زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

وضعیت خوابگاه ها

ارسال: #۳۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ب.ظ
وضعیت خوابگاه ها
من کارشناسی یزد بودم.. ۳سال خوابگاه داشتم، سال آخر فقط رفتم خونه گرفتم...
اینو اول بگم که من دارم در مورد مجموعه خوابگاه اصلی پسراااا حرف می زنم، چون از پارسال یه خوابگاه بیرون این محوطه هم در نظر گرفته شده که این چیزایی که میگم را نداره ولی کلا اونجا یه ساختمانه و چیزی که شنیدم اینکه خیلی آزادن اونجا!!
در مورد خوابگاه (پسرا) بگم از نظر امکانات و کلا اتاق ها در سطح واقعا خوبیه، کلا به پسرا خوب رسیدن... از پارکینگ خوابگاه شروع کنم! می تونید با گرفتن یه برگه ماشینتون را بیارید داخل خوابگاه.. ورودی نگهبان داره که فقط گاهی کارت خوابگاهتون چک میکنه، اینو بگم که کلا دانشگاه یزد و خوابگاه (پسراااا ) حراست داره ولی واقعا نسبت به بقیه دانشگاه ها کمتر گیر میدن... خوب از امکانات خوابگاه بگم که سالن بدن سازی، چندتا میز پینگ پنگ، فوتبال دستی، زمین ورزشی های: فوتبال (چمن)، ۲تا فوتسال (البته توی آسفالت یعنی) ، والیبال، بسکتبال، والیبال ساحلی!!!!، استخر هم داخل خود دانشگاه داره، همشون هم توی خود محوطه خوابگاهن و کلا هر جور بخوایی میتونی اونجاها بگردی و همه مجانی اند. یک سالن مطالعه بزرگ بالای سلف وجود داره، توی بعضی از خوابگاه ها سالن مطالعه اختصاصی هم داره... تا جایی که یادمه ۲تا سالن تلویزیون داشتیم، غذا درسته در حد عالی نیست اما دانشگاه هست دیگه! انتظار زیادی نباید داشته باشید!! ولی قابل تحمل است. با توجه به اینکه الان نوع ۲ (آزاد - حدود ۳۰۰۰ تومان غذاش بود فکر کنم) هم هست.. به پسرا میگن دیر نیاید ولی واسه خودشون میگن! تا ۲-۳ نصفه شب هم بیرون باشی کاریت ندارن (شاید حالا در پارکینگ واست باز نشه! ) .. خوب حالا میرسیم به بحث اصلی یعنی خود خوابگاه ها!! ببینید خوابگاه خوب و بد داره، بد از این نظر که یک دفعه با کلی آدم هم اتاق میشی! البته بگم واسه ارشد ها اتاق های بهتر گیر میاد و هم اتاقی زیاد نداری... من توی همه خوابگاه ها نبودم که بهتون دقیق بگم ولی اینو میدونم که شاید از اکثر خوابگاه هایی که داره فوقش یکی یا دوتاشون شرایط خوبی ندارن (از نظر تعداد افراد نه اینکه خیلی داغون باشن) ، مثلا یک خوابگاه چمران هست که مخصوص ارشدها و دکترا هست و امکانات خوبی داره یا مثلا همت... ببینید سال اول که میاید چون دست خودتون نیست شاید بندازنتون یک خوابگاه که بگید وای این بده و اینا!! ولی بهتون قول میدم میتونید واسه ترم بعد یا سال بعد وقتی با خوابگاه ها آشنا شدید خوابگاهتون را عوض کنید. هر روز صبح (یا فوقش ۲روز یه بار) میان دستشویی و حمام ها را می شورن.. از نظر این خیالتون راحت باشه.. کولر هم تا جایی که میدونم توی همه جا هست. راستی بوفه و اینا هم دارید. از خود خوابگاه هم که بیاید بیرون کلی فست فودی و کافی شاپ و اینا واسه غذا پیدا می کنید. از داخل خوابگاه برای دانشگاه هم سرویس دارید. در ضمن پیاده هم خدود ۱۵//۲۰ دقیقه راه هست. اینترنت وایرلس نمیتونم بگم دقیقا همه خوابگاه ها اما اکثره زیادشون دارن، در ضمن سایت (واسه اینترنت) هم جدا داخل خوابگاه هست. متاسفانه سرعت اینترنت تعریفی نداره ولی باز کار راه میندازه. خود مجموعه خوابگاه ها هم توی صفاییه هست که یه جورایی بالا شهر یزد حساب میشه. و کلی هم دانشگاه یزد خوابگاه داره جوری که من الان دوست دارم که ترم ۱۱ هم خوابگاه دادن بهش، حتی به اکثر شبانه ها هم میدن. در کل بگم از نظر خوابگاهی دانشگاه یزد واقعا در سطح بالایی هست. (بازم میگم واسه پسرااااااااااااااا)
اما در مورد خوابگاه دخترا !
من دقیق اطلاعی ندارم که بخوام بگم اما فکر نمیکنم اونقدری که یکی از دوستان اینجا گفته بود بد باشه! در مورد خوابگاه ها حرف میزنم نه شهر یزد، اینو دقت کنید! فقط فکر کنم حراستشون خیلی حساسه. خوابگاه هم داخل دانشگاه هست، فقط فکر کنم پیاده روی زیادی داره اونجا. من از دوستایی که داشتم وقتی امدن یزد خیلی افسرده شدن اما کم کم راه افتادن و یه جورایی خو گرفتن و فهمیدن چجوری خوش بگذرونن، طوری که الان اکثرا میخوان بیان یزد! خوب بازم بگم که من اطلاعی ندارم از خوابگاه دخترا که بخوام بگم...
اینو بچه ها بدونید میاید خوابگاهههههه نه هتل! نباید انتظار فوق العاده از جایی که میرید باشه، بلاخره هرجا خوبی و بدی داره. ولی به نظر من خوابگاه و امکانات خوابگاهی یزد (حداقل واسه پسراا) عالی هست. اگه بتونید چندتا هم اتاقی و دوست خوب پیدا کنید همه چی واستون خوب پیش میره، قول میدم اینو بهتون...
نکته دیگه اینکه آقا/خانم شما اگه دوست نداشتید میتونید اونجا راحت، همون اطراف دانشگاه و صفاییه خونه بگیرید! نترسید اجاره ها هم اصلا بالا نیستن، خیلی خونه توی یزد با اجاره خوب پیدا میشه، فقط یکم بگردید. مثلا خودم با رهن ۱میلیون تومان و اجاره ۲۳۰هزار تومان توی بهترین منطقه، اکثر هم اونجا خانواده هستن (حتی دوتا کوچه اونطرف تر بعضی از استاد هایی دانشگاه هم ساکن اند!) و با دانشگاه پیاده ۱۰ دقیقه راه هست گیر اوردم. از این نظر هم خیلی خوبه.
یه ضمیمه کوچک دیگه هم اضافه کنم: من در مورد شهر خود یزد نظر خاصی نمیدم! آره به نظرم واسه دخترااا شهر جالبی نیست، چون فکر کنم واقعا اذیت میشن (ولی اگه بتونید تحمل کنید اونقدرم بد نیست!)، ولی واسه پسرا درسته در حد تهران، شیراز، اصفهان نیست و خیلی چیزاش فرق داره اما در حد متوسط به بالا هست. باید یاد بگیرید توی اون شهر چجوری زندگی کنید تا بهتون سخت نگذره. یه خوبی دیگه هم که داره کار توی این شهر زیاد پیدا میشه.
خلاصه کلام: خوابگاه یزد، مخصوصا واسه پسراا خیلی خوبه و اینو بگم که من تا جایی که الان می شنوم و توی چند سالی که خوابگاه بودم دیدم واقعا خوب بود. در مورد خود دانشگاه و استاداشون نظری ندارم. شهرشم در حد متوسط...
این نظر من بود حالا شاید یکی دیگه نظر دیگه ای داشته باشه...
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , doost4 , dr.a_AI
ارسال: #۳۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ
RE: وضعیت خوابگاه ها
سلام
کسی در مورد اینکه دانشگاه های تهران به بچه های شهرستان های اطراف تهران هم خوابگاه میدن یا نه اطلاعی داره؟
این سه تا دانشگاه برام مهمه : شهید بهشتی و علم وصنعت و تربیت مدرس
من پاکدشت هستم تا همین علم وصنعت حدود ۲ ساعت فاصله دارم
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ق.ظ)t.mehr نوشته شده توسط:  دوستان خوابگاه دانشگاه اصفهان و صنعتی اصفهان چطوریه؟از ترم ۱ میدن؟به شبانه ها هم میدن؟غذاشون چطوره؟
سلام
کلا وضعیت خوابگاه صنعتی اصفهان از خود اصفهان بهتره و تقریبا به همه خوابگاه میدن.به شبانه های یه خوابگاه خیلی خوب و نوساخت میدن که از خوابگاه بچه های روزانه خیلی بهتره و خوابگاه متاهلی هم داره که جمعا دوتا اتاقه و یه آشپزخونه با سرویس بهداشتی. من خوابگاه متاهلیش چندین بار رفتم اگه روزانه باشید هزینه خوابگاه متاهلیش خیلی کم و جمعا خیلی خوبه Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh , رتبه۱سال۹۴ , Morza , maryam.raz
ارسال: #۳۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ
دوستان از دانشگاه فردوسی هم برامون بگید که وضعیت خوبگاهشون چطوریه؟ممنون.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۳۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ
وضعیت خوابگاه ها
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ب.ظ)s0r0ush666 نوشته شده توسط:  راستی بوفه و اینا هم دارید. از خود خوابگاه هم که بیاید بیرون کلی فست فودی و کافی شاپ و اینا واسه غذا پیدا می کنید.

به میثم اشاره نکردید Big Grin
کاملا توضیحات جامع و کاملی بود. یزد دقیقا همین هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s0r0ush666
ارسال: #۳۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ ب.ظ
وضعیت خوابگاه ها
سلام بچه ها کسی در مورد غیرانتفاعی خاتم اطلاعاتی بیشتر از اینکه تو سایتش زده میدونه.
منم نرم افرارم ولی امسال مدیریت مالی شرکت کردمو رتبم۱۹۰شد.روزانه وشبانه۱۱۸ تا می گیره.و مثه بقیه گرایشای مدیریت نیس که هم پوشانی داشته باشه.به نظر شما این ترتیب خوبه :شبانه یزد - غیرانتفاعی خاتم -غیر انتفاعی اشرفی اصفهانی(نزدیک محل سکونتم هس)
خواهش میکنم کمک کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط Mahsash.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ب.ظ)farnaz.sad نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی در مورد غیرانتفاعی خاتم اطلاعاتی بیشتر از اینکه تو سایتش زده میدونه.
منم نرم افرارم ولی امسال مدیریت مالی شرکت کردمو رتبم۱۹۰شد.روزانه وشبانه۱۱۸ تا می گیره.و مثه بقیه گرایشای مدیریت نیس که هم پوشانی داشته باشه.به نظر شما این ترتیب خوبه :شبانه یزد - غیرانتفاعی خاتم -غیر انتفاعی اشرفی اصفهانی(نزدیک محل سکونتم هس)
خواهش میکنم کمک کنید.

اشرفی اصفهانی که خیلی بده!!! چرا می‌خواید بزنید اونو؟!
خود شیخ‌بهایی گرایش شمارو نداره!؟ چون مدیریتش قوی هست کلا...
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ
وضعیت خوابگاه ها
شیخ بهایی نداره.اشرفی امسال دانشگاه شده ینی از چه لحاظ بده؟خاتم چطوره؟ تو سایتش زده رتبه ۱۰۰ تا ۲۰۰ شهریه ثابت ومتغیر نمی گبرن ترم اول و اگه ترمای بعد رتبه ۱ تا۳ بشیم همینطور ادامه میدن!! نمیدونم راسته یا سلام گرگه.میترسم از پس هزینه هاش برنیام وامکانشم نیس ی سال دیگه پشت کنکور بمونم.Sad
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ب.ظ)farnaz.sad نوشته شده توسط:  شیخ بهایی نداره.اشرفی امسال دانشگاه شده ینی از چه لحاظ بده؟خاتم چطوره؟ تو سایتش زده رتبه ۱۰۰ تا ۲۰۰ شهریه ثابت ومتغیر نمی گبرن ترم اول و اگه ترمای بعد رتبه ۱ تا۳ بشیم همینطور ادامه میدن!! نمیدونم راسته یا سلام گرگه.میترسم از پس هزینه هاش برنیام وامکانشم نیس ی سال دیگه پشت کنکور بمونم.Sad
اساتیدش اصلا به درد نمی‌خورن اشرفی... با شیخ بهایی مقایسه‌‌ش نکنین اصلا... شیخ بهایی واقعا به نسبت دانشگاه‌های غیرانتفاعی دیگه خیلییییی خوبه کیفیتش!
خاتم رو من نمی‌شناسم.
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط murder1735.)
وضعیت خوابگاه ها
سلام دوستان. اگه میشه در مورد خوابگاه های شهر تهران هم کسایی که دارن زندگی میکنند بگن. به خصوص تهران و شهید بهشتی و امیرکبیر. اینکه چقد امکانات رفاهی دارن و از همون ترم اول خوابگاه میدن یا نه. شلوغه خوابگاهاش یا نه. اینجور چیزا.
بعد اگه کسی هم خونه گرفته تهران، بگه اوضاع رهن و اجاره چیجوریه؟؟!!

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۵ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  دوستان از دانشگاه فردوسی هم برامون بگید که وضعیت خوبگاهشون چطوریه؟ممنون.

از بهترین خوابگاه ها رو دانشگاه فردوسی تو سطح کشور داره. چون خودم کارشناسیمو دارم فردوسی میگیرم ، میگم. ولی از لحاظ گروه کامپیوتر تک و توک استاد خوب داره. از لحاظ نمره دهی هم اصلا وضعیت جالبی نداره استاداش. به نظرم اگه قصد ادامه تحصیل خارج از کشور داری، فردوسی رو علیرغم خوایگاه های خوبش بذار جزو انتخابای آخرت. ولی اگه قصد ادامه تحصیل نداری و اونقد نمره ملاک و اولویت اولت نیس به نظرم یکی از بهترین دانشگاهاس از لحاظ امکانات رفاهی ( برا خوابگاهاش البته :دی )
اینم راستی بگم که وضعیت آزمایشگاه هاش اصلا خوب نیس.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morza , s0r0ush666 , maryam.raz , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۴۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۶ ق.ظ، توسط s0r0ush666.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ)murder1735 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. اگه میشه در مورد خوابگاه های شهر تهران هم کسایی که دارن زندگی میکنند بگن. به خصوص تهران و شهید بهشتی و امیرکبیر. اینکه چقد امکانات رفاهی دارن و از همون ترم اول خوابگاه میدن یا نه. شلوغه خوابگاهاش یا نه. اینجور چیزا.
بعد اگه کسی هم خونه گرفته تهران، بگه اوضاع رهن و اجاره چیجوریه؟؟!!

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۵ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  دوستان از دانشگاه فردوسی هم برامون بگید که وضعیت خوبگاهشون چطوریه؟ممنون.

از بهترین خوابگاه ها رو دانشگاه فردوسی تو سطح کشور داره. چون خودم کارشناسیمو دارم فردوسی میگیرم ، میگم. ولی از لحاظ گروه کامپیوتر تک و توک استاد خوب داره. از لحاظ نمره دهی هم اصلا وضعیت جالبی نداره استاداش. به نظرم اگه قصد ادامه تحصیل خارج از کشور داری، فردوسی رو علیرغم خوایگاه های خوبش بذار جزو انتخابای آخرت. ولی اگه قصد ادامه تحصیل نداری و اونقد نمره ملاک و اولویت اولت نیس به نظرم یکی از بهترین دانشگاهاس از لحاظ امکانات رفاهی ( برا خوابگاهاش البته :دی )
اینم راستی بگم که وضعیت آزمایشگاه هاش اصلا خوب نیس.

فردوسی واسه ارشد شبکه هم یعنی استاداش تعریفی ندارن؟؟ HuhConfused
و اینکه میدونید که به شبانه ها هم خوابگاه میدن یا نه؟؟؟

کسی از خوابگاه صنعتی شیراز خبر نداره؟؟؟ (نه خود دانشگاه شیراز)
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ
وضعیت خوابگاه ها
نه وستادای شبکش اصلا تعریفی نداره فردوسی. کل دانشگاه رو نمیخام زیر سوال ببرم قطعا :دی ولی گروه کامپیوترش واقعا بدرد نمیخوره. ۳،۴ تا استاد خوب داره در مجموع. بقیه استاداش ول معطلن. درست نیس گفتنش ولی تا حد زیادی عقده دارن. اصلا به اندازه ای که تلاش میکنی نمره و نتیجه نمیبینی. وضعیت آزمایشگاهاشم که داغون. تصور اینکه گروه کام فردوسی خوبه رو بندازین بیرون. ۴ساله دارم با این استادا زندگی میکنم و حاضرم هر شهری برم برا ارشد جز اینجا.
مث خر از آدم کار میکشن آخرم میشی نهایتا ۱۴،۱۵ !!!!! خو این نمرس واسه یه دانشجوی کارشناسی یا حتی ارشد؟؟!!! اشتباه محضه فردوسی کامپیوتر خوندن. استاداشم که میگم از ۲۰ و خورده ای، فقط ۴،۵ تاشون درست حسابی و باسوادن و خوبم یادم میگیری درساشونو ولی با طرز نمره دادنشون عذر میخام ریده میشه تو معدلت با ۱۲،۱۳ای که میگیری ازشون. که تازه اگه بگیری.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s0r0ush666 , happy07
ارسال: #۴۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ ق.ظ
وضعیت خوابگاه ها
دوستانی که دانشگاه گیلان و قزوین هستن لطفا از وضعیت خوابگاه ها بگن

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ ب.ظ
وضعیت خوابگاه ها
دوستان راجع به خوابگاه های دخترانه دانشگاه تربیت مدرس و علم و صنعت هم اگر اطلاعی دارند لطف کنند بگن.
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ب.ظ)s0r0ush666 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  من ... چه می دونستم که اینطوری میشه
سال پیش نتایج اومد خودم خیلی اطلاعات کامل داشتم از مراجعه حضوری بگیر به صنعتی اصفهان تا زنگ زدن به اتاق اساتید فردوسی مشهد و صحبت کردن با پروفسور ها بگیر تا تماس با دانشجویان ممتاز دانشگاه های شیراز واصفهان و تبریز ومالک اشتر... دنبال قوی بودن ضعیف بووووووووووووووودن بودم
اقا تبریز نزنی تو نمیری فلانی تبریز اشغاله اینجا دارم دست و پنجه نرم میکنم باهاشون ضعیفه... پیففففف
بزن فردوسی مشهد فردوسی عالیه نه نه نه نزنی اونجا حراستش گیره اونجا اساتید گیر الکی میدن سخت گیری
اصفهان و صنعتی اصفهان نزنی اونجا نژاد پرستی هست فلان هست و....
شیراز بیا شیراز بزن برو ویکی پدیا بخون عالی گل وبلبل........................
مالک بزن بیا تهران یا خوارزمی کار کردن مهمه..........
خلاصه کنم از ۵۰ نفر مشاوره گرفتم یکی می گفت فلانجا بزن وفلان نزن همشون هم اخرش هنوز متوجه نشدم یه ملاکی داشتن به اسم قوی ضعیف بودن که نمی دونم از کجا دراورده بودن... والا اینا همش حرف هست
امکانات رفاهی و اسایشی مهمه...
جان عزیزانم روز اول ۱۶ شهریور ۹۳ با کلی ساک و وسایل پاشدم رفتم شیراز ۸۷۰ کیلومتر کوبوندم تا به قوی قوی برسم درحالی که تبریز ۲۰۰ کیلومترم فاصله نداشت باهام..خلاصه رسیدم دم خوابگاه نگهبانی کلید داد با اون خستگی فراوان رفتم ساختم یکی رفتم طبقه ۱۰
در باز کردم فلت راست رفتم تو.. همچی عالی بود یه تخت گرم بود اباژور هم داشت اب گرم حمام و بهداشت عالی...........................................
عقب گرد ده ثانیه...... دوباره ریکورد ....... خواستم در فلت باز کنم هم فلتی سیگار دستش در باز کرد.. گفت اتاق راست اتاق شماست. در باز کردم ۲ متر خاک نشسته بود روی زمین!!! شیشه ها اینقدر کثیف بود که اون سمت تو روشنی نور خورشید دیده نمی شد.... کمد ها در رفته بود همشون... رفتم ساک بزارم وسط دیدم موکت پر از کثافت هست گربه اومده خرابکاری کرده بوی گندش تمام اتاق گرفته بود.... برگشتم رفتم دستشویی اب بزنم سرو صورتم نزدیک به ۲۰-۳۰ عدد سوسک دستشویی مرده بودند و بوی بسیار اذیت کننده سوسک کش المانی شیمیایی و... بماند...
خلاصه کنم خدمت شما
دانشگاه شیراز خوابگاهش مفت نمی ارزه... از مسموم کردن دانشجوهاش بگیر تا نداشتن کتابخونه شبانه روزی بگیر... تا نداشتن اینترنت بی سیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سوسک و موش وگربه از در و دیوار بالا میره... اتاق یک نفره کردن ۳ نفره... هیچ کمدی نداری وسایل بزاری... برای هرچی باید هزینه کنی از پاک کردن اتاق بگیر تا بهداشت و خوراک خصوصا روزای تعطیل....
دلم پره از کسایی که مشورت گرفتم ازشون همشون یه مشت ادم ... بودن و دنبال قوی قوی ضعیف ضعیف بودن...
هیچی ندادن بهمون برای عوض کردن موکت پدرم درومد از بس رفتم رو انداختم بهشون ۴ روز اتاق بغلی خوابیدم تا اومدن موکت عوض کردن رفتن همین هیچی پاک نکردن خودمون سوا... نه تخت خوابی نه کمدی نه کشویی... هیچی
صندلی تا ابان ماه نداشتیم... خود دانشکده فنی مهندسی ۲ یه ساختمون قدیم ساخت هست دانشکده کامپیوترش نمی دونم مال ۵۰ سال پیشه یا کمتر دستشویی هاش هر هفته ۴ روز تعطیله!!!
بعدش برسیم سر قوی ضعیف بودن ... من در مقای نیستم بگم فلان جا قوی هست فلان جا ضعیف...
ولی میگم بدونید حتی تو شریف باشید یا علی اباد کتول تو دوره ارشد استادت چه پروفسور باشه چه دانشجو دکتری... این خودت هستی که بعد تموم شدن کلاست با اون فرد باید برگردی زود سر کتاب و مقاله و شبیه سازی اگه به دلایل جانبی مثل نداشتن امکانات رفاهی و صفر بودن اسایش... نتونستی درست رو با اون پروفسور تا هفته اینده خوب بخونی بدون مفتم نمی ارزه کلاست با اون استاد محترم.
اینا نوشتم تا کسانی که مشاوره میدن بدونن مسوول هستن وقتی مشاوره میدن از هر جهت باید مشاوره بدن. کشور ما صنعتی نیست که این همه قوی قوی ضعیف ضعیف می کنید اکثرا تئوری جات درس میدن تو هوش مصنوعی.

دوست عزیز دانشگاه شیراز منظورتون هست دیگه؟؟ از صنعتی شیراز هم خبر دارید؟ همینجوریه؟؟ Confused
چون من می خوام توی انتخابام صنعتی شیراز هم بزنم ولی وضعیت خوابگاهاش نمیدونم Huh

سلام
درمورد سطح علمی و استاد و ... نظر نمیدم چون چیزی نمیدونم ولی درمورد خوابگاه باید خیلی تعجب کردم وقتی پستتون خوندم!!! البته من خوابگاه پسرا رو نمیدونم ولی چیز بدی نشنیدم!!! خوابگاه دخترا هم اصلا بد نیست و میشه گفت امکانات خوبی داره..

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۱۴۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
  پیچیدگی زمانی اکشن های قابل اعمال در یک وضعیت اsepid8994 ۰ ۱,۵۹۵ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: اsepid8994
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۸۹ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۹۰۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۰۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  درخواست راهنمایی در مورد خوابگاه Amirhosseinam ۱ ۲,۹۵۳ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  درخواست دراهنمایی برای گرفتن خوابگاه خودگردان یا خونه تهران matinpf ۶ ۶,۳۵۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  وضعیت شبانه ها دانشگاه مالک اشتر چطوره ؟ matinpf ۰ ۲,۴۶۶ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: matinpf
  سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه Shine_20 ۱ ۳,۳۹۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  مشکل جدی خوابگاه های شبانه دانشگاه های تهران Happiness.72 ۶ ۵,۳۷۴ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close