرت جای دیگه نمیره یعنی حواس پرتی نمی گرفتتد؟
اگه جوابت + بود چطور این مشکل رو رفعش می کردید؟
توی این مسیر که داشتی اماده برای کنکور می شدی دلسرد یا بی انگیزه یا خسته هم میشدی؟ اگه جواب + بود چکار می کردی؟

سئوالاتم زیاد شد. (:
سلام Smile
من کلا زیاد درس نخوندم راستش! یعنی واقعا وقت نداشتم! تفریح هم می‌کردم. زیاد با بچه‌ها می‌رفتیم بیرون. فقط یه برنامه‌ی دورهمی بچه‌های دبیرستان رو که هفته‌ی قبل کنکور بود دقیقا خاطر کنکور نرفتم!‌ غیر اون اصلا از هیچ تفریح و برنامه‌ای به خاطر کنکور نمی‌گذشتم :دی
روزی ۳-۴ ساعت درس می‌خوندم من ماکزیمم. بشتر از این وقت نداشتم. و البته اصلا دائمی نبود. یه بازه‌های زیادی کلا نمی‌خوندم. اصل درس خوندنم حدود ۶ هفته بود.
موقع درس خوندن هم نه حواس‌پرتی نمی‌گرفتم. کلا تمرکزم موقع مطالعه خیلی بالاست. به عوض موقع فلیم دیدن اصلا تمرکز ندارم و دائم حواسم پرت می‌شه. هیچ کار خاصی هم واسش نکردم. از وقتی یادم میاد اینجوری بودم.
ناامید هم می‌شدم یه بازه‌هایی به خاطر اینکه یهو خیلی سرم شلوغ می‌شد واسه کارهای دانشگاه و مثلا یهو ۲ هفته‌‌ی کامل حتی ۱ ساعت هم نمی‌تونستم درس بخونم! ول یخب بعدش خوب می‌شدم دوباره. نگرانیم زیاد نبود واسه کنکور کلا.

دیگه همینا! فکر کنم جواب دادم همه‌شو Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt , ملینا ارشد
ارسال: #۲۷
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  سلام Smile
من کلا زیاد درس نخوندم راستش! یعنی واقعا وقت نداشتم! تفریح هم می‌کردم. زیاد با بچه‌ها می‌رفتیم بیرون. فقط یه برنامه‌ی دورهمی بچه‌های دبیرستان رو که هفته‌ی قبل کنکور بود دقیقا خاطر کنکور نرفتم!‌ غیر اون اصلا از هیچ تفریح و برنامه‌ای به خاطر کنکور نمی‌گذشتم :دی
روزی ۳-۴ ساعت درس می‌خوندم من ماکزیمم. بشتر از این وقت نداشتم. و البته اصلا دائمی نبود. یه بازه‌های زیادی کلا نمی‌خوندم. اصل درس خوندنم حدود ۶ هفته بود.
موقع درس خوندن هم نه حواس‌پرتی نمی‌گرفتم. کلا تمرکزم موقع مطالعه خیلی بالاست. به عوض موقع فلیم دیدن اصلا تمرکز ندارم و دائم حواسم پرت می‌شه. هیچ کار خاصی هم واسش نکردم. از وقتی یادم میاد اینجوری بودم.
ناامید هم می‌شدم یه بازه‌هایی به خاطر اینکه یهو خیلی سرم شلوغ می‌شد واسه کارهای دانشگاه و مثلا یهو ۲ هفته‌‌ی کامل حتی ۱ ساعت هم نمی‌تونستم درس بخونم! ول یخب بعدش خوب می‌شدم دوباره. نگرانیم زیاد نبود واسه کنکور کلا.

دیگه همینا! فکر کنم جواب دادم همه‌شو Smile
شما کارتون خیلی درسته!

شما سال قبل که میخواستید کنکور بدید هدفتون این بود که همین امسال قبول شید یا اینکه همینجوری یه آمادگی پیدا کردید و رفتید سر جلسه؟

درکش یه خورده سخته۱

سال قبل یعنی چی؟ سال قبل ترم ۵ بودم تازه :دی به هیچ عنوان قصد قبولی نداشتم Smile)
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  سال قبل یعنی چی؟ سال قبل ترم ۵ بودم تازه :دی به هیچ عنوان قصد قبولی نداشتم Smile)

اشتباه شد!
منظورم همین کنکوری هست که دادید و رتبه ۱۹ رو کسب کردید دیگه.

۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۴ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  سال قبل یعنی چی؟ سال قبل ترم ۵ بودم تازه :دی به هیچ عنوان قصد قبولی نداشتم Smile)

اشتباه شد!
منظورم همین کنکوری هست که دادید و رتبه ۱۹ رو کسب کردید دیگه.
آهان! نه بابا! مطمئن بودم قبول می‌شم و با خودم قرار گذاشته بودم اگر تهران قبول نمی‌شدم انتخاب رشته نکنم و دوباره کنکور بدم.
۱
۰
ارسال: #۳۰
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ق.ظ
درسی که از شما یاد گرفتم اینه که با زیاد خوندن کاری درست نمیشه بلکه باید تفریح توی کارم داشته باشم...

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۹ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۶۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close