زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل

ارسال: #۱۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ
البته تو دفترچه تحصیلات تکمیلی زنجان هم نوشته بود تعهد خوابگاه نمیده ولی من پرسیدم که به همه ارشدیها خوابگاه میدن

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: aryaeei
ارسال: #۱۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ق.ظ
سمیه خانم به شما هم تبریک میگم بابت قبولیتون خیلی ممنون از راهنماییتون

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: somayeh kashefi
ارسال: #۱۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ق.ظ
راستی سمیه خانم میشه از خواهرتون بپرسید که اطلاع دارن کلاسها چند روز در هفته است چون من شاغلم از تهران باید برم اردبیل و بیام ...

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ق.ظ
RE: دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  راستی سمیه خانم میشه از خواهرتون بپرسید که اطلاع دارن کلاسها چند روز در هفته است چون من شاغلم از تهران باید برم اردبیل و بیام ...
خواهش میکنم ممنون به شما هم تبریک میگم ان شالله موفق باشین
میگه ترم اول ۳روز میشه که میتونین کلاس با بچه ها هماهنگ کنین و بندازین ۲روز در هفته باشه... ولی از ترم ۲به بعد کلا ۲روز در هفته میشه.... باز مونده به رشته تون و برنامه ریزی کلاسا

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aryaeei , باران سپهری
ارسال: #۲۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ ب.ظ
سلام،من هم دانشگاه محقق اردبیلی قبول شدم،خواهش میکنم اگه ممکنه شماره تلفن خوابگاه سحر و مریم رو هرکسی که داره بده.مرسی.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ
به نظرم بهتره هماهنگ کنیم دوشنبه یکجایی همو ببینیم و خوابگاه باهم بگیریم تا هم رشته ای ها با هم باشیم
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۴۶ ب.ظ
با سلام بلاخره کنار سربازی و گارگری کردن و شبا درس خوندن حالا گرایش معماری کامپیوتر محقق اردبیلی روزانه قبول شدم. ساکن تبریزم برم یا نه؟؟؟ بشینم طراحی سایت یاد بگیرم؟؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۶۹۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۰۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۳۱۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۶۵۹ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۸۹۶ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۱۰۱ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  احتمال قبولی در مصاحبه دانشگاه های دولتی با مدرک دانشگاه آزاد plusdeck ۱ ۲,۹۱۹ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  امکان تغییر دانشگاه از پردیس دانشگاه رازی به مجازی خواجه؟؟؟ mostafaheydar1370 ۷ ۵,۸۴۶ ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  برق شبانه دانشگاه یاسوج یا دانشگاه آزاد شیراز؟ Iron Maiden ۴ ۴,۱۶۷ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  انتخاب بین دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور یا دانشگاه علوم تحقیقات تهران(ازاد) dadashe.yazdani ۵ ۳,۵۲۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dadashe.yazdani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close