زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

وضعیت خوابگاه ها

ارسال: #۱۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۱ ب.ظ
وضعیت خوابگاه ها
سلام
تو دفترچه نوشته امیر کبیر به روزانه ها از ترم دوم در صورت وجود امکانات خوابگاه میده
میخواستم بدونم دوستانی که الان امیر کبیر هستن یا اطلاع دارن این موضوع صحت داره؟ اگه به روزانه ها خوابگاه نمیدن جای خاصی رو معرفی میکنن یا باید بریم سراغ خوابگاه های خودگردان؟
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۴۵ ب.ظ
وضعیت خوابگاه ها
با این اوصاف امیر کبیر به شبانه هاش اصلا خوابگاه نمیده. درسته؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۲ ب.ظ
وضعیت خوابگاه ها
در مورد خوابگاهای متاهلی هم اگر اطلاعاتی دارید بگید لطفا
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط نازین.)
RE: وضعیت خوابگاه ها
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  وضعیت خوابگاه تو ارشد خیلی مهمه اگه خوابگاه و امکانات رفاهی خوبی نباشه واقعا اسم دانشگاه تحت شعاع قرار میگیره
برای مثال برای هوش مصنوعی و نرم افزار من برای شهرستان ها اینطوری می زنم خوابگاهی
۱- فردوسی مشهد
۲- اصفهان
۳- صنعتی اصفهان
۴-یزد یا تبریز یا ...
۵- شیراز (بدترین شرایط خوابگاهی)

برا جنوبیا یزد خوبه .برا طرفای شمال تبریز .زبانش اینا نمیدونم براتون مشکل باشه یا نه اما تبریز اصلا امکاناتش قابل مقایسه با یزد نبود.قول میدم.سرویس های دانشگاهش فقط موقع کلاس هست یکم دیر بجنبی رفتن.اطراف دانشگاه هم کویره چند تا خونه نما شده نمیبینین .آزمایشگاههایی داریم به ابعاد ۳*۴ که با آلومینیوم از هم جدا شدن این اتاقک های ۳*۴ برا یک استاد راهنماست.خود دانشکده کامپیوتر و فضاش اصلا با تبریز یکی نیست من حاضرم عکس بگیرم بفرستم براتون دقیقا ببینید کجا درس می خونیم. .یکی از زاحتیای تبریز اینه که سلف پایین دانشکده است .هر کسی یک کمد برا خودش تو دانشکده داره.اما یزد برا هر بار غذا باید بیای خوابگاه(دخترا) .مخصوصا ما،ها که همیشه یه لپ تاپ پشتمونه برامون سخته .جدیدا ولی ۴ تا صندلی گذاشتن تو سالن خسته شدی بشینی.خوابگاه هم جز گل محمدی بقیه کهنه ساختن نه تعمییرات نه چیزی .عین واقعیت رو دارم میگم .منظورم از با کلاس بودن صفاییه این نبود صبح تا شب تو خیابون باشیم چون وقت نداریم فقط خاستم یکی که از دانشگاه خوب میاد یک تجسمی داشته باشه .به این عکسای تو سایت هم اعتنا نکنید.اما سطح درسی .من تبریز ارشد نخوندم ببینم اونجاچطور درس میدن که بخوام نظر بدم.

رفت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , خانه سبز , m.teymourpour , dr.a_AI
ارسال: #۲۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۸ ب.ظ
وضعیت خوابگاه ها
دانشگاه تهران این ترم یک خوابگاه دختران مخصوص ارشد و دکترای فنی افتتاح شد.(این شرط رو واقف گذاشته)
اولویت اسکانشون اینجوریه: دکتری، ارشد روزانه، ارشد شبانه
این ترم تقریبا تا نصف ظرفیتش پر شد و به همه شبانه هایی که درخواست دادن اسکان داده شد.

قطعی نمی گم حتما خوابگاه می دن، ولی احتمال اینکه خوابگاه با روزانه ها پر نشه هست که در این صورت حق اسکان با شبانه هاست. دخترایی که امسال شبانه فنی قبول میشن ۴، ۵ برابر بیشتر از پارسالی ها شانس گرفتن خوابگاه دارن

ضمنا کسایی که لیسانس فنی بودند ولی برای ارشد دانشجوی دانشکده علوم فنون نوین یا دانشکده ریاضی ان، زیرمجموعه فنی نیستند و این خوابگاه شامل حالشون نمیشه

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , m.teymourpour , Mahsash , MShariati , happy07
ارسال: #۲۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ
وضعیت خوابگاه ها
شریف تا پارسال خوابگاه شادمان رو میداد به بچه های ارشد امسال هم احتمالا همین جوریه
این خوابگاه ۴طبقه است آسانسورش خرابه (هیچ وقت هم تعمیر نخواهد شد)
دقیقا کنار مترو آزادیه
همه اش صدای راننده تاکسیا میاد داد میزنن: فرحزاد ۱ نفر (گاهی ۲نفر)
اتاق ها ۴نفر به بالاست و بسیار کوچیکه
یه میز پینگ‌پونگ و یه فوتبال دستی و چند تا وسیله بدن سازی تو زیر زمین داره
شام رو تو زیرزمین میدن و شما باید باسرعت تا اتاقت بدوی تا سرد نشه!
در کل به غیر از نزدیکی به مترو و دانشگاه (۱۵ دقیقه پیاده) افتضاحه

خوابگاه متاهلی هم شهرک دانشگاه شریف (نزدیک مترو وردآورد) باید کلی تو صف باشی تا نوبتت بشه بعدم ازت تعهد محضری و یه چک ۲۰ میلیون تومنی می‌گیرن که بعد از یکسال برا ارشدا و دو سال برا دکتری تخلیه کنی.
خوابگاه هم تقریبا تو دامنه کوه ساخته شده و شهرک امکانات خیلی کمی داره

تنبلی دزد آرزوهاست ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , maryam.raz , m.zeinali , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۲۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ
وضعیت خوابگاه ها
سلام مجدد
کسی درباره اینکه امیر کبیر به روزانه ها در ترم اول خوابگاه میده یا نه و وضعیت چطوره اطلاعی نداره؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان اینجا کسی شبانه های تهران نمیخونه
بدونه به دخترا خوابگاه میدن یانه؟؟

سلام
امیر کبیر و خواجه نصیر را مطمئنم نمیدند. روی علم وصنعت هم زیاد حساب باز نکنید. امسال هم بسیار به سختی یک ماه بعد از شروع ترم و اتاق های ۸ نفره داد.
به نظرم بعد از روزانه های تهران دانشگاه های شهر خودتون را بزنید. مگراینکه کاملا از نظر مالی تامین باشید که اگه خوابگاه نگرفتید لااقل خیالتون راحت باشه خونه کرایه میکنید. روی پانسیونها هم اصلا حساب باز نکنید که جز اعصاب خوردی هیچی براتون نمیمونه.

خدا خیلی مهربون با اینکه میتونه مچ ما را بگیره ،فقط دستمونو میگیره.Heart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , khordad.girl , maryam.raz , رتبه۱سال۹۴ , David90
ارسال: #۲۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ
وضعیت خوابگاه ها
در مورد خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت هم اگر اطلاعی دارین لطف کنید بگین
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ
دوستان خوابگاه دانشگاه اصفهان و صنعتی اصفهان چطوریه؟از ترم ۱ میدن؟به شبانه ها هم میدن؟غذاشون چطوره؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط roshan.)
در کل خوابگاه های داخل علم و صنعت خوبند. برای دخترا تمام خوابگاه ها داخل دانشگاهند .اینترنتشم خوبه وایرلسه . به پسرای ارشد معمولا خوابگاه های بیرون دانشگاه را میدند. معمولا حکیمیه، مجیدیه یا جشنواره. تا پارسال بچه ها میگفتند اینترنتشون کابلی. ولی به تعداد کابل واسه همه نیست.خوابگاه حکیمیه هم خیلی دور ،خارج شهر.

در ضمن بر عکس بقیه خوابگاه ها فعالیتهای مذهبی، فرهنگی و ورزشی هم داخل خوابگاه خیلی رواج داره. داخل خوابگاه هم سالن ورزشی و هم حسینیه داره . نماز جماعت ،کلاسها و مسابقات مختلف هم همیشه برگذار میشه.
دو تا عکس از محوطه خوابگاه دختران علم وصنعت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خدا خیلی مهربون با اینکه میتونه مچ ما را بگیره ،فقط دستمونو میگیره.Heart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , maryam.raz , missi90 , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۲۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ
وضعیت خوابگاه ها
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ق.ظ)roshan نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان اینجا کسی شبانه های تهران نمیخونه
بدونه به دخترا خوابگاه میدن یانه؟؟

سلام
امیر کبیر و خواجه نصیر را مطمئنم نمیدند. روی علم وصنعت هم زیاد حساب باز نکنید. امسال هم بسیار به سختی یک ماه بعد از شروع ترم و اتاق های ۸ نفره داد.
به نظرم بعد از روزانه های تهران دانشگاه های شهر خودتون را بزنید. مگراینکه کاملا از نظر مالی تامین باشید که اگه خوابگاه نگرفتید لااقل خیالتون راحت باشه خونه کرایه میکنید. روی پانسیونها هم اصلا حساب باز نکنید که جز اعصاب خوردی هیچی براتون نمیمونه.
ممنونم دوست عزیز
احتمالا همین کارو کنم...
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ ب.ظ)Ada Lovelace نوشته شده توسط:  دانشگاه تهران این ترم یک خوابگاه دختران مخصوص ارشد و دکترای فنی افتتاح شد.(این شرط رو واقف گذاشته)
اولویت اسکانشون اینجوریه: دکتری، ارشد روزانه، ارشد شبانه
این ترم تقریبا تا نصف ظرفیتش پر شد و به همه شبانه هایی که درخواست دادن اسکان داده شد.

قطعی نمی گم حتما خوابگاه می دن، ولی احتمال اینکه خوابگاه با روزانه ها پر نشه هست که در این صورت حق اسکان با شبانه هاست. دخترایی که امسال شبانه فنی قبول میشن ۴، ۵ برابر بیشتر از پارسالی ها شانس گرفتن خوابگاه دارن

ضمنا کسایی که لیسانس فنی بودند ولی برای ارشد دانشجوی دانشکده علوم فنون نوین یا دانشکده ریاضی ان، زیرمجموعه فنی نیستند و این خوابگاه شامل حالشون نمیشه

شما خودتون تو اون خوابگاه سارا ساکن بودید؟ می‌گید امکاناتش چه جوریه؟ من عاشق خوابگاه چمرانم که الان هستیم. خیلی محوطه ی باصفایی داره. هرچند امکانات خاصی نداره.
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  من ... چه می دونستم که اینطوری میشه
سال پیش نتایج اومد خودم خیلی اطلاعات کامل داشتم از مراجعه حضوری بگیر به صنعتی اصفهان تا زنگ زدن به اتاق اساتید فردوسی مشهد و صحبت کردن با پروفسور ها بگیر تا تماس با دانشجویان ممتاز دانشگاه های شیراز واصفهان و تبریز ومالک اشتر... دنبال قوی بودن ضعیف بووووووووووووووودن بودم
اقا تبریز نزنی تو نمیری فلانی تبریز اشغاله اینجا دارم دست و پنجه نرم میکنم باهاشون ضعیفه... پیففففف
بزن فردوسی مشهد فردوسی عالیه نه نه نه نزنی اونجا حراستش گیره اونجا اساتید گیر الکی میدن سخت گیری
اصفهان و صنعتی اصفهان نزنی اونجا نژاد پرستی هست فلان هست و....
شیراز بیا شیراز بزن برو ویکی پدیا بخون عالی گل وبلبل........................
مالک بزن بیا تهران یا خوارزمی کار کردن مهمه..........
خلاصه کنم از ۵۰ نفر مشاوره گرفتم یکی می گفت فلانجا بزن وفلان نزن همشون هم اخرش هنوز متوجه نشدم یه ملاکی داشتن به اسم قوی ضعیف بودن که نمی دونم از کجا دراورده بودن... والا اینا همش حرف هست
امکانات رفاهی و اسایشی مهمه...
جان عزیزانم روز اول ۱۶ شهریور ۹۳ با کلی ساک و وسایل پاشدم رفتم شیراز ۸۷۰ کیلومتر کوبوندم تا به قوی قوی برسم درحالی که تبریز ۲۰۰ کیلومترم فاصله نداشت باهام..خلاصه رسیدم دم خوابگاه نگهبانی کلید داد با اون خستگی فراوان رفتم ساختم یکی رفتم طبقه ۱۰
در باز کردم فلت راست رفتم تو.. همچی عالی بود یه تخت گرم بود اباژور هم داشت اب گرم حمام و بهداشت عالی...........................................
عقب گرد ده ثانیه...... دوباره ریکورد ....... خواستم در فلت باز کنم هم فلتی سیگار دستش در باز کرد.. گفت اتاق راست اتاق شماست. در باز کردم ۲ متر خاک نشسته بود روی زمین!!! شیشه ها اینقدر کثیف بود که اون سمت تو روشنی نور خورشید دیده نمی شد.... کمد ها در رفته بود همشون... رفتم ساک بزارم وسط دیدم موکت پر از کثافت هست گربه اومده خرابکاری کرده بوی گندش تمام اتاق گرفته بود.... برگشتم رفتم دستشویی اب بزنم سرو صورتم نزدیک به ۲۰-۳۰ عدد سوسک دستشویی مرده بودند و بوی بسیار اذیت کننده سوسک کش المانی شیمیایی و... بماند...
خلاصه کنم خدمت شما
دانشگاه شیراز خوابگاهش مفت نمی ارزه... از مسموم کردن دانشجوهاش بگیر تا نداشتن کتابخونه شبانه روزی بگیر... تا نداشتن اینترنت بی سیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سوسک و موش وگربه از در و دیوار بالا میره... اتاق یک نفره کردن ۳ نفره... هیچ کمدی نداری وسایل بزاری... برای هرچی باید هزینه کنی از پاک کردن اتاق بگیر تا بهداشت و خوراک خصوصا روزای تعطیل....
دلم پره از کسایی که مشورت گرفتم ازشون همشون یه مشت ادم ... بودن و دنبال قوی قوی ضعیف ضعیف بودن...
هیچی ندادن بهمون برای عوض کردن موکت پدرم درومد از بس رفتم رو انداختم بهشون ۴ روز اتاق بغلی خوابیدم تا اومدن موکت عوض کردن رفتن همین هیچی پاک نکردن خودمون سوا... نه تخت خوابی نه کمدی نه کشویی... هیچی
صندلی تا ابان ماه نداشتیم... خود دانشکده فنی مهندسی ۲ یه ساختمون قدیم ساخت هست دانشکده کامپیوترش نمی دونم مال ۵۰ سال پیشه یا کمتر دستشویی هاش هر هفته ۴ روز تعطیله!!!
بعدش برسیم سر قوی ضعیف بودن ... من در مقای نیستم بگم فلان جا قوی هست فلان جا ضعیف...
ولی میگم بدونید حتی تو شریف باشید یا علی اباد کتول تو دوره ارشد استادت چه پروفسور باشه چه دانشجو دکتری... این خودت هستی که بعد تموم شدن کلاست با اون فرد باید برگردی زود سر کتاب و مقاله و شبیه سازی اگه به دلایل جانبی مثل نداشتن امکانات رفاهی و صفر بودن اسایش... نتونستی درست رو با اون پروفسور تا هفته اینده خوب بخونی بدون مفتم نمی ارزه کلاست با اون استاد محترم.
اینا نوشتم تا کسانی که مشاوره میدن بدونن مسوول هستن وقتی مشاوره میدن از هر جهت باید مشاوره بدن. کشور ما صنعتی نیست که این همه قوی قوی ضعیف ضعیف می کنید اکثرا تئوری جات درس میدن تو هوش مصنوعی.

دوست عزیز دانشگاه شیراز منظورتون هست دیگه؟؟ از صنعتی شیراز هم خبر دارید؟ همینجوریه؟؟ Confused
چون من می خوام توی انتخابام صنعتی شیراز هم بزنم ولی وضعیت خوابگاهاش نمیدونم Huh
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ
وضعیت خوابگاه ها
دوستان از وضع خوابگاه های دانشگاه امام خمینی قزوین کسی اطلاعی نداره؟

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۱۴۲ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
  پیچیدگی زمانی اکشن های قابل اعمال در یک وضعیت اsepid8994 ۰ ۱,۵۹۳ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: اsepid8994
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۸۷ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۸۹۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۰۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  درخواست راهنمایی در مورد خوابگاه Amirhosseinam ۱ ۲,۹۵۰ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  درخواست دراهنمایی برای گرفتن خوابگاه خودگردان یا خونه تهران matinpf ۶ ۶,۳۵۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  وضعیت شبانه ها دانشگاه مالک اشتر چطوره ؟ matinpf ۰ ۲,۴۶۵ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: matinpf
  سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه Shine_20 ۱ ۳,۳۹۵ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  مشکل جدی خوابگاه های شبانه دانشگاه های تهران Happiness.72 ۶ ۵,۳۷۴ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close